Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 21:22:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Takie male pytanko odnosnie forum i czatu .  (Przeczytany 14268 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mav
Gość
« : Marzec 22, 2011, 03:46:48 »

Hej ,
Na stronie jest link do czatu , ale mam takie dziwne wrazenie , ze nikt z niego nie korzysta ..
Dlaczego ?

Pozdrawiam
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 22, 2011, 03:51:07 »

bo taki czat to przeżytek jak się niczego nie organizuje(czyli narzuca jakiś temat gdzie można szybko podyskutować o określonej godz) to inni mają to gdzieś.
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 30, 2012, 16:17:08 »

Jeśli oto chodzi to zaproponowałem pomysł rozwoju czatu i forum ale zostało ono odrzucone przez Dariusza  Mrugnięcie. Wypowiedział się w imieniu wszystkich użytkowników, że na pewno się na to nie zgodzą tyle, że nikogo z nich nawet nie zapytał o zdanie.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 16:19:11 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Styczeń 30, 2012, 16:30:52 »

Jeśli oto chodzi to zaproponowałem pomysł rozwoju czatu i forum ale zostało ono odrzucone przez Dariusza  Mrugnięcie. Wypowiedział się w imieniu wszystkich użytkowników, że na pewno się na to nie zgodzą tyle, że nikogo z nich nawet nie zapytał o zdanie.


a co chciałbyś zmienić, bo jeśli chodzi o czat- to zgadzam się z
bo taki czat to przeżytek jak się niczego nie organizuje(czyli narzuca jakiś temat gdzie można szybko podyskutować o określonej godz) to inni mają to gdzieś.
Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 30, 2012, 16:44:35 »

Udostępnić możliwość korzystania z czatu coś podobnego jak na www.ezoforum.pl tyle, że ten można umieścić na nieskończenie wiele witryn internetowych, a każdy kto by z niego korzystał znalazłby się na tym samym czacie co inni ludzie z sąsiednich for/stron.

Dlatego wpadłem na pomysł, aby zainicjować uniwersalny czat między wszystkimi forami ezoterycznymi w internecie, dzięki temu moglibyśmy się porozumiewać z użytkownikami sąsiednich for w internecie tak jakbyśmy pisali na jednym. Instalacja tego czatu jest szybka i prosta, do tego nie wymaga nawet rejestracji użytkowników i co ważne - ułatwia komunikacje. Na własnym przykładzie przekonałem się, że o wiele inaczej rozmawia się z ludźmi w czasie teraźniejszym niż tak na forum, a w tym przypadku moglibyśmy porozumiewać się z użytkownikami innych for o podobnej tematyce pod warunkiem, że ich Administracja wyrazi ochotę współpracy.

Proponuję przeprowadzić ankietę na ten temat dziękuję.  Mrugnięcie

Trzeba ożywić to miejsce  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 16:45:56 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 30, 2012, 16:46:08 »

Udostępnić możliwość korzystania z czatu coś podobnego jak na www.ezoforum.pl tyle, że ten można umieścić na nieskończenie wiele witryn internetowych, a każdy kto by z niego korzystał znalazłby się na tym samym czacie co inni ludzie z sąsiednich for/stron.

Dlatego wpadłem na pomysł, aby zainicjować uniwersalny czat między wszystkimi forami ezoterycznymi w internecie, dzięki temu moglibyśmy się porozumiewać z użytkownikami sąsiednich for w internecie tak jakbyśmy pisali na jednym. Instalacja tego czatu jest szybka i prosta, do tego nie wymaga nawet rejestracji użytkowników i co ważne - ułatwia komunikacje. Na własnym przykładzie przekonałem się, że o wiele inaczej rozmawia się z ludźmi w czasie teraźniejszym niż tak na forum, a w tym przypadku moglibyśmy porozumiewać się z użytkownikami innych for o podobnej tematyce pod warunkiem, że ich Administracja okaże więcej pokory i otworzy się na współpracę.

