Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 28, 2023, 11:19:05


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Petycje + poparcie na forum z ankietą  (Przeczytany 35632 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« : Maj 18, 2011, 11:03:22 »

Przymusowe szczepienia i przymusowe badania – dla czyjego tak naprawdę dobra?

Posted by astromaria w dniu 16/05/2011
Zastanów się z ręką na sercu…

…czy jesteś obdarzoną iskrą boskości, godnością, inteligencją i wolną wolą istotą ludzką, zdolną do samodzielnie przemyślanego i odpowiedzialnego decydowania o sobie i losach swoich dzieci…

…czy przeciwnie…

…pozbawionym rozumu, a więc i prawa do decydowania o czymkolwiek baranem, „hodowanym” przez jakieś tajemnicze i samozwańcze „elity” , które mogą arbitralnie („dla Twojego dobra”) podejmować nieodwołalne i pozbawiające Cię prawa do samostanowienia decyzje?

Czy wiesz, w jaki sposób władza manipuluje Tobą, skłaniając Cię do podejmowania pozornie „demokratycznych” i „suwerennych” decyzji, które w rzeczywistości są wygodne lub opłacalne wyłącznie dla władzy, a dla Ciebie mogą być wręcz szkodliwe?
Władza manipuluje Tobą używając narzędzia LĘKU i obiecując Ci „BEZPIECZEŃSTWO”.

Władza oferuje Ci to „bezpieczeństwo” w ilościach hurtowych.

Przyjrzyj się uważnie reklamom banków, ubezpieczeń, leków, a zwłaszcza szczepień. Te ostatnie są szczególnie perfidne. „Obejmij mnie szczepieniem”… obejmij, prawda, jak czujesz się bezpiecznie gdy ktoś Cię obejmuje?

Reklama pokazuje sielski pokoik dziecka z drewnianym łóżeczkiem i misia… ale cóż to? Sceneria nagle się zmienia! Drewniane łóżeczko znika, a zamiast niego pojawia się metalowe, stojące w białej sali, z kroplówką obok. Pomyśl, jakie to potworne! Jeśli nie zaszczepisz swojego dziecka przeciwko pneumokokom spowodujesz, że zachoruje, będzie cierpieć, a można nawet umrze! I kto będzie temu winien? Wyrodna, lekkomyślna i nieodpowiedzialna macocha!
Dałaś się przestraszyć?

Jeśli tak, to wiedz, że cynicznie zagrano na Twoich uczuciach i wykorzystano Twój lęk.

Prawda wygląda zupełnie inaczej – to właśnie szczepienia są najczęstszą przyczyną chorób i śmierci małych dzieci. Pisząca te słowa również mało nie straciła syna, który w wieku 3 miesięcy po potrójnej szczepionce zachorował na zapalenie opon mózgowych i groźną infekcję jelit i w stanie bardzo ciężkim znalazł się na OIOM-ie. O nieustającym i niezrozumiałym krzyku przez całe niemowlęctwo i tzw. zwiększonym napięciu mięśniowym wszystkich trzech moich synów nawet nie wspomnę, bo to wydaje się drobiazgiem w porównaniu ze wspomnianym zapaleniem opon mózgowych.
Wiedz, że prawda o szczepionkach jest zupełnie inna, niż ta, którą Ci przedstawiają.

Nie jest również prawdą, że istnieje obowiązek poddawania dzieci szczepieniom! W tym przypadku zastosowanie ma tzw. „obowiązek obywatelski”, a nie prawny. Obowiązek obywatelski wynika wyłącznie z poczucia odpowiedzialności za resztę społeczeństwa i chodzi w nim o nieinfekowanie innych chorobami zakaźnymi (co jest rzecz jasna bardzo bałamutnym mąceniem w głowie, bo jeśli szczepienia rzeczywiście chronią przed zachowaniem, to zaszczepieni nie mają żadnego powodu, żeby obawiać się zainfekowania przez niezaszczepionych).

