Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 14:42:25


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zakazana archeologia  (Przeczytany 44161 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Marzec 22, 2010, 11:06:03 »

Zagadka Wielkiego Kanionu


Czyli historia o śladach starożytnych Egipcjan w USA. Czy istnieją dowody na to, że Wielkim Kanionie znajduje się tajemniczy system tuneli stanowiący dowód na wyprawę starożytnych do Ameryki? Według relacji, jaka ukazała się w jednej z amerykańskich gazet w 1909 roku nad przełomowym odkryciem pracować mieli naukowcy z Instytutu Smithsona. Mimo to później ślad po tajemniczym podziemnym systemie mogącym pomieścić według relacji odkrywców do 50.000 ludzi urywa się... Niektórzy widzą w tym dowód na próbę zatarcia śladów potencjalnie sensacyjnego odkrycia. Inni wskazują jednak, że sprawa jest zupełnie niewarta uwagi, choć kto wie - prawda być może leży gdzieś pośrodku – w kulturze Anasazi.
5 kwietnia 1909 roku na pierwszej stronie „Arizona Gazette" ukazała się relacja o ekspedycji archeologicznej do Wielkiego Kanionu, którą zorganizował Instytut Smithsona. Rezultatem wyprawy miało być odkrycie przedmiotów pochodzących rzekomo z Egiptu. 5 kwietnia jest oddalony tylko o kilka dni od Prima Aprilis, jednakże historia ta była relacjonowana zupełnie na poważnie.

Niestety, od tego czasu nic więcej nie słyszano o tym odkryciu. Każdego roku Wielki Kanion odwiedza kilka milionów turystów i spodziewać się można, że jeśli kryłby on jakąś tajemnicę, już dawno zostałaby ona odkryta. Większość ze zwiedzających koncentruje się jednak na obszarze tzw. Krańca południowego, gdzie znajduje się większość turystycznej infrastruktury. Co więcej twierdzi się, że odkrycie zostało skutecznie zamaskowane, aby utrzymać obowiązujący wówczas i dziś status quo mówiący, że Egipcjanie nigdy nie zapuszczali się na tak dalekie wyprawy poza swą ojczyznę nad Nilem.

Oryginalna historia dotycząca odkrycia mówi o grupie ludzi, która udała się do podziemnej sieci tuneli zawierających różnego rodzaju przedmioty, w tym posągi a nawet mumie. Przełomowe odkrycie, nie ma co. Z pewnością trudno byłoby je strącić z archeologicznego piedestału, jednakże Instytut Smithsona nie posiada dziś żadnych informacji na ten temat. Co się zatem stało? Aby się o tym dowiedzieć musimy dobrze zapoznać się z jedynym pozostałym śladem - artykułem zawierającym sensacyjne doniesienia. Choć jego autor pozostawał anonimowy to w jego treści wymienione było nazwisko archeologa prof. Jordana i odkrywcy systemu, G.E. Kinkaida.



Wszystko zapętliło się jeszcze bardziej, gdy Instytut Smithsona orzekł, że nie posiada informacji na temat człowieka o tym nazwisku. Stanowisko instytucji z roku 2000 mówiło: „Instytut Smithsona otrzymał wiele pytań na temat artykułu z 5 kwietnia 1909, który ukazał się w „Phoenix Gazette" i który dotyczy G.E. Kincaida i odkrycia przezeń „wielkiej podziemnej cytadeli" położonej w Wielkim Kanionie, której budowniczymi miał być lud „orientalnego pochodzenia, wywodzący się najprawdopodobniej z Egiptu". Wydział Archeologii przeszukał dokumenty nie natrafiając jednak na ślad prof. Jordana, Kincaida czy też zaginionej egipskiej cywilizacji w stanie Arizona." Niektórzy twierdzili jednak, że przypuszczenia o spisku i zacieraniu śladów nie są przypadkowe, akta bowiem nie musiały być przechowywane na wydziale a w oświadczeniu wspomina się o „Phoenix Gazette" nie zaś o „Arizona Gazette". Podobnych zabiegów próbowano w wielu przypadkach a celowo wprowadzane błędy były często prostymi błędami lub zwyczajnymi zaworami bezpieczeństwa stosowanymi przez instytucje co do których wysuwano kłopotliwe pytania.

