Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 19:24:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Arteq chlipie ziółka - prawda czy fałsz??  (Przeczytany 9992 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« : Czerwiec 29, 2009, 20:41:33 »

To czemu Artku zapijasz się ziółkiem jaskółczym,skoro En-Ki jest wytworem czyjejś wyobrażni.

Wierzysz przecie w działanie ziółka a naśmiewasz się z autora życiodajnej receptury,że jej autor nie istnieje.


Czemu chlipiesz więc wywarek i rodzinę do tego przymuszasz?

Z jednej strony korzystasz a z drugiej wyśmiewasz.

To śmieszne.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 30, 2009, 08:02:21 »

Rzuciło Ci się coś na głowę? Czyżby samcio całkowicie pomieszał Ci w niej? Że niby ja chlipię ziółka i przymuszam rodzinę? samcio dał Ci taki przekaz? może któryś z kolegów, hę?
Zapewniam, że nigdy nie wziąłem tych ziółek do ust, tak samo jak i inni członkowie mojej rodziny. Co do jego działania - nie wiem, nie przyglądałem się tematowi [skuteczności działania] i w związku z tym nie wypowiadałem sę ani za ani przeciw. Więc nie rozumiem o czym do mnie mówisz.

Zamin zaczniesz rozliczać kogoś z niby wypowiedzianych słów/ dokonanych czynów upewnij się czy na pewno chodzi o daną osobę, bo ośmieszasz się. Chociaż należałoby się już do tego przyzwyczaić...
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 30, 2009, 08:22:36 »

Arteq,
wszyscy wiedzą że chlipiesz zioła, nie wypieraj się Duży uśmiech


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 30, 2009, 08:29:33 »

Nom jasne, ale co najwyżej chmielowe...  Mrugnięcie

Ale spokojnie czekam aż Kot wytłumaczy się bliżej z wypowiedzianego kłamstwa i z zarzutów o hipokryzję. Czekam.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 30, 2009, 09:17:32 »

Ha ha ha  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech no to rozbawiliście mnie,usmiałam się do łez.
Solo gratuluję pomysłu !!!

Arteq jakie te " ziółka" chlipiesz ? bo ja np. lubię chlipać ziółka z rejonu Żywca Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 30, 2009, 09:28:38 »

z tego kota to jest chyba niezłe ziółko ;P
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 30, 2009, 09:48:49 »

Cytuj
To czemu Artku zapijasz się ziółkiem jaskółczym,skoro En-Ki jest wytworem czyjejś wyobrażni

Przecież Enki nie wymyslił jaskółczego i to nie on pierwszy o tym pisał Uśmiech))) Ojciec Klimuszko jako pierwszy a moze i nie pierwszy zachwalał właściwości jaskółczego Uśmiech))
Tak wiec ziółko mogą pić zwolennicy Enki jak i zwolennicy kościóła katolickiego Uśmiech mozna uznać, że jest polecane z 2 stron Uśmiech)))))
  A ja polecm chmiel, działa uspokajająco i rozluźniająco  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech większe ilości mogą nawet powodować odmienne stany świadomości  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

   Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 30, 2009, 10:23:33 »

Co jest bardzo niebezpieczne, mozna przeniesc sie w obloki, a woblokach to juz nie wiadomo co mozna spotkac, po powrocie na ziemie mozna widziec biale myszki i spotkac sie z diabelkiem, mysle ze ten diabelek tez bedzie wesoly.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2009, 10:24:16 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 30, 2009, 11:14:14 »

No właśnie, cieszę się, że Wiki o tym wspomniała o o. Klimuszko - ja jako sceptyk byłbym mało wiarygodny.

Tylko zastanawiam się czy nie powinienem równiez obrazić się o określenie "chlipać". Rozumiem, że w przypadku nazwania chlipaniem popłakiwania byłoby ok. Natomiast czy nazwanie picia mianem chlipania nie podpada pod "zezwierzęcenie" człowieka? Wypada zapytać forumowego experta, także w tej dziedzinie - Kiarę - wszak miała do mnie żal o określenie marudzenia mianem pomiaukiwania... w przypadku... Kota Duży uśmiech

Cieszę się, że temat wywołał uśmiechy na twarzach i poprawił choć na chwilę humor chociaż kilku osobom. Lubię ludzi z poczuciem humoru.

Szkoda tylko, że Kot z powodu niechęci/nienawiści uciekł się do kłamstwa i bezpodstawnych oskarżeń o hipokryzję. Mam nadzieję, że zachowa się odpowiedzialnie i wytłumaczy się z napisanych słów.

Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 30, 2009, 12:33:38 »

Chlipanie, to bezpośredni sposób pobierania płynu do ust za pomocą języka. Być może, że jest to typowo zwierzęcy sposób picia, ale dotyczy on również człowieka.
Jeśli chodzi o zioła, to jaskółczego ziela na pewno nie "wymyślił" Enki, tak samo jak katolicy nie mogli wymyślić Boga, obydwa tematy należą do całej ludzkości i są ogólno światowym dobrem.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 30, 2009, 13:05:04 »

I tak kot zaliczył wtopę tzw. falstart  Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 30, 2009, 13:27:46 »

Nigdy nie twierdziłem Mobiusie,że En-Ki wymyślił jaskółcze zielę.

Wiem o tym,że Ojciec Klimuszko dostrzegł wartość tego ziela.

Jednak to za sprawą En-KI większość forumowiczów poznało to zielę i jego lecznicze właściwości.

Sama receptura-na szklankę wody łyżeczka od herbaty,pić dwa razy dziennie przez trzy miesiące,miesiąc przerwy i dalej trzy miesiące pić-od En-Ki pochodzi.

Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 30, 2009, 13:45:23 »

Prawda? - czy fałsz?

Jaskółcze ziele jest znane słowianom od (prawie) zawsze...
Takie zioła jak: mniszek lekarski(zwykły mlecz), jaskółcze ziele, pokrzywa, skrzyp, kwiat czarnego bzu, ratowały i dalej ratują życie wielu ludziom, tu nie potrzebna jest wiara, tylko doświadczenie wielu pokoleń.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 30, 2009, 14:29:59 »

hmm... a na temat wykłapanych oszczerstw ani słowa...

Swoją drogą ciekawa walka musi toczyć się w Kocie: czy doznać upokorzenia z powodu przegranego starcia ze znienawidzonym/bardzo nielubianym forumowiczem i przyznać się do kłamstawa i odpowiedzialnie wypowiedzieć słowo "przepraszam", czy też uparcie - pomimo oczywistości sytuacji i blamażu - pogłabiać go trwając w nim i dać się poznać jako oszczerca i gówniarz.

Jest jeszcze 3 opcja - Kot jest juz tak wyprany z poczucia przyzwoitości i odpowiedzialnosći za własne słowa, że uważa, że nic się nie stało i na porządku dziennym jest oczernianie. To już wolałbym aby pozostał gówniarzem.

Ze znanych, przyjaznych i ogólnie dostępnych ziół zapomnieliście jeszcze o pokrzywie.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 30, 2009, 14:43:12 »

Pokrzywa jest na piedestale Duży uśmiech

Była, jest i będzie!!!

Wystarczy poczytać Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 30, 2009, 14:49:21 »

Tak, była wymieniona - nie zauważyłem. Moja pomyłka.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 30, 2009, 15:03:47 »

I nikt nie zaraportował - jak zwykle.
Out!
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nazarinh hohol kociarnia wartune watahaskromnych