Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 12:26:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ostrzeżenie o sekcie GRYF144  (Przeczytany 25013 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 15, 2009, 21:43:59 »

Przedłożone artykuliki są właśnie takie, tendencyjne i co najgorsza nikt nie ma prawa podawać i upubliczniać danych osobowych.
yyyy... to ja nie rozumiem - jest niby zbawieniem dla ludzi i nie chce aby upowszechniać jego dane? On i jego ludzie piszą na wielu forach [na cheopsie tez tak było], opowiadają jaki to z niego "gosciu" i nagle tajemnica ma być z miejsca jego zamieszkania bądź imienia?
To moze niech się zdecyduje. Wybór uszanuję, jeżeli będzie konsekwentny.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 15, 2009, 21:44:25 »


Skoro znalezli sie ludzie oszukani i wykorzystani materialnie i metalnie przez Gryfa 144 i jego wspolnikow , podpisuja sie pod oskarzeniem Gryfa 144 musi to miec efekt prawny.
Skoro byla zona Gryfa144 rowniez publicznie wzywa go do zaplacenia zaleglych alimetow na ich dzieci , musi miec to efekt prawny.
Sa tam tez inne rewelacje , ktore mozna roznie potraktowac, nie mniej jednak opisy dotycza nieuczciwosci finansowych i manipulacji mozliwosciami markietyngowymi.
To wszystko jego sprawa i Gryf 144 poniesie za to odpowiedzialnosc na wszystkich polach.

Jednak , czy czlowiek o takim obrazie teyczno moralnym z nieprawosciami fizycznymi moze byc Starszym bratem Jezusa, Panem Zastepow i jeszcze kilku wznioslych nazw ratujacym ludzkosc i swiat?
Pora ratowac siebie, swoj mono nadwyrezony moralnie  obraz.

Wspolczesny nam czas , jest czasem zrzucania masek i odslaniania prawdy o sobie.Pisalam wielokrotnie kazde klamstwo , kretactwo , oszustwo i obluda pokaza swoja twarz.Wczesniej czy pozniej stanie sie, nikt i nic w obliczu prawosci i milosci nie bedzie prezetowal obludy i matactwa.Naprawde nikt.

Dzieje sie, caly ten falsz prezetowany przez roznych zbawcow, bedzie sie sypal w pyl , jak piasek na pustyn.

Warto o tym pamietac , nie pomoga wielkie imiona gdy ktos niesie w sobie malosc..

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Hatszepsud , to kobieta z ktora jest Gryf 144 w aktualnym zwiazku , jest matka jego dzieci.
Zapisane
Asef
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 15, 2009, 21:58:51 »

Kiara, napisałem, że w podanych linkach zawarte są pomówienia i oszczerstwa, nawet takie znajdują się w tamtych komentarzach. Gryf144 nigdy nikogo nie wykorzystał materialnie ani też nie oszukał, wszystkie płaci, nie ma żadnych zaległości a nawet zdarza się mu zapłacić więcej niż powinien. To uczciwy człowiek. Nie ma żadnych nieuczciwości finansowych, nie używa żadnych manipulacji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 21:59:25 wysłane przez Asef » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 15, 2009, 22:22:45 »

Jedyną osobą, która może i ma prawo zdecydować o ujawnieniu jej danych, jest ona sama. Nikt ponadto, bez jej zezwolenia! Dlatego, też zostawmy to jej, a nie wszystkim innym" życzliwym".

Artequ, TY także bardzo intensywnie szerzysz swoje poglądy. Proszę uprzejmie o Twoje dane. Tutaj i od razu. Może będziesz bardziej konsekwentny, przekonywujący  i wiarygodny... Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 22:29:49 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 15, 2009, 22:27:41 »

Ja nie mam powodow nie wierzyc  ludziom , ktorzy publicznie wypowiadaja sie na temat wyludzania od nich pieniedzy, oraz bylej zonie Gryfa 144 , ktora pisze o zaleglych alimetach na ich dzieci.
Oraz o innych publicznie ujawnianych nieprawosciach , pod ktorymi podpisuja sie ludzie imiennie.
O ludziach z Podkowy Lesnej nie wspomne , bo nie mam prawa wymieniac ich nazwisk.

