Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 07:15:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 82 miliony terrorystów w Niemczech...  (Przeczytany 12510 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Gość
« : Maj 23, 2009, 16:15:02 »

Jesteś terrorystą...
<a href="http://www.youtube.com/v/SGD2q2vewzQ&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/SGD2q2vewzQ&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=SGD2q2vewzQ

Tłumaczenie całego filmiku na język polski:

Du bist Terrorist (Jesteś terrorystą)

Niedawno temu odkrylismy, ze w Niemczech zyje ponad 82 milionow terrorystow.
TY jestes jednym z nich.
Dlatego teraz kontrolujemy i zapisujemy wszystkie twoje dzialania przez 6 miesiecy.
Np.: do kogo dzwonisz i kiedy.
Kiedy uzywasz swoja komorke, i gdzie.
Kiedy i z ktorego miejsca logujesz sie do internetu, i ktore strony odwiedzasz.
Do kogo piszesz maile, i dlaczego.
I poniewaz jestes terrorysta, BKA moze od tej pory rowniez kontrolowac twoj komputer.
Znamy twoje hasla, ogladamy twoje zdjecia z urlopu, sledzimy z kim jestes na czacie.
Albo szperamy w twoich osobistych dokumentach.
Mozemy z twojego komputera sciagnac wszystkie dane, zmienic je, albo zapisac zupelnie nowe.
Jeszcze nigdy nie mielismy w Niemczech zamachu terrorystycznego, zaplanowanego na skale miedzynarodowa.
Ale z TOBĄ, i 82 milionami nowymi terrorystami, musimy bardzo uwazac, zeby tak zostalo.
Nowy dowod osobisty, ktory m.i. zawiera odciski palcow, wiecej kamer i jeszcze wiecej innych niespodzianek juz sa w drodze do ciebie.
Ponieważ TY jesteś terrorystą.

Źródło:
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7613

=====================================
P.S
Czy ktos wie jak wklepać napisy do filmowego formatu mp4 ?
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 24, 2009, 22:35:55 »

Nie no musze to napisać - głupie.
Nie obraź  sie Leszku, ale obserwuje twoją fascynacje teoriami spiskowymi i smutno mi ze nadal sie tym tematem zajmujesz.

Film ten jest po prostu oskarżeniem. Sugeruje ze kazdy obywatel niemiec, to przestepca. Jakbym mieszkała w niemczech, to czułabym sie wręcz urazona, takim prostackim podejściem do sprawy. Celem tego filmiku, jest zasiewanie strachu i zrobienie z ludzi nawzajem wrogów, a najbardziej z rządu - znienawidzonej organizacji. Zastanawiałes sie kiedyś 'kto to kreci', komu zalezy aby takie filiki propagować? Osoby które planują obalić władze - bo ta jest zła i zaprowadzić własną. Ilu w niemczech mieszka muzułmanów, którzy moga być podejrzewani o terroryzm? Sporo, a taki film ma za zadanie zrównanie wszystkich do roli podejrzanych. Skoro eksermiści islamscy sa pod lupą - to niech boją sie i beda niezadowoleni wszyscy. Bo kamery, bo kontrola poczty, odciski na dowodzie... Przepraszam, mi coś takiego nieprzeszkadza. Montarz kamer, powoduje spadek przetępczości, kntrola informacj internetowych pozwala na wyłapanie np pedofili wymieniających sie zdjeciami nieletnich. Byłes Leszku kiedyś na czacie w którym jest pokoik o dwuznacznej 'sex w rodzinie'? Bo ja takie widziałam i krew mnie zalewa na myśl ze ktoś nieletni, ma tam swobodny dostep. Tak, jestem za wiekszym dostepem policji do komputerów i jestem za łapaniem przestepstw chocby popełnianych wirtualnie (to samo sie tyczny poradników konstruowanai bomb). Czy mam coś do ukrycia? jesli nawet mam osobiste foto, to nie trzymam go w dostepie do sieci - ze wzgledu na zwykłe virusy (nie trzeba tu zaraz mieszać rządu). A kto szuka zwolenników do tajnych organizacji, niech wie że odpowiednia służba czuwa. Te filmy, jaki tu linek zapodałeś, chcą zniesienia takiej kontroli obalenia władz. A co w zamian? A no zaczną rządzic ci co je nakrecili - czyli jescze gorsi. Osoby które narzucą ci jednego Boga allacha i morderstwa honorowe.
Leszku zycze ci abyś sie wyzwolił z kregu 'teorii spiskowych'. Rozwoju bowiem nie przysporzą, co najwyżej uczynią cie zwolennikiem swoich poglądów i uczestnikiem przepychanki o sprawe której rzeczywistego celu nie poznasz.
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 24, 2009, 23:02:28 »