Skoro więc ryzykują tylko niezaszczepieni, a zaszczepieni nie mają się czego obawiać, jaki może być powód terroryzowania igłami całego społeczeństwa?
A teraz oddaję głos fachowcowi, prof. Dorocie Marii Majewskiej, która od lat prowadzi rzetelne badania naukowe nad skutecznością i skutkami ubocznymi szczepień:
Do przemyślenia, zwłaszcza w kontekście histerii dotyczącej zachorowań na odrę z rzekomego powodu braku szczepień.
W Polsce dzieje się coś bardzo złego: prawdopodobnie na naszych dzieciach są testowane nowe szczepionki!
Witam Państwa,

Dostaję od polskich rodziców coraz więcej informacji o coraz częstszych, ciężkich, tragicznych w skutkach powikłaniach poszczepiennych u niemowląt. Podejrzewam, że w Polsce nielegalnie i bez zgody rodziców na wielką skalę testuje się na niemowlętach nowe szczepionki z bardzo toksycznymi adiuwantami. Pisałam o nich wcześniej, że powodują masywną burzę cytokin prozapalnych w organizmie, prowadząc m.in. do ostrego zapalenia mózgu ze wszystkimi tego tragicznymi konsekwencjami: autyzmem, padaczką, upośledzeniem umysłowym, udarami i obrzękami mózgu, niedotlenieniem, zgonami. Adiuwanty te mogą znajdować się w każdej szczepionce.

Poniżej dowody (szukaj na stopcodex.pl), że w Polsce testuje się nowe szczepionki dla koncernów farmaceutycznych. Pytanie, czy wszyscy rodzice dzieci, które brały udział w tych testach, wiedzieli o tym i zdawali sobie sprawę z możliwości tragicznych powikłań szczepień? Podejrzewam, że nie. Prawdopodobne, że wyniki tych tajnych testów wcale nie są publikowane. Sytuacja może przypominać zabicie parę lat temu testowymi szczepionkami kilkunastu bezdomnych Polaków w Grudziądzu. Powinien tym się zająć jakiś reporter śledczy.
Zagrożenia ze strony nowych adiuwantów szczepionek (28.04.2011)

Z danych zebranych w amerykańskiej bazie powikłań poszczepiennych, VAERS, wynika, że wszystkie szczepionki mogą powodować poważne NOPy i zgony. Poszczepienne choroby neurologiczne zazwyczaj zaczynają się od fazy ostrego zapalenia mózgu (encephalitis), które może kończyć się zgonem (u niemowlęcia śmiercią łóżeczkową, SIDS), może przechodzić w fazę przewlekłą i kończyć się trwałym upośledzeniem oraz chorobami m.in. takimi jak autyzm, padaczka, ADHD, upośledzeniem umysłowym i innymi zaburzeniami. Rząd USA wypłacił już miliardy $ odszkodowań tysiącom dzieci, które rozwinęły poszczepienne encefalopatie, więc de facto przyznał, że nierzadko zdarzają się one po szczepieniach.

Odszkodowania te wypłaca rząd z pieniędzy podatników, natomiast firmy farmaceutyczne kupiły sobie immunitet i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za produkcję toksycznych szczepionek. W Polsce nikt nie ponosi odpowiedzialności za poszczepienne okaleczenia lub zgony dzieci. Z tymi problemami zmagają się sami rodzice.