Całość ;   http://www.infra.org.pl/historia-/zakazana-archeologia/844-zagadka-wielkiego-kanionu
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Betti
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 23, 2010, 18:20:18 »

A mnie się wydaje że jeszcze bardzo duzo nie wiemy i nie jestesmy w stanie pojąc ,
nie wiemy co było przed naszą cywilizacja ,myslimy ,ze przed nami było wszystko prymitywne
a co jesli nie. jesli wszelkie dowody sa zręcznie kamuflowane, bysmy nie dowiedzieli sie prawdy?
Kim byliśmy naprawde. Coś

Czysta Nauka - Tajemnica Wielkiego Kanionu

http://www.youtube.com/watch?v=ZCAAKbVZbrE
http://www.youtube.com/watch?v=OOt0N7DGRIw
http://www.youtube.com/watch?v=QAC13WSjzSE
http://www.youtube.com/watch?v=T9pZ9jQxCKs
http://www.youtube.com/watch?v=qVGf_9sCCgg


========================================================================

Zakazana Archeologia Wywiad mp3

http://www.filestube.com/8f132e6d0d2fd98c03e9/details.html

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2010, 13:52:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 12, 2010, 09:07:53 »

Zakazana archeologia - wywiad ze współautorem książki o tym samym tytule  Michaelem Cremo

Liczne dowody wskazują, że ludzkość istnieje na Ziemi znacznie dłużej, niż głosi to oficjalna nauka. Co więcej, wiele z nich ukazuje, że nasi starożytni przodkowie byli kimś więcej niż tylko prymitywnymi jaskoniowcami, jak zwykliśmy o nich sądzić.

Jesienią ubiegłego roku w księgarniach ukazał się polski przekład głośnej i niesłychanie ważnej książki Michaela Cremo i Richarda Thompsona Zakazana archeologia, w której autorzy dowodzą, że człowiek istnieje na Ziemi od niepamiętnych czasów. Aby dać wszystkim zainteresowanym sprawami tego typu możliwość zorientowania się, czego mogą po tej książce oczekiwać, przedstawiamy wywiad, jakiego znanej amerykańskiej prezenterce radiowej, Laurze Lee, udzielił jej współautor Michael Cremo. Wywiad ten w nieco zmodyfikowanej i okrojonej formie ukazał się przed dwoma laty na łamach Nieznanego Świata (nr 9, 1996). Poniższy tekst jest pełnym zapisem tego wywiadu.

R.Z.F.

LAURA LEE: Pozwól, że zacznę od kilku najbardziej zadziwiających znalezisk archeologicznych. Mam tu na myśli znalezioną w Afryce Południowej metalową kulę z wyżłobionymi wzdłuż jej obwodu rowkami pochodzącą, jak sie przypuszcza, z okresu prekambryjskiego. Odcisk buta znaleziony w Antelope Springs w stanie Utah, którego powstanie datuje się na okres kambryjski. Metalową skrzynię znalezioną w Dorchester w stanie Massachusetts pochodzącą prawdopodobnie z okresu prekambryjskiego. Kamień znaleziony w Szkocji, w którym znajdował się żelazny gwóźdź. Pochodzenie tego znaleziska datuje się na okres dewoński. Kamień znaleziony w Tweed w Anglii, w którym umieszczona była złota nić. Żelazny dzban znaleziony w Wilburton w stanie Oklahoma. Oba te znaleziska datuje się na okres Karbonu. Co takiego na temat naszej historii mogą przekazać nam te wszystkie zadziwiająco stare znaleziska? Chyba to, że nasza wiedza na temat prehistorii bazująca na wielu teoretycznych założeniach nie pozwala, aby tego rodzaju znaleziska oglądały światło dzienne, i odrzuca tego rodzaju anomalie. Tego rodzaju znaleziska podważają wyznawane teorie i dlatego nie są brane pod uwagę. Zamiast wprowadzić poprawki do obecnie obowiązującej teorii lub zbadać dokładnie te znaleziska, idzie się po najmniejszej linii oporu i odrzuca je. O tym wszystkim, o tak zwanej "zakazanej archeologii", opowie nam zaraz nasz gość, Michael Cremo, współautor książki pod tym samym tytułem. Michael, dziękujęm że znalazłeś czas dla nas.