Masz prawo do swojego zdania. Przedstawiłaś swoje zdanie i jest ok. Ja wrzuciłem film, bo jest kpiną z tego jak traltuje się ludzi...
Uważasz,że ja się fascynuje teoriami spiskowymi? Ja się im przyglądam i analizuję bez większych emocji.
Po prawdzie to one mnie bawią, a ten filmik nie jest o teoriach spiskowych tylko o kontroli, która roztacza coraz szersze kręgi i to jest faktem. Uważam, że jest świetnie zrobiony, a pod przykrywką bezpieczeństwa można w nieskończoność ograniczać swobody obywatelskie, co ma miejsce.
Nie tędy droga do polepszenia stanu bezpieczeństwa. To są środki zastępcze. Trzeba usuwać przyczyny zła.
Nie chcę jednak po tym rozmawiać, bo mnie to nie interesuje
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 23:03:07 wysłane przez Leszek » Zapisane
wielki budowniczy
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 24, 2009, 23:16:24 »

Cytuj
Tak, jestem za wiekszym dostepem policji do komputerów i jestem za łapaniem przestepstw chocby popełnianych wirtualnie
Przy okazji 'drobne' kary pieniężne za posiadanie nielegalnego oprogramowania też by się przydały, najlepiej od razu wpędzać do lochu za takie wykroczenia  Uśmiech 2

Nie ma to jak system pozwalający kontrolować każdy aspekt życia przeciętnego obywatela, począwszy od tego co robi, aż po sam fakt gdzie robi ewentualnie z kim, tylko kto to będzie wszystko nagrywał i za czyje pieniądze Język
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 24, 2009, 23:19:58 »

Ostatni obrazek filmu (piramidke z przyglądajacym sie okiem w barwach flagi) tez uwazasz za świetny? Nie masz wrażenie Leszku ze te materiały promowane są przez konkretną organizacje, lub przeciwko innej organizacji (oczywiście Iluminaci) I wszystkie te dzialania nie są wcale bezsensowne lub podejmowane dla zabawy, lecz mają swój wyznaczony cel? Ten cel jak podaje Icke ma być szerzenie świadomości, a w rzeczywistości jest zasiewaniem starchu, wzajemnej podejrzliwości i wrogości miedzy ludzmi. Nawołuje do zburzenia obecnego, czy tez przyszłego pożądku nie dając nieczego w zamian. Czy nie wydaje ci sie dziwne ze film wskazuje oczywistego wroga (czesto z wymienianiem nazwisk) a nie definiuje celu takiego wskazania wroga? Ot po prostu jest jakas błekitna krew która szerzy zło, ale jak mówi jeden z waszych guru 'wszyscy jestesmy Rostschieldami'. Tak słyszałam ze wszyscy ludzie są ze sobą spokrewnieni mniej wiecej do 17 pokolenia. A juz napewno wszystkie kobiety pochodza od jednej pra-matki z afryki (badania naukowe, a nie pseudonaukowe to wykazały). Czemu ma wiec słuzyć wskazanie ze Obama i Bush mieli jednego przodka a wszystkie wybory były sfingowane? Czy nie po to aby wykazać ludziom ze są zwykłym stadem baranów, dającym sie wodzić za nos? Czy nie masz wrazenie ze to jakaś paranoja, tylko po to aby zasiać miedzy ludzmi wrogość?

Napisałam posta o symbolice Oka na piramidzie http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2606.msg31359#msg31359
która zupełnie nie pasuje do teorii, Iluminati szerzących zło, ale jakoś nikt nie kwapił sie odpowiedzieć. Wiem ze tobie odpowiadanie tez idzie po grudzie, ale bądź chociaz odpowiedzialny i świadomy treści jakie z wdziekiem i beztroską zabawy rozprowadzasz.

Przy okazji 'drobne' kary pieniężne za posiadanie nielegalnego oprogramowania też by się przydały, najlepiej od razu wpędzać do lochu za takie wykroczenia  Uśmiech 2
Macie do dyspozycji tony programów darmowych, testowych nie trzeba od razu bać sie lochu - wystarczy poszukać

Nie ma to jak system pozwalający kontrolować każdy aspekt życia przeciętnego obywatela, począwszy od tego co robi, aż po sam fakt gdzie robi ewentualnie z kim, tylko kto to będzie wszystko nagrywał i za czyje pieniądze Język
I tak paranoja rozsiewania strachu trwa w najlepsze... A przeciez niektórzy sami dobrowolnie siadają/kładą przed taką kamerą, nie mówić juz o tych co bardzo chcą ogladać...czysty biznes, który kreci sie bez Wielkiego Iluminatora. Wystarczy zwykła chiwość i głupota NWO wcale nie jest tu konieczny.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 23:24:52 wysłane przez Enigma » Zapisane
wielki budowniczy
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 25, 2009, 00:02:49 »

