Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 11:45:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ministerstwo starożytności  (Przeczytany 5909 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Marzec 23, 2011, 22:55:01 »

Cytuj
Wracając do tematu, to zauwarzyłem, że całkowicie bez echa przeszedł nius na temat wywalenia po wielu latach DR ZAHIEGO HAWASSA i zastąpienia profesorem, który podpisał się pod umową trójstronną(UW-DŚ-UK) oraz był kierownikiem wykopalisk przy piramidzie mułowej.


Czyżby niektórym forumowiczom z tego powodu zabrakło przysłowiowego "języka w gębie..."?


Witaj Sobek Uśmiech  No właśnie liczyłam że, ktoś  skomentuje tę wiadomość ,a tu tymczasem nic  Z politowaniem  Pewnie zwolennicy Pch ,boją się "zapeszyć " a przeciwników zatkało ?  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 23:05:46 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 24, 2011, 22:00:27 »

W czym miało niby mnie zatkać? Toż nie Łobos/samcio twierdzili, że Hawass to ich człowiek i oczywiście pomoże gdy będzie już czas? Mam przytoczyć odpowiedni fragment sesji?
Ponadto - jaki sens ma aktualnie udowadnianie kłamstw skoro sam "naczelny" - samcio przyznał się, że kołował swoich wyznawców, bo tego potrzebowali? - również na życzenie służę odpowiednim cytatem z sesji
Zapisane
Sobek
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 25, 2011, 11:40:57 »

Cytat: arteq
W czym miało niby mnie zatkać? Toż nie Łobos/samcio twierdzili, że Hawass to ich człowiek i oczywiście pomoże gdy będzie już czas?

Ty piszesz o Hawassie, którego już nie ma! Ja piszę o PROF. DR ALAA ELDIN SHAHEEN, który "przejął pałeczke".


Cytat: arteq
Mam przytoczyć odpowiedni fragment sesji?

Ty chcesz przytaczać jakieś fragmenty sesji, ja piszę O FAKTACH, które NIEZPRZECZALNIE miały miejsce w Egipcie. Odnoszę wrażenie Arturze, że żyjemy w dwóch różnych światach...



Dlatego ja jako RACJONALISTA proszę Cie abyś odniósł się do FAKTU ZMIANY głównego stanowiska w MINISTERSTWIE STAROŻYTNOŚCI, a nie do tego co kiedyś mówił: "Enki vel Samcio" czy "Lucyna & Ska"....
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 25, 2011, 12:24:37 »

Piszę o tym jak wielu forumowiczów zaciekle broniło Łobos i tego co mówiłą, gdy ja wykazywałem, że w wielu przypadkach po prostu perfidnie kłamie. Chodzi o to, że nadal wielu forumowiczów trzma się pch i patrzy z uwielbieniem i nadal jest zaślepionych i naiwnych - bo jak inaczej określić ich zachowania w świetle gdy sam samcio/Łobos przyznali się do kłamstwa. To są fakty. Dlaczego nagle mamy o tym zapomnieć? Bo wielu osobom jest wstyd, że dało się manipulować? Bo wychodzi na jaw ich fanatyzm i dziecinność pokrzykiwań?

To, że zmienił się człowiek zawiadujący jakąś instytucją? - nie wiem co w tym ma być dziwnego. Tym bardziej w świetle okoliczności - zmiany ekipy rządzącej z którą Hawass był mocno związany.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 25, 2011, 20:01:08 »

W takim razie co osiągnął pch dzięki temu, że taki a owaki zasiadł na danym stanowisku? Tylko konkrety, bez przewidywań i życzeń - które są aktualnie jedynie w sferze marzeń. Ze swojej strony posługuję się w znacznej części faktami. Ty zdajesz się stawiać na równi (jako pewnik) swoje pojedyncze marzenie (całą nadzieję pokładasz w objęciu stanowiska) z "moimi" faktami (udowodnionymi licznymi kłamstwami).

Nie odbieram nikomu wolnej woli - niech wierzą sobie w co chcą. Wskazuję jedynie na jawne kłamstwa, które już padły.