Wiele składników szczepionek może powodować jatrogenne zapalenie mózgu. Mogą je wywoływać przedostające się do mózgu toksyczne dodatki do szczepionek, takie jak thimerosal (rtęć), aluminium i inne; albo zawarte w szczepionkach toksyny (szczególnie toksyna krztuśca obecna w szczepionce DTP); albo zawarte w szczepionkach uaktywnione i mutujące wirusy (np. w MMR); albo inne składniki szczepionek (obce wirusy, białka, adiuwanty, zanieczyszczenia), które silnie pobudzają produkcję cytokin zapalnych w mózgu i całym organizmie. Może to mieć tragiczne konsekwencje w postaci chorób degeneracyjnych, autoimmunologicznych, obrzęków mózgu, niedotlenienia i nieodwracalnego uszkodzenia mózgu. Jakby zbyt mało było okaleczeń spowodowanych przez dotychczasowe szczepionki, szczepionkowcy niedawno ogłosili z fanfarami na Światowym Kongresie Szczepień (04.2011), że opracowali nowe wspaniałe adiuwanty do szczepionek dla noworodków i starszych niemowląt, które wywołają super silny huragan cytokin zapalnych w ich organizmach. Dzięki temu można będzie podawać noworodkom po kilka lub kilkanaście szczepionek na raz (normalnie ich organizmy są zbyt oporne i nie produkują dostatecznej ilości przeciwciał i cytokin). Najbardziej obiecujące adjuwaty to takie, które najsilniej aktywują tzw. receptory TLR (zwłaszcza TLR8), co skutkuje pobudzeniem produkcji cytokin prozapalnych. Wygodnie dla siebie (bądź z ignorancji) szczepionkowcy nie wspominają, że pobudzenie tych receptorów w mózgu hamuje rozwój neuronów i wręcz je zabija. Razem z rtęcią i aluminium, te nowe adjuwanty stworzą więc mieszankę piorunującą prawdopodobnie dla większości zaszczepionych nią dzieci. Cudem będzie, jeśli jakieś niemowlę zachowa zdrowie (lub ujdzie z życiem) po takich szczepieniach. Szczepionki z tymi adiuwantami mają być kierowane głównie do krajów rozwijających się, więc należy oczekiwać, że pojawią się także w Polsce. Nie można wykluczyć, że już są testowane gdzieś w naszej części Europy.

http://www.terrapinn.com/conference/world-vaccine-congress-washington/conference-congress-day-one-monday-11th-april-2011.stm

http://www.plosone.org/article/info%3Adoi%2F10.1371%2Fjournal.pone.0018185
Zapraszam do podpisywania listu protestacyjnego dotyczącego poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci:
KLIKNIJ TU, ŻEBY PODPISAĆ
Więcej informacji na temat szczepień i przepisów prawnych TUTAJ
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7000

—————————————————-
http://astromaria.wordpress.com/
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2011, 15:54:44 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 18, 2011, 12:02:59 »

Wlasnie podpisalem petycje przeciw zmuszaniu kogokolwiek do zabojczych,niesprawdzonych szczepionek.
Zrobcie to rowniez.
Pozdrawiam.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 18, 2011, 12:42:38 »

Też podpisałam.  Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 18, 2011, 14:00:37 »

J.w Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 18, 2011, 15:33:59 »

Również podpisałem, tylko czy jest sens by każdy z nas zamieszczał o tym informację.
Myślę, że rozsądniejszym byłoby wydzielenie nowego tematu i utworzenie do niego ankiety.
Co Ty na to >songo<?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 18, 2011, 15:41:16 »

oki,- taki wątek pt. "Petycje + poparcie na forum z ankietą"
może być?

tyle że w danym wątku może być chyba tylko 1 ankieta, więc do każdej nowej petycji i tak trzeba by utworzyć nowy wątek??
ale nie wiem, czy tak jest, czy może być więcej ankiet w 1 wątku??
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2011, 15:52:42 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maj 18, 2011, 15:55:55 »

No nie, w jednym wątku może być tylko jedna ankieta, ale można ją modyfikować w zależności od pojawiania się innych petycji. Te kolejne petycje rozsądnym byłoby zamieszczać w tym, istniejącym już temacie miast tworzyć nowe, dotyczące tego samego zagadnienia.
Ankietę utwórz sam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 18, 2011, 16:01:24 »

dobra- głosujemy ! Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 01, 2011, 09:27:32 »

INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 19:38:32 wysłane przez Dariusz » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 21, 2011, 21:05:28 »

Cytat: songo Maj 18, 2011, 12:03:22 »
...
Zapraszam do podpisywania listu protestacyjnego dotyczącego poszanowania wolności i praw rodziców rezygnujących ze szczepienia swoich dzieci:
KLIKNIJ TU, ŻEBY PODPISAĆ
Więcej informacji na temat szczepień i przepisów prawnych TUTAJ
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7000

W tym poście aktualniejsza albo uaktualniona wersja owej petycji
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 21, 2011, 22:51:05 »

Kiedy dostajesz maila od społeczności , która aktywnie bierze udział , tak jak i Ty  w petycjach , i odnosi pozytywny skutek to pojawia się cudowne poczucie mocy ...

cytat z dzisiejszego maila, który otrzymałem ( a sądzę , że także niektórzy z Was Uśmiech )

Cytuj
Victory in Brutal Bahrain!

Bahrain's brutal regime uses shotguns on peaceful protesters, and locks up the nurses and doctors that treat them, but wants the world to believe all is normal. They worked hard to get the prestigious Formula 1 Grand Prix to return to the country. Then, with 48 hours until the Formula 1 decision, Bahrain reached out to the U.S. for help and Avaaz kicked into gear!

   Bahrain flag campaign image
In two days, nearly 500,000 Avaaz members joined the campaign and, together, we left over 20,000 messages on the Facebook and Twitter pages of the F1 teams. The Avaaz team spoke to legendary driver Damon Hill, who added his voice to the effort. And media attention mounted.

But the F1 bigwigs decided to go ahead with the race. The Avaaz campaign was cited in thousands of articles worldwide (NYT, AFP, Reuters, ESPN) and our spokespeople were interviewed on CNN (pictured at right), BBC and many major networks.

Then, Avaaz obtained a leaked internal F1 report which shockingly concludes that Bahrain has "no human rights violations" -- turns out F1 only spoke to the government and visited a supermarket! We released our reaction, igniting a media firestorm, and finally ... the F1 teams unanimously objected to the race date in Bahrain, forcing F1 to cancel the Bahrain race for 2011!    CNN interview
Click to watch Avaaz's Ricken Patel interviewed on CNN

Victory Against the War on Drugs!

The war on drugs has cost billions in tax money, funneled trillions of dollars into organized crime, cost countless lives, and achieved zero results.

Yet, for decades, any debate around ending the war on drugs has been quashed. In official circles, it's "taboo" to talk the about regulation or decriminalisation -- some even lose their jobs for doing so.

Then a group of former presidents formed The Global Commission on Drugs to boldly speak out for reform. They faced one problem -- politicians claimed they couldn't act because there was no public support for change! So Avaaz joined the fight.

   Press conference image

We launched the campaign, and in one week, our community proved the politicians wrong, with over 600,000 Avaazers calling for an end to the war on drugs. The ex-presidents and billionaire Richard Branson called a press conference, presented their expert report proposing reform, received the Avaaz petition -- and the response was incredible! Over 2000 media articles were written (AP, IPS, The Guardian), virtually all of them positive!! The taboo was broken...

In a strategy meeting that afternoon, the ex-presidents repeatedly looked to our community to help take the campaign forward, stressing that only grass roots pressure can create the political will for action.

The next day, the Global Commission and Avaaz met with UN Secretary-General Ban Ki-moon. In 30 minutes of discussion, the Avaaz petition was presented and repeatedly cited as evidence of public demand for an end to the war. Ban took an important step and decided to create a task force to look at new solutions to the problem of drugs! A real and desperately needed debate has finally begun ...

   Press conference image

A Huge Thanks to Everyone
[/i]
A jest tych akcji znacznie więcej ..
http://avaaz.org/en/april_2011_reportback/?june2011reportbackEN

Chociażby te dwie powyżej to już jest wielkie otwarcie oczu i uśmiech Uśmiech Bo przecież to także mój głos !

