Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 16:42:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja z sympozjum w Szwajcarii,12 grudzien,2010r.  (Przeczytany 7378 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kahuna
Gość
« : Styczeń 31, 2011, 23:55:53 »

A jednak zapowiadane sympozjum w Szwajcari odbylo sie i transkrypt z sesji jest juz dostepny na stronie PCH, jako sesja#111.Zapraszam do uwag,opinii i komentarzy.

Enki
Cytuj
Ta sala powinna być pełna po brzegi. Czyżby tylko wam zgromadzonym zależało na ratowaniu Ziemi?  A gdzie reszta? Zawsze wiedzieliśmy, że Szwajcaria jest trudnym krajem, bo liczą się tylko pieniądze. Teraz, jak to mówicie, do konkretów przechodzę.
Enki juz nawet nie ukrywa publicznie,ze zainteresowanie misja ratowania Ziemi jest znikome.Stad jego ucieczka z"projektu wiadomo jakiego".
Enki
Cytuj
Więc co jest potrzebne? Wasza mamona. Patrząc na wasze sakiewki, do biednych one nie należą. Tam za drzwiami stoi taka mała piramida i czeka na wsparcie.
O ile mi wiadomo,Dar Swiatowida dysponuje funduszami na prowadzenie badan wykopaliskowych w trzech miejscach rownoczesnie.Problemem sa pozwolenia od NRS.Kto wiec klamie, a kto mowi prawde..?
Enki
Cytuj
Jak myślisz istoto ludzka, dlaczego tak bardzo chcemy żeby ratować Ziemię? Osłonić pierścieniem energetycznym? Po to żeby was ratować. Was istoty ludzkie.  Wypowiedzieć słowo, ciekawa jestem, albo ciekawy jestem - jeśli osłony nie będzie, to nie zaspokoisz istoto ludzka tą ciekawość- nie zdążysz.
Jam natomiast ciekawy,czy wypowiada te slowa p.Lobos,czy Samuel - Enki..i nie mam zadnych juz watpliwosci,ze to p.Lucyna.Od pierwszej sesji.
Enki
Cytuj
Pytanie:
Chodzi o Hales – Amenti.  Czy one już zostały znalezione, to jest pierwsze pytanie.
En-Ki:
Amenti.  Dobrze, zobaczę co jeszcze usłyszę podczas dzisiejszego spotkania.  Muszę jeszcze prościej wam tłumaczyć.  Świątynia, grobowiec, potem sarkofag.  Co jeszcze prościej można powiedzieć?  Zabezpieczenia same się uruchomią. Już bez waszej pomocy.
Sfrustrowana p.Lucyna nie bardzo wie o co chodzi,skad takie pytanie, ale rezonuje w sposob zaprogramowany,katarynkowy...skad my to znamy..?
Cytuj
Pytanie:
Dlaczego tak mało ludzi jest w tym projekcie zaangażowanych?

En-Ki:
To postaraj się istoto ludzka o więcej tych słów „dlaczego“?  Wszystkie fundacje są otwarte i wszystkie fundacje z radością przyjmą całą rzeszę ludzką.   Dlaczego w nich nie jesteście?  Wstąpcie, albo zastąpcie tych, którzy są obecnie.  Może według waszego rozumowania ci obecni są nieudolni?  Więc, wszystkie fundacje - a nie ma ich za dużo - oddadzą prowadzenie tym, którzy wiedzą jak uratować Ziemię.  Słucham.
Dla mnie, juz od dawna wiadomo dlaczego.Do p.Lobos jeszcze to nie dotarlo.
Moglbym tak dlugo n/t tej sesji.Ogolnie - jest to sesja impertynencka i arogancka w swoim wydzwieku.
Zostawiam wiec miejsce dla forumowiczow na komentarze i opinie.
Pozdrawiam.








 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2011, 23:58:19 wysłane przez Kahuna » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 01, 2011, 07:29:46 »

po prostu ironia losu, PCh właściwie upada zanim dotarliśmy do punktu "0"- czyli 11:11 21.12.2012,-
a miała być to prawda objawiona. Ile razy już inni podobni obiecywali, zapewniali, itp., itd.?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 01, 2011, 10:34:16 »

Zastanawiam sie czy nie będą chcieli podpiąć się pod aktualne zamieszki w Egipcie, np. "mieliśmy wszystko już dograne, ale musimy wstrzymać bo zamieszki..." ewentualnie "to my oddziaływujemy na Egipcjan, stąd ich zryw, to w celu opamiętania się" ostatecznie "niestety jesteśmy gotowi, ale w wyniku splądrowania muzeum nie wiemy gdzie znajduje się teraz niezbędny element..."