Cytuj
Czemu ma wiec słuzyć wskazanie ze Obama i Bush mieli jednego przodka a wszystkie wybory były sfingowane?
Zakładam, że nie chodzi tu o babcię ani dziadka. U nas Wałęsa, Kwaśniewski, Lechu to samo, a podobno mamy demokrację Język

Cytuj
Tak słyszałam ze wszyscy ludzie są ze sobą spokrewnieni mniej wiecej do 17 pokolenia. A juz napewno wszystkie kobiety pochodza od jednej pra-matki z afryki (badania naukowe, a nie pseudonaukowe to wykazały).
tylko, że w przypadku pra-matki (mitochondrialnej Ewy) nie możemy mówić o 17 pokoleniach wstecz, tylko 143 - 200 tys. lat. 17 pokoleń, przy założeniu, że pokolenie rodzi się średnio co 30 lat, to mamy 510 lat wstecz Niezdecydowany Licząc od dzisiaj byłby rok 1499 a wtedy ludzie byli już nieźle rozproszeni po świeci i trudno mówić o wspólnych korzeniach wszystkich ludzi wywodzących się właśnie z tamtego okresu, nie pomaga tutaj też określenie mniej więcej Język Chociaż jako Słowianie mamy jakieś szanse na zaistnienie pokrewieństwa na przestrzeni takiego okresu.

Cytuj
Ten cel jak podaje Icke ma być szerzenie świadomości
ja stawiam na szerzenie dezinformacji ewentualnie głoszenie herezji, ale dobrze jest brać też taką możliwość, w końcu w dzisiejszych czasach nie można ufać nawet samemu sobie.

Cytat: Enigma
Macie do dyspozycji tony programów darmowych, testowych nie trzeba od razu bać sie lochu - wystarczy poszukać
a za darmo to nawet po mordzie dzisiaj trudno dostać... możliwości takich programów każdy wie jakie są, sądzę że dobrze jest jak jest, z punktu konsumenta można się przyzwyczaić Uśmiech A wersje testowe, upłynie termin testu programu i co dalej.

Cytuj
I tak paranoja rozsiewania strachu trwa w najlepsze
Przyznam, że to forum jest jednym z niewielu miejsc, gdzie można to odczuć Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 06:21:16 wysłane przez wielki budowniczy » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 25, 2009, 07:32:25 »

co do pochidzenia to większość z Polaków ma korzenie niemieckie lub rosyjskie - efekty gwałtów w czasach wojny... ergo - każdy z nas może mieć powiązania z Hitlerem lub Stalinem ;P (i to dość bliskie)
Zapisane
wielki budowniczy
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 25, 2009, 09:11:40 »

jaka większość Polaków, to brednie... ;/

Ale jak czyta się takie doniesienia, to krew zalewa...
Cytuj
Podobną gehennę przeżyły kobiety na Warmii i Mazurach. Nawet po odsunięciu się frontu Niemki i Polki były tam regularnie gwałcone. Jak donoszono z Olsztyna w marcu 1945 r.: „nie uchowała się prawie żadna kobieta” i – jak podkreślano – bez względu na wiek. „A najważniejsze – zauważył ktoś w prywatnym liście – że kobiety są kobietami podobno od 9 lat do 80, a nawet był wypadek 82”. Zdarzało się, że ofiarą gwałtu padały równocześnie babka, matka i wnuczka. Bardzo często dochodziło do gwałtów zbiorowych, których sprawcami było kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu żołnierzy.

http://religiapokoju.blox.pl/2009/03/Wojny-i-gehenna-kobiet.html

nic tylko chwycić za szablę i iść po sprawiedliwość
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 25, 2009, 12:40:46 »

Odbiegacie nieco od tematu, to nie jest topic o gwałtach podczas wojny, lecz odpowiedzilności 82mln niemców wobec zjawiska terroryzmu. Najazdy wrogich narodów i takie zachowania zdarzały sie praktycznie w kazdej wojnie. Czy to pomiedzy anglią, francją, szkociją. Polska tu nie jest żadnym wyjątkiem, po za tym po wojnie nie wybito chyba wszystkich facetów, wiec stwierdzenie ze 'większość z Polaków ma korzenie niemieckie lub rosyjskie' jest grubo przesadzone. Owszem pewien odsetek ludności jest mieszanego pochodzenia, a wymiana genów jest czynnikiem bilogicznym.

