Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 21:44:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Najwiekszy dar od Boga.  (Przeczytany 9607 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dczion
Gość
« : Grudzień 30, 2010, 20:10:55 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie, po badzo dlugiej przerwie wiele sie zmienilo w moim zyciu a raczej zmienilo sie ono cale otrzymalem od Boga najwiekszy dar , dar jaki  otrzymujemy  wszyscy ale czy go w pelni doceniamy i czy potrafimy  podziekowac Bogu za ten dar i w jaki sposub to uczynic. Dar ktoru mozesz w pelni zrozumiec dopiero w momencie jego otrzymania.
TAK, doslownie w momencie, dar ktory calkowicie odmieni ciebie i cale twoje zycie, doda mu wiecej sensu sily i odwagi poczujesz sie jak ''mlody bog''.
Mam nadzieje ze rozbudzilem w was niewielki rombek nadzieji i ciekawosci i zastanawiacie sie co jest tym darem.
Jego najwieksza nadzwyczajnoscia jest jego najwieksza prostota ale czy to jednak takie proste?.
Pan Bog ofiarowal mi przesliczna  coreczke i jest ona  moim najwiekszym darem i dziekuje Panu Bogu za ten dar kazdego dnia ale w sposub w jaki on odemnie tego oczekuje, oddalem mojej coreczce cale swoje serce to moj malutki kwiatuszek lotosu o ktory bebe dbal jak najlepiej, by najpiekniej jak tylko potrafi rozwijal wszystkie swoje malutkie platki.
Jednak te podzekowania to nie taka prosta sprawa w swiecie o jakim pisala kiedys Enigma o ile dobrze pamientam jej avatar to drzewo w krztalcie kobiecej twarzy byla to mysl godna wielkigo podziwu mysl wielkiego nauczyciela a raczej nauczycielki, pisala o nas wszystkich jako straznikach systemu, a ja obecnie mam ich pelna chate  Uśmiech .
Otorz uwarzaja oni ze dziecko powinno miec swoj wlasny bezpieczny kat wedlug nich to przeciez jest to przesliczne luzeczko kture kupili rodzice, szkoda tylko ze to luzeczko stoi z reguly na drugim koncu pokoju a kiedy dziecko placze to wzadnym wypadku nie wolno wyciagac jej z luzeczka bo sie przywyczji a wtedy to juz koniec swiata, jak placze to trzeba dac jej ten przesli smoczus co dostala od babci.
A ja sie pytam jezeli dziecko placze w niebo glosy rozlewa morze slonych lez blaga o odrobine milosci bliskosci, najzwyczajniej ciepla drugiej osoby, czy kawalek plastiku z mieka guma stymulujaca piers mamuni zastompi jej milosc , milosc matki czy ojca czy to taki ich ichniejszy sposub podziekowania z najwiekszy dar zycia???.
Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze to brzmi jak zjedzone wszystkie rozumy przez swiezo upieczonego tatusia i ze pozyjemy zobaczymy jak ci na glowe wejdzie, jednak robimy wszystko czego oczekuja od nas znajomi przyjaciele rodzice czy dziadkowie a czy ktos tutaj zastanowi sie czego oczekuje od was wasz nowo narodzony aniolek  Uśmiech i jaka forme podziekowania uwazacie za prawdziwie wdzieczna, tak wiec pozyjemy zobaczymy.
A co wy o tym myslicie???.
P.s Witaj Enigmo jezeli moge prosicz czy mogla bys umiescic w tym temacie swoja zlota mysl.
Pozdrawiam
dczion
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 30, 2010, 20:44:46 »

Witaj Dczion,
Przede wszystkim gratuluję Ci córeczki, to faktycznie największy dar, jaki można otrzymać od życia. Ten mały aniołek niesie z sobą jeszcze wiele innych darów. Będziesz je odkrywał każdego dnia. Największy z nich to miłość, najpiękniejsza jaka może być, beż żadnych warunków. To dzieci tak naprawdę uczą nas jak kochać szczerze i bezgranicznie. One też potrzebują naszej miłości w każdej sekundzie swego życia. I nie powinno się jej limitować ani wydzielać.
Tym bardziej, gdy dziecko płaczem sygnalizuje swoje potrzeby. Zawsze lepiej je przytulić, dać poczucie bezpieczeństwa, niż „tresować” od pierwszych chwil życia. Nie zawsze rady starszych są słuszne. Warto słuchać własnego serca. Zresztą ono Cię poprowadzi.
Jeszcze raz serdeczne gratulacje.  Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2010, 21:54:22 »

