Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 04:06:23


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Forum Żydów Polskich usuwa wątek o świętej geometrii...  (Przeczytany 5443 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Leszek
Gość
« : Wrzesień 17, 2009, 11:10:05 »

Jako, że przez wiele miesięcy prowadziłem w tym dziale wątek o świętej geometrii chciałbym jedynie poinformować, że oficjalne Forum Żydów Polskich (FŻP) zdecydowało o usunięciu wątku o "świętej geometrii" ze swoich łamów, posługując się w tym celu forumową ankietą. Powód wnioskodawcy był dość dziwny - "temat niezwiązany z forum". Powód jest dziwny ponieważ "święta geometria" odnosi się także do liczb, a tym samym gematrii http://pl.wikipedia.org/wiki/Gematria  Nikt nie przejmuje się tym, że w temacie świętej geometrii jest też mowa o kabalistycznym Drzewie Życia. Dodatkowo na tym forum jest WIELE tematów nie związanych z tematyka forum, co wielu forumowiczów także tam zauważyło... np. "Genetyka, swiatlo i bio czipy."; "Nowa historia Ziemi pisana bioarchitekturą";
Jest też cały dział pt. Trolowisko, gdzie można by temat przenieść. Jednak nie... Ma być usunięty i koniec...
Ciekawe się o co chodzi?...

Wpis administratora Forum Żydów Polskich z 16 września 2009:
"Powtórne głosowanie zadecydowało tym razem, że wątek o "świętej geometrii" ma być usunięty z forum. Jest to decyzja głosujących uczestników forum, każdy miał możliwość głosowania, każdy miał do dyspozycji jeden głos.

Ponieważ tematyka tego wątku nie była naruszeniem regulaminu forum i głosowanie nad usunięciem jednego tematu jest niebezpiecznym precedensem, uważam, że sam proces usuwania trzeba przeprowadzić w sposób bardzo cywilizowany i nie pochopnie.
Napiszę do Wiosny informację, że jego wpisy będą usunięte i porozumiem się z nim na temat terminu, w którym mógłby skopiować swoje wpisy, aby ocalić je, bo na pewno ich umieszczenie kosztowało go wiele pracy i czasu.
Na razie więc wpisy zostają, aż czas ich usunięcia zostanie ustalony z ich autorem. "

http://forumfzp.net/viewtopic.php?p=81545#81545

Ankieta:
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=3338

Wątek o świętej geometrii:
http://forumfzp.net/viewtopic.php?t=988&postdays=0&postorder=asc&start=0

Pozdrawiam

P.S
Czy ten film był przyczyną usunięcia wątku z forum?
Fragment wystąpienia Vincenta Bridgesa na konferencji "Stars & Stones"  podczas którego interpretuje on kabalistyczne Drzewo Życia jako mapę służącą do międzygwiezdnych podróży...[/b]
Konferencja "Stars & Stones", Suffolk (UK), kwiecień 2009r

<a href="http://www.youtube.com/v/jnlWgIwKueM&amp;hl=pl&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/jnlWgIwKueM&amp;hl=pl&amp;fs=1</a>
http://www.youtube.com/watch?v=jnlWgIwKueM

Więcej:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=340.msg1036#msg1036
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 12:52:25 wysłane przez Leszek » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 17, 2009, 12:01:31 »

Pięknie... Daj znać, jak dowiesz się czy ten film był powodem decyzji o usunięciu tematu z ich forum.
Swoją drogą nie wierzę, by na tego typu forum usuwano wątek jako off. Tym bardziej, że są miejsca, gdzie można by go po prostu przenieść. Ciekawa jestem jak się sprawa rozwinie.
BTW. Podobno z Tobą ma admin uzgodnić termin usunięcia tematu, zwlekaj jak najdłużej i domagaj się wyjaśnień.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 17, 2009, 13:07:52 »

Ciekawe.

Niestety mam słabiutki transfer przez GPRS komórki aktualnie, by obejrzec film.

