Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 12:28:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 1283 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Kwiecień 14, 2010, 19:45:55 »

To może i ja się przyłączę .Oto wiadomości od marek324  wysłane do mnie na PW

marek324

Dyskutant


Punkty Forum (pf): -5
(odejmij 1pf)
Offline

Wiadomości: 214



Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)       (Bez tematu)
« Wysłane do: chanell : Grudzień 10, 2009, 09:11:28 »   Odpowiedz cytując | Odpowiedz | Usunąć tę wiadomość 

chanell, tak to już jest kiedy kobieta przechodzi dołek emocjonalny w sferze która jest dla niej ważna: czy to uczucia, czy to relacje w domu czy to wreszcie wiek. Frustracja w wielu przypadkach objawiają się próbą zaistnienia, poczucia się kimś ważnym, kims z kim się liczy w określonej grupie. To że ktoś wiele mówi nie znaczy jeszcze że ma coś do powiedzenia. Tak jest w twoim przypadku jak również kolezanki której tak zaciekle bronisz. Tylko że to jakoś nie robi na mnie żadnego wrażenia.
Widzę żałosną, rozgoryczoną i zaiwedzioną kobietę która poprzez moderowanie wątku chce się dowartościować. Ale zamiast dowartościowania ośmieszasz się swoim postępowaniem. Daruj więc sobie takie podwórkowe zagrania. Nie musisz się zgadzać z moimi poglądami. Natomiast przestań się bawić w cenzorkę wypowiedzi których i tak nie jesteś w stanie zrozumieć, bo intelektualnie nie jesteś partnerem dla mnie do rozmowy.
W historii były już wielokrotnie przypadki kiedy ktoś próbował narzucić jeden właściwy i poprawny sposób myślenia. Ale nie zdało to egzaminu. I w twoim, jak również w przypadku sarah nie zda to egzaminu, zwłaszcza w sytuacji kiedy brakuje argumentów.

I nastepna :
marek324

Dyskutant


Punkty Forum (pf): -5
(odejmij 1pf)
Offline

Wiadomości: 214



Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)       (Bez tematu)
« Wysłane do: chanell : Kwiecień 12, 2010, 13:42:54 »
« Na tę wiadomość już odpowiedziałeś lub przesłałeś ją dalej. »   Odpowiedz cytując | Odpowiedz | Usunąć tę wiadomość 

wiesz co chanell, ty jednak jesteś naprawdę zdrowo pierdolnięta, już nawet nie tylko nienormalna czy też niezrównoważona psychicznie. takich psycholi zazwyczaj się izoluje

moja odpowiedź :

żal mi ciebie,naprawdę masz problem

nastepna od niego :

marek324

Dyskutant


Punkty Forum (pf): -5
(odejmij 1pf)
Offline

Wiadomości: 214



Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)       Odp: (Bez tematu)
« Wysłane do: chanell : Kwiecień 12, 2010, 13:52:53 »
« Na tę wiadomość już odpowiedziałeś lub przesłałeś ją dalej. »   Odpowiedz cytując | Odpowiedz | Usunąć tę wiadomość 

ty je masz - ty, thotal, kiara i rafaela. i nawet nie wiesz jak duży. bo o ile w przypadku zwykłych chorób chory zazwyczaj jest w stanie zdiagnozować że go coś boli to w przypadku chorób psychicznych niestety tak to już nie działa.
zazwyczaj osoba chora psychicznie dowiaduje się o tym ostatnia pod warunkiem że da się jej pomóc. wam się nie da. co więcej - nawet gdyby sie dało to szkoda energii.
a po subiektywnym i jak najbardziej stronniczym sposobie punktowania jaki stosujesz powiem ci coś jeszcze - niedość że jesteś zdrowo popaprana, to jako człowiek jesteś kompletnym zerem.

to moja odpowiedź :
uważaj co piszesz ,wszystko co od tej pory napiszesz może być uzyte przeciwko tobie

i znowu on :
marek324

Dyskutant


Punkty Forum (pf): -5
(odejmij 1pf)
Offline

Wiadomości: 214



Zobacz profil Prywatna wiadomość (Offline)       Odp: (Bez tematu)
« Wysłane do: chanell : Kwiecień 12, 2010, 14:02:11 »
« Na tę wiadomość już odpowiedziałeś lub przesłałeś ją dalej. »   Odpowiedz cytując | Odpowiedz | Usunąć tę wiadomość 

chanell: niewielu jest ludzi z opinią których się liczę, napewno nie ma takiego na tym forum więc nie groź mi, za krótka jesteś aby mi grozić, naprawdę - nie robi to na mnie kompletne żadnego wrażenia.

moja odpowiedź :

Fakt mam tylko 158 wzrostu   

Właściwie miałam założyć osobny wątek pt." wychowanie i chamstwo pana dyrektora"  ,ale skoro Rafaela juz tu wystawiła jego twórczość to i ja to zrobię .
Nie wiem czy zauwazyliscie ile osób wycofało się juz  z forum ,parę własnie z powodu ataków pana Marka .

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 19:54:31 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shaggydogss kociarnia watahaskromnych bestgame watahafarkas