Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:58:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ratujmy zwierzęta  (Przeczytany 8255 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Lipiec 29, 2009, 08:42:48 »

Dostałam wczoraj na poczte wstrząsającą wiadomość !!!!!!
Pozostawię ją bez komentarza,sami osądzicie Płacz Płacz Płacz Płacz
Zamieszczam ją na forum za zgoda autorów i mam nadziję że administratorzy forum nie bedą mieć nic przeciwko.
--- On Mon, 7/27/09, Barbara Choroszy <barbarachoroszy@yahoo.com> wrote:


From: Barbara Choroszy <barbarachoroszy@yahoo.com>
Subject: Fw: ratujmy zwierzeta
To: "Ryszard Choroszy" <ryszardchoroszy@yahoo.com>
Date: Monday, July 27, 2009, 11:45 PM






http://animalsaviors.org/
 
W Chinach 2000.000 kotów i psów jest rocznie odzieranych ze skóry w sadystyczny spośob dla pozyskania ich sierści w jednym kawałku, a następnie porzucanych, by umrzeć w szoku i niewiarygodnym bólu.


Jeżeli chcesz wziąść udział w akcji przeciwko temu niewiarygodnemu i barbarzyńskiemu postępowaniu:

1. przejdż na http://animalsaviors.org/ (oficjalny adres internetowy działalności animal saviors)

2. obejrzyj film, by rozwiać wątpliwości, czy to może być prawdą w XXI wieku (ZOBACZ OSTRZEŻENIE - film jest drastyczny !!!)

3. podpisz petycję, którą znajdziesz na oficjalnej stronie
http://animalsaviors.org/petition.html

podpisujcie petycję, ile możecie i nalegajcie wśród znajomych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest o co walczyć ..... zwierzeta licza na nasz, LUDZKI, glos...
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 08:45:50 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 29, 2009, 09:25:34 »

Chińczycy mają nieźle nasrane. Ale to nie tylko tam się takie rzeczy odwala. Sprawa jest poważna, lepiej podpisać tą petycje
Zapisane
arlson
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 29, 2009, 11:45:18 »

http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/ - na tej stronie też można wysyłać petycje.
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 29, 2009, 18:23:40 »

Jak przeczytalam to myslalam ze dostane zawalu to straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
filmu nie bylam w stanie ogladac
Oczywiscie petycje podpislalm odrazu
i mysle ze kazdy ja podpisze ,bo tak byc nie moze!!!!
Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 29, 2009, 18:37:26 »

tak.. to jest straszne i tak być nie może.. tylko często zapomina się że to samo (za naszym przyzwoleniem) dzieje sie w rzeźniach.. gdzie pół żywe zwierzęta wrzuca się na wrzątek i obdziera ze skóry.. to sie dzieje codziennie ale nie chcemy o tym wiedzieć.. ja też nie chciałam..
pies, kot, foka, świnia, krowa.. dla mnie nie ma różnicy..

Earthlings (Ziemianie)- nie dla wrażliwych..

http://video.google.pl/videoplay?docid=-7105458742770657802&ei=iYhwSvmuIaS-2wKBxZDWCQ&q=film+ziemianie&hl=pl
Zapisane
Robson
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 29, 2009, 18:56:14 »

A może wysłać zamieszczony link do ambasady CHRL z prośbą o odniesienie się do tych informacji ?
Nie mam odwagi zobaczyć tego filmu, a jedyne co mi przychodzi do głowy, to zarzucić ich ambasadę spamem w postaci takich informacji oraz petycjami lub mailami z wyrażeniem protestu.
Podobna akcja była przeprowadzona w stronę Media Markt i odniosła dobry rezultat.

Ambasada

ul. Bonifraterska 1
00-203 Warszawa
Polska
Tel. 0048 22 8313836
Fax. 0048 22 6354211

Website: www.chinaembassy.org.pl





 

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 29, 2009, 19:13:08 »

Tak ,ja też nie mogłam się uspokoic chyba przez godzinę,choc nie ogladałam filmu bo poprostu nie mam odwagi,chyba umarłabym na serce !!!! Moj syn ogladał kawałek(nie dał rady całego) i widziałam jak bardzo był wstrzaśnięty ,powiedział mi tylko tyle żebym nie ogldała bo wie że jestem bardzo wrażliwa.
Wysyłajcie ten link komu się da,do wszystkich znajomych,do przyjaciół ,do rodziny,może to niewiele da,ale uswiadomi ludziom jak bardzo krzywdzą zwierzęta.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 30, 2009, 14:28:18 »

takie akcje to raczej nic nie dadzą

w Chinach nagminnie łamane są prawa człowieka a co dopiero mówić o prawach zwierząt

co kraj to obyczaj
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 30, 2009, 17:02:45 »

zgadzam się z przedmówcą- kraj jakim są Chiny jest zamknięty na dialogi z "zachodem"
a to co robią ze zwierzętami jest okropne i nieludzkie i takie rzeczy należy pokazywać światu
i publicznie ganić! I PRZEDE WSZYSTKIM DZIAŁAĆ W KIERUNKU NAGŁOŚNIENIA SPRAWY W MEDIACH!