Po za tym gdy ktos jest krystalicznie czysty , na jego temat nie pojawiaja sie takie informacje wlacznie z tworzeniem zbiorowego pozwu do sadu.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Nie dyskutujemy o danych osobowych jakiejs osoby a o pozwach poszkodowanych w stosunku do osoby publicznej , ktora zrobil z siebie Gryf 144.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 22:30:01 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 15, 2009, 23:08:33 »

Artequ, TY także bardzo intensywnie szerzysz swoje poglądy. Proszę uprzejmie o Twoje dane. Tutaj i od razu. Może będziesz bardziej konsekwentny, przekonywujący  i wiarygodny... Duży uśmiech
Nie uważam się za zbawcę ludzkości ani też osobę wybitnie uduchowioną bądź oświeconą. Czy podanie moich precyzyjnych danych automatycznie spowoduje, że stanę się dla Ciebie autorytetem?
Ale jeżeli chcesz to zapraszam do Lublina, zabiorę Cię i postaram Ci się udowodnić, że w tym co twierdzę i pisze jestem prawdziwy i uczciwy. Kiedy przyjedziesz?

edit: Kiaro, to samo kiedyś mówiłem o Łobos jako osobie publicznej na własne życzenie. Wtedy jednak nie wykazałaś suię takim zrozumieniem jak teraz, dlaczego? Zarzucałaś mi wchodzenie w prywatność. Ska taka zmiana nastawienia?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 23:10:16 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 15, 2009, 23:24:52 »

Artequ, TY także bardzo intensywnie szerzysz swoje poglądy. Proszę uprzejmie o Twoje dane. Tutaj i od razu. Może będziesz bardziej konsekwentny, przekonywujący  i wiarygodny... Duży uśmiech
Nie uważam się za zbawcę ludzkości ani też osobę wybitnie uduchowioną bądź oświeconą. Czy podanie moich precyzyjnych danych automatycznie spowoduje, że stanę się dla Ciebie autorytetem?
Ale jeżeli chcesz to zapraszam do Lublina, zabiorę Cię i postaram Ci się udowodnić, że w tym co twierdzę i pisze jestem prawdziwy i uczciwy. Kiedy przyjedziesz?

edit: Kiaro, to samo kiedyś mówiłem o Łobos jako osobie publicznej na własne życzenie. Wtedy jednak nie wykazałaś suię takim zrozumieniem jak teraz, dlaczego? Zarzucałaś mi wchodzenie w prywatność. Ska taka zmiana nastawienia?

Pani Lucyna Lobos posluguje sie publicznie swoim imieniem i nazwiskiem, oraz miejscem zamieszkania.
Kontakt z nia jest ogolnie dostepny, nie ma wiec zadnego porownania z Gryfem 144.
Mozna dyskutowac i nie zgadzac sie z prawda , oraz intecja przekazywana jej przez Samuela, oraz z wieloma innymi tematami projektu. To prawda , ale nie nie porownuj tej kobiety z Gryfem 144 bo to nie ta sama osobowosc.
Tym razem porownujemy ludzi a nie ich przekazy , na zasadzie prwdy w nich zawartej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 23:26:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 16, 2009, 10:41:23 »

Przyjąłem do wiadomości. Wyraźnie chodziło mi o weryfikację ich słów, a w tym pomocna jest również postawa jako człowieka. Osobowości zapewne inne, ale dla mnie jest widocznych wiele wspólnych cech/zachowań.
Zapisane
Asef
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 19, 2009, 11:04:00 »

http://www.gryf144.com/forum/ - Dzisiaj otwarte nowe forum Gryfa144 gdzie są Artykuły Gryfa144, można zadawać pytania, dowiedzieć się więcej rzeczy na temat m.in Boga, Duszy, Astralu, 2012, Przepowiedni Nostradamusa, odczytane wersety Apokalipsy, Zdrowia, Świętej Geometrii, i wiele innych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 11:37:31 wysłane przez Asef » Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 19, 2009, 11:11:20 »

Miło dzięki Asef za lineczkę

pzd Maciej
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 19, 2009, 12:52:36 »

Cytat: koliberek33
Przedłożone artykuliki są właśnie takie, tendencyjne i co najgorsza nikt nie ma prawa podawać i upubliczniać danych osobowych. Jeżeli owa "sekta "czyni takie zło, to w czym jest lepszy taki autorek informacji?

Cytuj
Artequ, TY także bardzo intensywnie szerzysz swoje poglądy. Proszę uprzejmie o Twoje dane. Tutaj i od razu. Może będziesz bardziej konsekwentny, przekonywujący  i wiarygodny... Duży uśmiech

Ucieczka? kolega nie ma ochoty przyświecić dobrym wzorcem/przykładem, który sam proponuje narzucić?! To pouczające bardzo.