Ciekawe czy ktoś jeszcze im wierzy, chciałbym wiedzieć ile osób dotychczas od nich odeszło. Szkoda, że się nie wypowiadają.
Zapisane
buscador
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 01, 2011, 21:26:59 »

A może jednak te zamieszki  to robota En-ki'ego, (taka myśl od razu  zaświtała mi w głowie gdy zaczęły się te zamieszkiw Egipcie), przecież już były podobne ataki energetyczne na niezdyscyplinowane jaskółki.  Chodzi oczywiście o zmianę ekipy rządzącej, ta następna będzie bardziej przychylna  projektowi Cheops, kto wie do czego zdolne są istoty duchowe Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 01, 2011, 21:49:16 »

Żartujesz, prawda?
Zapisane
buscador
Gość
« Odpowiedz #5 : Luty 01, 2011, 22:55:04 »

No... tak pół żartem pół serio, w końcu mamy jeszcze 2 lata do kulminacyjnego momentu, jakiś dreszczyk emocji jest wskazany, chociażby na dobre trawienie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 01, 2011, 22:55:36 »

A może jednak te zamieszki  to robota En-ki'ego, (taka myśl od razu  zaświtała mi w głowie gdy zaczęły się te zamieszkiw Egipcie), przecież już były podobne ataki energetyczne na niezdyscyplinowane jaskółki.  Chodzi oczywiście o zmianę ekipy rządzącej, ta następna będzie bardziej przychylna  projektowi Cheops, kto wie do czego zdolne są istoty duchowe Uśmiech

Do manipulacji strachem i wymuszania swojej woli wbrew woli Człowieka ? To chyba tylko Enki i jego załoga , prawda?

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 22:56:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
buscador
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 02, 2011, 14:37:51 »

Nie przypuszczam aby Lucyna to sobie wszystko wymyślała na poczekaniu, sesje też nie są do końca reżyserowane (ustawiane), wynika to chociażby z niewygodnych pytań na które En-ki odpowiada wymijająco albo nie odpowiada w ogóle udając święte oburzenie.
Przypuszczam, że to jakiś znudzony byt duchowy próbuje się zabawiać naszym kosztem, chociaż nie wykluczone, że chodzi o te gadzie istoty odżywiające się ludzkim strachem. To właśnie im przypisuje się podżeganie nas (ludzkości) do wojen, rewolucji, epidemie to także ich robota. Im więcej nieszczęść na Ziemi tym więcej strachu wygenerujemy, tym więcej papu dla nich. Uśmiech   A Ty Kiaro na co stawiasz? Uśmiech
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 02, 2011, 18:05:53 »

Buscador,Kiara juz wczesniej uprzedzila Twoje pytanie,wiec po co nagabujesz ja ponownie?Miedzy Kiara a mna jest taka roznica,ze Kiara uwaza,ze jednak En-ki i jego zaloga istnieja na prawde,ale jego czas ziemskiego panowania dobiegl konca.Ja natomiast wykluczylem w ogole kierownictwo En-ki w projekcie ratowania Ziemi i ludzkosci, czyli PCH/MF.OD poczatku do konca probuje udowowadniac,ze nie ma zadnego
En-ki i ze PCH/MF to sciema w celu zrobienia kasy.Posluzono sie jedynie nim i Nibiru aby ludzi straszyc,wywierac na nich presje, wymuszac datki i wmawiac,ze wykopanie Cheopsa to jedyna droga do uratowania Ziemi i ludzi przed skutkami przelatujacej obok nas Nibiru.Gdzie jest Nibiru?Przeciez sam Enki w przedostatniej sesji przyznaje sie do tego,ze oklamywal ludzi n/t pojawiania sie Nibiru by w ten sposob zaspokoic ciekawosc ludzka.Skoro "Boss" przyznaje sie do klamstw,to juz nie wiem jak nazwac ludzi,ktorzy nadal po uszy tkwia w Projekcie i nadal wierza PCH/MF.Moze Ty znasz jakis odpowiedni przymiotnik?..bo ja nie,i czy chcesz do tej grupy dolaczyc?Wolna wola.
Wojny,kryzysy finansowe,chaos i destabilizacja sa wprawdzie orkiestrowane przez sily ciemnosci,ale za tym stoja "ludzie"Systemu,NWO, a nie byty pozaziemskie lub jacys kosmici,..choc w to ostatnie jestem nawet sklonny uwierzyc.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2011, 18:29:21 wysłane przez Kahuna » Zapisane
buscador
Gość
« Odpowiedz #9 : Luty 02, 2011, 23:39:04 »