PS.ja jednak bardziej ubolewam z faktu iż w Afryce codziennie giną z głodu setki dzieci...
PZDR
Zapisane
HabibiDah
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 31, 2009, 18:47:48 »

PS.ja jednak bardziej ubolewam z faktu iż w Afryce codziennie giną z głodu setki dzieci...
PZDR

cierpienie jest cierpieniem.. mówienie "najpierw rozwiążmy własne problemy a dopiero później zajmijmy sie problemami zwierząt" mnie jakoś nie przekonuje.. do rozwiazania większości ziemskich problemów wystarczy tylko dobra wola, tylko tyle i aż tyle..
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 01, 2009, 20:04:29 »

Straszne! Oglądałem film, podobny, w tamte Boże Narodzenie. Nie polecam, byłemw szoku dwa tygodnie!T.T
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 01, 2009, 23:47:07 »

Spodziewając się najgorszego niezdecydowałem się zaznajomić z podanym adresem.
Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 02, 2009, 19:32:36 »

Witam. Petycję bardzo chętnie podpisałem, ale do oglądania filmu raczej mnie namówicie…
Ponad rok temu dałem się namówić do obejrzenia filmu pt. „Ziemianie” i do tej pory tego żałuję… - wszak, też jestem jakby ziemianinem…
Piesków i kotków nie jadam (przynajmniej z tego co mi wiadomo…). Przyznaję się, że czasami spożywam inne produkty zwierzęce – chociaż, staram się je ograniczać. Nie jest łatwo balansować swój posiłek z ich wyłączeniem, gdy i tak ma się skłonność do niedowagi. Nie radzę także młodocianym bawić się w wegetarianizm, bo może się to zakończyć u nich poważnymi wadami rozwojowymi – najczęściej kłopotami ze wzrokiem !

Czasami jeszcze zastanawiam się nad sensem rozpowszechniania tego typu brutalnych filmów. Gdy oglądałem film „Ziemianie” (zmusiłem się do obejrzenia całości), to miałem miejscami wrażenie, jakby scenariusz wydarzeń był wyreżyserowany na potrzeby tego filmu… !
No i sprawa popytu na takie materiały – czy to w ogóle ktoś ogląda ? A jeśli tak, to kto… ? Wiem, że trzeba czasem spojrzeć brutalnej prawdzie w oczy. Osobiście jednak uważam, że wystarczy minimum wyobraźni (o człowieczeństwie już nawet nie wspomnę…), aby dowiedzieć się, co faktycznie może przeżywać dane zwierzę !

Pozdrawiam
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 02, 2009, 21:14:28 »


cierpienie jest cierpieniem.. mówienie "najpierw rozwiążmy własne problemy a dopiero później zajmijmy sie problemami zwierząt" mnie jakoś nie przekonuje.. do rozwiazania większości ziemskich problemów wystarczy tylko dobra wola, tylko tyle i aż tyle..

  No właśnie - dobra wola.
Pytanie więc dlaczego ludzie nie wykrzeszą z siebie tej dobrej woli. Czyżby jej nie posiadali ?
Mottem do napisania książki przez Williama Bramleya, było bardzo proste pytanie ?
Gość usiadł i zaczął się zastanawiać ? dlaczego ludzie wciąż zabijają, walczą między sobą, dlaczego niszczą, degradują matkę ziemię i ten proces trwa od wieków ! Czy ludzie są aż tak totalnie, głupi i nieświadomi, aby coś takiego wogóle czynić ? Oczywiście, że nie ? Ludzie są wspaniali, wielcy i twórczy. Ludzie potrafią nie tylko zbudować potężne komputery, czy wiele niezwykłych urządzeń co świadczy, że są bardzo twórczy i rozwinięci. Potrafią budować swoją kulturę, sztukę, mamy na wysokim poziomie uniwersytety.Więc co się dzieje, że nie potrafimy poradzić sobie z prostymi rzeczami, jakim jest masowe ludobójstwo i degradacja Ziemii.
A Więc przyglądnijmy się prawdzie, gdzie jest to odwieczne źródło, które wciąż rodzi tyle niepokoju, nieszczęść i łez. Gdy pojawili się tacy wielcy ludzie jak Robert Kennedy, który zmierzał do światowego pokoju , do braterstwa, przyjaźni i współpracy między narodami - został zastrzelony !