Stwierdzenie wiec ze wszyscy ludzie są spokrewnieni, ma w sobie jakąś cześć prawdy, a badania nad mitochondrialną Ewą, potwierdzają jakiegoś wspólnego przodka. Wytykanie ze Obama jest skoligacony z Bushem jest na takim samym poziomie, jak stwierdzenie ze wszyscy biali byli kiedys tez czarni - zawiera w sobie cześc prawdy, ale głębsza reflekja wobec tego nie wynika, bo wiekszośc musiałaby sie uderzyć w pierś i przeprosić 'czarnych' za lata niewolnictwa. Do tego jednak jest daleko, lepsze jest zwalanie win na wszystkich dookoła
To co mnie bulwersuje w tym filmie to przerzucanie odpowiedzialności (domniemany terroryzm) na wszystkich obywateli. Skoro jakas grupa (ekstermistów) jest pod lupą, to niech boją sie wszyscy. Jak juz wspomniałam jestem za inwigilacja komputerów, jesli to pomoże w wyłapaniu osób które kryją sie w społeczeństwie, planując atak na przpadkowe osoby. Stwierdzenie ze 'wszyscy sa terrorystami z powodu państwowej kontroli' mija sie z rzeczywistością. Taki sam wglad policja ma w Polsce w smsy, rozmowy telefoniczne, konta bankowe - i to nie ze wzgledu na terroryzm, ale zwykłą przestepczość - dzialność w zorganizowaanych strukturach mafijnych. Przerzucanie tej odpowiedzialności 'na wszystkich' to taki zabieg jak artykuł w "Der Spiegel": 'także Polacy byli wspólnikami Hitlera'.

Poniewaz niemcom trudno oczyścić sie ze zbrodni w Europie, niech winni czują sie wszycy. Grzechy swojego stada najlepiej rzucić na milczacą gawiedz dookoła.
Ale............jesli chodzi o przeciwników, ewentualnie grupy 'trzymające władze' ludzi bogatych i posiadających władze; tych bardzo łatwo wskazać jako Iluminatów, stawierdzając 'to oni są źli' - bo kontrolują nas i mają za duzo forsy. A czy nie to samo było z żydami podczas II wojny? Czy nie byli oskarżani o gromadzenie majątku, doprowadzanie biednych do upadku i kontroli wyższych urzedów? To ta sama gadka od lat: istnieje jakas grupa która ma forse i władze dlatego trzeba sie ich pozbyć. A kto nakrecił film o '82 mnl terorystów' który zrównuje przestepców z każdy obywatelem? Bynajmniej nie fan Kubusia Puchatka, to są dwie zwalczajace sie frakcje od lat i pomimo wojny i holocaustu nadal niewile sie zmieniło. W filmach 'demaskujących' iluminatów pełno jest hebrajskiego pisma, odośników do Tory, przykładów wampiryzmu. Pisanie ze to fajny filmik bo jest ładnie zrobiony, bez analizy kto i poco to kreci jest dla mnie czysta naiwnością.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 25, 2009, 21:34:09 »

Leszku, jestem zszokowana, ze ty stoisz w takim temacie. Po pierwsze o co to chodzi?- ty tam nie zyjesz, czy zyjesz tam? Jestes na forum, gdzie sie mowi
o rozwoju duchowym, o milosci czlowieka do czlowieka. Ja mam wrazenie ze jestes gotowy rozwinac 3 wojne swiatowa. Ja wiem ze zyje w czasach , ze wszyscy chca zyc w pokoju, rozwijac sie , uczyc, wychowywac swoje dzieci i byc prawym czlowiekiem. To co bylo, to juz przeszlo, tez po wojnie przezylismy wiele
niesprawiedliwosci, wiele ludzi poszlo do ziemi, gdzie sa sprawcy tego wszystkiego? kto to byl?. Nie tedy droga, Europa sie otwiera i niestety musimy uczyc sie razem zyc, pracowac ,funkcjonowac. Ja mieszkam 23 lata w Niemczech, jezeli mnie spotkala jakas przykrosc to tylko od ludzi za granicy. Dzieki bogu spimy
spokojnie, bez krat na oknach na parterze, poruszamy sie bezpiecznie po ulicach i zyjemy normalnie. To takie przykre jesli ktos na takim poziomie jak ty
rozsiewa takie informacje, ktore nie buduja, ale rujnuja. Przykro mi bardzo, ale dobrej przyszlosci w takich tematach nie widze. Pozdrowienia Rafaela.

Ps. Co sie dzialo podczas II wojny swiatowej, to jak dotad to prawdziwa sprawiedliwosc sie nie dokonala, w brudzie wszyscy mieszali swoje rece, swietych nie bylo nigdzie.
 
