Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 16:25:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spotkanie na Ślęży ludzi Nowej Ery 6,7 wrzesień 2008  (Przeczytany 63496 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Wrzesień 17, 2008, 12:47:15 »

Czy ktoś był na Ślęży 6-7 września ? Zamieszczajcie tu proszę swoje wrażenia.Darek ty podobno byłeś Uśmiech
Pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 17, 2008, 13:40:38 »

Witaj Chanell. Uśmiech
Byłem na spotkaniu pod Ślężą.Bardzo udane,dużo wyciszającej muzyki.Szczególnie dzwięki mis i gongów tybetańskich działały na
zgromadzonych doś licznie ludzi.Oprócz ciekawych prelekcji były też tańce w wykonaniu tancerki w stroju przypominającym uszkrzydloną boginię egipską.
Wiele zdjęć z tego wydarzenia można obejrzeć na http://www.fnc.org.pl/harmonia/Harmonia2008/
Na stronach tych jest dużo filmów z prelekcji jakie odbyły się we Wrocławiu przed V Forum
Ludzi Nowej Ery.Są filmy na temat Nibiru oraz wypowiedzi na temat kalendarza Majów i
wiele,wiele innych tematów.
Pozdrawiam Janusz. Uśmiech
Filmy na http://www.fnc.org.pl/harmonia/.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 14:02:47 wysłane przez janusz » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 17, 2008, 17:33:00 »

Witaj Janusz Uśmiech
Czy to ty,ten sam z tamtego forum? Jeśli to ty to miałeś blisko bo o ile pamiętam jestes z Wrocławia !!
Zdjecia są fajne,nie wiem czy zwróciłeś uwagę na ORBY koło tancerki Uśmiech
Serdecznie pozdrawiam chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 17, 2008, 21:35:31 »

Witam.
Tak Chanell, byłem w tym czasie na tej górze, ale niestety przed  wyjazdem, chyb z podniecenia że wreszcie tam pojadę, wyleciało mi z głowy aby sprawdzić wna forum gdzie jest to spotkanie. Nikt z miejscowych nie wiedział. Ale nie ubolewam nad tym specjalnie, bo jak wcześniej wspomniałem, miałem na Ślęży b. ciekawą przygodę. Niestety zdięci z tej przygody będę miał najwcześniej w niedzielę, wówczas  je tu zamieszczę.
Janusz piszesz, że było to spotkanie Ludzi Nowej Ery, a ja na Raduni spotkałem grupę ludzi z Harmonii Kosmosu. Taki szyld też wisiał na ogrodzeniu w Sobutce.
Szkoda, że nie byłem z wami, choć poniekąd was poznałem.
Pozdrawiam.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 17, 2008, 21:38:39 »

Witaj Chanell na nowym forum.
Tak to ja,ten sam.No może troszkę odmłodzony. Chichot i bez zbroji.
Tych kulek - duszków jest na zdjęciach więcej.
Ciekaw jestem czy możesz oglądac filmy ze spotkań ''Forum Nowej Cywilizacji ''/fnc/ prowadzonych przez Janusza Zagórskiego i
umieszczonych na podanych przeze mnie stronach.
Również Serdecznie Pozdrawiam......Janusz. Uśmiech



Witaj Darku. Uśmiech
Ciekaw jestem jaka spotkala Cię przygoda oraz czekam na zdjęcia.
Pełna nazwa spotkania pod Ślężą to; ''5 Zlot Ludzi Nowej Ery - Harmonia Kosmosu''http://www.fnc.org.pl/harmkosm.php
Serdecznie Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2008, 22:00:54 wysłane przez janusz » Zapisane
maj46x
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 17, 2008, 22:38:20 »

Ja byłem rok temu i było troszkę smetnie.Poza tym spotkanie forumowiczów się nie udało, bo chyba oprócz mnie i Arka nikt nie przyszedł Uśmiech Noo wcześniej była Mona, ale sie minęliśmy.W większości przydaków orby to kurz i woda co już nie raz było poruszane na forum.Tak czy siak warto pojechać na Śłeżę tak o i pochodzić po niej.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 17, 2008, 23:24:04 »

faktycznie ciekawy ten kurz na Twoich zdjęciach ale za to tancerka przednia Mrugnięcie

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


Loukas
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 17, 2008, 23:38:36 »

Cytuj
miałem na Ślęży b. ciekawą przygodę. Niestety zdięci z tej przygody będę miał najwcześniej w niedzielę, wówczas  je tu zamieszczę.
Ja też mam swoją teorię i przygodę... otóż na Ślęzy musi mieszkać Belzebub (Baal Zebub, Pan Much), ponieważ każdy milimetr powietrza zajęty jest przez to tałatajstwo. Nawet wody nie mogłem się ostatnio napić...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 17, 2008, 23:57:58 »

Loukasie trzeba było wziąć filter do wody i  wodę święconą na Belzebuba Duży uśmiech Chichot
Zapisane
Loukas
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 18, 2008, 00:05:07 »

Nie na Belzebuba, tylko na muchy...
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 18, 2008, 01:33:38 »

faktycznie ciekawy ten kurz na Twoich zdjęciach ale za to tancerka przednia Mrugnięcie

Afro stolo Afro
No kurz w lesie no popatrz Chichot a co do tancerki to co ona jakiś taniec lasu wykonywała czy jak xD Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 01:36:18 wysłane przez Mora » Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 18, 2008, 05:46:06 »

a co? na dworze nie ma pyłków czy kurzu?Coś

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


wiki
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 18, 2008, 08:43:11 »

jest para wododna, nie wiem czemu ale najwięcej orbs jest na moich zdjęciach tam gdie jest wilgotno:)
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 18, 2008, 09:03:57 »