Ja powiem tyle, co przyszło mi do głowy (własciwie tuż po przybyciu tu na forumPCh)- ale wymaga weryfikacji, bo sam tego nie sprawdzilem, a temat delikatny - i nie chciałbym kogoś urazić.. tylko nie wiadomo jak to zrobić teraz..

podstawowa Geometria jest wspaniałą mądrą nieprzemijalną dziedziną wiedzy.

Ale miałem taki odbiór, że są jakieś próby doklejania się z wypaczonym przekazem do tej dziedziny samej-wsobie.
BYĆ MOŻE Leszek (swiadomie lub nie) niestety wplata (choć marginalnie) jakby interesy "pewnych  lobby" pomiedzy te geometryczne wątki.

Zauważyłem też sporo takich działań u Davida Icke. Oczywiście przedstawiane jest sporo faktów, prawd itd, ale przy okazji... sukcesywnie..

Niemniej, jak powiedziałem.. nie przeznaczyłem czasu na weryfikację takich.. odbiorów.

Jednakże to, co dzieje się na FŻ mogłoby mieć przyczyny innego rodzaju, bo sądzę że niektórzy prawdopodobnie by raczej poparli tamte przekręty (możliwe że też kogoś urażam, jednakże pozwolę sobie na to licząc na wyrozumiałość oraz to, że szybciej się wyjaśni-co jest na rzeczy)

Prosze to traktować jako chanelling lub inne nie poparte dowodami czy badaniami wyartykulowane zmarszczenie matrixa Uśmiech

Acha.. mam przy tym pelen szacunek dla prac Leszka w propagowaniu ŚG. Przekazywaniu wiedzy o niej. Jednak czuję że może być skazany na poddawanie pewnemu rodzajowi subtelnej manipulacji.
i to wielorakiego rodzaju: od wewnętrznych implantóetypu DNA do zewnętrznych oddziaływań.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 13:17:10 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 17, 2009, 14:02:05 »

Leszek Uśmiech nie przejmuj się tym tak bardzo,skoro tam nie chcą tego tematu to pisz tutaj  i na swoim forum.Ze stron Pch napewno nikt cię nie usunie ,a wiele osób czyta z ciekawością twoje posty.
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Thotal
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 17, 2009, 14:30:47 »

Leszku,
Twoja cierpliwość i wielkie zaangażowanie się w "TEMAT", jest dla nas wszystkich wielką nauką.
Alternatywne myślenie, zdobywanie wiedzy, doświadczanie odmiennych sposobów zdobywania wiedzy, zawsze było źle widziane. Mam nadzieję, że rozumiesz połżenie naukowca-odkrywcy i jego roli w całym "systemie".
Nie przejmuj się, jest wielu ludzi, którym zależy na Twojej działalności, jest wielu ludzi, którzy czerpią i wiedzę i wenę (twórczą) do dalszych naukowych badań.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech 
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 18, 2009, 23:14:16 »

W moim przekonaniu właściciele tego forum Żydów polskich mają prawo usunąć ten temat jeśli uważają, że nie jest on związany z forum. Nie na każdym forum musi być taki temat. Jeśli ten temat jest faktycznie aż tak bardzo fascynujący, to ludzie sobie znajdą Twoje forum Leszku w internecie i będą tam tłumnie przybywali Mrugnięcie
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 18, 2009, 23:34:25 »

Dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa. Piszę nieco hasłowo, bo mam za dużo zobowiązań, które zabierają czas....
A Ty phiriori napisz wreszcie coś konkretnego z czym można dyskutować... Piszesz:
"BYĆ MOŻE Leszek (swiadomie lub nie) niestety wplata (choć marginalnie) jakby interesy "pewnych  lobby" pomiedzy te geometryczne wątki."
Tylko jak napiszesz konkret, to będzie można próbować oddzielać ziarno od plew... Tu nie ma dogmatów...
Pozdrawiam Was serdecznie Uśmiech


Napisałem na FŻP coś co przytoczę tutaj
"Szczerze mówiąc, to  cała ta sytuacja z usuwaniem wątku jest dla mnie tak  surrealistyczna i absurdalna, że właściwie to nie wiem co mam napisać... Bo co mam napisać?
Rozumiem, że połączenie geometrii, gematrii i współczesnej fizyki w jakiś sposób przeszkadza Sceptnickowi, ale dziwi mnie to, że jest to powodem do usuwania wątku. Nawet nie przesunięcia go do Trolowiska, tylko usuwania.