MICHAEL CREMO: To dla mnie zaszczyt być tutaj, Lauro.

LEE: Proszę, opowiedz nam o zakazanej archeologii. Co skłoniło cię, że zająłeś się tym zagadnieniem? Jakie były jego początki?

CREMO: Tak zwaną zakazaną archeologię zainteresowałem się w roku 1984. W tamtym czasie dyskutowałem razem z drem Richardem Thompsonem, który jest współautorem mojej książki, sprawę pochodzenia człowieka. Słyszeliśmy wcześniej o pewnych raportach opisujących dziwne, nieprawdopodobne wręcz znaleziska. I postanowiliśmy zbadać tę sprawę. To, co znaleźliśmy, bardzo nas zadziwiło.

LEE: Co tak was zadziwiło? Proponuję, abyś wyjaśnił nam najpierw ogólnie cały problem, a potem przeszedł do szczegółów.

CREMO: W porzadku. Kiedy przegląda się współczesne książki, można się z nich dowiedzieć, że ludzie tacy jak my, Homo Sapiens, wyelowuowali na przestrzeni ostatnich około stu tysięcy lat z istot przypominających małpy. Wszystkie przytaczane w tych książkach dowody potwierdzają tę tezę nadając jej wiarygodność. Kiedy jednak przyjrzałem sie temu z bliska, zorientowałem się, że na przestrzeni ostatnich stu pięćdziesięciu lat antropolodzy tak naprawdę pogrzebali niemal tyle samo dowodów, ile wygrzebali. Mówiąc: pogrzebali - mam tu oczywiście na myśli ich ukrywanie bądź ignorowanie. Dowody te świadczą przeciwko obowiązującej do dzisiaj w nauce teorii dotyczącej pochodzenia człowieka. Świadczą również o tym, że człowiek taki jak my istnieje na Ziemi nie od setek tysięcy, ale od setek milionów lat. Na początku naszej rozmowy wymieniłaś kilka osobliwych dowodów takich jak na przykład piękna metalowa waza, którą znaleziono w Dorchester w stanie Massahusetts. Natrafiono na nią w skale, która pochodzi z okresu prekambryjskiego, a to oznacza, że wykonano ją ponad sześćset milionów lat temu.




Cały wywiad możecie przeczytać na stronie :
http://www.cudmilosci.net/index.php/zakazana-archeologia
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 12, 2010, 12:05:05 »

