Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 23, 2024, 21:23:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja 102-Chicago  (Przeczytany 15702 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« : Październik 21, 2009, 12:45:13 »

BARBARA:  Dziękujemy. Jak długo jeszcze będziemy odczuwać ataki na naszą religię chrześcijańską, poniżenie, obmawianie w niej dzieł bożych i przekręty słów zapisanych w objawieniach świętych?
<!--[if !supportEmptyParas]--> EN-KI:  Czyli - mam sprzymierzeńca? To tak - jak z „wrzodem, który się buduje, buduje, a potem pęka“. Religie świata  już  „pękają”, wydają już ostatnie okrzyki obrony, krzyki rozpaczy, że coś im się wymyka spod kontroli. Może to być już bardziej widoczne w roku 2010. Teraz gdybyś się tak przyjrzała istoto ludzka, to byś zobaczyła, że to jest schyłek życia wszystkich religii świata. Do 2012 roku Ziemia ma być już „czysta“ jeśli chodzi o te ugrupowania. Słucham.

Nie mam zadnych pytan.
pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2009, 10:47:42 wysłane przez Dariusz » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 21, 2009, 15:42:54 »

No i kolejne "proroctwo" legło w gruzach. W sumie nic dziwnego. I tak jak wcześniej podejrzewałem i dokładnie pisałem - już zaczyna się robienie dupochronów w postaci "upadek? tak, właśnie się zaczął". Przypomnę ponownie, że Łobos i Spółka wyraźnie mówili: NASTĄPI UPADEK. Jeżeli ktoś ma problemy ze zrozumieniem słowa "nastąpi" odsyłam do słownika. Teraz zaczyna się ponownie karkołomna interpretacja - przeinaczanie. Jest zasadnicza różnica pomiędzy słowem "nastąpi" a "rozpocznie". Prosiłem i ostrzegałem przed tego typu "wytłumaczeniami" mówiąc, że pewnie taka będzie linia obrony.
Jedyne co należy zrobić to dać samciowi jeszcze te 2 miesiące czasu - do końca 2009 - jak obiecywał.

Nie rozumiem natomiast kto jest "zarozumialcem"? Czyżby samcio/Łobos? Bo Kahuna jedynie zacytował Łobos.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 22, 2009, 07:38:27 »

wniosek był KAHUNY więc on jest zarozumialcem, a to chyba dla WAS nie jest wyzwisko?

odniosłem się do wniosku autora postu a nie do Samuela lub Lucyny...

718'
Zapisane
Mauri
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 22, 2009, 07:39:42 »

Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień. Zły Żeby było dobro to i musi być zło, bo nikt by nie wiedział co to jest dobro Coś( do zobaczenia w roku 2012 Duży uśmiech)
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 22, 2009, 08:51:31 »

Nom, tylo w poście Kahuny NIE PADA żaden wniosek. Zacytował jedynie fragment sesji. Jeżeli natomaist się mylę, czy mógłby kotś wskazać mi gdzie ten wniosek Kahuny jest?
Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 22, 2009, 09:25:32 »

Wszystko mówi samo za siebie.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 22, 2009, 11:27:58 »

Jak na razie, ja również nie mam pytań. Uśmiech
Zastanawia mnie tu jedno jeszcze.
W Piśmie Świętym -Ewangelii- napisane jest , że przed "końcem"
zostanie zesłany na Ziemię Duch Św. Więc zastanawiam się obecnie,
czy na pewno EN-Ki Nim nie jest.
Przeglądnijcie Apokalipsę Św. Jana.

Najważniejsze dla nas jest teraz nie prowadzić kłótni, sporów, intryg, lecz umacniać swe wnętrze duchowe, bo czas dla nas wszystkich , co wybrali właściwą drogę nadchodzi.

Pozdrawiam. Cool
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 22, 2009, 12:19:01 »

Łobosowy samcio z pewnością nie jest Duchem Świętym.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 22, 2009, 14:38:52 »

Łobosowy samcio z pewnością nie jest Duchem Świętym.