Bardzo dziekujemy Ptaszku.
Dni leca nam teraz jak godz a moze i minuty dopiero pare dni jestesmy raze nie wlicajac wczesniejszych 40tyg ale to zupelnie inna bajka,
Jaszcze raz slicznie dziekujemy i pozdrawiamy cala rodzinka Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 21:56:33 wysłane przez dczion » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudzień 30, 2010, 22:12:00 »

Witaj Dczion:)
Gratuluje wam tego ślicznego  Aniołka Uśmiech Życzę  mu wszystkiego najlepszego na tym świecie. Samych szczęśliwych , radosnych dni w nadchodzącym Nowym Roku dla Aniołka i całej twojej rodzinki  Buziak
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 22:12:51 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 30, 2010, 22:19:27 »

Dołączam się do Gratulacji. Niechaj Zdrowo, w Harmonii i Prawdzie się chowa. I stanie się Waszą Ozdobą i Światłem Przebudzonym  na zawsze! Uśmiech


koliberek33
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 30, 2010, 22:44:23 »

Witaj dczion

Najwspanialsze gratulacje dla tatusia i mamusi maleńkiego kwiatuszka!
Oby wyrósł w najcudniejszy kwiat , który będzie wszystkich obdarowywał szczęściem.
Ciesze się Twoja radością , bądzcie szczęśliwą rodziną , niech maleństwo chowa się zdrowo.

Moim zdaniem jak dziecko płacze to zwyczajnie upomina się o coś ( mam dwóch synów tak wiec i doświadczenie) , ja brałam dziecko na ręce , tuliłam rozmawiałam , a jak już było wyciszone usypiało spokojnie.

Spało tuz przy moim łóżku , tak ze prawie przez sen trzymało mój palec.Miało zawsze poczucie mojej bliskości i bezpieczeństwa.

Nie wyrosło na uzależnione i wymuszające nic płaczem , nie miało takiej potrzeby , czuło moja bliskość i reakcje na swoje potrzeby.

Ja tak wychowywałam swoje niemowlęta.
Co Wy zrobicie? To już wasza decyzja , ale oby była Wasza a nie skutek cudzych nie zawsze dobrych rad.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2010, 22:51:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 30, 2010, 22:48:41 »

Dziekuje wam Chanell i Koliberku z dniem narodzin moje zycie sie calkowicie odmiemilo, a nie bylo latwo porod byl bardzo ciezki ale Bog byl dla nas bardzo laskawy i teraz jest juz wszystko wporzadku.
Dziekuje i pozdrawiam cala rodzinka
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 30, 2010, 23:13:00 »

Dziekuje Kiaro a i ja tak uwazam luzeczko stoi przy samym lozku ze az nos wystaje mi miedzy szczebelkami  Uśmiech.
Pozdrawiam i wracam do obowiakow
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 01, 2011, 01:21:15 »

Piękna sprawa dczion. Dziecko to nowa energia, której będziesz się uczyl każdego dnia. I ona się uczy. Jesteś teraz w siódmym niebie i nikt Ci tego nie odbierze.
Pozdrawiam z serca
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 01, 2011, 12:58:04 »

Po pierwsze chce zaczac od tego, ze diczona zawsze lubilem.

Gratuluje radosci!

..i tyle miodu.

Teraz z innej mańki:
Oprzytomnij chłopie, bo język masz z zakrystji wźięty - a to ogłupia Mrugnięcie

Cytuj
Pan Bog ofiarowal mi przesliczna  coreczke
Sam wraz z Partnerka sobie ofiarowałeś!

Ja tam bym nie chciał, żeby jakiś bog mi dzieci dawal.

Cytuj
pisala o nas wszystkich jako straznikach systemu, a ja obecnie mam ich pelna chate
Buzia na kłódkę

Cytuj
czy kawalek plastiku z mieka guma stymulujaca piers mamuni zastompi jej milosc , milosc matki czy ojca czy to taki ich ichniejszy sposub podziekowania z najwiekszy dar zycia???
Przytomne!