Cytuj
CREMO: Zgadza się. To właśnie tam Lackeyowie prowadzili większość swoich poszukiwań archeologicznych. W roku 1913 dr Hans Reck znalazł tam kompletny szkielet współczesnego człowieka, który spoczywał w skamieniałej warstwie geologicznej liczącej sobie od jednego do prawie dwóch milionów lat. Było to bardzo doniosłe odkrycie, ponieważ zgodnie ze współczesnymi teoriami naukowymi ludzie tacy jak my istnieją na Ziemi od niespełna stu tysięcy lat, co oznacza, że ten szkielet nie powinien istnieć..
 Poprosiłem zatem jednego z moich asystentów, aby udał się do biblioteki i przyniósł mi jakieś książki antropologiczne z lat 1880-1885. Chciałem je dokładnie przejrzeć. To, co w nich znalazłem, wręcz mnie zaszokowało. Były one napisane przez naukowców, a nie zwykłych ludzi. Uczeni ci byli geniuszami swojej epoki. Opisywali w naukowych czasopismach różnego rodzaju dowody wskazujące, że tacy ludzie jak my - żadne tam małpoludy ani brakujące ogniwa - żyli 10, 20, 30, 50, 50, z nawet więcej milionów lat temu. I nie mówię tu o jakimś jednym czy dwóch odkryciach, ale o setkach tego typu odkryć. Wszystkie je opisałem w swojej liczącej niemal sto stron książce Zakazana archeologia.
Najstarszymi pozostałościami szkieletu, z jakimi się zetknęliśmy i opisaliśmy w naszej książce, jest szkielet człowieka, który został odkryty w kopali węgla z okręgu Macoupin w stanie Illinois w roku 1862. Szkielet ten opisano w czasopiśmie The Geologist. Stwierdzono, że pochodzi z okresu Karbonu, co oznacza, że ma około trzystu milionów lat.
Pani B.Choroszy w swojej ksiazce pt:Znak Czasu,w rozdziale Genezis,pisze:
1.pierwsze posiedzenie rady bogow niberyjskich wzgledem losow Ziemi - 500tys.lat temu
2.pierwsza ekspedycja EA w niebianskim rydwanie z Misja Ziemia - 445tys.lat temu
3.na Atlantydzie,gdzie stworzono specjalne laboratoria,EA i jego siostra,Ninmah,
rozpoczeli eksperymenty genetyczne na istocie,ktora zyla juz na Ziemi i z ktorej
chciano zrobic istote rozumna,niewolnika,przystosowanego do pracy w kopalniach zlota,
kruszczu potrzebnego do ratowania Nibiru - ok.300tys.lat temu
4.drugie posiedzenie najwyzszej rady bogow wzgledem przyszlosci nowej istoty
ludzkiej na Ziemi - 100tys.lat temu
5.kolejne posiedzenie rady bogow dotyczace ewakuacji Nibiru - 12.5tys.lat temu
6.wielki potop na Ziemi i zaglada Atlantydy - 12tys.lat temu

Chcialem tylko napomknac,ze ksiazka "Znak Czasu"powstala na podstawie przekazow od
Opiekuna Ziemi i Ludzi (Samuela-En-ki) i ma glosic prawde i tylko prawde n/t losow
naszej planety i jej mieszkancow.Juz kiedys wspomnialem,ze jesli zadne przepowiednie
p.Lobos sie nie sprawdzily,to zawarte w ksiazce fakty i daty maja zerowa wartosc historyczna.Szczegolnie sie to uwypukla teraz, w zderzeniu Znaku Czasu z ksiazka
Zakazana Archeologia autorow M.Cremo i R.L.Thompsona.Zreszta ocencie sami.
Pozdrawiam.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 12, 2010, 12:13:46 »

Cytuj
1.pierwsze posiedzenie rady bogow niberyjskich wzgledem losow Ziemi - 500tys.lat temu
2.pierwsza ekspedycja EA w niebianskim rydwanie z Misja Ziemia - 445tys.lat temu

Co nie znaczy że wcześniej nic nie było.Podałes przykłady przybycia na Ziemię Elohim -Białych Braci.Przecież  nie tylko oni przybywali na Ziemię.Mogli  to być przedstawiciele innych cywilizacj.Po za tym na Ziemi istnieją ślady " wojny bogów " między innymi silne promieniowanie po wybuchach jądrowych sprzed 500 tysięcy lat.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 12, 2010, 12:49:08 »

Chanell,widac,ze cos wiesz,ale nie za bardzo:
1.Elohim - tchnienie boze,swiatlo,wdech,ktory stwarza swiatlosc duchowa.Elohim
kazali sie nazywac "Tymi,ktorzy przybyli z nieba".
2.Biale Bractwo - istoty z drugiej Ziemi,czyli planety Aszun za Orionem.
Na temat czy cos wczesniej bylo,czy ziemie odwiedzaly inne cywilizacje mozemy sobie
jedynie pospekulowac a czy byly wojny bogow - na to nie ma zadnych naukowych dowodow
a wzmianki znajdziemy jedynie u Z.Sitchina.
Tego typu opowiesci mozna z czystym sumieniem miedzy bajki wlozyc,co juz dawno uczynilem.Chyba,ze masz niezbite dowody.Smialo,chanell...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 12, 2010, 12:59:38 »

Naprawde nie wszystko co pezekazuje Enki jest prawda , naprawde nie. Bardzo zgrabnie miedzy informacjami prawdziwymi przemyca on falsz.
A kto to wie, kto z ludzi , co jest prawda a co nie skoro bezgranicznie ufaja wylacznie slowu wydrukowanemu?