Cytuj
Zawarte w tych linkach nformacje są bardzo bardzo mocno naciągane, zawierają m.in pomówienia, oszczerstwa i nadinterpretację
Grupa osób pokrzywdzonych zgłosiła ten fakt do prokuratory.

Tego typu oszczerstwa – zgłoszone ścigane są mocą prawa.

Cytat: Dariusz
Tak oświecony, rozwinięty duchowo człowiek, jakim mieni się być Gryf posuwa się do tak niskich, negatywnych (energetycznie) środków jakim jest prokuratura.
Żyjemy w okreslonym swiecie. Skoro sąmechanizmy społeczne to są. Prokuratura nie jest nominalnie negatywna energetycznie. Kazdy ma prawo swych praw dochodzenia.

Cytat: Dariusz
Miast takiego wybiegu powinien swym postępowaniem, swym życiem pokazać, ze wszystkie pomówienia są warte funta kłaków.
Prawdopodobnie właśnie to zrobił.

Istnieje dziwne przekonanie dotyczące ludzi, których uważa się za bardziej rozwiniętych:
np. uwaza się że Wiedzę powinni rozdawać za darmo - podczas gdy inni ją sprzedają (często ci, którzy ją od nich wzięli za darmo własnie). Podczas gdy chleba w piekarni nikt w tym społeczeństwie za darmo nie rozdaje.

Miarą rozwoju jest również realizm. oraz odnoszenie jego owoców do każdej przyciągniętej realności.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 13:00:16 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 19, 2009, 17:29:51 »

a mi się wydaje że PCH boi się konkurencji i dlatego tak nie lubi Gryfa
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 19, 2009, 19:46:21 »

a mi się wydaje że PCH boi się konkurencji i dlatego tak nie lubi Gryfa

Val, czy na um Ci upało?
Zauważ że w potyczkach ze zwolennikami Gryfa brali udział głównie sceptycy Pch.
Więc warto byłoby nieraz trzy (przynajmniej) razy się zastanowić, nim raz coś się kliknie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 19, 2009, 21:30:40 »

ja Gryfa nie znam
żadnej potyczki nie widziałem

ale faktem jest że na tym forum pojawiło się ostrzeżenie przed nim - tak jakby mógłby spowodować odpływ fanatyków w swoja stronę
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 19, 2009, 21:34:29 »

Val Dee!!!!

Nie odpływaj!!!! Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 19, 2009, 21:35:35 »

dobrze kocie Uśmiech

nie odpłynę... co by się stało z PcH gdyby mnie tu nie było ;P

płacz i zgrzytanie zębów po prostu by tu zapanowało ;P
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 22, 2009, 08:57:16 »

Oddzieliłem wszystko co odbiegało od tematu. Chwilowo nie mam czasu zająć się tym dalej więć swoje dywagacje piszcie tu

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3577.0ł
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 10:22:44 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Asef
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 09, 2009, 07:12:27 »

Po prawie 2 miesięcznej przerwie forum znowu jest otwarte http://www.gryf144.com/forum/index.php?/index
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Listopad 09, 2009, 13:27:33 »

Po prawie 2 miesięcznej przerwie forum znowu jest otwarte http://www.gryf144.com/forum/index.php?/index

Dzięki >Asef'ie< za informację.
Może coś przeoczyłem, ale czy mógłbyś przypomnieć z jakiego powodu było ono zamknięte?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Asef
Gość
« Odpowiedz #44 : Kwiecień 15, 2010, 23:02:01 »

Powstała nowa strona Gryfa144 na www.andrzejstruski.com , poprzednia strona była na drogim serwerze, dlatego została usunięta.

Cytuj
O autorze

Struski Andrzej – myśliciel i wynalazca, który wzorce św. geometrii przeniósł na plan swoich rozwiązań konstrukcyjnych. Swoje przemyślenia opiera na poznaniu procesów drogi przyczynowo-skutkowej, jego motto: - widzisz efekt, poszukaj jego pierwotnego źródła. Tak myśląc, poznał źródła materii i życia.

Potrafi wyjaśnić tajemnice ewolucji biologii i człowieka. Przedstawia tezę mówiącą o powstaniu wszechświata, określa jego ewolucję w zakresie materii na planie św. geometrii. Wyjaśnia różnice pomiędzy wcieleniem a inkarnacją, uzasadnia potrzeby duszy i raju.

W okresie ponad 20 letniej pracy filozoficznej wielokrotnie zapraszany na Sympozja
gdzie przedstawiał i uzasadniał logicznie swoje teorie odpowiadając na nurtujące pytania słuchaczy wykładów.

