Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 10:52:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znalazłem ciekawą stronę o Misji Ratowania Ziemi i Ludzi  (Przeczytany 9861 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
targuj
Gość
« : Maj 22, 2011, 20:06:05 »

Jeśli ktoś jest zainteresowany kontynuacją "Projektu Cheops" nadal z medium Lucyną Łobos-Brown to warto udać sie na strony project-cheops.com lub nowa (mało znana) strona z Chicago misja-giza.com (założyli nowe forum na którym udzielają odpowiedzi ludzie z bliskiego otoczenia Lucyny np. R. Choroszy, Konrad i jeszcze parę innych osób).
Dowiedziałem się tam, że Lucyna Ł-B nie zrezygnowała ze współpracy z Darem Światowida ale została zmuszona do rezygnacji więc pan Wójcikiewicz znalazł sobie nowe medium przez które podobno przemawia EN-KI (osobiście uważam,że to nowe medium zdrowo miesza w głowach p. Wójcikiewiczowi i jego świcie ). Enki wyraźnie mówił wiele razy, że LUCYNA została wybrana w drodze castingu i to tylko ona może obudzić Króla Khufu który jest kluczem do uruchomienia mechanizmu ochrony ziemi i ludzi.
Czytałem ciekawy list Pana Ryszarda Choroszy na temat Pani Lucyny i Pani Dolińskiej. misja-giza.com na stronie głównej "List który warto i trzeba przeczytać"
Jak znam życie to ten post zostanie szybko usunięty ponieważ nie pochwala tego co robi Pan Wójcikiewicz. Zobaczymy. Smutny Duży uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 22, 2011, 20:37:09 »

Ciekawe, prosze podaj link do tego tematu. Serdecznie dziekuje. Rafaela
Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 22, 2011, 20:45:31 »

To będzie na stronie www.misja-giza.com  na stronie głównej tylko trzeba trochę przesunąć na dół.

===================================

Z tego co obserwuję strone misja-giza.com to mają tam ciekawe informacje i jak sądzę z pierwszej ręki. Widzę też że wzrasta ich oglądalność ok 5000 wejsc na miesiąc.
Ciekawe jest też to że chyba tyko oni mają bannery do stron Billa Browna i Lucuny Ł.B. Zresztą oceńcie sami.

Scaliłem posty
darek
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 21:32:53 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 23, 2011, 21:30:26 »

O, to bardzo istotna informacja, niby dlaczego post miałby być usuniety? Nie takie reweacje tu były pisane.
Założono nowy portal, to dobra wieść bo poprzednia strona kuleje od czasu jej uruchomienia. Wykonana co prawda z rozachem lecz błędami, naprawde trudno sie na niej poruszać. A że towarzystwo sie rozeszło w różne strony, teraz przynajmniej wiadomo dokąd.
Jakoś nie widzę Pch bez pani Łobos, może więc i dobrze że próbuje sie uwolnić od Wójcikiewicza? Z drugiej strony 'misja-giza' to już kolejny twór Samcia i sama akcja zaczyna tracic na wiarygodności. Jaka jest pewność że autor strony ma kontakt z Lucyną?
Nowe forum, to także dobre rozwiązanie dla Projektu. Na pierwszym był bałagan, na kolejnym otwarta wrogość do entuzjastów tematu - wiemy jak to sie skoczyło. Może tym razem ktoś ze strony Projektu zechce dopilnować co jest pisane w postach?
Nie sądze także aby nastąpiły większe przenosiny towarzystwa z forum. Choć siedzimy tu już pewien czas, wydaje mi sie że jesteśmy jakoś zżyci w tej doli i niedoli.
Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 23, 2011, 22:18:34 »

