Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 06:32:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy zdrowi jesteście ...? ;)  (Przeczytany 13852 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Linda
Gość
« : Sierpień 14, 2009, 21:19:48 »

 Uśmiech
Czy w to też uwierzycie? Uśmiech Coś Szok

Przełom w światowej medycynie możliwy dzięki seksowi oralnemu


"
Myśleliśmy, że już nic nas nie zaskoczy w temacie megapropagandy. Przeżyliśmy: „schizofrenię bezobjawową”, „pneumokoki”, „ptasią grypę”, a nawet „chorobę otyłości” i inne sposoby drenowania budżetów państw i kieszeni prywatnych, które nazywane są „promocją zdrowia” albo „profilaktyką zdrowotną”. Jednak okazuje się, że człowiek uczy się przez całe życie. 

W skrócie mechanizm wygląda w sposób następujący. Choroby równają się leki. Nowe choroby równają się nowe leki. Co więc trzeba zrobić, żeby zwiększyć sprzedaż, a liczba chorób wydaje się constans? Trzeba wymyślać, co raz to nowe schorzenia, potem zaś przekonywać rządy, że walka z nimi jest powinnością publiczną. To powoduje dodatkowe dochody, tym razem z programów państwowych promujących zdrowy tryb życia. Żeby więcej osób mogło skorzystać z dobrodziejstwa profilaktyki zdrowotnej nie zawadzi wpisać promowany specyfik na jakąś listę leków refundowanych. I się kręci!

Zdarza się jednak, od czasu do czasu, że promotorzy zdrowia po prostu przesadzą i wymyślą coś, co już od początku wygląda na zwykły megamarketing. Sobotnia Gazeta Wyborcza donosi, że „coraz więcej ludzi choruje na nowotwory, których rozwój związany jest z seksem oralnym - alarmują naukowcy ze Stanów Zjednoczonych”.


 

 

Otóż, w związku z faktem, że w Stanach Zjednoczonych co raz mniej osób pali papierosy i pije alkohol a ilość zachorowań na raka jamy ustnej i gardła nie spada a nawet rośnie, „naukowcy z Uniwersytetu Johna Hopkinsa” uradzili, że „wzrost zachorowań związany jest ze zmianami w obyczajowości i zachowaniach seksualnych ludzi. Słowem, coraz więcej nas uprawia seks oralny”.

 

I dalej: „Maury Gillison wraz z kolegami przeanalizowała 46 tys. przypadków wpływu zachowań na różne postacie raka jamy ustnej i gardła, jakie miały miejsce w ostatnich kilku dekadach. Okazało się, że ich liczba rośnie - pomiędzy rokiem 1973 a 2004 częstość zachorowań zwiększyła się aż o 30 proc. "Największy wzrost zanotowaliśmy w grupie młodych mężczyzn. Naszym zdaniem świadczy to o tym, że młodzi mężczyźni znacznie częściej i znacznie wcześniej, niż to było jeszcze 20 lat temu, uprawiają seks oralny" - wyjaśnia uczona na łamach najnowszego "Journal of Clinical Oncology".

 

Już myśleliśmy, że nie ma dla nas ratunku, bowiem należymy do grupy największego ryzyka: palimy papierosy, pijemy alkohol i uprawiamy seks oralny. Okazuje się jednak, że promotorzy zdrowia i na to schorzenie mają już antidotum. To… szczepionka!

 

Jest z tym oczywiście pewien problem, bo „koszt szczepień (trzech dawek) to ok. 1,5 tys. zł. Trudno sobie wyobrazić, by wytrzymał to nie tylko nasz rodzimy system opieki zdrowotnej, ale i systemy krajów znacznie bogatszych”. Ponadto, „najlepszym momentem do podania szczepionek jest wiek 11-12 lat, czyli jeszcze zanim nastąpi inicjacja seksualna (do zakażeń HPV dochodzi przez kontakty seksualne)”, jednak nie zważając na takie detale „jedna z amerykańskich grup wsparcia zajmująca się nowotworami jamy ustnej zaapelowała do FDA (rządowej agencji regulującej rynek leków i żywności) o wydanie oficjalnych rekomendacji”.

 

I tak to na naszych oczach dokonał się przełom w światowej medycynie. Dzięki seksowi oralnemu dowiedzieliśmy się, że jest możliwe opracowanie szczepionki na raka. Na razie, jest to tylko rak gardła i jamy ustnej, ale prace przecież nadal trwają.