Proponuję przeprowadzić ankietę na ten temat dziękuję.  Mrugnięcie

Trzeba ożywić to miejsce  Mrugnięcie

to jest ciekawe- popieram Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 30, 2012, 16:48:32 »

dzięki songo!  Chichot

Twoje zdanie tutaj ma dużo do powiedzenia. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 16:48:57 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 30, 2012, 16:53:09 »

dzięki songo!  Chichot

Twoje zdanie tutaj ma dużo do powiedzenia. Uśmiech

tego nie wiedziałem Mrugnięcie

pozdro Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 30, 2012, 17:11:14 »

Dzięki, wzajemnie  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 30, 2012, 19:33:15 »

@Uduchowiony Piotr
Cytuj
wpadłem na pomysł, aby zainicjować uniwersalny czat między wszystkimi forami ezoterycznymi w internecie, dzięki temu moglibyśmy się porozumiewać z użytkownikami sąsiednich for w internecie tak jakbyśmy pisali na jednym
Mógłby się bałagan zrobić. Nie sądzisz, ze to mniej więcej tak, jakby zrobić jeden uniwersalny czat dla wszystkich lekarzy, bez względu na specjalizację ?
Oczywiście z drugiej strony to mogłoby być interesujące doświadczenie, przynajmniej okazałoby się ,czy ma sens.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 30, 2012, 19:45:11 »

Można spróbować. Czy będzie to fajne i trafione, okaże się w praniu. Inicjatywę popieram. Uśmiech
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 30, 2012, 20:00:01 »

W każdej chwili mogę go udostępnić czekam tylko na pozytywne rozpatrzenie tego pomysłu, bo to oni muszą w panelu administracyjnym umieścić go. Dziękuję za poparcie myślę, że jest to warte uwagi - wieczorne rozmowy czasami przeciągają się do późnych godzin. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 20:00:55 wysłane przez Uduchowiony Piotr » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 30, 2012, 21:03:06 »

Na tym forum mielismy juz czat, ale nikogo to nie interesowalo . Ja niekiedy meldowalam sie na czacie, ale wlasciwie to sporadycznie kogos tam spotkalam. Oczywiscie jestem tez za.

Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 30, 2012, 21:32:12 »

no cóż jeśli o mnie osobiście chodzi to jestem jak najbardziej gościnny cieszę się, że wy też  Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 30, 2012, 21:44:54 »

pomysl NIBY ciekawy.

Dobry sposób zeby zrobić spory bałagan.
Niesądze by na czacie mozna bylo coś uzgodnić - chocby jasny  'temat omówienia'.

Nagle wszyscy z wszystkich forw na jednym czacie  Mrugnięcie))

Potencjalny Spam energetyczny. i spam klasyczny... i pewnie jeszcze niewiadomo skąd.


Jestem przeciw.

Pomijając skromny fakt, że ktoś w zmonopolizowany sposób będzie sobie zbierał w ten sposób numery ip

Oczywiście mozna niewchodzić.




« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 22:03:19 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Styczeń 30, 2012, 21:55:57 »

Cytat: Piotr
Jeśli oto chodzi to zaproponowałem pomysł rozwoju czatu i forum ale zostało ono odrzucone przez Dariusza   Mrugnięcie

Rozumiem, że mrugająca okiem buźka ma złagodzić formę. Duży uśmiech
Bo próbujesz manipulować. Napisałem Ci, że to wspólne uzgodnienie, a dokonałem go wraz z drugim adminem naszego forum, czyli za >Stolo<.
Doszliśmy do wniosku, że skoro nasze, forumowe forum "umarło" to nie ma sensu tworzenie substytutów. Jeśli ktoś tak lubi tę formę komunikacji zawsze znajdzie sposób na jej kontynuowanie.
Forum służy innemu celowi i niech tak pozostanie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 30, 2012, 21:58:59 »

pomysl NIBY ciekawy.

Dobry sposób zeby zrobić spory bałagan.
Niesądze by na czacie mozna bylo coś uzgodnić - chocby jasny  'temat omówienia'.
Nagle wszyscy z wszystkich forw na jednym czacie  Mrugnięcie))

Jestem przeciw.

