Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 19:28:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: 'O CZYM 96% KATOLIKÓW NIE WIE'---- O zgrozo !!!  (Przeczytany 938 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
quetzalcoatl44
Gość
« : Kwiecień 04, 2011, 14:04:53 »

east nie odpowiedzialem ci jeszcze ja wcale jakos specjalnie nie popieram doktryny kk, dla mnie kk to miasto na 7 wzgorzach z apokalipsy wiadomo jak skonczy...chyba ze sie myle...to tacy sami faryzeusze jak kiedys zydzi od innych wymagaja, udaja aniolow, a sami nie wchodza do krolestwa i innym nie daja..,chociazby sprawa eucharysti...pozatym szatan dla mnie to system tego swiata - technologia , to szalenstwo czlowieka ktore nie ma zadnej drogi tylko jedna ktora wiedzie do unicestwienia.. holokaust..CERN..666 coz nie da sie temu zaprzeczyc

bardzo cenie duchowosc roznych kultur indian, tao, buddzym, hinduizm, jednak wydaje mi sie ze w tej rzeczywistosc najwieksza wartosc ma wiara w Chrystusa ona laczy i ma takie same znaczenie jak nauki innych oswieconych mistrzow z tym ze jescze laczy sie z ofiara milosci do czlowieka...wcielonego avatara -Boga jakim byl Chrystus

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 14:06:48 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-of-pandas devilssoldiers akademiajazdykonnej telenovelasmundo film