Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2019, 00:18:06


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Trzecia Tajemnica Fatimska & III wojna światowa  (Przeczytany 4018 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kamil771
Gość
« : Czerwiec 05, 2010, 16:27:01 »

 
 Troje portugalskich dzieci-pasterzy z Fatimy Francisco i Jacinta Marto oraz Lúcia Santos Począwszy od 13 maja do 13 października  1917 roku  były świadkami objawień Matki Bożej Fatimskiej, podczas których zostały im przekazane trzy tajemnice fatimskie.

Trzecia tajemnica fatimska
zrobiła największe wrażenie na dzieciach, jak i na wszystkich, którzy zetknęli się z objawieniami. Pełna treść jak podkreślała Łucja jest "przeznaczona tylko dla samych papieży".

Treść trzeciej tajemnicy fatimskiej ujawnił publicznie Jan Paweł II 26 czerwca 2000, była w niej mowa o "białym kapłanie ginącym od kuli z broni palnej", co część osób odnosi do zamachu na Jana Pawła II z 13 maja 1981.

Relacja Łucji:
Zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg, "coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim", biskupa odzianego w biel "mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty". Wielu innych biskupów, kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane, pół drżący, chwiejnym krokiem udręczony bólem i cierpieniem, szedł, modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał po swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego krzyża został zabity przez grupę żołnierzy.

Według oficjalnego stanowiska kościoła trzecia tajemnica fatimska  odnosi do zamachu na Jana Pawła II z 13 maja 1981.

Tajemnica sprowadza się do apokaliptycznej wizji męczeństwa papieża i całego Kościoła. Różni się odfragmentu ujawnionego w Fatimie w maju tego roku w obecności Jana Pawła II-go tym, że biskup w białejszacie występujacy w proroctwie ginie od kul wrogów chrześcijaństwa, podczas gdy papież ocalał z zamachu. I to właśnie - zdaniem kardynała Ratzingera - jest przesłaniem fatimskiego orędzia: przekonanie, że los człowieka i ludzkości nie jest do końca z góry przesądzony. Wiara i modlitwa - podkreślił w komentarzu prefekt Kongregacji Nauki Wiary - to siły, które mogą wpłynąć na bieg historii, a modlitwa może okazać się silniejsza od kul.

[/i]
A może treść trzeciej tajemnicy fatimskiej jest zapowiedzią kolejnej strasznej wojny,prowadzonej na wyniszczenie przeciwników,bez żadnych zasad która swoim zasięgiem obejmie cały świat?

Według innej wersji Watykan  ujawnił jedynie część trzeciej tajemnicy fatimskiej.....

Co o tym myślicie???
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 05, 2010, 18:22:28 »

wojna na bank i wogole jakas masakra, gdyby to mialo byc cos optymistycznego to przeciez by napisali ..Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 06, 2012, 21:53:20 »

III Wojna Światowa, przyczyny możliwego
wybuchu konfliktu o zasięgu globalnym

czw., 2012-04-05 11:40


gnaija.net

Media wciąż karmią nas informacjami jak to ludność z krajów trzeciego świata są uciskani a ich wolność ograniczona. Środkiem zaradczym, który stosują kraje wyżej rozwinięte są tzw. „Misje”, czyli Wojny. Najbardziej znane to: Misja w Afganistanie i  Misja w Iraku. Media mówią, że w danym kraju ludność cierpi żyje w nędzy, a jedynym, co można zrobić to wkroczyć zbrojnie do tego kraju przejąć władze i „pomóc” tamtejszej ludności.

Chyba nie wierzycie, że Stany Zjednoczone i państwa należące do NATO strzelając do ludności w Afganistanie czy innym kraju, bombardując szkoły, szpitale, domy cywili, tym sposobem starają się pomóc tym ludziom.

Kolejnym mitem jest rzekoma potrzeba dbania o stabilność i równowagę.  Media obecnie straszą nas zbrojeniem się Iranu w atom. Ponoć grozi to destabilizacją w tamtejszym regionie. Stabilność i równowaga występuje, gdy kraje maja te same możliwości rozwoju oraz autonomie. USA, Rosja, Chiny, Izrael i większość państw NATO mają Atom w swoim arsenale.

A Reszta krajów Świata? Żyją w strachu przed atakiem jądrowym to nie jest stabilizacja i równowaga raczej dominacja wyżej wymienionych krajów nad innymi, a presja krajów z bronią jądrową ma na celu utrzymanie tej dominacji. Słabsze państwa muszą się liczyć z zdaniem mocarstw atomowych pyzatym jedynymi powodami agresji tych mocarstw są paliwa kopalne i inne surowce.