Wielki budowniczy, zawsze bardzo lubialam czytac twoje wypowiedzi, wyobraz sobie, bierz szabelke i w droge......mysle ze znajdziesz wiecej ochotnikow do
zrobienia zamieszania w Europie, tylko gdzie chcesz isc, do Niemiec, do Rosji, Wloch ,Francji , w ktorym miejscu teraz rozpoczniecie III wojne swiatowa, jest przeciesz przepowiadana.
     
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 21:55:40 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #10 : Maj 26, 2009, 08:22:00 »

jaka większość Polaków, to brednie... ;/

Ale jak czyta się takie doniesienia, to krew zalewa...
Cytuj
Podobną gehennę przeżyły kobiety na Warmii i Mazurach. Nawet po odsunięciu się frontu Niemki i Polki były tam regularnie gwałcone. Jak donoszono z Olsztyna w marcu 1945 r.: „nie uchowała się prawie żadna kobieta” i – jak podkreślano – bez względu na wiek. „A najważniejsze – zauważył ktoś w prywatnym liście – że kobiety są kobietami podobno od 9 lat do 80, a nawet był wypadek 82”. Zdarzało się, że ofiarą gwałtu padały równocześnie babka, matka i wnuczka. Bardzo często dochodziło do gwałtów zbiorowych, których sprawcami było kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu żołnierzy.

http://religiapokoju.blox.pl/2009/03/Wojny-i-gehenna-kobiet.html

nic tylko chwycić za szablę i iść po sprawiedliwość

jak nie? lata zaborów także zrobiły swoje - wtedy gwałty na wsiach były sprawą normalną, czas I wojny - gwałty, czas II - gwałty

już naprawdę nie wiadomo kto jest z jakiej krwi
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 26, 2009, 11:44:03 »

Dlatego uwazam ze powinnismy poprostu zyc normalnie, mamy wystarczajaco stresu zycia codziennego. Oczywiscie takie informacje o gwaltach, niesprawiedliwosci , morderstwach, oszustwach itp. scinaja czlowieka z nog. Takich historii nie powinno sie zapomnic, ale tez nie podsycac narodowych nastrojow. Jadyna droga do budowania zycia codziennego i przyszlosci jest spokoj i madrosc spoleczenstwa, obojetnie w jakim kraju. W Niemczech zyje
tak ogromna ilosc roznych narodowosci, co dziennie z frustracji, glupoty, szukania lekkich pieniedzy dzieje sie duzo zla. Nie jest to latwe, zadowolic ludzi
ktozy przybyli z roznych krajow, roznej kulturze  najczesciej bez checi nauki jezyka, szkoly integracji. Jest to problem na ogromna skale europejska nie
tylko Niemiec. Trzeba troche sie zajac roznymi informacjami co to sie naprawde na swiecie dzieje, aby potem zajmowac skrajne stanowisko. Nie wszystko zloto co sie swieci u sasiada, ale nalezy miec troche wiadomosci jak sie zachowuja ludzie za granica, dlaczego to wlasnie jest tak a nie inaczej.
         Badzmy bardziej otwarci na swiat, pytajmy sie dlaczego, interesujmy sie troche wiecej i bezstronnie polityka, to czesto odpowiedzi na rozne pytania przyjda jakby same. Jest bardzo milo miec madrych sasiadow, czy mam racje?
 
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 26, 2009, 12:37:40 »

Sorry, nie wypowiadam się bo to forum coraz częściej trąci mi jakąś praktyka psychoterapeutyczną, tudziez jakąś grupą wsparcia, to nie sa moje klimaty. Dlatego kończę swoje forum: http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php

Znajdzie się tam i "święta geometria" i "Graal Wintera" i Tajne stowarzyszenia" i "teorie spiskowe" i nawet "agentura w internecie" i dziale socjotechnika. Poza tym będą  tam "Rożne wizje świata i człowieka", bo to mnie o prostu interesuje.
Pozdrawiam

P.S
Enigma, nie zgadzam się z Tobą i nie interesuje mnie rozmowa ile razy ma CI to pisać? 100? NIe interesua mnie rozmowy. Interesuje mnie przekazywanie informacji i tyle. Ty snujesz swoją interpretacje i masz prawo, ale aby komuś zarzucać, że wstawia filmik, to już jakaś paranoja. I co mam Ci teraz pisać, że ty snujesz spiski, bo uważasz, że to robota Iluminatów albo muzułmanów. Sorry, mnine po prostu nudzą takie rozmowy, więc nie będę się zmuszał do pisania, bo naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż zanudzanie samego siebie rozmowami na każdy temat, który ktoś poruszy.
Wybieram to co mnie interesuje i pisze. Tak rozumiem idee forum. I nie mam ochoty rozmawiac o idei forum...
Powodzenia



« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 12:46:01 wysłane przez Leszek » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 26, 2009, 12:57:12 »

"Rozne wizje swiata i czlowieka"- bardzo ladny temat. Zastanow sie i porownaj czy ten temat ktory otwozyles, ukazales tylko jedna wizje i za toba beda szli inni, teraz jestes nieszczesliwy. Moze byc ze roznica wieku miedzy nami jest duza, ale wiedz mi ze ciagle pranie tego co sie juz wyprac nie da nie ma sensu.
Czesto rece opadaja do kad zmierzaja niektore osoby. W zyciu nalezy sie tez smiac, starac sie pracowac nad tym aby byc pogodnym, aby byc dlugo zdrowym i silnym. Jestes przekonany o tym linku ktory wstawiles, ze to tak jest jak ci ktos to przedstawil?, nie masz ochoty zaineresowac sie o co to wlasciwie chodzi.
Na rozne punkty z tego linku sa przepisy, i nie dotycza to kazdego obywatela tylko w momencie przestepstwa, albo dokladnych dokumentow o zagrozeniu.
Wypadki terrorystyczne ciagle maja miejsce, zorganizowane przestepstwa tez. To ciekawe tematy. Mozna by duzo o tym, ja ci nie zabraniam , mozesz ciagnac temat w dalszym ciagu, jak ci to sprawia satysfakcje i zbuduje zadowolenie . Ok. Pozdrawiam. Rafaela.

==========================================================

 Odpowiedz #14 : Maj 26, 2009, 14:04:10   

--------------------------------------------------------------------------------
Wlasnie bylam na twoim nowym forum. Zycze ci duzo powodzenia i niech sie dobrze rozwija.  Rafaela.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 16:43:24 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #14 : Maj 26, 2009, 13:15:21 »

EDIT:

Rafaelo, mnie ten temat nie interesuje na tyle, aby o nim pisać. Powtórzę, bardziej interesuje mnie przekazywanie informacji. Dużo bardziej interesują mnie inne rzeczy, ale wiele osób na tym forum, niemal każdy temat czy zdanie rozpatruje jako przejaw stanu świadomości i stadium rozwoju osoby, kto coś porusza i z tej pozycji ocenia osobę. Więc nawet to moje zdanie będzie skwitowane powtarzanym tu na zasadzie mantry zdaniem "dzisiaj tego nie widzisz, ale kiedyś to zrozumiesz".
Mnie to po prostu nudzi, bo to nic nie wnosi, a poza tym uważam, że nie jest ważne CO ktoś pisze, ale CO MU TO DAJE. WIęc jak kogoś kręci pisanie o szczytach górskich to jest ok, jak o spiskach to jest ok, jak o nauce to też jest ok.
Wrzucasz temat, a tu zaraz pojawiają się porady psychologiczne. Dla mnie to jest po prostu śmieszne. Wiele osób zrobiło sobie z forum jakis dziwny ołtarzyk i siedzą tu, jakby chciały się ogrzać, jak przy jakimś ognisku. Dla mnie jest to jakiś substytut, ale to ich sprawa.

Przepraszam, ale nie będę już o tym pisał, bo mnie to STRASZNIE MĘCZY i odciąga od tego co mnie rozpala, czym żyję i co mi daje radość. Dlatego powoli znikam stąd, bo nie jestem psychologiem, aby analizować ludzi, którzy miesiącami piszą o tym samym w kółko macieja... Jak komuś to odpowiada to ok. Ja jednak przepraszam, ale nie biorę w tym udziału.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 19:06:11 wysłane przez Leszek » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 26, 2009, 14:37:06 »

Mimo wszystko zycze ci wszystkiego najlepszego na nowym forum. Mysle ze nasze forum bedziesz tez odwiedzal. Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 26, 2009, 15:04:19 »

Leszek - nie chcę tu zajmować jednostronnego stanowiska, ale spójrz na jedną ważną konsekwencję tego. Ty akurat nie wiążesz z tymi filmikami więcej emocji. Traktujesz je jako...hmmm... "ok, można spojrzeć i się zastanowić, ocenić". Ale dla wielu (niestety, na tym forum) takie informacje są jak prawda objawiona. Wielu ludzi tutaj nie potrafi analizować, podejść "na chłodno" - wplątują się w tą pajęczynę myślenia spiskowego, zaczynają wierzyć, i taka wiara staje się częścią ich życia.

