Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 21:58:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tatti Valo włada biegle 120 starożytnymi językami  (Przeczytany 11136 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jason
Gość
« : Kwiecień 17, 2009, 07:27:10 »

Cytuj
Rosyjscy naukowcy borykają się z nie lada zagadka, a jest nią młoda kobieta, która włada biegle 120 starożytnymi językami. Sam mówi o sobie: "żyłam już 120 razy. Języki którymi władam, są ojczystymi językami z mych poprzednich inkarnacji.”

Tatti Valo (23), urodzona w Anapa (Kazachstan) jest największym językowym geniuszem na świecie. Do tej pory jej fenomenem zainteresowało się tysiące naukowców na całym świecie. Tatti włada biegle długo wymarłymi językami, jak na przykład szekspirowski angielski z 16. Wieku, a nawet staromongolski i język faraonów.

A wszystko rozpoczęło się jeszcze w szkole. Podczas klasówki z matematyki w 9 klasie Tatti pokłóciła się z nauczycielką do tego stopnia, że aż zemdlała. Gdy ocknęła się mówiła nagle nie rosyjskim lecz staroangielskim. Dopiero po trzech dniach ponownie przemówiła po rosyjsku.

W muzeum pokazano Tatti 5800 lat stary krąg kamienny z nierozszyfrowanymi napisami, których wcześniej nikt nie potrafił odczytać. Tatti poradziła sobie z tym w kilka godzin!

Eksperci nie potrafią w żaden sposób wyjaśnić fenomenu poliglotycznego młodej pielęgniarki.

Eksperci twierdzą: „Tatti musiałaby rocznie nauczyć się co najmniej pięć języków, dla których w dużej części nie ma nawet podręczników.”.

Parapsycholodzy nie wykluczają możliwości, iż Tatti swe zdolności językowe posiada jeszcze ze swych poprzednich wcieleń.

http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/25435,tatti_valo_wlada_biegle_120_starozytnymi_jezykami,artykul.html
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 17, 2009, 09:34:26 »

no nieźle  Szok
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
diabolicq
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2009, 10:19:55 »

Wg mnie powinna powstac osobna galaz nauki zajmujaca sie regresingiem. Moglibysmy wyjasnic wiele tajemnic i zagadek ziemi, lub jak w przypadku Tatti Valo przetlumaczeniem starozytnych tekstow. No ale coz, zachwile posypia sie teksty ze to tylko .......     no bo przecierz "zyje sie tylko raz".

Pozdrowienia diabolicq.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 17, 2009, 15:14:19 »

dać tej pani stare teksty do tłumaczenia.. ma dar, którego nie wolno zmarnować..

wyobrażacie to sobie - praca z tekstem i przetwarzanie tego na 120 różnych języków w tym samym czasie?? nic się przed tą panią nie ukryje.. gdyby jeszcze posiadała jakąś wiedzę uniwersytecką to po prostu masakra..
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 17, 2009, 16:59:03 »

nauka już znała podobne przypadki i jakoś je potrafiła rozwikłać - zapewne i ta stanie się wkrótce całkiem jasna Uśmiech
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 17, 2009, 17:41:10 »

nauka, nauka, nauka...
a dla mnie jedynym wyjaśnieniem jest reinkarnacja...
ale nauka...jej nie uznaje...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 17, 2009, 18:17:35 »

Są możliwe jeszcze inne przyczyny:
- dar Boży
- działalność demona
Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 17, 2009, 18:23:31 »

hmm ale artequ ona zaznaczyła że przeżyła te reikarnacje, czyli jeżeli patrzeć pod względem KK wtedy dar Boży odpada bardziej wtedy dziłalność demona (gdybym patryzł jako katolik), ale sam wierze w reikarancje i uważam że mamy ciekawy dowód na to że istnieje Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 17, 2009, 18:33:19 »

ja nigdy nie mogłem zrozumieć tego, że jeśli istnieje reinkarnacja to skąd się biorą ludzie? no bo wszyscy reinkarnują - ale więcej ludzi żyje obecnie na ziemi niż w ciągu jej istnienia

więc skąd ci nowi ludzie się biorą? ;P

a nauka nie uznaje reinkarnacji bo nie ma na nią żadnych dowodów
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 18:34:09 wysłane przez Val Dee » Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 17, 2009, 18:55:40 »

http://www.nautilus.org.pl/?i=1613

Artykuł i film z wywiadem  Mrugnięcie ---film jest po rosyjsku (niestety ,ale to "prawie" jak Polski)
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 17, 2009, 19:00:40 »

Kolejny przykład potwierdzający życie po życiu, reinkarnacje.

