Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 19:09:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tajemniczy obiekt minie dzisiaj Ziemię  (Przeczytany 5558 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« : Styczeń 13, 2010, 13:32:32 »

Tajemniczy obiekt minie dzisiaj Ziemię
Według astronomów może to być jakiś śmieć kosmiczny lub maleńka asteroida. Pewności jednak nie ma. Na pewno obiekt nie trafi w Ziemię. A nawet jeśliby trafił jest zbyt mały, żeby wyrządzić jakąkolwiek szkodę - ma tylko od 10 do 15 metrów długości.

Według obliczeń NASA obiekt minie Ziemię o godzinie 7:47 czasu EST (13:47 naszego czasu) w odległości prawie 130 tys. km od naszej planety.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Tronk
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 13, 2010, 14:11:44 »

No i poleciał
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Styczeń 13, 2010, 15:14:33 »

chodzi o to że zawsze dowiadujemy się za 5 dwunasta
klawo jak cholera... Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
komandos040
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2010, 16:00:04 »

No to papatki-żegnalki dla "Niego". Duży uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 13, 2010, 16:08:28 »

Najprawdopodobniej to jeden z kosmicznych śmieci podążających za Nibiru... strzeżcie się i wpłacajcie na PCH albowiem Nibiru już jest blisko i pędzi zygzakiem ku naszej błękitnej planecie, z każdym zakrętem macha ogonem i odrzuca kosmiczne pchełki - jedna właśnie nas mija "o włos"
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 13, 2010, 16:15:36 »

Najprawdopodobniej to jeden z kosmicznych śmieci podążających za Nibiru... strzeżcie się i wpłacajcie na PCH albowiem Nibiru już jest blisko i pędzi zygzakiem ku naszej błękitnej planecie, z każdym zakrętem macha ogonem i odrzuca kosmiczne pchełki - jedna właśnie nas mija "o włos"

Ja mogę wpłacić ale na lekarza dla Ciebie,to może Ci się poukłada i ze strachu panika Cię tak nie rozmiękczy. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 13, 2010, 18:48:20 »

Ja na lekarza Val Dee'emu nie dam z prostej przyczyny. Jak on się wyleczy z dobregu humoru, to ja swój stracę i sama będę wymagała terapii. I kto mi wtedy przywróci uśmiech na usta, no kto? Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kot
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 13, 2010, 18:51:16 »

Arteq. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 13, 2010, 18:54:23 »

Aaaa widzisz... Dobrze kombinujesz Mrugnięcie

A jeszcze odnośnie podawania tego "za pięć dwunasta". Jaki był sens informowania wcześniej o wydarzeniu, które nie będzie miało fizycznego wpływu na Ziemię i nasze życie? Podali może i niedawno, ale pewnie po to, żeby astronomowie amatorzy mogli sobie poużywać swoich zabaweczek. Gdybym miała, też bym sobie pofolgowała...
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 13, 2010, 19:16:16 »

tak się tylko zastanawiam kiedy oni namierzyli to coś, a praktyka informowania ludzkości za 5 dwunasta jest niebezpiecznym nawykiem ;-)
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 13, 2010, 19:44:38 »

Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy w wymianie zdań w tym temacie. Kot zażarcie walczy, że to co wygaduje Łobos, także na temat nibiru [ciągnie i pcha okruchy skalne] jest prawdą. Gdy ValDee - fakt, w sposób ironiczny - powiedział, że to może być to - Kot wysyła go do lekarza [jak domyślam się - do psychiatry]. Dlaczego?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 13, 2010, 19:58:12 »

Nie potrafisz zrozumieć,bo jak zwykle źle intencje widzisz i mimiki mojej twarzy nie dostrzegasz.

Ja nie widzę śladów walki mojej w ostatnich postach.Na dowcip Valdiego odpowiedziałem równie dowcipnie i

nawet prawym okiem mrugnąłem abyś dobrze to odczytał.

To był dowcip-nie zażarta walka. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Styczeń 14, 2010, 22:14:46 »

Post o zaćmieniu przeniosłem tu:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=1293.0
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zlotahodowla11 funnybunny watahanowiu siri-ya-ny everyone