To w koncu czyim darem jest ? Kiedy darem jest? Czy darem jest? Czy zawsze życia?
Jak wygldaja zatem dary umierania? czy podobnie?


Mrugnięcie pozdrawiam Serdecznie


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 01, 2011, 21:26:38 »

Pozwól mu się po prostu spokojnie cieszyć z narodzin córki...
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 01, 2011, 21:51:11 »

Witaj PHI Uśmiech oczywiscie bez najmiejszej urazy.
A ty myslisz ze to takie phi se dziecko zrobic a tym bardziej je urodzic to moze pochwal sie ile masz na koncie przerzytych porodow Język Uśmiech.
Co do ambony to przyznam sie szczeze ze sie powstrzymywalem Język.
Troche mi sie zrobil z tematu koncik gratulacyjny a myslalem ze sie temat spodoba.
Pozdrawiam diczion Język
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 02, 2011, 00:06:39 »

;)Witajcie,

Cytuj
A ty myslisz ze to takie phi se dziecko zrobic a tym bardziej je urodzic to moze pochwal sie ile masz na koncie przerzytych porodow
A to Dziewczyna rodziła? Ty rodziłeś? czy bog rodzil?.. bo już sie zdenavigowalem w sprawie.

Wdzięcznosc wyglada potęzna, acz niewycelowana, badz przekierowana ;p rozproszona

wazne ze happy

Cytuj
Co do ambony to przyznam sie szczeze ze sie powstrzymywalem Język.

Jak mi Bog zrobi dziecko - to będzie płacił alimenty 'od podarunku'!
Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 02, 2011, 00:43:56 »

a jak zrobi bogini??!!! co wtedy? o lol!!!

dczion - prawdziwa eksplozja ogarniaj smoczki i smoki Mrugnięcie
a co ta enigma pisala o tych 'straznikach systemu' pamietasz?
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 02, 2011, 12:16:45 »

Juz od samego poczotku uwazalem ze jestesmy w ciazy a urodzilismy RAZEM, bylo wiele komplikacji ale wole nie przywolywac tych wpomnien porod trwal liczac od pierwszych bardzo silnych boli 9godz.
Po wszystkim moje kochanie powiedzialo ze gdyby mnie tam nie bylo to by zwatpila.ciach bajera.

Widzisz PHI poprostu mamy dwa delikatnie rozne swiato poglady.

Witaj Purattu bardzo chcial bym znalesc to mysl ale niestety nie mam na to czasu i tak juz przeciagam strune, liczylem na kolezenska pomoc Z politowaniem
Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 02, 2011, 12:24:40 »

spoks poszukam cos tam..
a ciebie niezle natchnelo a raczej nawet 'zamroczylo' (pozytyw) Mrugnięcie
gratuluje szczescia Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 02, 2011, 12:28:44 »

Witaj dczion .

Nie martw się cały świat się przestawia w rytm Twojej córeczki , tylko na początku jest tak ciężko , pózniej to już tylko sama radość.

Maleństwo nauczy się Waszej obecności , odczuje Waszą miłość i wyciszy się. Ta piękna Duszyczka ( tam na górze ogromna i świetlista) uczy sie również swojej nowej roli bycia bezradnym niemowlakiem , zdanym na rodziców.
Wchodząc w życie fizyczne , usypia snem zapomnienia cała swoją istotę duchowa by mogła zrealizować swój plan dawania Wam miłości i otrzymywania jej od Was.

Cała reszta to tylko scenografia i kostiumy w spektaklu zwanym ;"Życie na Ziemi".... oby było najpiękniejsze i pełne radości i szczęścia.

Życzę Wam tego z całego serca.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
dczion
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 02, 2011, 12:57:57 »

Dziekuje Kiaro.

Jakos zawsze bronilem tego Zycia na blue planet tyle tu piekna w tych scenografach i kostiumach.
Polecam HOME
http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU

Dziekuje Purattu za dobry gest tylko ja dokonca nie jestem pewien czy to Enigma, chyba ze mnie przeczucie nie myli.
Czy ktos mogl by potwierdzc ta wersje.

Pozdrowki dczion Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2011, 15:30:23 wysłane przez dczion » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pifpaf film akademiajazdykonnej mexicas devilssoldiers