Ta historia jest troche inna bo zycie Energii wcielajacej sie w materie trwalo od miljardow lat w innych czescoiach galaktyki.
Historia Ziemi jest bardzo mloda w kontekscie historji Zaswiatow.
Dlaczego powstala Ziemia i po co bylo to zloto dla Nibiru? O tym nasz drogi Enki prawdy nie mowi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 12, 2010, 13:11:22 »

Cytuj
Tego typu opowiesci mozna z czystym sumieniem miedzy bajki wlozyc,co juz dawno uczynilem.Chyba,ze masz niezbite dowody.Smialo,chanell..

Nie nie mam dowodów ,bo skad je mnieć jeśli to zakazana archeologia ? ale uwielbiam bajki  Język Język Język Zły
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 13:11:36 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ptak
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 12, 2010, 13:21:13 »

Cytat: Kiara
Dlaczego powstala Ziemia i po co bylo to zloto dla Nibiru? O tym nasz drogi Enki prawdy nie mowi.

A jaka jest prawda?

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 12, 2010, 14:14:42 »

Cytat: Kiara
Dlaczego powstala Ziemia i po co bylo to zloto dla Nibiru? O tym nasz drogi Enki prawdy nie mowi.

A jaka jest prawda?

Pozdrawiam  Uśmiech



Inna, ta innosc nalezy odszukac w pamieci swojej Duszy wowczas nikt nikogo nie bedzie podejrzewal o klamstwa i manipulacje.
Bedzie mial pewnosc iz taka ona wlasnie jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 14:15:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Maj 12, 2010, 14:30:21 »

Inna, ta innosc nalezy odszukac w pamieci swojej Duszy wowczas nikt nikogo nie bedzie podejrzewal o klamstwa i manipulacje.
Bedzie mial pewnosc iz taka ona wlasnie jest.

Kiaro, spodziewałam się innej odpowiedzi. Tym bardziej, że jednak od sześciu lat dzielisz się wiedzą nie przejmując się podejrzeniami innych. Poza tym, jak szukać we własnej duszy, skoro zgodnie z przekazami Myślicieli, wiedza jest zablokowana, a dostęp do niej może być odblokowany jedynie za wstawiennictwem ducha absolutnie zbawionego i za specjalną zgodą PANA?
No i zawsze twierdziłaś, że powinno dzielić się posiadaną wiedzą. Rozumiem, że na te informacje jest jeszcze za wcześnie. Dlatego musimy być skazani na kłamstwa Samuela. Czy tak?
Zapytałam z autentycznej ciekawości…

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 12, 2010, 15:51:28 »

Kto wie naprawdę ,ziemia istnieje od 5-6 miliardów lat ,i tak na prawde nie wiemy co było ile cywilizacji przepadło  przed naszą.
Nasza jest jedna z wielu ,która zmierza ku destrukcji a może  do przemiany .
Kto wie może tak zwani bogowie są okupantami  ,którzy potrzebowali tylko posłusznego niewolnika i cofnęli ludzkośc do obecnego stanu.
A odkąd nastało chrześcijaństwo histoalnie rja człowieka skurczyła się maksymalnie i wszystko co wybiega poza jej ramy jest tuszowani,ukrywane i niszczone.
To smutne jak zmodyfikowani... chyba ze zrobiono to dla naszego dobra (bo musimy dojrzec do życia w pokoju i miłości i poszanowaniu innych ).
Kto to wie ?  Coś
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 12, 2010, 16:08:24 »

Nie , to nie , nieodpowiednia chwila na informacje , to odpowiednia chwila na mobilizacje wiary w siebie w celu  prosby o odblokowanie dostepu do wiedzy tej w sobie.
To nic nie da ,ze ja bede opowiadala owa  historie , kiedy wiara w nia bedzie zerowa. Do wszystkiego trzeba dojsc samemu , juz pora otwierac bramy wlasnego dostwepu.
Napisalas ze wystarczy prosic opiekuna duchowego , a on wstawi sie u Pana , zatem rob to , bo masz opiekuna. Na co czekasz?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 16:09:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Maj 12, 2010, 16:32:07 »

