Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 18:45:52


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sekret  (Przeczytany 8147 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« : Czerwiec 20, 2010, 13:58:36 »

SEKRET daje Ci wszystko: Szczęście, Zdrowie, Bogactwo..."

Film opowiada o tym, jak nasze myśli i emocje wpływają na to co nas w życiu spotyka. "Ludzie są szczęśliwi dokładnie w takim stopniu, w jakim chcą być szczęśliwi". A. Lincoln

"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz; możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać".


Jesteś swoimi myślami i wszystko co się dzieje w Twoim życiu jest efektem Twoich myśli. Twoje myśli PRZYCIĄGAJĄ wszystkie zdarzenia jakie Cię spotykają.

Podobne przyciąga podobne – jeżeli myślisz o pozytywnych rzeczach to „PRZYCIĄGASZ” do siebie pozytywne wydarzenia, sytuacje i ludzi, natomiast jeżeli myślisz negatywnie to przyciągasz negatywne wydarzenia, sytuacje i ludzi.

Myślisz, czujesz i masz. Tak to działa.


http://chomikuj.pl/euro-2012?fid=219932241

http://www.youtube.com/watch?v=ReLty4dV35c&feature=related

"Po raz pierwszy wszystkie jego elementy zostały zebrane w tej niewiarygodnej książce, której lektura będzie przełomem dla wszystkich czytelników. Dowiesz się, jak posługiwać się Sekretem w każdym aspekcie życia - czy chodzi o pieniądze, zdrowie, relacje z innymi ludźmi, szczęście czy jakikolwiek element twojego funkcjonowania w świecie. Zaczniesz rozumieć ukrytą, wciąż niewykorzystaną siłę, która tkwi w tobie, a odkrycie to przyniesie ci radość we wszystkim, co robisz. Sekret -zawiera w sobie mądrość współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim, by cieszyć się zdrowiem, bogactwem i szczęściem. Ujawniają oni poruszające historie walki z chorobą, zdobycia ogromnego majątku, przezwyciężenia przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe. W książce Sekret przedstawiam dwudziestu czterech niezwykłych nauczycieli. Ich słowa zostały utrwalone na filmie, w różnych miejscach Stanów Zjednoczonych i w różnych okresach, a jednak wszystkie są wypowiadane jednym głosem. Książka Sekret zawiera opinie nauczycieli Sekretu, ale także cudowne historie jego działania. Dzielę się z czytelnikiem wszystkim, czego się nauczyłam, i podsuwam mu ścieżki, cenne informacje i skróty, które pozwolą każdemu żyć życiem jego marzeń. Zauważycie, że zaimek „Ty" pisany jest wielką literą. Robiłam to, kierując się pragnieniem, byś Ty, Czytelniku, czuł i wiedział, że napisałam tę książkę właśnie dla Ciebie. Zwracam się do Ciebie osobiście, kiedy mówię: „Ty". Chcę, byś poczuł związek z tym, co zawarto na tych stronicach, ponieważ Sekret został stworzony dla Ciebie. Podróżując po tych kartkach i ucząc się Sekretu, dowiesz się, jak robić i mieć wszystko, czego zapragniesz, i jak być tym, kim zapragniesz. Poznasz wspaniałe życie, które Cię czeka."
Rhonda Byrne

http://www.youtube.com/watch?v=_qa8RCkyqdU&NR=1

szczerze polecam zapoznanie się z tematem, może dużo tego ostatnio polecam ale właśnie trafiam na jedno po drugim i chcę się z Wami tym podzielić.

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 14:25:47 wysłane przez wiki » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 06, 2010, 20:02:24 »

Sekret Prawo Przyciągania w praktyce forum polecam :

http://sekretwpraktyce.pl/forum/index.php


Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 06, 2010, 21:46:31 »

Wydaje mi się, że ten temat/info było już zamieszczane na forum jakiś czas temu - kojarzę filmik.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 07, 2010, 09:08:38 »

Cytuj
to otrzymujesz, o co prosisz. Tak działa Bóg-Który-Jest. Daje Ci to, czego pragniesz. To żaden sekret.