Jego teorie znalazły odzwierciedlenie w wielu wynalazkach, które skonstruował i opatentował. Jeden z ostatnich wynalazków zdobył liczne nagrody min. na targach budma 2010, Infrastruktura Warszawa 2009 za innowacyjność.

Obecnie trwają badania naukowe nad wynalazkiem gdyż nauka nie rozpoznaję jeszcze zasad na jakiej podstawie on w ogóle działa i sprawdza się fizycznie w terenie.

Zasady te wyjaśnia jednak Andrzej Struski w oparciu o swoje teorie.
Nadzwyczajnym fenomenem jest to, że Andrzej Struski niczego nie zapisuje, ma niesamowitą pamięć, często żartuje, że komputery świata nie byłby w stanie pomieścić wszystkich danych pochodzących z jego pamięci.
Nic nie zapisuje, a zapytany potrafi odtworzyć każdy temat o którym mówił, pisał.
Nadzwyczajnym jest także fakt, że odpowiada również na pytania na które nigdy nie odpowiadał i nie miał żadnych przemyśleń z nimi związanych przy tym udzielając wyczerpujących odpowiedzi czasem wielogodzinnych.

Zapytany o to jak to się dzieje mówi, że on nie ma tych danych "na wierzchu bezpośrednio w pamięci" na co dzień o tym nie pamięta, dopiero podczas zadania konkretnego pytania "wchodzi" w głębokie pokłady pamięci i potrafi je odtworzyć lub utworzyć jako nowe, przy czym wszystkie jego odpowiedzi są logiczne i w 100 % pasują do siebie i do poprzednich jego teorii i rozeznań w danym temacie.

Na stronie andrzejstruski.com jest znikoma część materiałów autora, w miarę możliwości zwiększy się ilość podawanych informacji.

Andrzej Struski jeśli chodzi o wyznanie jest wolnym na tej płaszczyźnie acz tolerancyjnym  człowiekiem, osobiście nie jest zwolennikiem żadnej sekty, religii, wyznania.
Uważa że istnieje Bóg i szanuje tę postać.

Jest przeciwny manipulacji i wykorzystywaniu ludzi fizycznie jak i również duchowo.
Po tym jak opublikował artykuły mówiące o manipulacji i niszczeniu ludzi poprzez duchowość, sekty i wyznania w internecie pojawiły się liczne oszczerstwa, zawistne pomówienia i szkalujące jego wizerunek strony internetowe.

Najbardziej mści się na wynalazcy sekta Himawantii to głównie ludzie zrzeszeni w tej organizacji zakładają setki fałszywych stron podszywając się pod Andrzeja Struskiego lub pisząc o nim nie poparte niczym oszczerstwa.
Współpracują z nimi ludzie z Kościana.

Andrzej Struski sam nie uczestniczy w pisaniu na forach internetowych, jego artykuły wkładają tam osoby zainteresowane jego niezwykłą twórczością wynalazczą jak i teoretyczną.

Gryf144 to nick internetowy zastrzeżony prawnie do artykułów A.S. obecnie zdewaluowany, poprzez fanatyków, którzy mszczą się na wynalazcy i jego dziełach.

Andrzejstruski.com jest oryginalną autoryzowaną stroną wynalazcy Andrzeja Struskiego.

Zawiera ona wąski zarys kilkuletnich prac badawczych prowadzonych przez autora oraz jego małżonkę Magdalenę Struską zarówno w Egipcie jak i na kontynencie Afryki.

Wielokrotna paroletnia analiza badawcza na terenie wykopalisk starożytnego Egiptu pozwoliła na powstanie nowych teorii dotyczących nie tylko czasu i budowy Piramid oraz Sfinksa ale również i sprecyzowania informacji zawartych w dolinie królów, a także min, informacji związanych z labiryntem podziemnym położonym niedaleko tegoż obszaru.

Działając według maksymy „Jak na górze, tak i na dole” wieloletnie przemyślenia w temacie związku – przyczynowo–skutkowego na polu fizyczno-duchowym zaowocowały szeregiem artykułów z cyklu Budowy wszechświata, Budowy człowieka fizyczno-duchowego jego aspektu emocjonalnego chorobotwórczego oraz szeregu innych tez dotyczących nierozpoznawalnych przez naukę i naukowców.

Strona powstała 8 kwietnia 2010 roku.
Obecne Artykuły  http://www.andrzejstruski.com/sitemap.html
Bardzo interesujące wręcz Rewolucyjne są jego wynalazki - Naukowcy o tym też mówią.


Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 23:02:59 wysłane przez Asef » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krwawawataha horsesgame informatyka fifa11 nii-chan