Nie jest , nie jest to pewne. Ale jest wielka i bardzo mocna Energia to tez pewne. Walczy o swoje zawziecie. Jednak wszystko ma wiele aspektow , z Jego informacji mozna wziac dla siebie bardzo wiele pozytywu.Wystarczy potrafic transformowac.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2009, 14:39:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 22, 2009, 16:08:30 »

Skoro tak, to ładnie kłamie, biorąc sobie Boski tytuł "Duch Św.". Smutny
Pozdrawiam.  Cool
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 22, 2009, 17:36:01 »

Skoro tak, to ładnie kłamie, biorąc sobie Boski tytuł "Duch Św.". Smutny

A wiecie, czym tak naprawdę jest duch święty?
Wszystko jest z jednego tworzywa, więc wszystko jest święte.
To my stworzyliśmy podział na sacrum i profanum. Kto chce być profanum, niech będzie, ja jestem święta …  Duży uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 22, 2009, 19:21:44 »

Dziękujemy. Kochany En-Ki, czyja zła energia osłabiła pięknie zapowiadający się piknik rodzinny Misji Faraon? Czy to była osoba z grona naszych rodaków? Dziękujemy za twoją miłość i opiekę, bo to pomaga nam przetrwać trudny czas.
 EN-KI:  Jaka „porażka”? To był piknik, który przejdzie do historii. Takiego pikniku, jaki został urządzony, jeszcze nie było i już nie będzie! Nie chciałbym wymieniać nazwiskiem, kto do tego „rękę przyłożył“. Zazdrość i raz jeszcze zazdrość. „Tę robotę” – a mądrzy jesteście, więc wiecie, że było to ugrupowanie religijne, które dopatrywało się zgromadzenia sekty. A wy na pikniku otrzymaliście ogromną energię ku wielkiemu zaskoczeniu tych, którzy chcieli was złamać, zniszczyć. Więc - nie traktujcie tego jako „coś złego”, bo był to sukces, jaki został odniesiony. Słucham.

Hmmm..jestem rzeczywiscie ciekaw,czyje to energie zaklocily piknik
MF,bo skoro uczestniczyl w pikniku sam."duch swiety"(energia najwyzsza)
to nie moglo byc mowy o zaklocaniu.Ale skoro byla na nim tylko p.Lucyna,to nie dziwota.Dla mnie samcio/lucyna nigdy nie mieli nic
wspolnego z Duchem Swietym i nieudany piknik jest tego dowodem.

 BARBARA:  Dziękuję. Czy sytuacja w jakiej znajduje się radio prowadzone przez Barbarę Choroszy ma na celu zamknięcie radia, czy są jakieś inne przyczyny? Konrad.

 EN-KI:  Nie bardzo Konradzie ciebie rozumiem, ale odpowiem, bo to jest „paląca” i intrygująca sprawa. Otóż właśnie poprzez to radio które teraz „mocno kuleje” przez szykany, jakie wpływają pod adresem Barbary... To dzięki temu radiu, którego przez lata słuchacie - poznaliście Misję, poznaliście Misję Ratowania Ziemi,..........

Chicagowski bastion PCH,czyli MF idzie w rozsypke.Nie wiem jeszcze,czy
P.Choroszy juz odsunieto od WPNA,czy dopiero to nastapi.Nie mam na razie czasu tego sprawdzic,ale jak dowiem sie czegos,to nie omieszkam
poinformowac.Faktem jest,ze statutowy program dzialania WPNA mial na
celu informowanie i pomoc(poprzez swoje agendy)emigrantom z Polski i
dobrze wypelnial swoje statutowe zobowiazania.Przez B.Choroszy zostal
wykorzystywany, przez wiele lat,jako tuba propagandowa MF,a wiec niezgodnie ze statutem.Gdyby to byla prywatna stacja radiowa p.Choroszy,to inna bajka,ale skoro tak nie jest,to bye,bye -pani
Barbaro,bez zalu.Dla sekty-en-ki nie ma tu miejsca.
Pozdrawiam.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 22, 2009, 22:07:36 »

Sypie się ten Pch, oj sypie.
Zapisane
Trel
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 23, 2009, 01:18:26 »

Sesja w ogole jest najgorsza z wszystkich sesji jakie tu czytałem.To co tam zostało zawarte jest zenujace i tak płytkie ze nie wymaga komentarza.Smieszne sa slowa dotyczace pisma swietego i religi.Bo nie tylko Lucyna gada kompletne bdury ale i przeinacza słowa pisma swietego.A to nie tylko swiadczy całkowicie o bzdurze całej sesji jak i o bardzo miernym pojeciu o Bibli poprzez jej autorów.

Pytania ktore tam padaja są w ogole w stylu,,walnietych katoli'' czyli ludzi zyjacych w zamknietych aksjomatach religijnych bez krzty własnych mozliwosci umysłowych i poznawczych.I szczeze mówiac to ta sesja sekte przypomina niestety.

