Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:32:22


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: RADIONIKA - LECZENIE BIOREZONANSEM  (Przeczytany 13431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« : Kwiecień 11, 2011, 21:27:37 »


Dyscyplina "lekarska" , którą postaram się tutaj w skrócie omówić nazywa się  RADIONIKA.

Odsądzona od czci i wiary przez klasyczną farmakologię jednak przebija się do masowej świadomości własnymi siłami.
Dlatego , ze jest wysoce skuteczna, bezinwazyjna i bezbolesna. Sprawdziłem to osobiście.

 Czym jest radionika ?

Najogólniej rzecz ujmując zajmuje się ona tym samym, czym zajmuje się medycyna chińska oparta na czakrach , meridianach i tzw sile zyciowej CHI.  Z tym, że w radionice nie mówi się o tajemniczej sile życiowej, tylko o prądzie elektrycznym niskiej częstotliwości. Radionika wykorzystuje fakt, że wszystko , dosłownie wszystko, co istnieje zbudowane jest z węzłów fal różnych częstotliwości. Również człowiek. Podkreśla się , ze to LUDZKI ORGANIZM sam wie co jest dla niego dobre, a co nie. Wszelkie urządzenia użyte w tej metodzie są jedynie "wzmacniaczami" oraz  "wygaszaczami" odpowiednich częstotliwości. O harmoniczności czy też braku harmonii decyduje wyłącznie organizm ludzki.

Ale po kolei.

Radionika została odkryta w San Francisco przez dr Alberta Abramsa (1863 - 1924) i awansowała na przestrzeni lat w wyniku specjalnych wysiłków wielu lekarzy i wielu wybitnych osobistości, takich jak Dr Ruth Drown (USA) i George de la Warr, David Tansley i Rae Malcolm (Wielka Brytania). Wielka Brytania jest głównym ośrodkiem praktyki Radioniki w dzisiejszym świecie.

         Jednym z podstawowych twierdzeń Abramsa jest to, że wszystko, co istnieje, ma niepowtarzalny podpis wibracyjny. Podpisy te są reprezentowane w Radionice przez różne systemy kodów. Ogromna liczba kodów systemowych jest w użyciu. Najczęstszymi są Zakresy, które są prostymi numerycznymi deskryptorami. Malcolm Rae wprowadził system Magneto-geometryczny, który opisuje podpisy wibracyjne pod względem ich stosunku do kąta pola magnetycznego Ziemi. Pozostałe systemy to : alfanumeryczny, który korzysta z liter, cyfr, kolorów oraz Dynamiczny Eter - system kodowania, który wykorzystuje kształty, ich dokładne  rozmiary w precyzyjnych relacjach  do siebie. Kody są stosowane zarówno w badaniach, jak  i leczeniu i obejmują szeroki zakres, w tym na przykład całą anatomię i fizjologię człowieka; patogenów takich jak bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty; wiele form trucizn i toksyn; wielu chorób, jak i wielu czynników, które mogą przeciwdziałać problemom. Mogą one obejmować, na przykład, środki homeopatyczne, środki ochrony roślin kolory, wzory antidotum na bakterie i wirusy, i wielu innych czynników.

         Tak więc lekarz może korzystać z wielu możliwych rozwiązań dla pacjenta i jego zadanie ( z użyciem radioniki ) polega na znalezieniu nie tylko źródeł problemów pacjenta, ale także najbardziej odpowiednich środków naprawczych. Lekarz może również wspomagać tą metodą terapie  non-Radioniczne, a większość lekarzy będzie również współpracować z ortodoksyjnymi procedurami medycznymi oraz innymi dodatkowymi  lekarzami w razie potrzeby. Techniki Radioniczne są również z powodzeniem stosowane w leczeniu zwierząt i w rolnictwie.

         Wielu praktyków - radioników  pracuje zdalnie ze swoimi pacjentami, którzy mogą znajdować  się  w dowolnym miejscu na świecie. Pacjent dostarcza małą próbkę włosów i opisuje swoje objawy. Z tego lekarz jest w stanie zbudować analizę, co z kolei prowadzi do procedur leczenia. Samo leczenie jest zazwyczaj zdalne, lub też "nadawane radiowo" jak to jest czasami nazywane, a pacjent powinien być w stałym kontakcie z lekarzem, aby sprawozdanie na temat  postępów. Lekarz Radionik nie działa bez zgody pacjenta i Radionika nie powinny być traktowana jako coś magicznego lub też jakieś magiczne sztuczki.