East nie wiem czy wiesz ale to właśnie jest kwintesencja sekretu.

To właśnie jest sekret, a Ty go sam odkryłeś Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech




Słuchajcie mam pytanie, bo ja jeszcze tego nie wiem, bo ciągle jestem nieoświecony. Bo wczoraj w sklepie bardzo zapragnąłem pewnej Pani Sprzedawczyni. Oj jak ja jej zapragnąłem.....!!!

I pytanie a w zasadzie dwa:
1. Że niby ja to teraz otrzymam od Boga, skoro tego pragnę ?
2. Czy ja nadal będę tego pragnął, jak się dowie o tym moja żona ?   Afro
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
wiki
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 07, 2010, 09:31:03 »

Cytuj
to otrzymujesz, o co prosisz. Tak działa Bóg-Który-Jest. Daje Ci to, czego pragniesz. To żaden sekret.

East nie wiem czy wiesz ale to właśnie jest kwintesencja sekretu.

To właśnie jest sekret, a Ty go sam odkryłeś Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech




Słuchajcie mam pytanie, bo ja jeszcze tego nie wiem, bo ciągle jestem nieoświecony. Bo wczoraj w sklepie bardzo zapragnąłem pewnej Pani Sprzedawczyni. Oj jak ja jej zapragnąłem.....!!!

I pytanie a w zasadzie dwa:
1. Że niby ja to teraz otrzymam od Boga, skoro tego pragnę ?
2. Czy ja nadal będę tego pragnął, jak się dowie o tym moja żona ?   Afro



przeczytaj lub obejrzyj "sekret" hehe
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipiec 07, 2010, 10:01:46 »

Wydaje mi się, że ten temat/info było już zamieszczane na forum jakiś czas temu - kojarzę filmik.

Tak, ale w innym wątku i tym samym zaginął w czeluściach forum. Oczywiście mozna go wyszperać, tylko po co? Skoro utworzono już niezależny wątek o "Sekrecie", to niech tak zostanie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 07, 2010, 10:02:43 »

Słyszałem kiedyś taką opinię - Bóg nie zechce spełnić TWoich pragnień/próśb które miałyby obrócić się przeciw Tobie...

Z tym oczekiwaniem na spełnienie się każdego, dowolnego życzenia nieco uważałbym - bo co stałoby się gdyby Pani Sprzedawczyni zapragnęła żeby pewnemu osobnikowi obleśnie gapiącemu się na nią i śliniącemu się na jej widok np. wacek usechł... :]

=======================

Cytat: dariusz
Tak, ale w innym wątku i tym samym zaginął w czeluściach forum. Oczywiście mozna go wyszperać, tylko po co? Skoro utworzono już niezależny wątek o "Sekrecie", to niech tak zostanie.


Nie o to chodzi, nie jestem za zamknięciem tematu, tylko sobie skojarzyłem, że gdzieś było już omawiane...

Scaliłem posty
Darek]


>Arteq< pozwoliłem sobie na małą modyfikację Twego posta aby był wyrazistszy na tle scalonego. Scalenia zaś dokonałem, bo powieliły się po przeniesieniu kilku postów z innego wątku.
Chyba nie będziesz na mnie zły? Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 10:15:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 07, 2010, 10:28:52 »

Cytuj
Słyszałem kiedyś taką opinię - Bóg nie zechce spełnić TWoich pragnień/próśb które miałyby obrócić się przeciw Tobie...

Z tym oczekiwaniem na spełnienie się każdego, dowolnego życzenia nieco uważałbym - bo co stałoby się gdyby Pani Sprzedawczyni zapragnęła żeby pewnemu osobnikowi obleśnie gapiącemu się na nią i śliniącemu się na jej widok np. wacek usechł... :]

Masz rację, chodzi o prawdziwe pragnienia dające Ci szczęście i takie które jak napisałeś nie obrócą się przeciw Tobie.