Pozdrawiam

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Sierpień 05, 2011, 09:56:57 »

 Płacz ZNÓW LUDZIE UMIERAJĄ Z GŁODU I WYCIEŃCZENIA W AFRYCE  Smutny, a ONZ, i tzw. władza zdaje się być ślepa na dramat który rozgrywa się na naszych oczach,-
nie pierwszy raz..
Popierajcie tą akcję tu:
http://www.avaaz.org/en/somalia_stop_the_famine_unsc/?cl=1201831841&v=9816

sam nie należę do ludzi którym się przelewa, ale na to wpłaciłem niewielką kwotę,
rzecz w tym, że gdyby każdy kto może przelał choćby 1$- to nie musielibyśmy oglądać tej tragedii.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 05, 2011, 12:04:28 »

dokładnie songo, a propos tego komunikatu Avaaz , tłumaczenie :

Teraz, ponad 2000 osób umiera każdego dnia w Somalii z powodu głodu, który grozi  jedenastu  milionom ludzi .

 Susza rzuciła ten region na kolana, ale kryzys żywnościowy jest naprawdę napędzany  przez całkowite załamanie systemu rządów oraz międzynarodowej dyplomacji, a my możemy położyć temu kres.

Głód na dotkniętym obszarze jest regulowany przez Al-Shabaab, islamski reżim, który jest powiązany z grupami terrorystycznymi.

Konflikty między Al-Shabaab,a innymi lokalnymi przywódcami , oraz społecznością międzynarodową  odcięły  znaczną część pomocy i handlu, które mogłyby zakończyć głód. Ale w  kilku kluczowych krajach, w tym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, nadal handlują  z Al-Shabaab - mają możliwość dogadania się z reżimem i przełamania impasu, który  zagraża przetrwaniu milionów.

Nie możemy pozwolić na politykę wojny z terrorem domagając  się więcej niewinnych istnień ludzkich. To jest czas dla społeczności międzynarodowej i Al-Shabaab by dojść do porozumienia natychmiast zdobyć pożywienie na cierpienia ludności Somalii. Rada Bezpieczeństwa ONZ spotka się w kilka dni - wytwórzmy nacisk na  podjęcie natychmiastowych działań w celu wspierania głównych krajów arabskich w dążeniu do rozpoczęcia rozmów z Al-Shabaab na współpracę do końca głodu i wykorzystać tę szansę na polityczne długoterminowych rozwiązania.

http://www.avaaz.org/en/somalia_stop_the_famine_unsc/?fp

Podpiszmy, wspierajmy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 12:05:42 wysłane przez east » Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #13 : Sierpień 05, 2011, 13:40:53 »

Podpisalam sie.Nie moge patrzec na te biedne istoty,skazane na nieludzkie rzady,ktore nie daja nic pozytywnego.Czas nadchodzi wielkimi  krokami,czas pozytywnych zmian,dla nas wszystkich a zwlaszcza dla tych ludzi.Wierze w to.
Calym sercem jestem z nimi.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #14 : Sierpień 05, 2011, 14:02:10 »

Również podpisałam. Bo liczy się każdy głos/czyn.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Sierpień 17, 2011, 06:07:55 »

nie wiem czy to świadoma/zaplanowana robota, aby wykończyć nas i tą planetę, ale póki co,-
można jeszcze zaprotestować:
http://www.avaaz.org/en/save_the_amazon_a/97.php?cl_tta_sign=dddb86d38c493320d6f02456b90a8343

Ratujmy tych dzięki którym oddychamy!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 06:09:13 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #16 : Sierpień 17, 2011, 08:50:12 »

Podpisałem jeszcze w czerwcu, ale trzeba przypominać non stop. Im więcej ludzi pamięta, tym lepiej, dzięki songo
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Październik 02, 2011, 19:14:26 »