No to teraz zapraszam do dyskusji i jestem ciekawa co o tym sadzicie   Szok Szok

http://youtube.com/watch?v=L77ZaTjtzPw

i jeszcze to :
http://youtube.com/watch?v=ZR6smP6t5lc&feature=related

http://youtube.com/watch?v=B-8bVEIVUh8&feature=related
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 16:52:28 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ptak
Gość
« Odpowiedz #14 : Maj 12, 2010, 16:49:40 »

Cytat: Kiara
Napisalas ze wystarczy prosic opiekuna duchowego , a on wstawi sie u Pana , zatem rob to , bo masz opiekuna. Na co czekasz?

Kiaro, to Ty tak napisałaś, cytując za Elą Nowalską Przekazy Myślicieli.
Sądzę, że problem leży w tym, że to ja Cię zapytałam a Ty niestety ciągle masz do mnie uprzedzenia, chociaż zapewniałaś, że nie. Czy zatem gdyby pytanie zadał ktoś inny, odpowiedziałabyś? Czy odtąd innych również będziesz odsyłać do opiekunów duchowych? Rozumiem więc, że koniec z przekazywaniem wiedzy z Twojej duszy, bo każdy ma własną? Szczerze Kiaro…
Pozdrawiam  Uśmiech

Ps. Jednak nie przebaczyłaś… a ja i tak Cię lubię…  Uśmiech Uśmiech
A PAN pewnie śmieje się do rozpuku z tych „waśni”.  Duży uśmiech

Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 12, 2010, 19:21:01 »

Cytat: Kiara
Napisalas ze wystarczy prosic opiekuna duchowego , a on wstawi sie u Pana , zatem rob to , bo masz opiekuna. Na co czekasz?

Kiaro, to Ty tak napisałaś, cytując za Elą Nowalską Przekazy Myślicieli.
Sądzę, że problem leży w tym, że to ja Cię zapytałam a Ty niestety ciągle masz do mnie uprzedzenia, chociaż zapewniałaś, że nie. Czy zatem gdyby pytanie zadał ktoś inny, odpowiedziałabyś? Czy odtąd innych również będziesz odsyłać do opiekunów duchowych? Rozumiem więc, że koniec z przekazywaniem wiedzy z Twojej duszy, bo każdy ma własną? Szczerze Kiaro…
Pozdrawiam  Uśmiech

Ps. Jednak nie przebaczyłaś… a ja i tak Cię lubię…  Uśmiech Uśmiech
A PAN pewnie śmieje się do rozpuku z tych „waśni”.  Duży uśmiech



Nie , nie Ptaku , naprawde nic do Ciebie nie mam , ja tez Cie lubie.
zwyczajnie nadchodzi kolejny etap w moim zyciu , ktory jest juz tuz , tuz , zmieni sie wszystko. Duzo rzadziej bede bywala na forum , musz wiec przygotowac gotowych do wiekszej samodzielnosci.
Czasami wpadne , czasami cos napisze. Wiecej czasu poswiece kodowi peszerowemu. Mam sporo pracy zwiazanej z odkodowywaniem symboli.
To duzo czasu zajmuje ( nie samo odkodowywanie , dla mnie to jest proste i szybkie) , ale potwierdzanie moich mysli wyszukiwaniem zwiazkow w logicznym procesie myslowym ze znaczeniem symboli.
Wiele podrozy przedemna , wiele pracy z grupami, zwyczajnie zmiany.

Zreszta , szczerze mowiac jestem troche zmeczona z toczeniem bojow o akceptacje mnie i mojego sposobu odbioru rzeczywistosci.
To nie tak, ma byc , ze ja wymuszam czegos akceptacje ciagla walka o mozliwosc przekazu wiedzy. Ma  to byc  proces lekki , spontaniczny , indywidualny z wiara w swoje odczowanie i mysli.
Inaczej jest to ciagle moja wiedza z ktora wielu zawziecie walczy oskarzajac mnie o rozne takie tam....