Poza tym sekret mówi o tym że to nasze myśli tworzą nasze życie, najbardziej podoba mi się stwierdzenie że to co dzieje się w twoim życiu mówi nie jaki jesteś ale jaki byłeś.
Przyciągasz to o czym najsilniej i najprawdziwiej myślisz, w co uwierzyłeś i co twoim zdaniem już jest pewne. największym błędem ludzi jest myślenie nie o dostatku i bogactwie ( nie tylko materialnym) ale o wszelkiego rodzaju brakach . Ludzie mają skłonność na skupianiu się na negatywach zamiast na rzeczach które już mają i pozytywach w ich życiu, podobno najlepszą metodą aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej dobra i bogactwa jest dziękowanie za to co się już ma,  taką z całego serca płynącą wdzięczność.

Nie musisz dziękować za to bogu, możesz dziękować wszechświatowi, losowi.

Pozdrawiam Uśmiech


Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 07, 2010, 10:51:15 »


wiki - dziękuję, na pewno skorzystam i książkę przeczytam, bo ze mnie taki książkowiec jest, albo czytam książki, albo chodzę po sklepach "na łowy".

arteq - musiałeś tak z grubej rury, chciałem se pomarzyć z kilka dni, a Ty mnie łup przez łeb. I jeszcze piszesz przez małe w, a tu wiadomo, że im większe tym lepsze. Także duże W się należy dla własnego (znaczy mojego) samopoczucia.

Tylko co z tą Sprzedawczynią ?? Że niby mam o niej cały czas marzyć, to ją do siebie przyciągnę ? Toż to już bym miał cały "haremik", gdyby to tak działało!  Afro Duży uśmiech

=========

PS. Tak na poważnie - potwierdzam, że myślenie "serkretowe" działa. Właśnie dlatego (m.in.) jestem szczęśliwym człowiekiem.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
wiki
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 07, 2010, 12:03:37 »

 W książce i filmie jest proponowane żeby uwierzyć w sekret należny najpierw przyciągnąć coś małego a mianowicie np. piórko.
Na forum sekretowym tez ludzie przyciągają piórko.

kilka dni temu słuchałam audycji  zamieszczonych na tym forum i znów o tym nieszczęsnym piórku, wtedy pomyślałam, ok jak ma być piórko to niech będzie i to piórko, ale nie wyobrażałam sobie jakieś konkretnego piórka, po prostu wzięłam za pewnik że pojawi się ono w mojej najbliższej przyszłości w moim życiu.

Rano idąc do garażu zauważyłam, że spadło gniazdo jaskółek i leży przy samochodzie pełno piórek, ale pomyślałam że to ma być 1 piórko i stwierdziłam,że chyba nie o to chodziło.
Wieczorem dostałam od córki piórko: mamo znalazłam dla ciebie specjalne piórko, proszę to dla ciebie.

Moje zdziwienie, wzruszenie i szok było na prawdę ogromne.......

Pozdrawiam Uśmiech)

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #10 : Lipiec 07, 2010, 13:12:09 »

Moim zdaniem to działa, ale nie zawsze. Może robię czasami coś nie tak jak trzeba Mrugnięcie
Piórko już mi się zdarzyło "przyciągnąć", deszcz mi się zdarzyło wywołać - nadszedł wtedy, gdy był niezbędny Mrugnięcie. Chmurkę "rozgonić" mi się udało , ale taką małą ..
Nie udało mi się rozgonić wczoraj takiej wielkiej czarnej chmury. Może później, za horyzontem się rozwiała, ale tego już nie dane mi było stwierdzić.
Kilka razy udało mi się z przeprowadzką na nowe mieszkanie w takie miejsce, w jakie chciałem, niemalże z dokładnością do 200 metrów Mrugnięcie
Z pracą mi się to udało, mam taką, jaką zawsze chciałem mieć Uśmiech
Czuję się szczęśliwy, ale nie zaprzestanę pracy z sekretem, bo już jest częścią mnie samego. Możliwe, że to nawet ja sam, ta moja część nie wcielona mnie wspiera. Obojętnie czy nazwać ją Wyższą Jaźnią, czy osobistym połączeniem z Polem Świadomości czy też nazwiemy tą Inteligencję wszechświatem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 14:18:53 wysłane przez east » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipiec 07, 2010, 14:33:43 »