Najbardziej smutne jest to, że chcecie usunąć wątek przyszłościowy i rozwojowy. Dlaczego tak uważam?  Ano np. w październiku 2009 roku w Calgary w Kanadzie odbędzie się konferencja poświęcona najnowocześniejszym wynalazkom technologicznym inspirowanym wyłącznie fizyką opartą na świętej geometrii...
Wezmą w niej udział tak wybitne osoby jak Dan Winter, Nassim Haramein, Sal Giandinoto, Elisabeth Rauscher i inni: http://www.fractalfield.com/breakthru6.gif 
Jeśli ktoś uważa, że święta geometria jest czymś w rodzaju "trolowania", to pozwolę sobie zacytować fragment ulotki konferencyjnej. Da to pewne wyobrażenie do jakich wynalazków doprowadziła co niektórych święta geometria...

Z ulotki konferencyjnej.

Organizatorzy konferencji są przekonani, że zaprezentowane idee i wynalazki:
- zrewolucjonizują sposób uzdatniania wody i jej zastosowanie w rolnictwie;
- w dużym stopniu naprawią nasz ekosystem'
- unowocześnią naszą zdolność tworzenia warunków dla przedłużania życia za pomocą technologii pól elektrycznych,

Ponadto podczas konferencji dowiesz się:
- w jaki sposób fraktalność i zestrojenie magnetycznych linii fal długich może służyć utrzymaniu ziemskiej atmosfery
- czym jest harmoniczność bioaktywnych pól elektrycznych, zwiększająca przyrost upraw rolniczych o 50-300%
- o powstających obecnie nowoczesnych technologiach, które zrewolucjonizują dziedzinę transportu


Link do informacji o konferencji (w j. angielskim):
http://www.fractalfield.com/


P.S
Przypominają mi się trochę czasy palenia czarownic....

Źródło: http://forumfzp.net/viewtopic.php?p=81830#81830


* * * *
Symeon, faktycznie to tam jest wiele tematów niezwiązanych bezpośrednio z tematyka narodową.... ale nie ma co robić z tego problemu...

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 10:13:42 wysłane przez Leszek » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 19, 2009, 00:10:52 »

niewiem.

Cytuj
A Ty phiriori napisz wreszcie coś konkretnego z czym można dyskutować.

Tylko jak napiszesz konkret, to będzie można próbować oddzielać ziarno od plew..

Odbiory, odczucia ..to domena neptunowych niekonkretności, którymi sie podzielilem (czego naogól nie robię, ale uważam że to ważne). Niekoniecznie będę w to wnikał, zobaczę jak się zloży. Nie czuję, że to mój problem na teraz.

Przecież gdy napisany jest juz konkret.. to znaczy że jakoś to nazwane konkretnie zostało.. czyli oddzielenie ziarna od plew już się odbyło..na poziomie ich identyfikacji  Mrugnięcie A dalsza dyskusja.. to taki fine tunning... dalsze przesiewanie.

Rozwiązanie problemu lezy w sporej mierze już w samym w prawidlowym jego zdefiniowaniu.

Mogę tylko dodać, że podstawowa geometria ma w sobie mechanizmy, które bardzo precyzyjnie "rozliczają" tych, którzy usiłuja się nią instrumentalnie posłużyć do realizacji celów, których ona sama w sobie nie przewiduje - cokolwiek to znaczy.

Czaisz-li ten mechanizm? Jako koneser tej dziedziny: Zapewne tak.
Dlatego zajmując sie tematyką pro-porcji (a więc poniekąd i "miary") trzeba być U-ważnym.


4+1=5
a
3+2=5


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 11:26:11 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bbyfun countrylife kalinowatyper ogrodowe kolospawalniczeswc