Jest jeszcze jedna możliwość ta babka jest kosmitą. Duży uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 17, 2009, 19:08:04 »

...albo to zwykła manipulcja i oszustwo
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 17, 2009, 19:13:21 »

Cytuj
Rosyjscy naukowcy borykają się z nie lada zagadka, a jest nią młoda kobieta, która włada biegle 120 starożytnymi językami. Sam mówi o sobie: "żyłam już 120 razy. Języki którymi władam, są ojczystymi językami z mych poprzednich inkarnacji.”

Tatti Valo (23), urodzona w Anapa (Kazachstan) jest największym językowym geniuszem na świecie. Do tej pory jej fenomenem zainteresowało się tysiące naukowców na całym świecie. Tatti włada biegle długo wymarłymi językami, jak na przykład szekspirowski angielski z 16. Wieku, a nawet staromongolski i język faraonów.

A wszystko rozpoczęło się jeszcze w szkole. Podczas klasówki z matematyki w 9 klasie Tatti pokłóciła się z nauczycielką do tego stopnia, że aż zemdlała. Gdy ocknęła się mówiła nagle nie rosyjskim lecz staroangielskim. Dopiero po trzech dniach ponownie przemówiła po rosyjsku.

W muzeum pokazano Tatti 5800 lat stary krąg kamienny z nierozszyfrowanymi napisami, których wcześniej nikt nie potrafił odczytać. Tatti poradziła sobie z tym w kilka godzin!

Eksperci nie potrafią w żaden sposób wyjaśnić fenomenu poliglotycznego młodej pielęgniarki.

Eksperci twierdzą: „Tatti musiałaby rocznie nauczyć się co najmniej pięć języków, dla których w dużej części nie ma nawet podręczników.”.

Parapsycholodzy nie wykluczają możliwości, iż Tatti swe zdolności językowe posiada jeszcze ze swych poprzednich wcieleń.

http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/25435,tatti_valo_wlada_biegle_120_starozytnymi_jezykami,artykul.html

Bardzo mało wiarygodny artykuł.Inna rzecz, przecież nikt nie potrafi sprawdzić czy rzeczywiście włada biegle tymi 120 wymarłymi językami.Po drugie brak o tym mowy w innych serwisach informacyjnych.
Podobno jej talent odkryto kilka lat temu do tego czasu zrobiono by jakiś film dokumentalny o tej pani.
Jakoś niezbyt to zainteresowało to naukowców.
I jak zwykle historyjka onet.pl o klasówce z matmy wymiata Uśmiech
Jednym słowem bzdura. Ciekawe ile osób się na to dało nabrać Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 19:18:07 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 17, 2009, 21:04:52 »

http://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3173&mode=thread&order=0&thold=0

http://www.rumba-imensity.de/de/karma/karmaTattiValo.htm

http://www.google.com/search?q=tatti+valo&hl=pl&lr=&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla:pl:official&hs=keu&start=0&sa=N
Zapisane
diabolicq
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 17, 2009, 23:08:28 »

Tak wszescy beda latami dochodzić jak to się stało ze ona me ten dar lecz nikt nie pomyśli jak go wykorzystać. O zgrozo.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 18, 2009, 08:34:46 »


Jednym słowem brak dowodów.Podobno kiedyś ta pani została poddana testowi który miał na celu potwierdzić jej zdolności i okazało się,że takiego daru nie posiada.