Pomijając skromny fakt, że ktoś w zmonopolizowany sposób będzie sobie zbierał w ten sposób numery ip



Administratorzy for otrzymają przywilej zachowania porządku w sensie moderowania, sam czat posłuży się do wymiany poglądów o tematyce omawianej powszechnie na forach ezoterycznych, religijnych, filozoficznych i spirytystycznych jak na przykład to. Ogółem mówiąc - o tematyce duchowej czy też rozwoju duchowego. Oczywiście sposób wymiany poglądów będzie podjęty regulaminem uczestnictwa. Czat nie posiada funkcji wglądu na czyjeś IP. Poza tym komu potrzebny adres IP? Chcesz się przekonać to możesz moderować ten czat. Zgłaszasz się na ochotnika?

Cytuj
"Niesądze by na czacie mozna bylo coś uzgodnić - chocby jasny  'temat omówienia'."

Czat posiada możliwość otwierania prywatnych okien konwersacji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytuj
Rozumiem, że mrugająca okiem buźka ma złagodzić formę. Duży uśmiech
Bo próbujesz manipulować.

Nie to ty manipulujesz wmawiając mi, że ja manipuluję kiedy nawet nikogo nie nakłaniam a grzecznie pytam ludzi co o tym myślą i sam widzisz tego efekty. A ty na privie wypowiedziałeś się za użytkowników myśląc, że Ci pójdą za twoją racją, a okazało się inaczej, że ludzie są przychylni pomysłowi. Chcą przekonać się.

Scaliłam posty. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 23:19:54 wysłane przez janneth » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 30, 2012, 22:08:10 »

Cytuj
Administratorzy for otrzymają przywilej zachowania porządku w sensie moderowania, sam czat posłuży się do wymiany poglądów o tematyce omawianej powszechnie na forach ezoterycznych, religijnych, filozoficznych i spirytystycznych jak na przykład to. Ogółem mówiąc - o tematyce duchowej czy też rozwoju duchowego. Oczywiście sposób wymiany poglądów będzie podjęty regulaminem uczestnictwa.

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz.



Czasami zdarza mi się myśleć, że może moja wyobraźnia jest ograniczona - a potem życie pokazuje ze jednak nie moja. Ale moze sie mylę.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 30, 2012, 22:09:42 »

Cytuj
Rozumiem, że mrugająca okiem buźka ma złagodzić formę. Duży uśmiech
Bo próbujesz manipulować.

Nie to ty manipulujesz wmawiając mi, że ja manipuluję kiedy nawet nikogo nie nakłaniam a grzecznie pytam ludzi co o tym myślą i sam widzisz tego efekty. A ty na privie wypowiedziałeś się za użytkowników myśląc, że Ci pójdą za twoją racją, a okazało się inaczej, że ludzie są przychylni pomysłowi. Chcą przekonać się.

Ludzie mogą sobie chcieć. Tu nie ma zastosowania demokracja. Rządzi jednostka. Ot, co.  Duży uśmiech
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 30, 2012, 22:12:41 »

Cytuj
Administratorzy for otrzymają przywilej zachowania porządku w sensie moderowania, sam czat posłuży się do wymiany poglądów o tematyce omawianej powszechnie na forach ezoterycznych, religijnych, filozoficznych i spirytystycznych jak na przykład to. Ogółem mówiąc - o tematyce duchowej czy też rozwoju duchowego. Oczywiście sposób wymiany poglądów będzie podjęty regulaminem uczestnictwa.

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz.



Czasami zdarza mi się myśleć, że może moja wyobraźnia jest ograniczona - a potem życie pokazuje ze jednak nie moja. Ale moze sie mylę.

Zobaczysz jak się zmieni klimat tego miejsca, całkowicie odżyje to forum.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytuj
Rozumiem, że mrugająca okiem buźka ma złagodzić formę. Duży uśmiech
Bo próbujesz manipulować.