Ja już kilkakrotnie pisałem, że tzw orby to nic innego jak przypadłość - wrodzona - kompaktów i innych aparatów z wbudowanymi lampami błyskowymi

Im bliżej lampa błyskowa osi optycznej obiektywu tym częściej pojawiają się orby Chichot


Poproszę o zdjęcie orba bez używania lampy błyskowej Mrugnięcie

Afro stolo Afro
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 18, 2008, 09:53:03 »

Płonące w pobliżu ognisko mogło, także mieć wpływ na powstawanie tzw. orbów.
Tancerka była zjawiskiem zaskakującym dla samych prowadzących to spotkanie/ J.Zagórski-zdziwiony na zdjęciu/. Szok
Pojawiła się niespodziewanie i znikneła również tajemniczo.
Na zeszłorocznym spotkaniu utrapieniem były komary,które cieły niemiłosiernie.
Podobno ich pojawienie się w tak dużej ilości wiązano z dziwnym wybuchem w rejonie tzw. Skałek Husyckich,gdzie
według legend było wejście do jaskini pełnej złota Mrugnięcie i komarów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 10:02:22 wysłane przez janusz » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 18, 2008, 13:35:54 »

Janusz,
w niedzielę na Raduni z całą grupą też byłeś. Albo inaczej, ten medytujący na płycie granitowej to Ty?
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 18, 2008, 17:03:08 »

Witaj Darku.
Niestety nie byłem na Raduni ale znam ją doskonale.To jest podobno najsilniejsze miejsce energetyczne na naszej
planecie.W tym miejscu wg. bioenergoterapeutki,którą tu spotkałem można dojść do równowagi i harmoni wewnętrznej,
do zgodności z samym sobą.Odczuwa się tutaj duży spokój,tak że trudno stąd odejść.
Jeśli dopuścimy do swojej świadomości istnienie niewidzialnego świata energii możemy wykorzystać to miejsce do uleczenia
zmian chorobowych np: oskrzeli,żołądka,jelit itp.Dlatego na szczycie tej góry można spotkać często ludzi uwrażliwionych na jej
subtelne oddziaływanie.
Tajemniczego uroku temu miejscu dodają niesamowicie powykręcane gałęzie niskich dębów,wielkości człowieka.
W nocnej poświacie księżyca wyglądają jak postacie nie z tej Ziemi. Zły
W niedzielę na Radunię udali się uczestnicy''Harmonii Kosmosu'' w celu wykonania medytacji i relaksacji w kamiennym
kręgu.Możliwe że ten medytujący to jeden z nich.
PS. Duchem byłem na Raduni. Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 18, 2008, 19:39:43 »

Też słyszałem o sile tego miejsca. Dlatego nieraz wdawałem się w przepychanki na temat czakramów. Mówią ciągle iż na Wawelu jest najsilniejszy. Ja śmiem twierdzić, że w PŁocku jest mocniejszy. Nie w katedrze, ale przy Muzeum Książąt Mazowieckich.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 18, 2008, 19:45:38 »

Słowa Enkiego o czakramach może potwierdzić to co jakiś czas temu na stronach FN się pojawiło noktowizorem czy czymś wycelowali prosto w wzgórze i zobaczyli wielki promień światła w stronę nieba...
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 18, 2008, 20:00:45 »

Mówisz o Ślęży czy Wawelu?
Widziałem gdzieś zdjęcia jakie wykonali chyba Rosjanie, dotyczyły one Ślęży a wykonane były w jakiejś technice zdolnej wykryć tego typu energie. Więc oddziaływanie tego czakramu (Ślęża) było widoczne na obszarze ,jeśli nie całej to prawie całej Europy.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #20 : Wrzesień 18, 2008, 20:02:06 »

Mówię o Ślęży  Uśmiech
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 18, 2008, 22:19:07 »

Organizatorzy ''Tygodnia Uzdrawiających Terapii'',które odbyły się 7 - 13 września w rejonie Ślęży ,opublikowali
na swoich stronach mapkę przedstawiającą anomalie składowej pionowej pola magnetycznego Ziemi w tym rejonie.
Różnica w zakresie wartości tego pola na tak małym obszarze jest ewenementem nie tylko w skali naszego kraju.
Kolor ciemno zielony - słabe pole,kolor brązowy-silne pole.Powiekszając mapkę można zobaczyć więcej szczegółów Coś
Poniżej w/w strony.
http://www.otn.com.pl/ aby zobaczyć mapkę trzeba wejść w program Tygodnia Terapii
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 22:25:34 wysłane przez janusz » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 18, 2008, 22:23:43 »

Bardzo ciekawa mapka ;]
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 22, 2008, 23:14:29 »

Na Ślężę 7 września weszła grupa około 50 osób.Prowadząca tą rzeszę ludzi pani K.
postarała się o klucze do kościółka na szczycie. Będąc w środku parę osób
przeżyło tutaj niesamowite wizje i przekazy.
Może ktoś z forum był wśród tych wybrańców i podzieli się z nami wiedzą o tym ,co tam
tak naprawdę ich spotkalo.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 23:17:07 wysłane przez janusz » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 23, 2008, 15:18:30 »

Ta grupa była podobno w niedzielę, ja byłem w sobotę i już wtedy coś się działo. Ja tego nie wyczułem gdyż nie miałem możliwości dostać się do środka, zamknięte na trzy spusty. Ale wspiąłem się po kracie i przez dziurę po wypchniętej siatce zrobiłem zdjęcia. Aparat moim oczywiście zdaniem, odczuł, czy uwiecznił to coś.
Jak tylko dostanę te zdjęcia natychmiast je zamieszczę.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rozmowcy exoticsavanna lionesrp polskierpg magicznyswiat