Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 14:58:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kręgi lodowe  (Przeczytany 8051 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Sierpień 21, 2009, 10:03:35 »

Wyglada na to ze nie tylko w zbozu powstają kręgi -piktogramy
http://facet.interia.pl/ciekawostki/news/lodowe-kregi-na-bajkale,1355538,4824
http://facet.interia.pl/ciekawostki/news/lodowe-kregi-na-bajkale/zdjecie/na-zdj-satelitarne-zdjecia-bajkalu-z-tajemniczymi-kregami-w,3504529
http://facet.interia.pl/ciekawostki/news/lodowe-kregi-na-bajkale/zdjecie/na-zdj-satelitarne-zdjecia-bajkalu-z-tajemniczymi-kregami-w,3504524

Chyba że to tylko przypadek Coś
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpień 21, 2009, 10:30:51 »

to nie ufo, na bank. Łatwo jednak się nabrać. Jako dziecko łaziłem na pola pszenicy i robiłem piktogramy - niektrzy nawet zatrzym ywali się by się im lepiej [rzyjrzeć Uśmiech Ktoś nawet łykną że to UFO. No cóż...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 21, 2009, 14:25:40 »

Bonifacy1 ciekawa jestem serio, ile czasu Ci by sie zeszło np z takim Uśmiech))

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://ufozone.blox.pl/resource/piktogram_UFOZONE_14.jpg&imgrefurl=http://ufozone.blox.pl/2009/05/Waylands-Smithy-kolo-Kingstone-Coombs-Oxfordshire.html&usg=__K3ji3IZSPX4l5ezgi08dde_vzJ8=&h=336&w=240&sz=73&hl=pl&start=3&tbnid=EuPT2cAJkuWS1M:&tbnh=119&tbnw=85&prev=/images%3Fq%3Dpiktogramy%2B2009%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 21, 2009, 16:33:27 »

No, fajnie, ale my tu o lodzie, a nie o zbożu. Mrugnięcie
O zbożu klikamy tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=67.0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 16:47:03 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #4 : Sierpień 21, 2009, 20:09:49 »

Cytuj

to moja robota  Mrugnięcie tak na serio to musiałbym ładnie poprosić wojsko o pomoc bo wiele piktogramów to ich robota  Duży uśmiech Ciekawi mnie tylko po co kosmici mieliby niszczyć pole dla czegoś meduzopodobego. No może po prostu się mylę i to jakiś ważny kod.


Ogólnie to znaki na lodzie łatwo zrobić. Wg mnie nie ma w tym nic paranormalnego
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2009, 20:11:24 wysłane przez Bonifacy1 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 21, 2009, 20:28:08 »

Zostały jeszcze cztery miesiące do na tyle tęgich mrozów byś mógł spróbować swych możliwośći i zdolności.
No i oczywiście fotki mile widziane.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 21, 2009, 20:36:25 »

hehehe może nawet napiszę poradnik. Równie tejemnicze co koła są aniołki w sniegu:



na bank to robota kosmitów. Kto wie, może to znaki od istot ze swiata duchowego? Archanioły?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpień 21, 2009, 20:46:09 »

No tośmy się powygłupiali, a teraz wracamy do tematu.



Ten popękany lód wokół symetrycznego zagłębienia wskazuje, że coś masywnego tam stało, a fakt spękanie zwrócony w stronę lądu może sugerować, że to coś "przyszło" z tamtąd i tam "odeszło".
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 22, 2009, 09:56:30 »

No jasne Bonifacy,w wojsku faceci  okropnie  się nudzą Szok.Czasem uda sie im zrobic manewry na poligonie ,a potem z nudów idą sobie podeptac zboże,albo uformować lód,no bo po co mają odpoczywać w koszarach,czyścić broń czy wykonywać inne nudne czynności żołnierza. Duży uśmiech Komendant wyda rozkaz "maski włóż" i marsz w zboże Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 09:56:54 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Sierpień 22, 2009, 16:35:09 »

