Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 07:58:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Wyraź siebie!  (Przeczytany 952 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Styczeń 06, 2010, 11:57:31 »

A w jakich celach jesteście? Z tego co widzę to Kiara w celu aby wtłaczać na każdym kroku swoje wizje nazywając to przekazywaniem prawdy i wiedzy. Gdy ktoś prosi o wyjaśnienia, szczególnie gdy wytknie błędy czy uchybienia to juz nie chce dyskutować i "nauczać". Ucieka przy okazji dając do zrozumienia- często wprost, że to zadający pytanie nie dorósł do jej poziomu. Nie podejmuje merytorycznej dyskusji - bo poległaby i podejrzewam, że zdaje sobie z tego sprawę. Na tym polega przekazywanie "wiedzy"? To chore.
Wykazuje się często hipokryzją - pamiętam jak straszyła mnie adminem bo na tym forum zwróciłem się do niej kilka razy... po imieniu (!), odebrała to jako atak na jej osobę (!), naruszanie zasad które sobie ustaliła - nick. Jak w tym świetle wygląda jej aktualna postawa - gdzie kłamliwie przypisuje mi czyjąś tożsamość i wkłada mi czyjeś słowa w usta?

Albo jej przyboczna gwardia 718 - jak ma czelność pouczać innych o nieocenianiu i słownictwie skoro sam wielokrotnie wyzywał innych, lżył ich? jak w tym swietle wygląda Twoja postawa Darku? Dlaczego wtedy nie mówiłes o pieniaczach tylko urtowałeś mu przysłowiową dupę? Jak masz czelność w podtekście zarzucać mi pieniactwo, gdy bronię swojego imienia? Dlaczego jako admin tolerujesz na forum oszczerstwa? Do tego szczytem bezczelności jest wskazywać na broniącą się osobę jako pieniacza? Zaproponowałem szybkie rozwiązanie sprawy i od tego zacząłem - nie byłoby wtedy przepychanek. Co z Twoim egzekwowaniem regulaminu, w tym przypadku nast. zapisu:
Zakaz publikowania niezgodnych z prawem treści zdefiniowanych w różnych ustawach, które wymieniono poniżej:
[...]
* zawierają pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);


Przecież przypisywanie mi czyjejś tożsamości i słów tejże osoby jest pomówieniem. Podałem Ci na tacy kto i w którym miejscu to zrobił. Dlaczego teraz nie wykazujesz się troską? Bo jast Ci na rękę, że kłamią na mój temat?

Kot? - chętnie poprowadziłbym z nim dyskusję, lecz to niemożliwe, bo nie wiem czy na tym forum znajdziemy chociaż kilka jego merytorycznych wypowiedzi. Swojego czasu ogłosiłem nawet na to konkurs. Posty Kota są właśnie przykładem czystego pieniactwa, tylko osobiste wycieczki. Jeżeli się mylę proszę wskażcie mi jego merytoryczne wypowiedzi. Kot nie bierze odpowiedzialności za własne słowa - np. deklarowął przedstawienie obliczeń trasy nibiru - nie zrobił tego, już wczesniej oskarżał/wmawiał innym cudze tożsamości np. marek324 - nie udowodnił tego, ba - to jemu udowodniono kłamstwo. Nie przeprosiła za to, nie pociągnięto go do odpowiedzialności. Jak rozumiem taka postawa administracji nie przeszkadza.

Kolejny przykład wybitnej stronniczości wielu forumowiczów - gdy ktoś ośmielił się wyrazić przypuszczenie że Łobos może miec zaburzenia psychiczne/zdrowotne natychmiast podniosło się larum i święte oburzenie. Gdy ostatnio padło zapytanie "na co się leczysz" [dopiero później autor wyjaśnił co miał na myśli] "obrońcy" milczeli. Nawet znam powód tej przypadłości - stwierdzenie dotyczyło osoby która ośmiela się powiątpiewać we wspaniałość niektórych osób z "kółka przyjaciół królika".

Wielokrotnie słyszałem, że się czepiam, że się nie znam... W takim razie dlaczego kiedy proszę o wyjaśnienia, argumenty czy dowody słyszę znowu wykręty, czasami nawet epitety? Dlaczego nie potraficie/nie chcecie udowadniac tego o czym zapewniacie? Nikt na tym forum nie podjął się próby udowodnienia "cudów" o których zapewnia - np. bokości człowieka, mocy uzdrawiania? W zamian słyszę: pieniacz, czepliwiec, KATolik...
Wiem dlaczego się tak dzieje - jestem po prostu rysą na kreowanej przez wiele osób własnej wiedzy, wspaniałości, uduchowienia, mocy... rysą której nie chcecie widzieć, która Was drażni bo przypomina o kłamstwie, fałszu i hipokryzji...

Jeżeli tak wygladają uczciwe i uduchowione postawy to stanowczo wolę nie zaliczać się do tego "jasnie oświeconego" grona i pozostać "pieniaczem".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 11:58:22 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

film zabojcy devilssoldiers akademiajazdykonnej telenovelasmundo