Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 23:34:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wypełnione słowo  (Przeczytany 3232 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skala
Gość
« : Październik 10, 2008, 19:50:37 »

ZNAK BESTII
WSPÓLNE STUDIOWANIE BIBLII
www.studia.nadzieja.pl

     
Obj. 13,1.2   Zwierzę wyszło z morza, podobnie jak lew, niedźwiedź, pantera i smok.
Dan. 7,17   Zwierzę przedstawia króla albo królestwo — rządzącą moc, cywilną albo religijną.
Obj. 17,15   Morze to ludzie, narody lub grupy językowe.
Dan. 7,1-9   Lew, niedźwiedź, pantera i smok przedstawiają Babilon, Medo-Persję, Grecję i Rzym.
Obj. 13,2   Smok albo Rzym pogański udziela tej nowej mocy swojego autorytetu. Rzym papieski otrzymał swoją władzę od Rzymu pogańskiego.
Obj. 13,5   Potężne zwierzę wypowiada bluźnierstwa.
Łuk. 5,21   Gdyby ktokolwiek powiedział, że posiada moc przebaczania grzechów popełnia bluźnierstwo.
Jan 10,33   Biblia definiuje bluźnierstwo jako próbę zrównania się człowieka z Bogiem. Istnieją historyczne dokumenty dowodzące, iż papież twierdził, że jest Bogiem na ziemi.
Obj. 13,5   Zwierzę panuje niepodzielnie przez 42 miesiące.
Obj. 12,6.14   Czas, czasy i pół czasu to 1260 dni lub 42 miesiące. W tym czasie lud Boży jest w ukryciu na pustyni.
Ezech. 4,6   Wyznaczyłem tobie po jednym dniu za każdy rok.
4 Mojż. 14,34   Jeden dzień za rok 1 MOJŻ. 29,27.
Dan. 7,25   Władza papieska, która zmieniła Boże prawo, miała panować niepodzielnie przez 1260 proroczych dni, czyli 1260 lat. W 538 r. n.e. spadkobierca pogańskiego imperium Rzymu udzieliło rzymskiemu papieżowi cywilnej i religijnej władzy nad imperium. Dokładnie 1260 później, w 1798 r., francuski generał Berthier, działający na polecenie cesarza Napoleona, uwięził papieża.
Obj. 13,18   Liczba zwierzęcia jest liczbą człowieka. Liczbą tą jest liczba 666. W proroctwie biblijnym szóstka oznacza błąd lub niedoskonałość, podczas gdy siódemka doskonałość albo kompletność. Potrójna szóstka oznacza wielką trójcę błędu: smoka, zwierzę i fałszywego proroka.
Mamy tutaj fałszywą trójcę szatana. Liczba 666 jest ściśle złączona z najzaszczytniejszym tytułem instytucji papiestwa. Vicarius Filii Dei — oznacza: Zastępca Syna Bożego. Bez względu na to, co twierdzi samo papiestwo, było to miano używane m. in. przez całe Średniowiecze, aż do czasów współczesnych.
 
V = 5 F = 0 D = 500
I = 1 I = 1 E = 0
C = 100 L = 50 I = 1
A = 0 I = 1   
R = 0 I = 1   
I = 1     
U = 5     
S = 0     
=112 =53 =501

112 + 53 + 501 = 666
 
 
 
Dan. 3,1   Nebukadnezar zbudował „konkurencyjny” posąg o wymiarach 60 łokci wysokości i 6 szerokości.
Dan. 3,3.4   Całe królestwo zostało zgromadzone w tym celu, by zaakceptować to konkurencyjne nabożeństwo.
Dan. 3,14   Głównym problemem w tamtych trudnych czasach dla wiernych naśladowców Boga było prawdziwe lub fałszywe oddawanie czci.
Obj. 13,13-17   „Konkurencyjny” posąg zostanie zbudowany jeszcze raz, a fałszywy standard prawdy zostanie wywyższony. Głównym problemem będzie posłuszeństwo Bogu oraz konflikt pomiędzy prawdziwym i fałszywym kultem Boga. Dojdzie do ekonomicznego bojkotu, a następnie zapadnie wyrok śmierci.
Obj. 14,7   Wezwanie do oddania czci prawdziwemu Stwórcy w dniu sobotnim.
Obj. 14,9-11   Wezwanie do odrzucenia fałszywego odpoczynku w niedzielę.
Obj. 14,12   Wezwanie do zachowywania Bożych przykazań jako znaku lojalności wobec Boga.
Obj. 6,16   Problem tkwi głębiej — to nie jedynie sprawa dnia, to pytanie, kto jest naszym panem. Na czym polega twoja lojalność?
Mar. 7,9   Problem koncentruje się wokół przykazań ludzkich i przykazań Bożych.
Jan 14,15   Jezus zaprasza nas, abyśmy byli posłuszni, służąc Mu z miłością.
Ps. 91   Obiecuje chronić nas w czasie próby.
http://www.nadzieja.pl/studia/polski/znak_bestii.html
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2008, 19:51:38 wysłane przez Skala » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 10, 2008, 20:46:20 »

Ja mam takie smutne skojarzenie, ile to pomników JPII mamy juz w polsce? Wczoraj podali ze ok 300? Obowiązkowo po 1 w kazdym mieście, no a w Krakowie mają ponoć 6 i robią 7...
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2008, 18:24:48 »

666?

a może 616?

 Afro
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex companions wild-reign truegaming fifa11