Stąd myślę, że samo przekazywanie takich "informacji", bez ich analizy, może przynieść wiele szkody, niezależnie, czy jest to zamierzone.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 26, 2009, 18:52:04 »

Enigma, nie zgadzam się z Tobą i nie interesuje mnie rozmowa ile razy ma CI to pisać? 100? NIe interesua mnie rozmowy. Interesuje mnie przekazywanie informacji i tyle. Ty snujesz swoją interpretacje i masz prawo, ale aby komuś zarzucać, że wstawia filmik, to już jakaś paranoja. I co mam Ci teraz pisać, że ty snujesz spiski, bo uważasz, że to robota Iluminatów albo muzułmanów. Sorry, mnine po prostu nudzą takie rozmowy, więc nie będę się zmuszał do pisania, bo naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż zanudzanie samego siebie rozmowami na każdy temat, który ktoś poruszy.
Wybieram to co mnie interesuje i pisze. Tak rozumiem idee forum. I nie mam ochoty rozmawiac o idei forum...
Powodzenia

Kazdy film, temat, post wzbudza na forum jakieś emocje i komentarze.
Oczekiwanie że wrzucisz tu byleco i obedzie sie bez odzewu jest dla mnie trudne do pojecia. Innym chetnie odpowiadasz, a mi nie - ok. Nie mam pretensji. Ale nie mysl sobie ze po tytule 82mln terorystów, ludzie bedą sie głaskać po główce, jak pokazała praktyka czesciej wolą sobie wyciagac brudy i przypominać przykrości. A przecież mamy budować lepszą przyszłość? Taki jest niestety skutek, uświadamiania o działalności 'iluminatów' to szerzenie wrogości i podziałów - jesteś dojrzałym człowiekiem wiec czas jest zdać sobie z tego sprawe.
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 26, 2009, 19:14:22 »

Enigma, jak ma z Tobą rozmawiać Tene, ty lubisz uswiadamiać, może pomożesz koleżance?
Ja wrzuciłem filmik z tłumaczeniem. To Ty zaczęłas pisać, że to robia muzułmanie, aby obalic rząd, a teraz widzę, że cos piszesz o uświadamianiu o działalności Iluminatów.... I z czym tu dyskutować?
Był filmik z tłumaczeniem na polski, który ironicznie pokazuje, ze rząd Niemiecki zachowuje się tak, jakby każdy obywatel Niemiec był potencjalnym terrorystą. Tyle i tylko tyle. Jak ktoś widzi tu muzułmanów, Iluminatów, to sorry. Ja widzę fajnie zrobioną kreskówkę
No, ale Tene masz rację trzeba uważać, bo ludzie faktycznie mają spiskowa paranoję, a przecież CI obcy mogą być dobrzy  i niekoniecznie chcą wytrzebic ludzkość, aby tu zamieszkać Duży uśmiech

Jeśli ktoś chce pogadać o teoriach spiskowych na serio, to zapraszam tutaj:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=138.0

Tam na dole strony kliknąć, aby przejśc do właściwego tematu.

« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 19:44:39 wysłane przez Leszek » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #19 : Maj 26, 2009, 20:45:40 »

Enigma, jak ma z Tobą rozmawiać Tene, ty lubisz uswiadamiać, może pomożesz koleżance?
Ja wrzuciłem filmik z tłumaczeniem. To Ty zaczęłas pisać, że to robia muzułmanie, aby obalic rząd, a teraz widzę, że cos piszesz o uświadamianiu o działalności Iluminatów.... I z czym tu dyskutować?

Leszku, z całym szacunkiem Tene skierował do ciebie posta. Co do pomocy kolezance, to owszem rozmawiałyśmy juz wcześniej bardzo miło na priva, oraz przez skype. Tak, takie kontakty rozwijają obydwie strony i przynoszą duzo radości. Dzieki Rafaelo za dobre słowa.

Cytuj
Był filmik z tłumaczeniem na polski, który ironicznie pokazuje, ze rząd Niemiecki zachowuje się tak, jakby każdy obywatel Niemiec był potencjalnym terrorystą. Tyle i tylko tyle. Jak ktoś widzi tu muzułmanów, Iluminatów, to sorry. Ja widzę fajnie zrobioną kreskówkę

Wiec jak skomentujesz ostatni kadr ze swojego filmu?

co powiesz o oczku na czubku piramidy, czy nie jest to zbieżność z:
 

'piramidą manipulacji' systemu kontroli życia ludności z przytoczonej przez Radosława strony:
http://docs.google.com/View?docid=dchsvhps_3fc3k5cff

Czy ja mam jakąs paranoje, że kojarze odpowiednią symbolike z grupami które takową symbolike szeroko objaśniają?