Z całym szacunkiem dla PCH ale dla mnie osobiscie dno i klapa.Zdecydowanie podwazajaca wszystko co PCH mówił i czym był.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 23, 2009, 12:20:46 »

Wyglada na to,ze jednak WPNA "podziekowalo"p.Choroszy za wspolprace
z radiostacja.Nie wiem jeszcze tego na 100%,ale jej link
   www.barbarachoroszyradio.com
jest zupelnie martwy i nie otwiera tej strony internetowej.A moze
ktorys z forumowiczow zechce sprawdzic wchodzac o godz.2-giej w nocy, czasu polskiego, na strone:www.wpna1490am.com..i kliknie na "sluchaj na zywo".
Jesli bedzie audycja p.Barbary pt:"pol zartem,pol serio"tzn.,ze
nie jest to do konca prawda,bo mogli Jej "zbanowac"tylko audycje
wtorkowa,czyli "Wtorkowe tajemnice swiata".Jesli natomiast nie bedzie
"pol zartem,pol serio",to mozemy byc pewni,ze p.Barbary juz tam nie ma.
Ja bym chetnie sprawdzil,ale wtych godzinach wlasnie pracuje.
Pozdrawiam.
Zapisane
daniel1704
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 23, 2009, 17:49:30 »

sesja bardzo monotematyczna-główny temat to choroby m. in. grypa.
Dla mnie w sesji brak pytań o planetę X ,oraz pytań <pewnie niewygodnych> o realizacje prac w Egipcie.
Wartość kolejnych sesji jest wprost proporcjonalna do czasu ,który nam niby został<mam tu na  myśli rok 2012>-dowiaduję sie coraz mniej i coraz bardziej wątpięUśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 19:25:40 wysłane przez daniel1704 » Zapisane
Torton
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 23, 2009, 21:50:31 »

Spójrzcie co znalazłem w tej sesji.  Duży uśmiech

BARBARA:  Dziękujemy. Drogi En-Ki, czy odmowa przyjęcia szczepionki będzie wystarczającym powodem, żeby znaleźć się w obozie odosobnienia?

EN-KI:  Nikt nikogo..., zwłaszcza, że nie mogą zmusić do zaszczepienia się… Szczepionka, która jest masowo produkowana i to też jest „w zbożnym” dla was celu – „jako pomoc, jako troska“. Jakżesz te rządy świata, ziemskie - was „kochają!“. Ciekawie na to popatrzeć... Pytasz o „obóz” - a może to będzie wybawienie?  Skoro zadałaś istoto takie pytanie, to dodatkowo, jako moja odpowiedź będzie „coś”, co mnie się bardzo spodobało, bo to daje odpowiedź na wiele pytań, które do mnie docierają. Idź i obejrzyj film „Jestem Legendą” i na swoje wątpliwości dostaniesz odpowiedź w tym filmie. Słucham.


Jak widać Enki wielki duch święty ma telewizor w zaświatach. A tak całkiem serio to skupcie się na tym co tutaj odpowiedział. Jak zwykle lanie wody i na dodatek to z filmem to bardzo podejrzane jest.  Chichot

Po za tym jak na istotę "boską" to nieźle mu wyszło nazwać ludzi jaskiniowcami.

BARBARA:  Dziękuję. Czy w Stanach Zjednoczonych będzie rewolucja i czy Prezydent Obama jest dobrym człowiekiem, dobrym prezydentem?

EN-KI:  „Jaskiniowcy!!!”… Jak wszyscy „krwi” chcecie, aby taką rewolucję urządzić, zacząć się „wyżynać” - tego oczekujecie? Nie. Możecie spać spokojnie, do rewolucji nie dopuścimy, zwłaszcza tu w Ameryce. A teraz co do waszego Prezydenta Obamy - jego intencje, jego chęć zmiany na samym początku, kiedy objął władzę - miał tyle pięknych, wzniosłych celów. Ale, od  projektów do realizacji, jak sami wiecie ze swojego doświadczenia, jest daleka droga. I teraz, tak bardzo „grzecznie” pogrożono Prezydentowi paluszkiem i powiedziano: „Siedź chłopczyku cicho i tak tańcz, jak tobie zagramy“... I oto i Obama zaczyna siedzieć cicho w trosce nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale i rodziny . Ma „ręce spętane” - tak jak kiedyś spętano ręce i dłonie Papieżowi - nazywanego przez nas Białym Ojcem. Nic nie zrobi. Słucham.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 21:53:45 wysłane przez Torton » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 24, 2009, 12:17:03 »