Tutaj znajdują się potwierdzone informacje o ludziach  z niezwykłymi zdolnościami.

http://www.wrozka.com.pl/02_02/46.html
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 18, 2009, 09:17:02 »

Pozwolisz ze to ja w imieniu wszystkich tych co maja wiecej rozwiniete zdolnosci okreslane przez innych jako niezwykle, przeprosze cie serdecznie za to ze nie weszli na wrozke i nie zarejestrowali swoich zdolnosci. Oni przeciez powinni wiedziec ze powinni bomaja niezwykle zdolnosci
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 18, 2009, 12:50:45 »

Pozwolisz ze to ja w imieniu wszystkich tych co maja wiecej rozwiniete zdolnosci okreslane przez innych jako niezwykle, przeprosze cie serdecznie za to ze nie weszli na wrozke i nie zarejestrowali swoich zdolnosci. Oni przeciez powinni wiedziec ze powinni bomaja niezwykle zdolnosci

Tytuł "wróżka" może wydawać się śmieszny ale nie zawsze tytuł przesądza  o treści.
Podałem link do artykułu który  co prawda jest dość krótki ale  po jego przeczytaniu każdy będzie wiedział o co chodzi.
Ale najważniejsza jest wiarygodność tego artykułu do którego dałem link.

Kilka miesięcy temu oglądałem w tvp2 film dokumentalny o ludziach posiadającymi niezwykłe zdolności.Szczególnie zapamiętałem  właśnie Stevena Lychnera o którym jest mowa w powyższym linku.
Niesamowite wrażenia robiło to jak ten chłopak potrafił naszkicować z wielką dokładnością całe miasto jedynie po jednym przelocie helikopterem. Zapamiętywał nawet liczbę okien w poszczególnych budynkach!
Nie był jakoś wyróżniającym się człowiekiem,nie szukał rozgłosu ale miał kapitalny wzrok i jeszcze lepiej rysował.

Natomiast ta panienka od starożytnych języków to zwykła oszustka,która dzięki dziennikarzom ma nadzieję na rozgłos i popularność<>
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 18, 2009, 15:54:18 »

...albo to zwykła manipulcja i oszustwo

albo to zwykła manipulcja i oszustwo

w zasadzie to 100% pewności, ale tak naprawdę 100% - to byśmy mieli dopiero po osobistym spotkaniu z tą panią i przetestowaniu jej umiejętności

może być to robienie sztucznej reklamy i rozgłosu - jeśli jednak chodzi o mnie, ja wierzę w umiejętności tej kobiety
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2009, 15:54:39 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 18, 2009, 17:00:25 »

Najlepiej ją sprawdzić dając do przetłumaczenia lub do przeczytania jakiś starożytny tekst.
Hmm.......pojawia się jednak problem.,bo nie wiadomo czy w poprzednich życiach umiała pisac i czytać,ale skoro jednak miała 120 żywotów to w którymś znich potrafiła to robić.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Bober
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 19, 2009, 07:58:36 »

Przytoczę cytat z Nautilusa:
Na pokładzie Nautilusa pojawił się pomysł, aby zaprosić ją do Polski i poddać ciekawej próbie. O naszym projekcie "Nautilus NET" napiszemy wkrótce!
Poczekamy ,przeczytamy i może damy a może nie damy się przekonać.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 19, 2009, 08:50:19 »

Na uniwersytecie w Krasnodarze zorganizowano spotkanie Nataszy z filologami różnych języków.
Wyniki:
-miała coś opowiedzieć o sobie po arabsku, filolog zrozumiał tylko pojedyńcze słowa, sensu nie zrozumiał, pisma nie odczytał, stwierdził, ze jest to chyba mieszanka słów zasłyszanych przez Nataszę w dzieciństwie,
-po japońsku potrafi się porozumieć i Japonka jest pozytywnie zaskoczona mową, pisania Nataszy nie może rozszyfrować, nie umie też czytać,
-z koreańskim poszło beznadziejnie, profesor stwierdził, ze ta młoda pani nas buja, to co mówi nie ma nic wspólnego z koreańskim.
Natasza napisała zdania po koreańsku podobno z 6-8 wieku naszej ery, profesor Li Jon Won stwierdził, że wtedy koreańskie pismo nie istniało, Korea posługiwała sie chińskim.
-zdania „dzisiaj pada deszcz” Natasza nie potrafiła zrozumieć po turecku, azersku, uzbecku, tadzycku, turkmeńsku i arabsku, ze zdania napisanego przez Natasze niby po turecku, docent mógł rozszyfrować tylko pierwszy wyraz.

Nie ma sensu zajmować się tą oszustką,temat już dawno nieaktualny bo została udowodniona ale "nie wiedza" tej pani.



Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 19, 2009, 09:05:56 »

Kamil ,skąd masz te informacje ? podaj linka ,prosze  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

informatyka swietadynastiatoftegard zoo-cassmitha equestrian-world pegasus