Cytuj
No, ale Tene masz rację trzeba uważać, bo ludzie faktycznie mają spiskowa paranoję, a przecież CI obcy mogą być dobrzy  i niekoniecznie chcą wytrzebic ludzkość, aby tu zamieszkać Duży uśmiech
Też własnie uważam, że nie każdy diabeł straszny jak go odmalowują. Pozornie 'fajnie zrobiona kreskówka' a jaki podtekst?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 27, 2009, 00:04:48 »

Dajcie spokój już. Temat się rozgrzał a nie ma o co.
Lepiej zastanówmy się ile już kontroli oddaliśmy nad sobą . Gdy się urodzisz - nadawany jest Ci numer  ... potem jeszcze wiele numerów. Wraz z nimi nadawane są prawa, ale i obowiązki.
Po 11 Września pojawił się pretekst , aby jeszcze bardziej zacieśnić światową kontrolę . Po to , aby żaden terrorysta się nie prześlizgnął miliony innych podróżnych jest systematycznie poddawanych drobiazgowej kontroli tak jakby to oni byli terrorystami. Już nawet nie można się poindorzyć jak Rokita z Nelly hehehhe. Leszko tylko zwrócił uwagę na paranoidalnie przejaskrawioną sytuację w której każdy  byłby potencjalnym terrorystą - dopóki nie utraci z jakichś powodów tego statusu.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 27, 2009, 06:26:55 »

Oczywiście, East, zastanawiajmy się... zastanawiajmy... aż w nasze umysły wpoi się do końca wizja bycia kontrolowanym.

Może zamiast pierdół zastanawiajmy się, jak z każdym dniem spokojnie, powoli i cierpliwie zmieniać swoje życie na lepsze, zamiast szukać wszędzie spisku i pogrążać się w rozmyślaniach, jak to jesteśmy wielce kontrolowani. Na zdrowie wszystkim wyjdzie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #22 : Maj 27, 2009, 17:43:11 »

Też racja Tene
Zapisane
wielki budowniczy
Gość
« Odpowiedz #23 : Maj 27, 2009, 21:41:50 »

Cytat: Enigma
co powiesz o oczku na czubku piramidy, czy nie jest to zbieżność z:
Najprawdopodobniej jest to zbieżność celowa i stanowi wyraźną przesłankę o poglądach autora/ów filmiku, który zakłada najczarniejszy scenariusz, straszy, że może tak być nie będąc w to zamieszany, więc można powiedzieć, że histeryzuje. Wydaje mi się właśnie, że autor ma podobną pasję do Leszka  Mrugnięcie Logo myślę świadczy o religii, którą wyznaje autor  Język Czyli ogółem takie straszenie raczej z zamierzeniem wywołania jakichś ruchów wolnościowych.



teraz można się bać.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 21:42:03 wysłane przez wielki budowniczy » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 28, 2009, 11:20:48 »

Leszko tylko zwrócił uwagę na paranoidalnie przejaskrawioną sytuację w której każdy  byłby potencjalnym terrorystą - dopóki nie utraci z jakichś powodów tego statusu.
Ależ nie, Leszko jak sam powiedział widzi tu tylko 'fajnie zrobioną kreskówkę' autorstwa bliżej nieznanej osoby. Dodać nalezy ze 'du bist' to z niemieckiego czas teraźniejszy, wiec autor nie duma nad 'potencjalna przyszłością' - lecz chce opisac terażniejszość.  Uwazam ze takim ogólnikowym oskarżeniom nalezy oponować, 'kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje sie prawdą'. A powielanie tych treści, to w pewien sposób podpisywanie się pod zawartością, dlatego wartoby sie zastanowić z grubsza nad skutkami.

Najprawdopodobniej jest to zbieżność celowa i stanowi wyraźną przesłankę o poglądach autora/ów filmiku, który zakłada najczarniejszy scenariusz, straszy, że może tak być nie będąc w to zamieszany, więc można powiedzieć, że histeryzuje. Wydaje mi się właśnie, że autor ma podobną pasję do Leszka  Mrugnięcie Logo myślę świadczy o religii, którą wyznaje autor  Język Czyli ogółem takie straszenie raczej z zamierzeniem wywołania jakichś ruchów wolnościowych.

Ależ nie namawiam nikogo aby sie bać, poprostu uwazam całą ta kampanie anty-iluminacką za sprawę o znaczeniu dużo mniejszym, niżby ten autor filmiku chciał wywołać. Zbyt sobie cenie osobisty spokój zeby mieszać sie w kampanie której cel jest defacto nieznany. Co do Leszka, to miał on dużą lepszą pasje co do św geometrii, wiec ciezko mi jest zrozumieć nagły zakret w strone 'światowego spisku' który zamiast rozwijać, dzieli.

Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kalinowatyper bbyfun ogrodowe countrylife eneaekstraliga2014