Ciekawe czemu mnie to jakoś nie dziwi. To było do przewidzenia, że Samuel przeniesie datę upadku religii, już o tym pisaliśmy z Artqiem jakiś czas temu.
Samuel według mnie dobrze wie, że religie nie upadną, ale cały czas karmi Was nadzieją, że tak sie stanie, żeby przypadkiem nie przeszlo Wam przez myśl, ze te religie nie są wcale takie złe. Czy Wy naprawdę nie rozumiecie, że on zrobi wszystko, żeby zdyskredytować religie, bo one są dla niego zagrożeniem? Według rożnych religii, czczenie kogoś takiego jak Samuel jest balwochwalstwem, jest to grzech/złamanie zasad obowiązujących wyznawców danej religii. Samuel się religii obawia i chciałby aby upadły, ale tak sie nie stanie.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2009, 12:17:45 wysłane przez Symeon » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 24, 2009, 22:23:51 »

BARBARA:  Dziękujemy. Czy do roku 2012 będzie wymiana pieniędzy na inną walutę w Stanach Zjednoczonych?
 EN-KI:  A jaka to ma być ta nowa waluta?  Póki co, to jeszcze będzie, potem będzie waluta wymieniana na „złote monety” i już taką pozostanie. Czyli, już po takim „względnym posprzątaniu” na Ziemi będą produkować monety złote, czyli - to złoto będzie tą walutą ogólnoświatową. A teraz bądź spokojna istoto o swoje dolary, bo jeszcze pozostaną dolarami. Słucham.

Piramidalna bzdura!Nie ma jeszcze na swiecie takich zasobow zlota,
zeby mozna w mennicach "bic"zloty bilon  - dla calego swiata. Chyba,
ze dojdzie do odkrycia W.Labiryntu a w nim  tysiecy ton zlota.Moze
to i tak okazac sie jeszcze grubo za malo.Aby to bylo mozliwe,ilosc wydobywanego zlota musialaby byc rowna,lub znacznie przekraczac ilosci wydobycia  metali kolorowych.Wtedy zarowno cena zlota jak i koszt produkcji zlotych monet moglby byc stosunkowo niski,taki jak dzisiejszych monet.Poki co,pozostaniemy przy papierowych banknotach
i monetach ze stopow metali.Przyszlosc widze natomiast w elektronice
 i pieniadzach wirtualnych.Kazdy moze miec portwel wygladajacy jak Komorka lub"memory stick",czyli palec dodatkowej pamieci do kompa.Beda tam dane osobiste i zabezpieczenia,w razie zguby.W dzien wyplaty,nasz pracodawca wypelnia nasz elektroniczny portwel i juz mozemy udawac sie na zakupy.Sklepowy komputer liczy za ile kupilismy towaru i zmniejsza zawartosc naszych wirtualnych zasobow.I tak w kolko.Przeciez juz dzisiaj,spora liczba bankowych transakcji odbywa sie droga elektroniczna,bez fizycznego przemieszczania mas pieniedzy.Karty kredytowe,bankomaty,kupna w internecie lub platnosci przy uzyciu
telefonu to zapowiedzi wirtualnego pieniadza.Niczym jednak przejdziemy
do tego systemu,to jednak jeszcze sporo czasu uplynie.
Pozdrawiam.
PS.
Mam juz potwierdzone info,ze p.B.Choroszy odsunieto od wspolpracy
z radiem WPNA.Tym samym jest to dla mnie koniec MF i koniec dzialalnosci p.Choroszy na terenie Chicago.To tak nieoficjalnie,bo
oficjalne wzmianki na ten temat pojawia sie na pewno w sesji 103,
a bedzie to wygladac mniej wiecej tak:..jaki koniec MF?..jaka porazka?..to sukces misji..MF jest jeszcze wieksza i mocniejsza niz
byla przedtem...---podobnie,jak bylo to w wypadku nieudanego pikniku,
"ktory przeszedl do historii".Tak,piknik przeszedl juz do historii
i MF z p.Choroszy rowniez.Jesli dodac do tego "stan zawieszenia i
inercji" PCH w Polsce,brak funduszy i zezwolenia na dalsze wykopki
w Egipcie,to calosciowy obraz PCH wyglada jak po bitwie lub jak
zapowiadany upadek religii w 2009 roku przez p.Lucyne.PCH sie sypie,
oj sypie.Swiete slowa panie Arteq,oj swiete.Ale dla duchowego guru
PCH, klamstwa to prawda,a prawda bedzie klamstwem.
I to by bylo na tyle,z miejsca prawdy - K2009.
Pozdrawiam.
Zapisane
strefa-niewyjasnionych
Gość
« Odpowiedz #19 : Październik 25, 2009, 00:04:26 »

Kahuna..
Masz już potwierdzenie o końcu audycji B. Choroszy ? Bardzo ciekawe Uśmiech Wg moich informacji wcale tak nie jest.

