Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 13:20:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie się ukrywacie Dzieci Indygo?  (Przeczytany 24726 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 22, 2012, 18:38:39 »

Szacowny Duży uśmiech
Nie mają ci oni elfich uszów, nie mają rogów na głowie, ciała fizyczne mają  takie same, ba jak się skaleczą to krwawą -  można więcej w tym temacie rzec, ale to już zależy od autora pytania.
Tobie szacowny mogę rzec że zarówno Kryształ jak i Indygo mają możliwość wyrównania świadomości zewnętrznej z wewnętrzną Uśmiech
 to pa Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Listopad 22, 2012, 20:20:43 »

Stąd niemożność ich rozróżnienia.

Cytat: Przebiśnieg
... zarówno Kryształ jak i Indygo mają możliwość wyrównania świadomości zewnętrznej z wewnętrzną  Uśmiech

Mają takie możliwości, a rzekłbym nawet, że i inne, że i większe, jednak niewielki ich odsetek jest tego świadom i umie to wykorzystać. Uważam, że zdecydowana większość z nich wciąż śpi i choć niektórzy zaczynają zauważać swą inność to zmanipulowani dogmatyzmem dzisiejszej edukacji mają trudności z utożsamieniem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 24, 2012, 08:28:22 »

Szacowny to stwierdzenie faktu czy ocena Cool
Czy to nie dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Listopad 24, 2012, 17:11:22 »

Faktów nie jestem w stanie podać, gdyż nie mam "narzędzi" którymi mógłbym je sprecyzować, ocen zaś nie podejmuję się wydawać.
Mogę pisać tylko to co mi na język przyjdzie.
Moim zdaniem Ty też jesteś "indygo" - ale dla każdego, również "indygo", co innego.  Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 25, 2012, 08:17:54 »

Dariusz
Cytuj
Moim zdaniem Ty też jesteś "indygo" - ale dla każdego, również "indygo", co innego
Duży uśmiech
Dziękuję bo rozumiem, że nic złego na myśli nie miałeś Uśmiech
Szacowny ja osobiście uważam, że podobną ,,łatkę" można przykleić wielu ludziom (Tobie też), gdyż skądś oni brali wzorzec tworząc tzw ,,dzieci indygo"
Uważam, że od czasu jak nasi bracia wybrali ucieczkę w kosmos zamiast kontynuowania pracy nad własną świadomością tu na Ziemi zapominając, że automatycznie odcięli swoje przejawy od energotypu Ziemi (Ziemia tak jak każda planeta posiada swój indywidualny wzorzec energetyczny), osiadłszy na innych planetach.
Ano sądzili, że potężna wiedza, którą dysponują pomoże im to obejść niestety.
I tak zaczęły się doświadczenia z tworzeniem różnych krzyżówek...
Więc moim skromnym zdaniem Indygo są kwintesencją tych krzyżówek.
Może uchwycą wzorzec może nie w każdym razie mają oczywiście moim skromnym zdaniem taką możliwość Uśmiech
Może z Indygo przekształca się na ludzi.
I tak zamiast Wybranej/ego przybędzie do kręgu jeden więcej Człowiek Duży uśmiech
Dodam też, że z tego co mi wiadomo projekt Indygo realizował się w czasie w którym ja kończyłem szkołę podstawową Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 08:18:50 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Listopad 25, 2012, 13:12:43 »

Cytat: Przebiśnieg
Dziękuję bo rozumiem, że nic złego na myśli nie miałeś

Oczywiście, że nie. Gdybyś czytał od początku wątek "Dzieci indygo i kryształowe", który niestety zniknął z tego forum, wiedziałbyś, że nie kpię z tego fenomenu.

Cytuj
Więc moim skromnym zdaniem Indygo są kwintesencją tych krzyżówek.

Mam inne zdanie, ale to moje zdanie.  Mrugnięcie
A, oni są ludźmi, więc nie mogą się dopiero nimi stać. Duży uśmiech

Cytuj
Dodam też, że z tego co mi wiadomo projekt Indygo realizował się w czasie w którym ja kończyłem szkołę podstawową

Ten projekt jest realizowany już od lat pięćdziesiątych, a jego kulminacja przypada teraz, na lata 2000 - 2012. Stąd zapewne rozróżnienie na dzieci "indygo" i "kryształowe".
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 13:16:37 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #31 : Listopad 25, 2012, 20:47:48 »

Cytuj
Więc moim skromnym zdaniem Indygo są kwintesencją tych krzyżówek.

