Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:14:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: prezentacje - wrzesień-październik 2008  (Przeczytany 22703 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 06, 2008, 19:48:45 »

nom też z niecierpliwością czekam
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2008, 19:49:03 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #26 : Październik 06, 2008, 20:17:02 »

a moje pytania zadali Chichot

Zalezy jak sie podpisałeś, nie pamietam ale napewno były ze 4 z fora.
Cysio musze cie jednak rozczarować, bo było chyba po 1 pytaniu od osoby, ale napewno został wymieniony twój nicek. Jesli chodzi o minę, to był uśmiech od ucha do ucha.   Duży uśmiech
Muszę jeszcze powiedzieć ze na początku, byłam nastawiona nawet negatywnie do tej 'hipnozy'. Pomyślałam sobie 'biedna kobieta' nie dość ze ludzie wieszaja po Enkim różne badziewia, to musi być jeszcze wysiłek dla organizmu. Pezentacja mi wystarczyła i nie czekałam na channeling. Ale kiedy sie zaczeło, wrażenie było milusie pomyślałam sobie, boshe ta prezentacji to pikuś w porównaniu z tym chatem. Odpowiedzi padały tak jakby twój najlepszy znajomy doradzał uszczypliwym lecz przyjaznym jezykiem.
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 07, 2008, 15:53:58 »

Cóż, odpowiedzi przewidywalne. Interesuje mnie jednak inna kwestia - jak oni organizują sesje osobiste? Tylko na "pokazach" czy równiez w ramach bioenergoterapeutycznej (?) dzialalności Pani L.?
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #28 : Październik 07, 2008, 16:17:51 »

Enigma czyli jedne moje pytanie było zadane ??
To fajnie , najważniejsze ze wogóle było zadane bo mnie  nie było tam i nie było obowiązku odpowiadania na moje pytanie
A nie wiesz może jakie ??
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 07, 2008, 16:18:50 »

Czesc!
Z p.Lucyna umawiasz sie telefonicznie, przyjmuje we Wroclawiu ,(koszt 50zl przeczytalam na forum)a nr. tel.daje osobiscie
pozdrawiam

2 # Post

Witam !
Cysio ja wiem bo je przekazalam.Czy oredzie Vassuli Ryden jest prawda?Niestety drugie co dzieje sie z dusza nie zostalo przekazane przez p.Iwone ,i inne ,natomiast od Joela zostaly obydwa przeczytane.

Pozwolilem zlaczyc dwa posty bo byly napisane "pod rzad" - Pozdrawiam, Joel.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 16:43:36 wysłane przez Joel » Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 07, 2008, 17:36:27 »

Dobre i to
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Październik 08, 2008, 19:23:04 »

Cóż, odpowiedzi przewidywalne. Interesuje mnie jednak inna kwestia - jak oni organizują sesje osobiste? Tylko na "pokazach" czy równiez w ramach bioenergoterapeutycznej (?) dzialalności Pani L.?

Loukas, a dlaczego nie uzyskasz informacji "z pierwszej ręki", tylko na forum
Dzwoń tu i zapytaj:

Kod:
Fundacja
Dar Światowida
BIURO: 04-216 Warszawa, ul. Biskupia 38
tel/fax: 022/ 879 81 62

//nie wiem czy zawsze są dostępni przez telefon, ale mi zawsze odpowiadali na e-maila:

cheops@projekt-cheops.com
fundacja@projekt-cheops.com
ryszardchoroszy@yahoo.com (Mission Pharaoh)
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2008, 19:29:23 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Loukas
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 09, 2008, 15:07:09 »

Bo to tak jakby... JEST OFICJALNE FORUM?
Zapisane
Joel
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 09, 2008, 17:13:42 »

Lecz to forum opiera sie na stronie, a nie strona opiera sie na forum Uśmiech Pozatym Forum jest od pogawedek a strona jest od informacji Uśmiech

Pozdrawiam,
Joel.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Październik 09, 2008, 18:39:59 »

Bo to tak jakby... JEST OFICJALNE FORUM?

no dobra, ale jak chcesz naprawdę DOWIEDZIEĆ SIĘ, to zadzwoń tam gdzie podałem, albo napisz maila i po sprawie; zresztą wszystko to już było dawno wyjaśniane wiele razy, nie pamiętam tylko czy na nowym forum też - ale to nieistotne, dzwonisz, piszesz... i WIESZ.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 18:43:41 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Loukas
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 12, 2008, 00:56:45 »

Ok, jednak to jest naprawdę bardzo nie profesjonalne, żeby na oficjalnym forum jakiegoś projektu nie było osoby, która jest na bierząco zaznajomiona z jego działaniami. Prawda?
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 12, 2008, 07:53:19 »

Przyznaję rację, powinnien ktoś być; mniej byloby różnego gdybania i wątpliwości

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime fifa11 managerzuzlowy wild-reign magicalespackluporum