komandos040 ...
Wspomniałeś o spotkaniu z EN-KI 08 Listopada... natomiast trochę tutaj się pomyliłeś gdyż wtedy nie będzie żadnego spotkania z EN-KI. Pani Lucyna nie wybiera się teraz do Chicago.
Będzie to zwykłe spotkanie Misji Faraon

Wg komandosa040 cena biletu - 90$, natomiast tak faktycznie to wstęp kosztuje 30$ Uśmiech
Kłamstwa... kłamstwa..sceptyka... aby tylko udowodnić że PCH się Sypie.. aby tylko na siłę udowodnić że Misja Faraon jest "zła"
Zgadzam się z tym że Trzeba mieć otwarty umysł, i nie wierzyć ślepo we Wszystko co się słyszy... natomiast np Komandos040 podaje już ewidentnie fałszywe informacje
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 00:39:52 wysłane przez strefa-niewyjasnionych » Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 25, 2009, 01:26:10 »

Jeżeli życie kilku osób zmieniło się dzięki projektowi to można to uznać za pośredni sukces. Przede wszystkim gdyby nie projekt cheops wtedy nie byłoby tego forum Język
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #21 : Październik 25, 2009, 08:52:25 »

Kahuna..
Masz już potwierdzenie o końcu audycji B. Choroszy ? Bardzo ciekawe Uśmiech Wg moich informacji wcale tak nie jest.

komandos040 ...
Wspomniałeś o spotkaniu z EN-KI 08 Listopada... natomiast trochę tutaj się pomyliłeś gdyż wtedy nie będzie żadnego spotkania z EN-KI. Pani Lucyna nie wybiera się teraz do Chicago.
Będzie to zwykłe spotkanie Misji Faraon

Wg komandosa040 cena biletu - 90$, natomiast tak faktycznie to wstęp kosztuje 30$ Uśmiech
Kłamstwa... kłamstwa..sceptyka... aby tylko udowodnić że PCH się Sypie.. aby tylko na siłę udowodnić że Misja Faraon jest "zła"
Zgadzam się z tym że Trzeba mieć otwarty umysł, i nie wierzyć ślepo we Wszystko co się słyszy... natomiast np Komandos040 podaje już ewidentnie fałszywe informacje
Ugryź się waść w język. Język
Cena mi taka wyszła, gdyż po przeliczeniu na nasze, zrobiłem pomyłkę i wpisałem 90$.
Faktycznie 30$ powinno być.
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 08:52:47 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #22 : Październik 25, 2009, 20:30:47 »

Kazdy czlowiek od urodzenia do smierci rozwija sie duchowo po przez kontakt duchowy z fizycznoscia.
Tego procesu nie mozna powstrzymac. Robi to wylacznie smierc.
Ale nie kazdy jest w mlodym wieku gotow do otwierania drzw umozliwiajace kontakt bezposredni z niewidzialnym swiatem. To prawda.
Czasami takie kontakty z Bytami bardzo silnymi energetycznie , a o niskich wibracjach tworza zagrozenia dla ludzi.
Szczegolnie mlodych bez doswiadczen , a z duza ciekawoscia, ale rowniez i dla starszych z mala wiedza i moca wlasna.
Niestety tak jest.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 25, 2009, 21:06:07 »

Jest teoria, ze człowiek żyje w siedmioletnich cyklach, co siedem lat dochodzą nowe możliwości i coraz wiecej potrzeb.
Chwilą najlepszego wejścia w tematy własnej duchowości jest wiek 42 lat.
Osobiście uważam, że tak mogło być kiedyś, obecnie żyjemy w przyspieszonym procesie nauki i prawdopodobnie nawet dzieci mogą zaczynać, ale pod baczną obserwacją starszych i doświadczonych.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
BBernard
Gość
« Odpowiedz #24 : Październik 25, 2009, 21:46:48 »

Kahuna..
Masz już potwierdzenie o końcu audycji B. Choroszy ? Bardzo ciekawe  Wg moich informacji wcale tak nie jest.

Jasne,inaczej bym nie smial o tym pisac.
Pozdrawiam.

Wszystkie audycje są archiwizowane i możemy je posłuchać, nie trzeba czekac do 2giej w nocy.
 
http://cheops.republika.pl/index1.html#koniec_listy

Jeszcze w ten czartek P. Choroszy miała audycje w WPNA i cały czas jest z PCH. We wtorek pewnie następna audycja, a już w środę bedzie do niej juz link.

Co rozumiesz pisząc o końcu audycji?
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2009, 21:48:57 wysłane przez BBernard » Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

malopolaki krwawawataha horsesgame watahapierwotnych justplay