Gdy szansę na powtórzenie tego co chciał zrobić  R.Kennedy miał jego brat i już było pewne, że wygra prezydenckie wybory - został zastrzelony !
Gdy trochę wychylił się  R.Regan, strzelano do niego i tylko cudem przeżył !
Pojawił się Ghandi - został zastrzelony.
Kto za tym wszystkim od wieków stoi,  kto wciąż i bez końca wywołuje wojny i je finansuje ? Kto wyrpodukował miliony głowic nuklearrnych, miliony wszelakiej maści broni ? Po co je wyprodukował, komu one są potrzebne i kto finansuje bez końca te przedsięwzięcia ? Czy ludziom potrzeba czołgów, rakiet i umieszczania broni w kosmosie ?
 Nie - ludziom tego nie potrzeba !  Więc komu potrzeba i zawsze będą to czynić ?Będą to czynić dopóki My ludzie (prawdziwi ) nie wezmiemy odpowiedzialności za swoje istnienie i nie zrobimy porządek z tymi barbarzyńskimi siłami, które z pewnością nie pochodzą stąd, nie pochodzą z tej planety.Nie pochodzą, bo ludzie mają wiele empati, szacunku, są nawet gotowi poświęcić swoje życie ratując innych.
No więc ?
Dlatego tyle zabijania, nędzy i głodu, tyle nieszczęść  i niepokoju ponieważ za tym wszystkim stoją te same barbarzyńskie siły, które zabiły wielkich ludzi typu Kennedy i setki innych ! Poczytajcie choćby o czym mówi Credo Mutwa i dlaczego do niego przyjeżdza Dalaj Lama ?
Mógłbym tu napisać wiele rzeczy, ale jestem świadomy tego, że zjawią się u mnie panowie w czarnych kapeluszach o godzinie 5 -rano i powiedzą - pozwoli pan z nami.
Ataki na swoją osobę wciąż miałem i wciąż mam.
Jednak mój niezwykły szacunek do wszelkiego życia, ten niezwykły szacunek do tego daru, którego inni świadomi niszczą ponieważ nie wiedzą, kto za tym stoi jest moją najwiekszą bronią i nic jej się nie oprze !!!
Dlatego wiem, że będę jednym z tych, kórzy nacisną ten ostatni guzik, w tym odwiecznym barbarzyństwie.
Taka jest misja i mi się ona bardzo podoba  Uśmiech
Gdy pojawiały się we mnie pewne wątpliwości, trafiłem na wystawę rysunków dzieci.
Dzieci malowały Ziemię ! Podpisy pod tymi rysunkami brzmiały. Planeta Ziemia ginie, a my razem z nią. Smutny
 A więc moje wątpliwości zostałe rozwiane.


Amen


« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2009, 21:42:40 wysłane przez Silver » Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 03, 2009, 12:37:10 »

Po prostu przestańmy kupować chińskie prodkukty, to przyniesie więcej pożytku niż 1000 petycji.

pozdrawiam
Zapisane
zigrin
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 03, 2009, 15:39:15 »

Masz rację Jeremiaszu. Jednak, nie przestaniemy kupować z Chin, dopóki będzie rządzić sama ekonomia i dopóki będzie kusić nas tą "okazją"…
 Niestety, zdaje się być to podobnych "lotów" ekonomia, która zachęca tychże chińczyków do dosłownego obdzierania żywcem zwierząt, by to było najbardziej opłacalne i aby mniej niszczyło się ich futerko…
Zapisane
jeremiasz
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 04, 2009, 07:56:50 »

Kto mieczem wojuje... Ta sama ekonomia, która ich napędza, może ich zadławić.

Wystarczyłoby solidarnie przez miesiąc nie kupować chińskich rzeczy i Chiny są na kolanach z pełnymi magazynami niechcianych produktów.

pozdrawiam
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpień 04, 2009, 14:17:03 »

Kto mieczem wojuje... Ta sama ekonomia, która ich napędza, może ich zadławić.

Wystarczyłoby solidarnie przez miesiąc nie kupować chińskich rzeczy i Chiny są na kolanach z pełnymi magazynami niechcianych produktów.

pozdrawiam

a miliony chińczyków przymiera głodem...
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 06, 2009, 13:02:12 »

Kto mieczem wojuje... Ta sama ekonomia, która ich napędza, może ich zadławić.

Wystarczyłoby solidarnie przez miesiąc nie kupować chińskich rzeczy i Chiny są na kolanach z pełnymi magazynami niechcianych produktów.


pozdrawiam

a miliony chińczyków przymiera głodem...
i błędne koło się zamyka...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 13:03:17 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Sierpień 11, 2009, 21:09:37 »

Warto dbać o naszych milusińskich:

Kot Hugo uratował sąsiada z płomieni
  jagor          2009-08-11, ostatnia aktualizacja 40 minut temu



Hugo, kot - bohater, uratował życie sąsiadowi, w którego domu w nocy wybuchł pożar- podaje BBC.

Inżynier Andrew Williams smacznie spał w swoim domu w Bracknell w hrabstwie Berkshire, kiedy pojawił się ogień. Dym wyczuł kot sąsiada, który wszedł do mieszkania inżyniera i pacnięciem oraz głośnym miałczeniem wyrwał go ze snu.
...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6919307,Kot_Hugo_uratowal_sasiada_z_plomieni.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicalespackluporum madex truegaming world-anime companions