Powyższy tekst pochodzi ze strony :  http://www.nicko500.co.uk/Radionics_What_Is.htm
tłumaczenie moje.
Więcej materiałów znajduje się na  :
http://www.albertabrams.com/

Na wyżej wymienionych podstawach zespół niemieckich naukowców skonstruował urządzenie do BIOREZONANSU ( BICOM )
Terapia biorezonansem została opracowana w  1987 r przez dr Franza Morela. Od tamtej pory :

dzięki kompleksowemu rozwojowi technicznemu stało się możliwe poszerzenie spektrum częstotliwości w zakresie od 1 – 25 Hz. Z tego powodu niski głęboki zakres częstotliwości jest możliwy do wykorzystania w terapii biorezonansowej. Jest to niezwykle istotny zakres częstotliwości, w której również drgania (fal mózgowych) są osadzone. Jeśli mózg jest głównym centrum koordynacyjnym organizmu możemy sądzić iż dzięki terapiom na niskich głębokich częstotliwościach możemy osiągnąć również ten cel np. regulować lub usuwać blokady na poziomie koordynacyjnym co jak do tej pory było niemożliwe terapeutycznie. Fragment z wypowiedzi H. Brügemanna, przedstawiony w 2009 na Międzynarodowmy Kongresie Biorezonansu w Fuldzie.

„... Nie jest tajemnicą, że wiele istotnych drgań ma znaczny wpływ na nasze systemy regulacji - a tym samym na nasze zdrowie – są to drgania o niskich częstotliwościach. Najważniejsze z nich to prawdopodobnie fale Schumanna. Fizyk prof König dokładnie obliczył częstotliwości fal Schumanna. Najniższa częstotliwość 7,8 Hz, znamienna jest, dla fali hipokampa, która wywiera decydujący wpływ na funkcjonowanie mózgu.”

"Hipokamp - - (łac. hippocampus, Róg Amona Cornu Amoni) element  układu limbicznego odpowiedzialny głównie za pamięć, drobna struktura nerwowa, umieszczona w płacie skroniowym korze mózgowej kresomózgowia. Ma decydujące znaczenie dla pamięci świeżej. Odgrywa dużą rolę w procesach uczenia się. Bierze również udział w koordynacji czynności układu somatycznego i autonomicznego. Zakończenie hipokampu filtruje sygnały, odbierane przez człowieka ze środowiska.

INNE CZĘSTOTLIWOŚCI RÓWNIEŻ LEŻĄCE W ULTRA DŁUGIM ZAKRESIE FALI:
delta : 1 - 3 Hz
theta : 4 -7 Hz
alpha : 8 -13 Hz
beta : 14 - 30 Hz

Są to częstotliwości promieniowania przez mózg, czyli do centrum sterowania ruchem ciała, które w naturalny sposób ma decydujący wpływ na wszystkie procesy organizmu. Jeśli wystąpią zakłócenia w tych zakresach częstotliwości można przyjąć, że będzie to miało negatywny wpływ na jego własny system regulacji, a tym samym na nasze zdrowie.


Powyższe informacje pochodzą  ze strony dystrybutora urządzeń do biorezonansu na Polskę
http://www.monadith.com.pl/bicom_optima,0,90.htm

To , czego w/w  źródła nie mówią, a co wiadomo już z badań  Jacquesa Benveniste czy też Stuarta Hameroffa, częstotliwości fal o których mowa odnoszą się bezpośrednio do modelowania zjawisk kwantowych zachodzących w mikrotubulach cytoszkieletu komórek nerwowych, swoistej infostrady światlowodowej naszego ciała ( owe chińskie kanały dla siły życiowej, albo meridiany )

Podając te wszystkie informacje chciałbym powiadomić szanowne grono  Duży uśmiech, że wkrótce świat jaki znamy się zupełnie zmieni z powodu możliwości, jakie już w tej chwili otwiera przed nami radionika.  Do łask mogą w końcu wrócić nawet szamani  Duży uśmiech Duży uśmiech

Urządzenia do biorezonansu mogą pracować zdalnie. Wyobraźmy sobie , że oto podłączamy do komputera elektrody ( metalowe kule ), a komputer, dzięki specjalnej aplikacji łączy się poprzez internet z gabinetem , gdzie znajduje się urządzenie do biorezonansu. Następuje autoryzacja i w ciągu 30 minut Twój organizm dokonuje samoleczenia.
De facto już to jest praktykowane ( trochę krypto reklamy poniżej, wybaczcie ), tylko w znacznie mniej stechnicyzowanej formie tuż po zastosowaniu określonej terapii.