Nie to ty manipulujesz wmawiając mi, że ja manipuluję kiedy nawet nikogo nie nakłaniam a grzecznie pytam ludzi co o tym myślą i sam widzisz tego efekty. A ty na privie wypowiedziałeś się za użytkowników myśląc, że Ci pójdą za twoją racją, a okazało się inaczej, że ludzie są przychylni pomysłowi. Chcą przekonać się.

Ludzie mogą sobie chcieć. Tu nie ma zastosowania demokracja. Rządzi jednostka. Ot, co.  Duży uśmiech

Dzięki komu rządzi Mrugnięcie ?


Scaliłam posty. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 23:18:11 wysłane przez janneth » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 30, 2012, 22:22:55 »

Dzięki komu rządzi Mrugnięcie ?

A co proponujesz? Zamach stanu?  Duży uśmiech
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 30, 2012, 22:30:35 »

Proponuję powrócić do wątku głównego  Mrugnięcie na inny temat popiszemy sobie na czacie, który chcę tutaj udostępnić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 22:47:07 wysłane przez Piotr » Zapisane
janneth


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Styczeń 30, 2012, 22:57:53 »

Czat to mi przede wszystkim nie działa Uśmiech ...sprawdziłam sobie z ciekawości. Wam też?
A czasy, gdy się na nim gadało, pamiętam doskonale. Temat przewodni nigdy nie był potrzebny. Wchodziło się i rozmawiało o tematach poruszanych na forum, o zainteresowaniach; tylko w bardziej bezpośredniej i "ludzkiej" formie, znacznie swobodniej niż tutaj, gdzie każda wypowiedź wydaje się być napuszoną, z rozwagą "kaligrafowaną", a potem jeszcze po tysiąckroć poprawianą Duży uśmiech 
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 30, 2012, 23:02:03 »

miło, że to piszesz Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 30, 2012, 23:05:19 »

Proponuję powrócić do wątku głównego  Mrugnięcie popiszemy sobie jak będzie  czat
Cytuj
Administratorzy for otrzymają przywilej zachowania porządku w sensie moderowania, sam czat posłuży się do wymiany poglądów o tematyce omawianej powszechnie na forach ezoterycznych, religijnych, filozoficznych i spirytystycznych jak na przykład to. Ogółem mówiąc - o tematyce duchowej czy też rozwoju duchowego. Oczywiście sposób wymiany poglądów będzie podjęty regulaminem uczestnictwa.

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz.



Czasami zdarza mi się myśleć, że może moja wyobraźnia jest ograniczona - a potem życie pokazuje ze jednak nie moja. Ale moze sie mylę.

Zobaczysz jak się zmieni klimat tego miejsca, całkowicie odżyje to forum.

Mrugnięcie
widzisz że nie żyje.

podaj nazwe skryptu jaki miałby być użyty i demo opcji superadmina.

sęk tkwi w szczegółach zwykle.



Ale moim zdaniem, skoro admini sobie nie radzą na forach (ogólnie) z flowem,
bo albo jest nadkontrola albo chaos
albo restrykcyjnie tłumią przejaw niektórych informacji - albo skala dezinformacji wzrasta.

Tudziesz różne interesy quasi ezoteryczno-swiatopogladowo-polityczne szybko dają swój wyraz
- to jak chcesz  - żeby admini doszli do wspólnego regulaminu  i ogarnęli taka zabawie na zywo?

Na tym forum ugruntowałem się w  przekonaniu że skupianie niektorych odmienności poglądowych kompletnie nie ma sensu - bo zawsze jakaś strona będzie się czula poszkodowana.
Po prostu pewne kontakty wogóle nie powinny miec miejsca.

Tak się kształtuje czasoprzestrzeń w naturze.
W internecie możemy odzwierciedlać tę naturalną lub tę sztuczną.


Potem się mnożą urazone ambicje i poczucia godności i inne takie ludzkie przypadłosci.

A używanie mają jedynie implanty, ich autorment
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bestgame watahafarkas shaggydogss kociarnia eye