Bo to nie jest sekret tylko prawo w naszym życiu, inna sprawa czy widzimy je i stosujemy świadomie czy nieświadomie to już  nie ma znaczna i tak działa, a wielkość rzeczy to tylko nasze własne przekonania.

polecam obejrzenie gniazda z piór

http://piorka.kreacje.net/index2.html


Pozdrawiam:))

mi na razie  udają się małe rzeczy ale wierze ze przyjdą i te wielkie to kwestia czasu Uśmiech



Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Lipiec 07, 2010, 14:48:22 »

"Sekret", jak piszesz , wiki, to po prostu PRAWO.

I nie tylko w tej książce to  "odkryto". Oto fragment tego, co na ten temat ma do powiedzenia Huna :

Wielu z was ciągle będzie stawiało warunki dla waszego szczęścia
nawet jeśli myślicie, robicie to w ten sposób:
"O tak, dobrze, tak, będę szczęśliwy ponieważ wiem
że jeśli będę szczęśliwy... to moja rzeczywistość będzie pełna szczęścia,
wtedy dostanę czego zechcę... to dostanę czego pragnę."

Jeśli... to,
jeśli... to.

Ciągle stawiacie warunki temu, co dzieje się na zewnątrz was
a nie ma żadnego "na zewnątrz",
więc idea, do której się to wszystko sprowadza, jest zrozumienie tego:

Żeby ta zasada naprawdę działała,
żeby rzeczywistość naprawdę odzwierciedlała
prawdziwe odbicie waszego szczęścia...
musicie być szczęśliwi i nie oczekujcie
że odbicie szczęścia wróci do was.


Tak to działa.
To jest to, co sprawia, że jest to łatwe.
To jest to, co sprawia, że jest to doskonałe.
To jest to, co sprawia, że jest to nieskończone.
To jest to, co sprawia, że jest to nieskazitelne.
To jest to, co sprawia, że jest to pełne łaski.
To jest to, co sprawia, że jest to piękne.
To jest to, co sprawia, że jest to wspaniałe.

Nie musicie nawet myśleć o tym, co wróci,
po prostu możecie to przyjąć za oczywiste... możecie wiedzieć,
możecie po prostu, już być wdzięczni dla Nieskończoności,
wiedzieć, że kiedy jesteście szczęśliwi,
nie może się wydarzyć nic innego niż tylko odzwierciedlenie szczęścia,
i nie musicie stawiać warunku dla waszego szczęścia,
który mówi, " Tak, będę szczęśliwy
ponieważ to mi zapewni to czego chcę."

Musicie być szczęśliwi bez żadnych oczekiwań.
Żadnych oczekiwań, zero…ponieważ czym jest zero?
Centrum.
Punkt zerowy.
To tutaj egzystujecie…tu i teraz,
w prawdziwym nieznanym.


http://www.huna.net.pl/mod-pnForum-viewtopic-topic-929-start-0.html

Jak widać w ostatnim fragmencie tej wypowiedzi jest nawiązanie do punktu zerowego. Fizycy nazywają go Polem Punktu Zerowego. Moim zdaniem to to samo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2010, 14:49:56 wysłane przez east » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #13 : Lipiec 07, 2010, 15:11:04 »

nie tylko huna ale, transerfing, DEIR, Rampa w "Ty poza 1/10" bodajże lub innej zawierającej nauki Rampy jak osiągnąć to czego się chce, Jezus  w słowach " to nie ja cie uzdrowiłem, ale twoja wiara" podobno nawet fizyka kwantowa, ba nawet bóg w "Rozmowach z Bogiem" Walscha o tym mówi........

prawo przyciągania to prawo które zmienia życie  na lepsze jeżeli stosuje się je świadomie, leczy ciężkie choroby i poprawia jakość dnia codziennego.

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kl7 goldcraft kuro-shiro-academy stadniniakonna szkolamagii