 

Źródło: http://www.gazetawyborcza.pl/1,75476,4977784.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 21:25:52 wysłane przez Linda » Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 15, 2009, 09:54:42 »

to chyba problem kobiet hehe
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 15, 2009, 10:44:48 »

to chyba problem kobiet hehe

Właśnie nie tylko kobiet, bo w artykule jest napisane, że "Największy wzrost zanotowaliśmy w grupie młodych mężczyzn. Naszym zdaniem świadczy to o tym, że młodzi mężczyźni znacznie częściej i znacznie wcześniej, niż to było jeszcze 20 lat temu, uprawiają seks oralny" - wyjaśnia uczona na łamach najnowszego "Journal of Clinical Oncology".
Wydaje mi się, że chodzi tu o kontakt z miejscami intymnymi narządu jaki jest do tego, że tak powiem biologicznie nieprzystosowany, czyli jamy ustnej.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 15, 2009, 13:18:28 »

Można zrezygnować z papierosów, by uchronić się przed rakiem płuc, można zrezygnować z alkoholu by mieć trzustkę zdrową, ale żeby rezygnować z seksu oralnego by uchronić się przed ewentualnym rakiem gardła?
Wolę intensywnie żyć krótko niż długo bez żadnych rewelacji!
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 15, 2009, 16:41:15 »

 Przyznam się szczerze,ze tak głupiego artykułu dawno jeszcze nie czytałem.
Co palą ci amerykańscy naukowcy,że takie bzdury przychodzą im do głowy???
Ile marnuje się pieniędzy na wynagrodzenia dla tych pseudo-profesorków??? Masakra.



Janneth- A kogo obchodzą twoje rewelacje? Co? Jak nie wiesz co sensownego napisać to lepiej się nie odzywaj!

A ty Lindo nie denerwuj ludzi takimi artykułami Zły

Żal.pl

« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 17:37:07 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #5 : Sierpień 15, 2009, 16:56:29 »

kamil771 chyba wstałeś dzisiaj lewą nagą ? mi na przykład post janneth poprawił z rana humor  Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpień 15, 2009, 17:26:50 »

Witaj Mobius, cieszę się, że poprawiłam Ci z rana nastrój Uśmiech Zrozumiałeś, co miałam na myśli mowiąc o rewelacjach Chichot
Kamil771, jeśli przeszkadzała Ci moja wypowiedź bądź uznajesz ją za bez sensu, nie na temat, niemoralną czy cokolwiek tam przyszło Ci do głowy, zgłoś ją do moderatora. Jeśli podzieli Twoje zdanie, to faktycznie moje "rewelacje" stąd znikną i wtedy dopiero nikogo nie będą obchodzić. Natomiast nie widzę potrzeby, abyś się tak unosił względem mojej osoby.
Może Tobie też chciałam poprawić humor, a Ty gapcio tego nie zarejestrowałeś Mrugnięcie
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpień 15, 2009, 17:28:55 »

Wiesz Mobius myślę,ze podobne artykuły można bez problemu znaleźć gdzie indziej,po co zamieszczać je tutaj na forum. Za niedługo to dziewczyny będą zamieszczały swoje listy do redakcji "bravo Girl" czy coś podobnego.
A sam temat seks-to przecież takie nudne,jest chyba wiele ciekawszych tematów do poruszenia.


EDIT-Nie zauważyłem postu Janneth.
 Wybacz,ale dyskusja na temat twoich "rewelacji" mnie nie interesuje.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 17:40:26 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 15, 2009, 17:43:01 »

To od seksu oralnego jest rak gardla Coś Coś Coś Niewiedzialam.... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Trzeba sprawdzic statystyki Francozow, chyba  tam wszyscy umierali by mlodo na raka gardla... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

To chyba jakas bajka nie lubiacych lody.... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

A ja caly czas wiedzialam iz raka gardla i jamy ustnej powoduja blokady czakry gardla, to jej obnizona energetyka i odwrocone wirowanie tworzy czarne komorki ( dokladnie jak mini czarne dziory) , ktore niszcza wszystko co jest w ich obrebie az zniszcza siebie i caly organizm.
Wszystkie raki dzialaja na tej samej zasadzie, mozna to odwrocic , podnoszac energetyke ciala fizycznego.
Ale , kto w to wierzy? Latwiej uwierzyc ze to od seksu oralnego, na , ktory trzeba zaszczepic...... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Coś

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 17:49:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpień 15, 2009, 17:49:42 »

To chyba jakas bajka nie lubiacych lody.... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Masz rację Mrugnięcie

EDIT-Nie zauważyłem postu Janneth.