Jasne, biedny pch - rzucane kłody pod nogi, permanentne przeszkadzanie jednym słowem "do szkoły pod górkę". Może wypadało nieco pochylić głowę i wykazać nieco pokory zamiast przepowiadać rzucenie na kolana całego światka archeologicznego... Buta, zarozumiałość i pycha na każdym kroku: np. prace porządkowe (jasno to było napisane na pozwoleniu) nazywać pracami archeologicznymi. Takie przedstawianie rzeczywistości nazywa się - i to delikatnie mówiąc - manipulacją. 

Skoro ktoś odchodzi ze stanowiska to logicznym jest że ktoś inny je zajmie - to raz. Dwa - nieśmiało przypomnę, że "przepowiadane" było, że to Hawass jest ich człowiekiem i im pomoże. Tylko proszę, nie mówcie teraz, że pomógł... odchodząc ze stanowiska... (dobrowolnie tego nie zrobił).

Moje stanowisko od początku jest takie samo, to co napisałem 2 lata temu podpiszę i dzisiaj. Nie muszę "zmieniać" wykłądni jak robi to nieprzerwanie i permanentnie pch.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 25, 2011, 23:23:09 »

Cytat: arteq
Chodzi o to, że nadal wielu forumowiczów trzma się pch i patrzy z uwielbieniem i nadal jest zaślepionych i naiwnych - bo jak inaczej określić ich zachowania w świetle gdy sam samcio/Łobos przyznali się do kłamstwa. To są fakty. Dlaczego nagle mamy o tym zapomnieć? Bo wielu osobom jest wstyd, że dało się manipulować? Bo wychodzi na jaw ich fanatyzm i dziecinność pokrzykiwań?

>Arteq< wyczuwam nutkę żalu, że to zaślepienie i uwielbienie kierują w stronę ... nie tę "jedynie słuszną". Duży uśmiech
Osobiście od początku byłem umiarkowanym zwolennikiem PCH i w dalszym ciągu takim pozostaję, pomimo to nie uważam siebie za zaślepionego, za naiwnego, ni też nie spozieram w nic i nikogo z uwielbieniem.
Jasne, ze dostrzegam wiele dziwnych, nie do końca normalnych zjawisk w PCH, ale pamiętam też o tym, ze jak każdą organizację (również kk) tak i tę tworzą nie aniołowie, a zwykli ludzie.
PCH będę kibicował choćby ze zwykłej sympatii, bo to dzięki nim otworzyły mi się oczy zdecydowanie szerzej niż miało to miejsce do czasu "przed PCH".
Jeśli kogoś to drażni, no to ten ktoś ma problem ... ze sobą.
Jeśli dla kogoś jest to fanatyzmem, no to ten ktoś ma problem ... ze sobą.

Tyle tytułem ofa, zaś o komentowaniu zmian na stołkach w NRS. Co tu komentować?
Osobiście nie gustuję w spekulacjach typu - czy to En-Ki doprowadził do tej zmiany, czy jaki inny "palec ..."?  Duży uśmiech
Nastąpiły i uważam, że dobrze. Teraz będziemy obserwować rozwój wydarzeń.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 26, 2011, 10:21:08 »

Nie mam żadnego żalu odnośnie kierunku zaślepienia. Wiem, że pijesz do KK, więc powiem Ci, że jak widzę w KK jest też wielu zaślepionych i oczywiście nie jest to dobre, ani dla KK anie tez dla nich samych. Nigdy nie użyłem określenia "jedyna słuszna" ani tez nie agitowałem.

Czy określiłbym że mnie pch drażni? Nie, nie drażni. W gruncie rzeczy to mi ich żal - to słowo najbardziej chyba pasowałoby.
Fanatyzm... tak, widzę wiele postaw fanatycznych, nikogo za uszy nie wyciągam, prawo do komentarza jak na razie mam. 
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

informatyka swietadynastiatoftegard radarodzicowsp289 forumwatachyzielonegoamuletu zoo-cassmitha