Mam inne zdanie, ale to moje zdanie.   Mrugnięcie
A, oni są ludźmi, więc nie mogą się dopiero nimi stać

Szacowny jak tak mówisz to wychodzi na to wygląda na to, że sprawdziłeś więc troszkę zweryfikuje swoją wiedzę na ten temat, choć spieszę donieść, że mając na myśli krzyżówki mówiłem o ciele fizycznym Uśmiech
Zresztą mój kamrat - spec od kontaktów z ....może kosmitami twierdzi, że oni nas Ziemian nazywają kosmicznymi mieszańcami lub po prostu kundlami Duży uśmiech
Więc może i ci Indygo tak naprawdę maja dużo wspólnego z Ziemianami Duży uśmiech
Uparty nie jestem Duży uśmiech
to pa
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Listopad 25, 2012, 22:21:44 »

Tak, wiele cywilizacja tak nas postrzega i traktuje, nie dotyczy to jednak tych, z których pochodzą, przychodzą indygo.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #33 : Listopad 25, 2012, 23:43:22 »

Darek, to które z cywilizacji tak nas postrzegają? I na czym opierasz takie zdanie?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Listopad 26, 2012, 18:29:33 »

Darek, to które z cywilizacji tak nas postrzegają? I na czym opierasz takie zdanie?

Np. Zeta, Drako i ich poplecznicy.
Na czym opieram swe twierdzenia?
Na podobnych przesłankach do Twoich? W obu przypadkach, przynajmniej póki co musimy opierać się również na wierze. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #35 : Listopad 26, 2012, 19:07:07 »

"podobne"... hmmmm...
Darek, wybacz ale materiał na którym można bazować jest niepowyrównywany, zarówno pod względem ilościowym jak i ilościowym.

Ale chętnie się podciągnę - kto/gdzie jest Darko i Zeta? Skąd o nich wiemy?
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 27, 2012, 11:29:20 »

Ośmielę się stwierdzić, że "pod względem ilościowym jak i ilościowym"  Mrugnięcie materiał z którego ja czerpię jest już obszerniejszy, ośmielę się również postawić tezę, ze i pod względem jakościowym też jest rzetelniejszy. Oczywiście to moje subiektywne widzenie tych zagadnień.

Skąd o nich wiemy?

Nie ma najmniejszego sensu powielać i tak już obszernych informacji na ten temat, zamieszczonych na naszym forum i nie tylko.
Jeśli zaś chodzi Ci o "wiarygodność", bo nie pochodzą one z Biblii, no cóż, dla mnie Biblia nie jest wiarygodna.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 27, 2012, 11:52:32 »

Skąd o nich wiemy?

Nie ma najmniejszego sensu powielać i tak już obszernych informacji na ten temat, zamieszczonych na naszym forum i nie tylko.
Jeśli zaś chodzi Ci o "wiarygodność", bo nie pochodzą one z Biblii, no cóż, dla mnie Biblia nie jest wiarygodna.

Nie Darek, nie "skąd o nich wiemy" tylko skąd Ty o nich wiesz. Liczba mnogo wskazuje, że nie czujesz się mocny, pewny w tym co mówisz i dlatego budujesz sobie lustra - "my" - usiłując zwiększyć w ten sposób swoją siłę, wiarygodność, ale ok.
Widzisz, odesłanie do "licznych" ale szalenie nieprecyzyjnych informacji "gdzieś tam są" nie jest uczciwą odpowiedzią. Mi na początek wystarczy tylko garść informacji w stylu "Zetalki znajdują się na takiej a takiej planecie, robią to a to, potrafią to i tamto - według posiadanych przeze mnie informacji, bo posiadam je stąd a stąd" analogicznie w przypadku Darko...

Co do Biblii, ok, może być dla Ciebie niewiarygodną, ale czy wiesz, że znajdują się w niej zawarte fakty historyczne, że potwierdzają to historycy?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopad 27, 2012, 14:52:01 »

Jak już wspominałem channelerzy ostatnio coraz więcej piszą artykułów. ten dotyczy tematu Indygo.


Liderzy Bez Naśladowców

Indygo reprezentuje pokolenie nowych przywódców świata i podczas, gdy ich odwaga, wizja, determinacja i zaangażowanie wyposażyły ich do tego zadania, inne aspekty sprawiają, że to jest bardzo trudne.

Są to liderzy, którzy nie mają pionierskiego ducha i wraz z tym zaufania, które jest wymagane od tych, którzy szarżują z wyprzedzeniem na czele ogromnej zmiany. Często są to przywódcy, którzy nie mają zwolenników i, o ile nie potrafią pogodzić się z tym, ryzykują porzuceniem swojej misji co mogą poczuć jako mniej samotne i mniej wymagające ścieżki. Oni ryzykują stanie się naśladowcami, kiedy naprawdę potrzebują kierować, nawet jeśli kierują, przez chwilę, w izolacji.

