Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 18:18:43


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Jezus - jak to z nim właściwie jest...  (Przeczytany 1014 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sventer
Gość
« : Kwiecień 04, 2011, 22:34:39 »

o zwojach z Qumran był tu gdzieś temat, ja bym jednak do tego jakieś wagi specjalnej nie przywiązywał. Nawet jeśli katolicy uświadomieni zostaną o Jezusie "inaczej" to nic to nie zmieni. Dalej będą tacy jacy są a być może powstanie kolejny kilkudziesiętno tysięczny odłam Chrześcijańastwa...

Tym samym kolejna głupia religią mamiąca o datki itd. Ignorancja, Religie, Banki i cały system państwo tworzą jedno nie ma się nic z tego. Gdzieś tu kiedyś o tym pisałem. Po za tym każda religia na ziemi ma wspólny punkt tylko inna treść za każdym razem jednak ten sam system potem lekko ktoś to przebudował na jednego Boga kiedyś było mnóstwo bogów widocznie się łatwowiernym znudziło.

Dżizas o ile istniał pewnie przewraca się grobie patrząc na "Chrześcijan". Ale cóż zrobić gdy ludzie czegoś nie potrafią wyjaśnić to muszą rzucać Bogami na lewo i na prawo...

A myślę że lepszą drogą poznania jest nauka jest fascynująca, sprawdzalna, doświadczalna ma tyle cech że jeśli np: ja coś odkryje i ktoś zrobi to samo co ja to dzięki temu mamy 100% że to coś na prawdę istnieje itd. Nauka jest fascynująca natomiast religia niesie ze sobą ciemnogród umysłu.

Wiara w Jezusa itd. po co wam? Nie wiem czy wy nie czujecie się na tyle silni aby żyć własną wolą? Zwalacie all(wszystko) na Boga(a bo tak CI jest przeznaczone itd.)(to jego wola boża). Gówno prawda człowieku. A może boicie się paru wersetów tysiące razy przez zmienianych przez kapłanów.
A może wynika to wszystko z niewiedzy?

Jak kto woli ale takich Jezusów jest pełno i także tutaj na forum...

W sumie rzadko się wypowiadam tu bo można do głowy dostać czytające te pseudo informacje wypowiedzi itd. Chcecie traćcie czas sobie na bożku ja wolę zająć się czymś innym. Ale to już nie długo będzie żeby cokolwiek robić ludzi obudźcie się w końcu bo nie ma czasu na walkę ze sobą z innymi ludźmi ani tez na to aby zastanawiać się nad tym jak jest Bóg, jaki może być i czy wg. istnieje. Żyjemy w czasach gdzie jest coraz ciężej ludziom. 2 miliardy istnień na tej planecie mają problemy z podstawowymi potrzebami higieną itd.
Analfabeci dookoła itd. mamy 3 wojnę światową rocznie w każdym z państwa z powodu morderstwo chorób. itd. umiera setki tysięcy ludzi. A będzie jeszcze gorzej, jak myślicie dlaczego rosną wydatki na NFZ itd.? z powodu coraz wiecej chorych. Może gdyby płacili lekarzom za wyleczenie pacjenta byłoby lepiej bo tak to tylko płaca im za "leczenie" a nie wyleczenie.

Kolejna wojna nas czeka i tak w kółko z roku na rok więcej. A planeta tego nie wytrzymuje odpłaca nam się bo przyroda jak i cały wszechświat działają w symbiozie albo równowaga albo śmierć.

Już o tym wielu pisało mn.in Wasz Jezus, Budda, wszyscy dosłownie wszyscy ale Wy tego nie widziecie nie widzicie pewnych spraw. Starożytni ludzi i zamierzchłe cywilizacje próbowały ostrzec nas przed idiotyzmem ludzkim pożadaniem więcej i więcej. Teraz się wybijamy gorzej niż zwierzęta więc nie fandzolcie mi o wolnej woli bo się śmieszne zaczyna robić. Wy ją macie ale nie korzystacie.

za 50 lat nie będzie życia a elity uczynią z resztek ludzi pożywkę dla siebie i tak w kółeczko. Wyobraźcie sobie ze za jakieś 10 lat będzie coraz większy problem z żywnością ceny w górę żywności coraz mniej bo ziemia już sie nie nadaje do uprawy w wielu regionach nasze płuca ziemi jak lasy tropikalne wypalamy przez co zabijamy naszą faunę i florę odpowiedzialną za coś co daje nam życie TLEN.

ja juz nie mogę czytać tych bzdet o religiach po prostu szum sie robi i nie da się ja nie wiem gdzie wy macie rozum schowany? Chcecie sie bac kogos/boga/kota/ mamy itd. bójcie ale potem nie gadajcie "ja nic nie zrobiłem". Każdy przejaw manifestacji bardziej lub mniej jawny jak choćby nie głosowanie daje coś więcej bo itak Twoj glos sie nie liczy.

Zamiast zastanawiać się nad Jezusem zastanówcie się nad sobą swoim życiem i życiem swoich dzieci. Co przez ta głupote zostawiacie nam młodszym ludziom? mamy po was sprzątać? Boję się sytuacji w której juz nie będzie kto miał tego sprzątać. Ropa się kończy najcenniejszy surowiec na świecie bo ktoś kiedyś tam zapomniał powiedziec "ej to nie jest odnawialne" i karuzela sie kreci. Więc do stu piorónów obudźcie się w końcu, niby tacy tu mi kiedyś truli ze starszy to mądrzej że bardziej doświadczony itd. ale jakoś tego w czynach nie widze a słowa maja takei znaczenie choby zadne.

Osobiście mam dość tego systemu monetarnego jest tak bez sensowny i bez celowy. Zamiast robić coś dla kogoś ja od swoich bliskich itd. znajomych słysze wszędzie kasę znam jedną osobą tylko co robi od czasu do czasu coś za nic dla innych. Sam też od czasu do czasu robie cos dla innych za nic a szczególnie coś dla pasji.

Za to nie widze tego u wielu. slyszę teksty "skoro tam pracujesz to powinieneś dostawac kase". No głowa boli wszędzie pieniądze. Uwięzienie mozemy być w ciele ale nigdy w umyśle..

A tera paa dobranoc...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2011, 22:58:11 wysłane przez Sventer » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rezerwat-mustangow sanguisregum goldcraft szkolamagii norwegland