I tak trzymaj, skoro Cię nie interesują moje rewelacje. Druga sprawa, że nie chciałam się nimi dzielić.
A trzecia - zgłoszenie wysłane czy po prostu będziesz dalej na mnie biadolił?
Kursor do góry, pod moimk postem jest taki mały napisik - "Zgłoś do moderatora". Przyczyne dopisz: "Urwała się z Bravo Girl".
I po kłopocie Mrugnięcie
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 15, 2009, 17:56:07 »

To od seksu oralnego jest rak gardla Coś Coś Coś Niewiedzialam.... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Trzeba sprawdzic statystyki Francozow, chyba  tam wszyscy umierali by mlodo na raka gardla... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

To chyba jakas bajka nie lubiacych lody.... Uśmiech Uśmiech Uśmiech

A ja caly czas wiedzialam iz raka gardla i jamy ustnej powoduja blokady czakry gardla, to jej obnizona energetyka i odwrocone wirowanie tworzy czarne komorki ( dokladnie jak mini czarne dziory) , ktore niszcza wszystko co jest w ich obrebie az zniszcza siebie i caly organizm.
Wszystkie raki dzialaja na tej samej zasadzie, mozna to odwrocic , podnoszac energetyke ciala fizycznego.
Ale , kto w to wierzy? Latwiej uwierzyc ze to od seksu oralnego, na , ktory trzeba zaszczepic...... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Coś

Kiara Uśmiech Uśmiech


Mam się śmiać???
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 15, 2009, 18:35:00 »

Nie, nie musisz sie smiac, to powazne, ale jeszcze  lepiej z ukochana po prostu sprobowac seksu oralnego.
Wowczas naprawde bedziesz posiadal wiedze na ten temat ( oczywiscie jezeli jeszcze jej nie masz).
Nie wiem jakie jeszcze idiotyzmy wymysla firmy farmaceutyczne zeby sprzedawac swoje szczepionki.

Ale jezeli lubisz sie smiac , to sie smiej , to tez objaw zrowia, smiech rozblokowywuje stresy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 15, 2009, 19:29:50 »

Nie, nie musisz sie smiac, to powazne, ale jeszcze  lepiej z ukochana po prostu sprobowac seksu oralnego.
Wowczas naprawde bedziesz posiadal wiedze na ten temat ( oczywiscie jezeli jeszcze jej nie masz).
Nie wiem jakie jeszcze idiotyzmy wymysla firmy farmaceutyczne zeby sprzedawac swoje szczepionki.

Ale jezeli lubisz sie smiac , to sie smiej , to tez objaw zrowia, smiech rozblokowywuje stresy.

Kiara Uśmiech Uśmiech


Kiaro czy jesteś  z zawodu seksuologiem???
A możesz jesteś emerytowanym seksuologiem i nie możesz zapomnieć o swojej pracy,w dalszym ciągu udzielając porad ( tyle,że na forum PCH)
To jak to tobą jest?

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 15, 2009, 19:50:17 »

Nie udzielam porad, odpowiadam Tobie na post, to wszystko. Naprawde nie trzeba byc seksuologiem by moc dyskutowac o seksie.

kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 15, 2009, 20:58:53 »

Nie udzielam porad, odpowiadam Tobie na post, to wszystko. Naprawde nie trzeba byc seksuologiem by moc dyskutowac o seksie.

kiara Uśmiech Uśmiech


Nie ty wcale nie udzielasz porad,ty jedynie dyskutujesz.
A co to jest w takim razie

Nie, nie musisz sie smiac, to powazne, ale jeszcze  lepiej z ukochana po prostu sprobowac seksu oralnego.
Wowczas naprawde bedziesz posiadal wiedze na ten temat ( oczywiscie jezeli jeszcze jej nie masz).


Nadal uważasz,że nie udzielasz innym porad?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 15, 2009, 22:58:50 »

Jest to informacja na dany temat poruszany w dyskusji.
Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 16, 2009, 00:44:00 »

Janneth- A kogo obchodzą twoje rewelacje? Co? Jak nie wiesz co sensownego napisać to lepiej się nie odzywaj!
Na przykład mnie obchodzą. Każdy z forumowiczów ma prawo wygłosić własne zdanie w temacie danego wątku, byle nie używał wulgarnych słów, a takowych jakoś nie zauważyłem w poście Janneth. Jak napisała woli żyć intensywnie, nawet za cenę jego długości - jej zdanie, jej wola - nikogo nie zmusza, ba - nawet nie namawia.