Hipotetyczne przyczyny wybuchu III wojny światowej

Podstawową przyczyną jaka może spowodować wybuch wojny światowej są kurczące się zasoby naturalne, Przede wszystkim wart wspomnienia jest problem paliw kopalnych. Wiadomym jest, że zapasy paliw kopalnych kończą się coraz trudniej jest znaleźć nowe źródła, a zapotrzebowanie rośnie wraz z rosnącą liczba ludności na świecie.

Istnieją już alternatywne źródła energii przykładem jest korzystanie z etanolu i ogniw paliwowych. Ale by zacząć z nich korzystać wymagane są zmiany w istniejącym systemie energetycznym.  Jak wiadomo często taniej i szybciej budować na nowo niż modernizować starą infrastrukturę. Wojna jest idealnym narzędziem do usunięcia obecnego systemu energetycznego i zastąpienie go nowym.

Tym bardziej, że lepiej samemu przejąć kontrole nad przeskokiem technologicznym niż czekać na wyczerpanie paliw i borykanie się z upadającą gospodarka, która bez tych surowców nie może funkcjonować, natomiast po wojnie ludność z zapałem zacznie odbudowę swoich krajów budując nowy porządek świata, mało tego ludność podejmie się tego bez roszczeń do większych wynagrodzeń gdyż każdy będzie chciał znaleźć dla siebie miejsce do życia i obliczu zniszczeń, jakie nas dotkną nikomu nie przyjdzie do głowy by żądać za swoja prace nie wiadomo, jakich pieniędzy.

Kolejnym aspektem moze być problem przeludnienia i zasobów wody oraz żywności. Na świecie jest coraz więcej ludzi, zaczyna brakować żywności i wody pitnej. Szacuję się, że za około 13 lat dosięgnie nas kryzys wodny, ludność świata zacznie zużywać więcej wody niż jest wstanie dostarczyć nam nasza planeta, jednym z rozwiązań mogłoby być odsalanie wód morskich, lecz to kosztowny proces.

Poza tym pojawiłby się problem krajów niemających dostępu do mórz i oceanów. Kraje mogłyby się podzielić na wewnątrz kontynentalne i zewnątrz kontynentalne. Prawdopodobnie powstałyby koncerny wodne na kształt dzisiejszych koncernów paliwowych owe koncerny trudniłyby się handlem odsolonej wody do krajów, w których jej brakuje. I jak w obecnych czasach powstają konflikty o paliwa tak i w przyszłości mogłyby wybuchać wojny o wodę.

Problem z brakiem żywności już odczuwamy, nie urodzaje jałowienie gleb ciągłe nawożenia walki z szkodnikami oraz inne kataklizmy naturalne powodują ciągły spadek wydajności rolnictwa, przy jednoczesnym wzroście ludności, zaczęliśmy nawet modyfikować żywność genetycznie (GMO) by nieco podreperować naszą sytuację, jednak samo GMO powoduje wiele kontrowersji odnośnie praw patentowych, niszczenia bioróżnorodności jak i podział opinii w sprawie szkodliwości takiej żywności.

Podsumowując Wojna Światowa to jedyny szybki i skuteczny sposób na opanowanie wymykającej się z pod kontroli sytuacji, po wojnie liczba ludności spadnie a w ślad za tym znikną problemy z brakiem wody czy żywności, mniejsze społeczeństwa mniej będą zatruwać nasz ziemski ekosystem, oraz na zgliszczach starej cywilizacji powstanie nowa „lepsza” cywilizacja okupiona śmiercią milionów.

Pytanie do naszego sumienia czy mamy się na to godzić? Może jest inne wyjście…

Autor: Mariusz Frątczak

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iii-wojna-swiatowa-przyczyny-mozliwego-wybuchu-konfliktu-o-zasiegu-globalnym
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 18, 2012, 06:00:39 »

http://www.monitor-polski.pl/50000-zolneirzy-nsr-wezwanych-pod-bron-czy-moze-to-ktos-zweryfikowac/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 18, 2012, 09:57:11 »

Nie wiem czy nie w "dzienniku snów" powinienem o tym napisać ale jakby
w tym temacie  także pasuje. Śniło mi się dzisiaj że znalazłem się w centrum działań wojennych,
w obcym kraju w którym na niebie zaroiło się od samolotów i rakiet na niebie, a w mieście
zaczęły wybuchać bomby. Jedna spadła  blisko mnie.
Bardzo wysoko widać było światła takie jak w obserwacjach Ufo.
To było bardziej jak jakiś przekaz niż sen.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

skuterpolska night-life ps-team miasto-lodz najlepszemeble