Oczywiście, że "stare wojsko" zawsze się nudziło. Ale z wykonaniem piktogramów bym nie przesadzał.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 22, 2009, 17:20:26 »

Pamiętasz bonifacy1;wPółDoDziewiątej, jak nie było zimy?..
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 22, 2009, 19:05:51 »

Cytuj
No jasne Bonifacy,w wojsku faceci  okropnie  się nudzą .Czasem uda sie im zrobic manewry na poligonie ,a potem z nudów idą sobie podeptac zboże,albo uformować lód,no bo po co mają odpoczywać w koszarach,czyścić broń czy wykonywać inne nudne czynności żołnierza.  Komendant wyda rozkaz "maski włóż" i marsz w zboże


kiedyś oglądałem program w którym to miałymiejsce spekulacje na temat piktogramów. Wyszło na to, że wojsko dysponuje dość ciekawą technologią, nawet bardziej ciekawą niż nam się wydaje. Wiele albo przynajnniej niektóre z tych wzorów to ich robota (przypuszczam, że te mniej skomplikowane). Oczywiście jest też teoria dówch staruszków z deskami na sznurkach  Duży uśmiech Duży uśmiech

Cytuj
Pamiętasz bonifacy1;wPółDoDziewiątej, jak nie było zimy?..


Nie rozumiem ocb  Coś
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 22, 2009, 20:06:03 »

Kilka lat temu coś odkryłem. Chciałem sprawdzi COŚ. Jak to działa, gdyby cośtamcośtam...
To chodziło o pogodę.

..no i dałem w necie info PRZED FAKTEM, że będzie wykonywany brak zimy.
Oczywiście wówczas tylko czekali, by to obalić pierwszymi sniegami...
..i tak sobie czekali.. i czekali... czekali...

Nawet afera w alpach, tatrach była i  paru miejscach, bo turyzm siadł nieco.
Po jakims czasie Wtedy nawet pojawiły się hasła reklamowe typu "odwołaliśmy zime" itp. (ale to juz dużo później, jakby POST FAKTUM).

..No i jeszcze pózniej pojawił się zespół mocno zaniepokojony tym stanem rzeczy, który podjęł próbę sugestii żimy..
pokazywali mi w ów czas takie aniołki na śniegu na filmie.  - A ja NIC.. jesień.

Dopiero wtedy zrobilem experyment z krótką Zimą na Wiosnę... No i sie udało znowu.

Myslałem, ze oni przez Ciebie podróżują, wpółdoDziwiatej.


« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 20:07:45 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 22, 2009, 21:07:56 »