Z tego co zauważam, to często śmiertelne choroby które dotykają ludzi są z poza ich ryzyka. Nie znałem również nikogo kto umarłby [umarł, nie zginął] zdrowy...
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #17 : Sierpień 16, 2009, 01:14:26 »

często śmiertelne choroby które dotykają ludzi są z poza ich ryzyka. Nie znałem również nikogo kto umarłby [umarł, nie zginął] zdrowy...

Właściwie to miałem tego nie pisać, ale coś mnie jakoś dzisiaj  napadało .... Mrugnięcie
Tak krótko. Zajmuje się tzw.'' kodowaniem'' , co polega głównie na wyciąganiu istotnych informacji dla życia i zdrowia swojego, swoich  bliskich, znajomych itd...
I tak czasem skupiam się nad Waszymi tekstami i przychodzą mi pewne obrazy.
A nad twoim arteq, pojawiła mi się informacja, że masz skłonności do raka.
Nie oznacza, to broń Boże, że zachorujesz, tylko odczytałem to jako, że masz pewne predyspozycje. Nie potrafię powiedzieć na czym polegają te predyspozycje, a jedynie domyślam się tylko, że być może są one genetyczne.
Ale mogę się  mylić, więc absolutnie nie wierz w to, lecz dziele się z Tobą tą informacją, która pojawiła mi się samorzutnie.
Jedz więc czosnek - zabija w ciągu doby około. 20 000 tys komórek nowotworowych, no i jedz pestki z brzoskwini- wit.b17 -letril.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 01:21:14 wysłane przez Silver » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 16, 2009, 08:16:37 »

Jest to informacja na dany temat poruszany w dyskusji.
Kiara Uśmiech Uśmiech


Dobra-kończymy rozmowę.
Mam wiele zainteresowań i nie mam zamiaru marnować swojego czasu  na sprzeczkach i dyskusjach o seksie z jakimiś kilkudziesięcioletnimi mężatkami.

A jeśli będę chciał się pośmiać z kobiecych porad i historyjek to pożyczę sobie od siostry np Bravo Girls i na pewno poprawi mi to zły humor jeśli takowy będę miał.




« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 08:19:36 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpień 16, 2009, 12:03:21 »

A sadzisz iz kilkudziesiecioletnie mezatki maja miejsza wartosc niz Ty?
Szczerze mowiac , wychodzac z takiego zalozenia, powinienes sie pytac kazdego rozmowce o wiek i ze starszymi zwyczajnie nie dyskutowac. A najlepiej czytac ksiazki, duzo ksiazek.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 13:40:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Sierpień 16, 2009, 12:53:04 »

Arteq dziękuję Uśmiech

Kamil771, naprawdę zabawny temat się wywiązał. Mimo, że nie leży on w Twoich zainteresowaniach, to go przeczytałeś i nie ominąłęś. Tylko po co ta cała Twoja złość na uczestniczących w nim użytkowników? Nikt przecież nie nakłaniał Cię tutaj do rozmowy, ani ja ani Kiara ani Linda... A wszystkim nam się dostało. Nie sądzisz, że to było zbędne?

Mam wiele zainteresowań i nie mam zamiaru marnować swojego czasu  na sprzeczkach i dyskusjach o seksie z jakimiś kilkudziesięcioletnimi mężatkami.

W takim razie nie marnuj czasu innych wypisując raz po raz nowe upokarzające komentarze. Czasami lepiej jest nie powiedzieć nic niż o dwa słowa za dużo, a te dwa słowa (kilkudziesięcioletnie mężatki) to nic, co by mogło kobietę zaboleć. To doświadczenie i mądrość, które zdobywa się z wiekiem, to staż małżeński, którym jak rozumiem nie możesz się pochwalić. Te dwa słowa to powód do dumy, jednak z Twoich ust wypowiedziane zostały z obrzydzeniem.
Nie będę pisać o szacunku do starszych, bo tego powinieneś nauczyć się już dawno i nie ode mnie. Kiedyś sam będziesz kilkudziesięcioletnim mężem, mam nadzieję, że wówczas młodzież będzie bardziej dla Ciebie pobłażliwa i że czegoś Cię to nauczy.


Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpień 16, 2009, 16:16:18 »

Myślę Janneth,że masz rację.Niepotrzebnie na ciebie naskoczyłem odpowiadając na twój post zdaniem:

Janneth- A kogo obchodzą twoje rewelacje? Co? Jak nie wiesz co sensownego napisać to lepiej się nie odzywaj!

Zgadzam się z tobą to było zbędne,trochę przesadziłem i Przepraszam Cię za treść mojej wiadomości skierowaną do Ciebie.

 jeśli chodzi o moje kolejne komentarze ( myślę,że nie upokarzały one kogokolwiek) były one jedynie wynikiem prowokacji  Kiary,co można łatwo sprawdzić powyżej.