Mówiłam, że mój syn Indygo znajdzie najgorszych ludzi, aby byli jego przyjaciółmi. I byłam zadowolona, gdy wszystkie numery zniknęły z jego telefonu komórkowego, gdy przypadkowo przeszedł pranie, bo stracił wszystkie te kontakty. Choć wybrał tych przyjaciół (i oni wybrali jego), bo musiał być liderem i dzielić się swoją wizją i prezentami z nimi, znalazł więcej akceptacji jako obserwator. I jako obserwator był zadowolony, że był akceptowany w grupie, i nie dzielił się swoją wizją, tak więc nie mógł czuć się tak odosobniony. Brakowało mu pewności siebie i pewności, że potrzebuje bronić swoich przekonań, zanim inni zobaczą ich wartość i prawdę.

Nawet jako dorosły walczy z tym, coraz bardziej sfrustrowany, gdy inni nie mogą lub nie chcą zobaczyć ścieżek, które są tak oczywiste dla niego. Ale z wielką pomocą, nauczył się trzymać kurs, aby być zadowolonym, jako lider bez zwolenników aż inni będą gotowi zobaczyć wartość w tym, co ma do podzielenia się.

Bez względu na to, jak potężna jest wizja, nawet najbardziej utalentowany lider zaczyna wątpić w jego ścieżkę, kiedy okazuje się, że nikt o to nie dba, lub nie naśladuje. Czasami my, jako rodzice, jesteśmy naszymi indygo, jedynymi  "zwolennikami” i możemy pomóc im dostać się do kolejnego etapu ich drogi, która ma utrzymać ich zaufanie, aby wyjść poza potrzebę posiadania zwolenników i czuć się komfortowo z ich wizją.

Wszystkie Indygo zmagają się z tym, zastanawiając się, czy są oni skazane na pójście swoją drogę samotnie, bez nikogo, kto zweryfikowałby ich dary lub wiadomości. Oni, i wy nie jesteście sami lub niespotykani, ale musicie być gotowi utrzymać kurs, ponieważ jako pionierzy musicie świecić światłem na nowej drodze dla ludzkości i może to zająć trochę czasu dla ich oczu i ducha, aby dostosowały się do tego.

Musimy nauczyć się wyrażać nasze dary i wizje, nie ważne kto wydaje się lub nie być naśladowcą, a potem pewnego dnia, kiedy najmniej się tego spodziewacie, drzwi otworzą się i będziemy mieli wszystkie walidacje, których chcemy i potrzebujemy i nie będziemy czuć się, jak lider w izolacji. Wtedy możemy śmiało dzielić się tym, co jest w naszych sercach, i wiedzcie, że z każdą wiadomości, którą się dzielimy, rozprzestrzeniamy światło w świecie i pomagamy tym, którzy są gotowi, aby słuchać.

Jennifer Hoffman
26 listopada 2012
http://enlighteninglife.com/jennifers-blog/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 27, 2012, 15:45:11 »

Cytuj
Bez względu na to, jak potężna jest wizja, nawet najbardziej utalentowany lider zaczyna wątpić w jego ścieżkę, kiedy okazuje się, że nikt o to nie dba, lub nie naśladuje.

No tak, cóż za pech, można się załamać normalnie hahahahaa Duży uśmiech .. ."Czemu nikt MNIE nie rozumie? " - to częsty problem nastolatków nie tylko indygo .. a w przypadku indygo dochodzi problem, że nie dość, że nie rozumie, to jeszcze nie naśladuje ... makabra  Duży uśmiech

 
Cytuj
Czasami my, jako rodzice, jesteśmy naszymi indygo, jedynymi  "zwolennikami” i możemy pomóc im dostać się do kolejnego etapu ich drogi, która ma utrzymać ich zaufanie, aby wyjść poza potrzebę posiadania zwolenników i czuć się komfortowo z ich wizją.
Tak tak , pogłaskać po główce , utwierdzić w iluzjach ...... tylko jak taki młody "Mistrz" poradzi sobie z okrutnym światem , który go nie chce zrozumieć ?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #40 : Listopad 27, 2012, 16:26:23 »

Dodam, że ja podpiszę się pod większością tekstu wstawionego przez szacownego blu Uśmiech
Dodam, że jeżeli mówimy o Człowiek jako Całość, a nie mamy na myśli ciało fizyczne to Indygo - oczywiscie nie wszyscy pracują by Człowiekiem zostać
Kontakt z Indygo moim skromnym zdaniem przypomina kontakt z bytem z innej przestrzeni, który objął dane ciało fizyczne
Fenomen Indygo polega na przejawianiu się przez ciało fizyczne dużych lub bardzo dużych predyspozycji umiejętności i wiedzy o świecie energii danego bytu (przepraszam za wyrażenie ale nie znam innej nazwy)
To oczywiście wnioski akurat na bazie moich doświadczeń Uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 16:29:30 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #41 : Listopad 28, 2012, 00:48:24 »

no prosze jak temat dzieci indygo ładnie się rozwinął, aż miło się czyta coś takiego
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime madex companions halotupsy fifa11