zacytuję :
Przy pomocy BICOM CHIP istniej możliwość zapisania na nim programów terapeutycznych. Daje to szanse przedłużenia czasu i działania terapii. Wynikająca z tego korzyść to również bardziej ustabilizowana praca organizmu. Wzór częstotliwości wygenerowany podczas terapii zostaje zapisany na chipie, wykorzystując jego właściwości zapamiętywania drgań elektromagnetycznych (BICOM CHIP jest ferromagnetykiem).     Chip jest wklejony w okragły plaster. Zaraz po terapii umieszcza się go na ciele pacjenta. Najlepszym punktem jest miejsce pod pępkiem. BICOM CHIP można także przykleić na te część ciała, która została poddana terapii (np. bolący kark, bark, kolano itd.)  Z badań wynika, że zapisane informacje nie są pobierane przez organizm pacjenta prze cały czas jego noszenia, lecz tylko wtedy gdy organizm ma taką potrzebę. Zatem nie możliwe jest przedawkowanie. Terapie można zapisywać łącznie (cały cykl programów). Zapisana informacja pozostaje aktywna maksymalnie do 1 miesiąca czasu. Chip może być wielokrotnie ładowany. Jeden chip przypisany jest tylko jednemu pacjentowi (nie można go użyczać innej osobie).

źródlo : http://biorezonans.szczecin.pl/terapie-zdrowotne

Zatem nie potrzebny nawet internet. Wystarczy raz w miesiącu wizyta w gabinecie biorezonansu . Co jeszcze, oprócz zdrowia można uzyskać dzięki radionice ?

Otóż w podanym powyżej linku zainteresowała mnie TERAPIA ANTYDEPRESYJNA w której aktywizuje  się między innymi,  ..
wytwarzanie endrofiny, wyrównanie poziomu i poprawienie działania  serotoniny, przywrócenie pozytywnych stanów psychicznych ( radość, zadowolenie z życia). . Odważnie zadeklarowane !

Jak wiemy endorfina to naturalny narkotyk wytwarzany przez nasz mózg. Czy to oznacza, że wystarczy wgrać program na Bio Chipa i mamy cały miesiąc legalnego haju  Coś?
Ktoś to musiałby przetestować Mrugnięcie

I teraz ktoś mógłby powiedzieć, że to wszystko wygląda za pięknie , aby mogło być prawdziwe. Otóż jest prawdziwe i skuteczne przynajmniej jeśli chodzi o terapię antynikotynową.  Sprawdziłem to osobiście.

pozdr
east
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 11, 2011, 23:27:39 »

No wlasnie szukałem Twego postu east,
gdzie pisałeś coś o "ściąganiu" sekwencji (medykamentu) na dysk..
jako wizja przyszlosci. (ale to chyba nie to).

Chciałem nawiązać do tematu
iż to juz miewa miejsce..
onegdaj napisałem na FPCH post o nanotechnologii naswietlania lekow, (z ktorą experymentowałem)
co znalazło kolejnego dnia krzywe odbicie na forum leszka, w ktorym przedstawiono o w spiskowym świetle jako rzekome manipulacje koncernow farmaceutycznych. 
Widzac takie akcje..   zastanawiasz sie czy to nastawienia tak blokują percepcję komunikatu.

W każdym razie przykladowe chemiczne placebo moze zawierac składową sekwencji zmiennospinowej,
podobnie jak te ze składnikami.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2011, 23:41:03 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2011, 09:36:33 »

Badania przeprowadzone przez Agencję Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (DARPA) polegające na podłączaniu do głowy prądu o napięciu 9V przyniosły ciekawe rezultaty. Okazuje się, że takie lekkie porażenie może znacznie poprawić nasze wyniki we wszystkich praktycznie dziedzinach.

Badanie to polegało na tym, że części z grupy ochotników podłączono do głowy elektrody zasilane bateryjką 9V, które wysyłały do mózgu prąd o natężeniu 2 mA. Następnie kazano całej grupie grać w stworzoną przez DARPA grę, na której normalnie szkolą się żołnierze – DARWARS Ambush! – i porównano wyniki osób „pod prądem” z tymi, których potraktowano tylko placebo.

Okazało się, że ci przez mózgi których naprawdę płynął prąd mogli pochwalić się aż dwukrotnie lepszymi wynikami.

Technika ta nazwana jest przezczaszkową stymulacją stałoprądową i obecnie jest stosowana na przykład przy rehabilitacji osób, które przeszły udar mózgu. Dzięki niej są oni w stanie na nowo „nauczyć się” pewnych podstawowych czynności, utraconych w wyniku udaru.

U osób zdrowych z kolei może ona poprawiać praktycznie wszystkie możliwości mózgu – począwszy od percepcji zmysłowej, przez kontrolę ruchów aż po możliwości pamięci.