No cóz z tym aniolkiem na sniegu to nie jest tak do konca.Moglbym powiedziec ze niemam nic przeciwko stwierdzeniu ze piktogramy w lodzie moga byc robione przez obcych.Moglbym tez powiedziec ze wiekszosc z tych wszystkich zdjec to dzielo ludzkie,badz natury ktore tylko wyglada nieprawdopodobnie.Chmury czasem na niebie tez przybieraja kształty ktore mozna by uznac za objawienia.Ale niestety sam w zyciu byłem swiadkiem dosc dziwnego zdarzenia,ktore na dlugo zostalo w mojej glowie i dlugo jeszcze bedzie mnie nurtowac.Otoz była zima,padal snieg.Okolo godziny 23 wieczorem wrocilem z podworka do mieszkania.Podworko bylo otoczone z 4 stron blokami,było to jeszcze w latach kiedy na takich podworkach praktycznie od switu do poznego zmierzchu bawiły sie dzieci.Wieczorami nikt nie zaslanial  okien i nie wychodzl na balkony nie spogladajac na brud i syf w koło.O 3 w nocy szedlem tym podworkiem z psem sypal gesty snieg.Nie polozylem sie juz spac do 6 rano i caly czas gesto padal snieg za oknem.Gdy wyszedlem o godzinie 6 rano z psem ponownie na to samo podworko.Przez cala jego dlugosc w zasypanym sniegiem obszarze przebigały slady czegos czego nie zrobił czlowiek.A najdziwniejsze było to,ze mimo sypiacego sniegu slady odkrywały ziemie jakby ktos wylal je goraca wodą mimo iz podloze było zmarzniete i suche.Nietylko były duze wieksze niz slady czlowieka badz zwierzecia,ale i nie zawsze byly rownodcisniete co wykluczaloby by ktos je robił.Bylo ich sporo bo podworko małe nie było.A co gorsza siedzialem przy oknie tej nocy i paru sasiadow co dosc czesto wychodzili na balkon zapalic tez nie spało.Nie musze chyba mowic ze pies raczej zadowolony niebyl ze zbyt szybkiego powrotu do domu.Po tym zdarzeniu,chodz traktuje wiekszosc rzeczy jako zwykle bzdury badz dzialnie ludzi czy natury ktora potrafi czasem zaskakiwac mam spore watpliwosci co do wyjasnienia pewnych zjawisk.Ale gdy ktos nie doswiadczy tego na wlasnej skorze tak jak ze zjawiskami paranormalnymi raczej nigdy w to nie uwierzy.A najzabawniejsze jest to,ze było to w miescie w mocno zaludnionym miejscu i nikt nic nie widzial a slady pozostały :-).
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Sierpień 23, 2009, 11:40:51 »

Witaj Trel Uśmiech
Czy to może było coś takiego Coś
http://www.garnek.pl/czarcik/4184008/tajemnicze-kregi-na-lodzie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kamil771
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 23, 2009, 11:47:29 »

........................A najzabawniejsze jest to,ze było to w miescie w mocno zaludnionym miejscu i nikt nic nie widzial a slady pozostały :-).

To podobnie jak z twoją nibiru-nikt jej nie widzi na niebie,tylko Ty.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 23, 2009, 13:16:45 »

Witaj Trel Uśmiech
Czy to może było coś takiego Coś
http://www.garnek.pl/czarcik/4184008/tajemnicze-kregi-na-lodzie
Chanell, to oczywiście żart, tak?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Sierpień 23, 2009, 15:02:45 »

Arteq nie było moim zamiarem drwić z Trela,potraktowałm jego wypowiedź całkiem poważnie.Jednak dzisiaj szukałam cos o piktogramach i kręgach w zbozu i  natknęłam się w googlach na kręgi w lodzie.Na początku myslałam że to żart,bo znam przecież wędkarstwo podlodowe.ale jak się bliżej przyjrzeć to tam wokól nie ma żadnych śladów i właściwie nie wiem co otym sądzić.W dodatku przypomniał mi się post Trela i stąd to zdjęcie.Ocenę pozostawiam wam Uśmiech


ps; znalazłam też art.wyjaśniający zjawisko na Bajkale,oczywiście ocenę pozostawiam wam Uśmiech
http://www.ipi.pdg.pl/readarticle.php?article_id=123
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2009, 15:06:48 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 24, 2009, 00:42:39 »

Chanell - przyjrzy się. Cały ten zbiornik ma mnóstwo śladów - świeżych i nieco przysypanych śniegiem. Otwory i ich otoczka idealnie pasuje do śladów jakie pozostawia wykonanie otworu przez wędkarzy za pomocą specjalnego świdra.
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpień 24, 2009, 13:51:42 »

Hehe nie to nie cos takiego,zreszta odpowiedzi na to pewnie nigdy juz sie nie dowiem.

Kamil jeżeli ten tekst z tym Nibiru do mnie,to niestety jestes niedoinformowany.Tak samo jak wiekszosc tutaj jestem sceptycznie nastawiony do wiekszosci tematów.Róznica polega tylko na tym,ze ja staram sie argumentowac pewne rzeczy a nie upierac sie tylko w blachym przekonaniu ze coś istnieje bądz nie.A twardych dowodów nie ma ani z jednej ani z drugiej strony.