Ja naprawde nie mam potrzeby bycia potrzebna.

I tak i tak wchodzimy w kolejny etap drogi do domu , przez akt indywidualnego rozwoju z wolna wola w wyzszym wymiarze.
Tego juz nikt nie powstrzyma , jadro ziemi ma wystarczajaca moc energetyczna by nas ziemia mogla  wyniesc.
Nie ma potrzeby bac sie niczego.

Wszystko co jest przeznaczeniem Ludzkosci z woli Stworcy wypelni sie.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Acha, artefakty z pod piasku zostana odsloniete , ale nie za przyczyna Projektu Cheops. niebawem ( nie chce juz mowic o datach) stanie sie to w sposob naturalny. Zrobi to wiatr , burza piaskowa , w troche innym miejscu.
Polscy archeolodzy beda brali udzial w wykopaliskach , odniosa bardzo duze sukcesy.

« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 20:17:34 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Maj 12, 2010, 19:37:28 »

Cytuj
ps. Acha, artefakty z pod piasku zostana odsloniete , ale nie za przyczyna Projektu Cheops. niebawem ( nie chce juz mowic o datach) stanie sie to w sposob naturalny. Zrobi to wiatr , burza piaskowa , w troche innym miejscu.
Polscy archeolodzy beda brali udzial w wykopaliskach , odniosa bardzo duze sukcesy.

Kiaro to najlepsza wiadomość (dla mnie ) dzisiejszego dnia Chichot Nieważne kto,nieważne jak ,ważne że poznamy prawdę o przeszłości i wtedy bedziemy mogli spokojnie podążać w przyszłość  Chichot

« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 19:38:52 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ptak
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 12, 2010, 20:03:11 »

Rzeczywiście to świetna wiadomość z tymi artefaktami. Pytanie tylko, czy je poznamy?
Mam nadzieję, że tak.

Kiaro, nudno tu będzie bez Ciebie…  Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 12, 2010, 20:14:12 »

Rzeczywiście to świetna wiadomość z tymi artefaktami. Pytanie tylko, czy je poznamy?
Mam nadzieję, że tak.

Kiaro, nudno tu będzie bez Ciebie…  Uśmiech


Poznamy , poznamy , az nas zadziwi wszystko , wrecz oslupiejemy..... fajnie bedzie.

Zwyczajnie czas na zmiany, bede , tylko duzo rzadziej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 20:14:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #19 : Maj 12, 2010, 20:38:37 »

KIARO- a jakbym Cie zapytała, co robisz późno w noc na tym forum...
Co byś odpowiedziała?
Zapisane
zochna
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 12, 2010, 20:48:14 »

Kiaro staram się czytać wszystkie Twoje wypowiedzi i szkoda ,że będzie ich mniej na  Forum.

Życzę sukcesów i satysfakcji w nowej pracy.                   
                                                                     Zochna
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 12, 2010, 21:18:35 »

KIARO- a jakbym Cie zapytała, co robisz późno w noc na tym forum...
Co byś odpowiedziała?


Zaden sekret.
Czasami zapominam wylanczac kompa , to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 21:18:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #22 : Maj 13, 2010, 07:29:23 »

Chyba Nibiru się zbliża skoro Kiara odchodzi.
Zawsze twierdziła, że nie istnieje.
Zapisane
Betti
Gość
« Odpowiedz #23 : Maj 13, 2010, 08:35:50 »

A tu dalsza częśc o bardzo dużych ludziach

http://youtube.com/watch?v=tVNId7-kV0Y&feature=related

http://youtube.com/watch?v=WV4zx_eQ7Sk&feature=related

http://youtube.com/watch?v=UK1q9t1Y0YY&feature=related
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Maj 13, 2010, 09:06:47 »

Dinozaury i ludzie - dowody z Ameryki Południowej

http://www.youtube.com/watch?v=6iY_-miORZU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=-3xsAnwSQMM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=KQ1ecvGThDY&feature=related
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming world-anime magicalespackluporum fifa11 halotupsy