Jednak wszystkim, którzy planują poprawić swoje umiejętności w Counter Strike odradzamy jej stosowanie bez odpowiedniego nadzoru lekarskiego. Metoda ta nie jest bowiem do końca przetestowana, a w końcu mózg jest naszym najcenniejszym organem.

http://www.geekweek.pl/prad-poprawi-nam-mozgi/321901/#more-321901

Coraz więcej źródeł potwierdza to, że słabe prądy wpływają na działanie naszego organizmu w praktyczny i zauważalny sposób.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 17, 2011, 10:12:25 »

przypomniało mi to "zabawę" ze szczenięcych lat- przykładanie 9V-tówki do języka,-
w świetle powyższego te zamierzchłe już podwórkowe wygłupy nabierają nowej wymowy..? Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2011, 10:31:14 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 17, 2011, 11:49:52 »

songo kupujemy 9cio voltówki  i wracamy do przeszłości Mrugnięcie
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 26, 2011, 16:04:55 »

Na dzień dzisiejszy wiedza i urządzenia w Polsce są mało zaawansowane w tej dziedzinie . Sam korzystałem z biorezonansu , owszem blokuje to co się mu każe ale powoduje efekt domina , czyli zmienia inne rzeczy których się nie chce .
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 26, 2011, 16:35:37 »

zodiakus71 a na przykład jakie inne rzeczy zmienia ?
Mógłbyś przybliżyć temat  bom ciekaw.
Ja nie zauważyłem po terapii biorezonansem u siebie żadnych  negatywnych efektów ubocznych chociaż przyznam, że skorzystałem wyłącznie z terapii antynikotynowej.

Gdyby nawet tak było , że powstaje efekt domina , to być może jest to - w ostatecznym rozrachunku - korzystny efekt.
Z tego co ja wiem na ten temat to mechaniczne urządzenie /generator prądów niskiej częstotliwości najpierw "skanuje" częstotliwości charakterystyczne dla konkretnego organizmu oraz  jednocześnie częstotliwość odpowiadającą nikotynie ze śliną na konkretnym niedopałku papierosa, który się właśnie spaliło i dopiero później przełącza się zwrotnie takie urządzenie na nadawanie w kierunku pacjenta z tym, że nikotynowe częstotliwości ulegają wygaszeniu ( przesunięcie fazowe częstotliwości ?) .
Tak czy inaczej mechaniczne urządzenie służy tylko za skaner i wzmacniacz, a nasz własny organizm jest tutaj głównodowodzącym i decydentem.
Nie wiem jak jest w innych terapiach zdrowotnych. Jeśli jednak to prawda, że prąd niskiej częstotliwości jest dystrybuowany poprzez tzw meridiany odblokowując stare węzły energetyczne ( nieharmoniczne węzły drgań częstotliwości ) udrażniając tym samym przepływ energii to możliwe, iż następują dalsze przemiany niczym efekt domina.

Pytanie zasadnicze polega na tym , czy i dla KOGO jest to działanie odbierane jako niekorzystne ?

Pytanie odnosi się pośrednio do tego z czym utożsamiamy nasze "ja".
Z psychologicznego punktu widzenia palacza zaciąganie się dymem może być czymś wspaniałym , zaspokajającym , a stąd biorezonans usuwający to źródło przyjemności może dla umysłu stanowić coś niepożądanego. Jednak kiedy jesteśmy świadomi takich objawów oraz tego że są to reakcje umysłu ,to niepożądane skutki szybciej mijają . Jeśli następują jakieś inne efekty przemian to również należałoby się im przyjrzeć .

Niewątpliwie praca z takimi urządzeniami / ze sobą , jest czymś nowym w Polsce i pewnie odkryjemy, że jest wiele  do ulepszenia, ale innej drogi niż próbowanie nie widzę . Niskie częstotliwości są chyba mniej szkodliwe, o ile w ogóle, niż chemiczne leki ,które wolno zażywać tylko na receptę i pod kontrolą lekarza lub farmaceuty ( a i tak są trujące). W każdym razie mamy wybór.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 27, 2011, 20:43:54 »

East korzystałem z tej samej terapii czyli antynikotynowej . Zasada pracy tego urządzenia była mi prezentowana , sam też się tym interesowałem ponieważ jestem elektrykiem więc to co związane z prądem siłą rzeczy mnie interesuje . To że działa to fakt . U mnie zlikwidowało głód nikotynowy - ale ... - właściwie nie głód a pamięć o tym czego mój organizm się domaga . Sam wiesz że nie wolno później palić zapalenie powtórne przypomina organizmowi czego pragnie . Po rezonansie powróciła mi alergia , o ile przy paleniu miałem jakąś radość życia to po biorezonansie wszystko jakoś mnie mniej cieszyło , nieznacznie mniej ale zauważalnie , dziś znów palę i może kiedyś rzucę ale nie tą metodą . Biorezonans to zabawa pracą ludzkiego mózgu  którego obszary są nie do końca poznane a napewno nie są poznane w małych gabimetach prywatnych .
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika panzerdivisiontiger forumhumorystyczne radiomms the-world-is-magic