Dość dokładnie czytałem wszystkie sesje, ale nigdzie wprost nie było mowy o ściemie z tą Nibiru, (chodzi ci o sesję 110?) Przecież En-Lil od kilku sesji jest na urlopie Uśmiech a w jego imieniu przemawia Marduk. A jeśli nawet tak jest, że to ściema, to jaki sens ma w tej chwili całe to przedstawienie?  (Pomijając nabijanie tej kasy bo to akurat oczywiste) Uśmiech A jeśli chodzi o NWO to tylko jedna z "przekonujących" teorii, jest ich przynajmniej kilka. Nie jestem fanatykiem jakiejś konkretnej teorii, próbuję jedynie w tym  rozeznać się w tym całym chaosie różnych teorii spiskowych.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 03, 2011, 00:11:59 »

buscador jesteś jak żarówka.
Zapisane
buscador
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 03, 2011, 11:34:57 »

Widocznie jestem za tępy ale nie łapie tej aluzji Uśmiech Może nieco jaśniej
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 03, 2011, 12:23:03 »

Kahuna Uśmiech

Właśnie przeczytałam sesję 111.Faktycznie nic nowego,ale mam małe zastrzeżenie co do twojej interpretacji tego fragmentu:

Cytuj
En-Ki:
Tych lat za dużo nie zostało.  Jak liczyć potrafię – a potrafię, to dwa lata. Największa aktywność słońca będzie przypadać na koniec roku 2012. Jak myślisz istoto ludzka, dlaczego tak bardzo chcemy żeby ratować Ziemię? Osłonić pierścieniem energetycznym? Po to żeby was ratować. Was istoty ludzkie.  Wypowiedzieć słowo, ciekawa jestem, albo ciekawy jestem - jeśli osłony nie będzie, to nie zaspokoisz istoto ludzka tą ciekawość- nie zdążysz.  Jeśli Ziemia nie otrzyma zabezpieczenia, to pod koniec 2012 roku, ty istoto ludzka nie zdążysz zaspokoić swojej ciekawości odnośnie słońca.  Słucham?

Myslę że źle zrozumiałeś słowa Enki
Cytuj
Wypowiedzieć słowo, ciekawa jestem, albo ciekawy jestem
ja to zrozumiałam inaczej ,czyli jako my ludzie ona i on .Wypowiedzieć słowa -ona jest ciekawa ,on jest ciekawy. Może się mylę,niech się wypowiedzą inni Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 03, 2011, 17:41:03 »

Buscador,cos slabo z tym czytaniem sesji:
1.To nie Enlil a En-ki jest na urlopie
2.En-ki zapowiadal wczesniej,ze jego ostatnia sesja na ktorej wystapi publicznie to sympozjum w Szwajcarii.Gdybys nawet sie tego nie doczytal,to po napisach "pytanie - odpowiedz"mozna sie latwo domyslec,ze w sympozjum nie wystepuje Marduk.

Chanell,En-ki uzywa w tych przytoczonych przez Ciebie zdaniach swojego ulubionego zwrotu:"istoto ludzka".Jakiego rodzaju jest istota?..meskiego,zenskiego czy nijakiego?A dzieci to nie istoty ludzkie i nie sa ciekawe?Ale nawet gdybys miala racje,to i tak dzielenie wlosa na czworo nie poprawi sytuacji w jakiej znajduje sie p.Lobos jak i PCH/MF.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2011, 19:02:19 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

faon equestrian-world swietadynastiatoftegard pack-of-black-and-white radarodzicowsp289