Zjednoczmy się i zaprotestujmy! Listy do władz

UWAGA: DRUGA FALA AKCJI LISTOWEJ OD 9 DO 14 PAŹDZIERNIKA 2011!!!Drugą falę wysyłania maili do władz i mediów zaplanowaliśmy na dni od 9 do 14 października. Teraz tematami przewodnimi oprócz smug chemicznych (tego nie odpuszczamy) będą także szczepionki oraz sztuczne kreowanie kryzysu i zadłużenia przez międzynarodowe instytucje finansowe, we współpracy z żałośnie poddańczym im rządem.

Prosimy zatem Was o przesyłanie przykładowych maili dla innych użytkowników, umieścimy ja w zakładce po prawej. Sami tworzymy także swoje oczywiście i lada dzień takowe również tam znajdziecie.

Przypominamy o wysyłaniu maili nadal do RMF FM, bo ta sprawa jest nadal aktualna – szczegóły tutaj.

http://czasprzebudzenia.wordpress.com/zjednoczmy-sie-i-zaprotestujmy-listy-do-wladz/
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2011, 19:15:25 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 24, 2012, 09:12:36 »

Strona AVAAZ.ORG na której znajdują się petycje ukazała się w języku polskim !!
http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_polish/?cl=1527040454&v=12167

Zaczęło się nieźle, bo od petycji przeciwko cenzurze internetu , co u nas akurat tez jest na czasie (sławetne ACTA).
Już nawet senatorowie popierający kiedyś cenzurę internetu w USA  wycofują swoje poparcie .

Przypadek ? Nie sądzę. Sprawy przyspieszają, zaczynamy rosnąć w siłę.
To ludzie od podstaw stworzyli platformę aby skutecznie i pokojowo mówić NIE. AVAAZ jest opłacane wyłącznie z małych i dobrowolnych składek ponad 15 mln  sympatyków na całym świecie (przez PayPal lub inną formę )

Ponad 3 miliony ludzi , a to jest chyba jak dotąd rekord, podpisało petycję. W Europie wystarczy 1 milion obywateli, aby rozpocząć procedurę przeciwko/za  w europarlamencie.

Ten przykład pokazuje , że świat może się zjednoczyć i to jest dopiero początek.

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Styczeń 24, 2012, 09:16:28 »

Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Styczeń 26, 2012, 12:57:22 »

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_pl/?tta
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 26, 2012, 13:28:59 »

songo ,a widziałeś co robi buractwo z Polski w wyświetlającym się okienku ? Te dzieciaki sądzą, ze to żarty.... dzieci neo.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Styczeń 26, 2012, 13:56:33 »

songo ,a widziałeś co robi buractwo z Polski w wyświetlającym się okienku ? Te dzieciaki sądzą, ze to żarty.... dzieci neo.

może nie mają nawet jeszcze dowodu os.,- więc wszystko jedno Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 26, 2012, 14:01:06 »

No ok, ale wszyscy z zagranicy piszą krótko imię, albo imię i nazwisko, bo o podpisanie petycji chodzi, a tu nagle " Komorowski ty matole skąd będziesz ściągał pornole"  ... no czy to nie buractwo ? eeech.. nic dziwnego ,że na Polaków dziwnie patrzą w Europie Smutny
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Styczeń 26, 2012, 14:03:44 »

No ok, ale wszyscy z zagranicy piszą krótko imię, albo imię i nazwisko, bo o podpisanie petycji chodzi, a tu nagle " Komorowski ty matole skąd będziesz ściągał pornole"  ... no czy to nie buractwo ? eeech.. nic dziwnego ,że na Polaków dziwnie patrzą w Europie Smutny

to fakt, ale tu już taka "agitka" tych co wiedzą wszystko lepiej..
szkoda słów i czasu na tą prowokacyjną propagandę!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.196 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jialissa watahazlotegokla horses sanguisregum kici-kici