Natomiast Lindę potraktowałem zdecydowanie za łagodnie,do ostrej wymiany zdań między nami nie doszło tylko dla tego,ze nie było jej wczoraj na forum.
Uważam,że ta dziewczyna pomyliła po prostu fora dyskusyjne.

Mam nadzieję,Janneth,że nie będziesz żywiła do mnie urazy za tą niepotrzebną utarczkę Mrugnięcie




Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpień 16, 2009, 19:33:09 »

 Uśmiech
Cytat: Kamil
Uważam,że ta dziewczyna pomyliła po prostu fora dyskusyjne.

Zapewniam Cię ,ze nie zamierzam tutaj rozmawiać o seksie oralnym.Nie po to załozłam ten temat.... :Mamy dostęp ,do ogromnej ilości  informacji w prasie,internecie...wszędzie...i musimy je w jakiś sposób analizowac.Ten artykuł choć pokazał sie gazecie,którą wielu uważa za bardzo wiarygodną,wydaje mi sie poprostu niedorzeczny....Wczesniej ,,toczyła sie burzliwa wymiana zdan miedzy mną i Silverem.Ja nie wierze w teorie spiskowe tylko dlatego ,ze akurat głosno jest o nich w prasie...Początowo wątek miał być
zatytułowany ..."Czy w to tez wierzycie?"..Załuje ,że tego nie zrobiłam pewnie  moje intencje by były jaśniejsze.. Uśmiech
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpień 16, 2009, 20:08:04 »


Ten artykuł choć pokazał sie gazecie,którą wielu uważa za bardzo wiarygodną,wydaje mi sie poprostu niedorzeczny

Też uważam za niedorzeczny, ponieważ trzymam się defincji, że świat jest do góry nogami przewrócony.Czyli wiara, ze to wszystko jest prawdziwe to tylko fałszowanie rzeczywistości.



....Wczesniej ,,toczyła sie burzliwa wymiana zdan miedzy mną i Silverem. Ja nie wierze w teorie spiskowe tylko dlatego ,ze akurat głosno jest o nich w prasie...

Według mnie nie toczyła się burzliwa wymiana zdań, tylko prowadziłem  tu raczej  monolog.
A chodziło oto, co na tym forum już było nie raz napisane, że nie chodzi o definicję, nie chodzi o nazwę, nie chodzi oto, aby wierzyć, czy nie wierzyć, lecz chodzi oto, aby się świadomie zmierzać z doświadczeniem, a nie stawać za własną barykadą.
Ja też nigdy nie wierzyłem i nigdy bym nie uwierzył, że ludzie potrafią być tak podli, gorsi od zwierząt, ale gdy wstanie wojennym byłem internowany i pałowany, gdy mi łamano ręce i nogi w imię jakiejś paranoicznej idei komunizmu, od tego czasu patrze ną ludzkość jak na zbiorowisko nieuczonych zwierząt.
Ale to tylko ułamek tego, co globalnie dzieje się na świecie.
A na świecie dzieje się to co i w ludzkich głowach, a w ludzkich głowach dzieje się mrok, więc nie zdziwi mnie już nic.
Dlatego nie dziwi mnie, że najechano na Irak, wymordowano 1.5 miliona ludzi, tysiące niewinnych dzieci, a osły uważają, że nic się nie stało.
Oto mrok, a wtym totalnym  mroku nawet wszelkie teorie spiskowe są jak najbardziej realne.
Bo pod  tymi teoriami, kryje się walka, przemoc, ludobójstwo, budowanie potężnych aresenałów broni, utrzymywanie armi wojsk, służb specjalnych itd ....
I to tyle, bo oczym tu pisać, wystarczy chcieć nieco szerzej otworzyć oczy nic więcej.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2009, 20:16:35 wysłane przez Silver » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Sierpień 16, 2009, 20:27:13 »

Cytat: Linda
...Początowo wątek miał być
zatytułowany ..."Czy w to tez wierzycie?"..Załuje ,że tego nie zrobiłam pewnie  moje intencje by były jaśniejsze.. 

Uważam, że bardzo dobrze wybrałaś temat tego wątku.

A wracając do tematu, widzę że zdecydowanie więcej niż wspomniane 15% społeczeństwa jest narażone na tę przypadłość. Uśmiech
Tak trzymać.

Czyli mamy kolejną głupawą teoryjkę spiskową. Szok Z politowaniem
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

foxlive grotasmierci naprawiacze brygadaszarika rekogrupastettin