Spory czas temu mówiłem o fakcie ze amatorska obserwacja nieba nie zobaczyla by w US ciała wielkosci Nibiru.I jest to tylko kwestia farta.Tobie podobni uwazali ze gadam bzdury,bo lepiej pisac co sie uwarza a nie co sie wie.A jak widzisz nawet swieta krowa NASA nie wie co zrobiło dziure w jowiszu.A male to cos nie było.Tym rózni sie obiektywny sceptycyzm od pisania sceptycznych bełkotów,,ja wiem''.Ja twierdziłem i twierdze ze nibiru istniec może i ze pewne zjawiska astronomiczne moga to potwierdzac.Nie twierdze jednak ze istnieje i ze wszystko co widzimy da niebie a co bywa podejrzane to na pewno Nibiru.Pozatym gdybys czytał moje posty dawniej wiedziałbys ze upieralem sie na druga połowe 2010 a nie 2009.Zawsze podkreslałem ze w tym roku nawet jezeli jest w tym czastka prawdy nikt amatorsko raczej tego nie potwierdzi.

I szczeze miejmy nadzieje ze istnienie Nibiru to czysta fikcja,bo gdyby okazała sie prawdą wiekszosc rzeczy nie miałby wtedy zadnego juz znaczenia.W temacie o dziwnej gwiazdce zamiesciłem posta ktory w 100% naukowo dowodzi ze nie jest to Jowisz.Zdjecia wykonane przez kota przedstawiaja punkt o duzo wiekszej jasnosci i innej barwie jasnosci niz te przedstawiajace Jowisz z satelitami.Mimo wszystko nikt tego nawet nie zauwazył.Prosilem o to by ktos kto ma dostep do dobrego teleskopu to sprawdził.Ale jak widac nikt tu na forum nie ma nawet teleskopu ale ma ogromna wiedze z cudzych zdjec.Wybacz ale dla mnie to zwykłe bicie piany w to kto ma racje pomijajac juz zeczy oczywiste nad ktorymi mało kto tu sie zastanawia.Dlatego nie przekonuje nikogo do swojego zdania ani nie narzucam komus swojego punktu widzenia.Niemniej jednak idiotyzmem byłoby przyznawac racje czemus co jest bzdura.Dlatego albo milcze na pewne rzeczy ,albo pisze za chodz jestem sceptykiem by pokazac ludzia ze nie wszystko jest tak oczywiste.

Pozatym zastanow sie Kamil tak na spokojnie co jest prostrze.Skrytykowac cos co powszechnie uznane jest za bzdure czy dowiesc cokolwiek co wbudzi swiatło chodzby na 1 fakt,ktory podwazy obecna teorie prawdy.Gdyby ludzie mysleli takim tokiem to nadal byś wierzył ze ziemia jest płaska i ze to slonce krozy wokół ziemi a nie odwrotnie.To własnie tacy ludzie których wielokrotnie okrzyknieto głupcami sprawili ze twoja wiedza jest bogatsza.Oczywiscie nie mozna łykac wszystkiego co ktos pisze,ale gdy pojawiaja sie dowody naukowe ktore niestety neguja oczywiste fakty,to wartoby było zanim napisze sie ,,bzdura'' troche nad tym pomyslec.

A co do owej opowieastki o sladach,oczywiscie ze jest moja i nie mam kompletnie zadnych dowodów na to co napisałem.Dlatego napisałem to jako ciekawostke a nie jako niebity fakt i dowód bo ja to widziałem.To jest dowód dla mnie,a dla innych oczywiscie jest to zwykła opowiastka nic wiecej.Ale chyba taki temat został tu poruszony,raczej mozna pogdybac niz cokolwiek dowiesć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2009, 14:10:05 wysłane przez Trel » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicznyswiat exoticsavanna wiedzmy rozmowcy polskierpg