Witaj Enigma,
Osobiście znam autora i administratora strony www.misja-giza. Ponieważ ja nim jestem.
Nazywam się Konrad Mieszkowski mieszkam w Chicago i osobiście znam Lucynę. Czasami mnie widać na zdjęciach z sesji publicznych. To taki koleś w okularach zaraz po trzydziestce. Założyłem nowe forum i stronę www.misja-giza.com aby móc przekazywać wiarygodne wiadomości o sytuacji w Egipcie jak i na świecie.
Forum zostało założone po to aby móc bez cenzury pisać o Egipcie jak i sprostować sprawę z nowym medium A. Wójcikiewicza.
W razie pytań co do mojej wiarygodności można zadzwonić do Lucyny do Chicago 001 773 953 6060 lub do mnie 001 773 297 1265

Pozdrawiam,
Konrad
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 23, 2011, 22:50:04 »

to już kolejny twór Samcia i sama akcja zaczyna tracic* na wiarygodności.
Leżę i gryzę dywan... to "zaczyna tracić" mnie kompletnie rozwaliło, no mistrzostwo spostrzegawczości...

* podkreślenie - moje.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 24, 2011, 11:22:31 »

Alez artq, nie gryź dywana bo ci zaszkodzi Uśmiech a o zębów trzeba dbać, wizyta u dentysty to teraz majątek.

Tak to już nie pierwsze rozstanie w gronie osób związanych z Pch, ale jak napisałam chodziło mi o to czy jest to jakas nieformalna grupa entuzjastów pani Łobos, czy tez grupa mająca z Lucyną rzeczywisty kontakt. Z pobieżnego, szybkiego przeglądu strony wynika że Sesja Publiczna chanelingu telepatycznego z Lucyną Łobos. Chicago 27 marca 2011 roku.
 
jest zamieszczona również na stronie stronie http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=26&sectionId=556&cmd=  pod nr 112

Panie Konradzie, witam i dziekuje za informacje. Skoro zechciał sie pan z nami podzielić nowym serwisem, będą kolejne i może niełatwe pytania. Prosze sie nie zrażać pewnymi komentarzami. Więc jeśli dwa serwisy publikuja ta samą sesję jako własną, a dodatkowo na stronie www.projekt-cheops.com pojawia sie kolejna 113 z Lucyną Ł. nasuwają sie takie pytania z kim obecnie współprauje pani Lucyna?

...Lucyna Ł-B nie zrezygnowała ze współpracy z Darem Światowida ale została zmuszona do rezygnacji więc pan Wójcikiewicz znalazł sobie nowe medium przez które podobno przemawia EN-KI

Pytanie więc jest oczywiste, skoro Wójcikiewicz ma nowe medium to czy współpraca z nim bedzie kontynuowana, zerwana, czy tylko ograniczona? Szukałam (przyznam dość pobieznie) informacji na ten temat, więc jesli pan jest administratorem tej strony, gdzie możnaby sie dowiedzieć czegoś w tym temacie. Czy może tym razem odbywane sesje będą publikowane w dwuch serwisach jednoczesnie?
Btw, przy otwarciu strony misja-giza, w górnej części pojawia sie komunikat "Joom!Fish config error: Default language is inactive! Please check configuration, try to use first active language" - czy chodzi o język i jak temu errorowi zaradzić?
Zapisane
targuj
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 24, 2011, 12:38:20 »

Error sprawdzę. Dziękuję za informacje ponieważ nikt mi jeszcze nie zgłosił błędu strony.
Jeżeli chodzi o współpracę Lucyny z ze stroną projekt-cheops.com i fundacją Dar Światowida to nie chcę się wypowiadać za Lucynę. Jednak w mojej ocenie to polska fundacja nie chce współpracy z Lucyną (ściślej mówiąc z EN-KI który przez nią przemawia) Mimo tego, że strona Projekt-Cheops.com zamieszcza nowe Sesje Publiczne to i tak się do nich nie stosuje ponieważ działa zgodnie ze wskazówkami nowego medium Pani A.Dolińskiej. Czytając choćby ostatnią sesję publiczną z udziałem Lucyny można zauważyć wyraźne kontrasty co do strategii działań które to pozwolą uruchomić Zabezpieczenie dla Ziemi.
Chociażby ostatnia wizyta polskiej fundacji w Egipcie to zwykłe marnotrawienie ludzkich pieniędzy. Wkrótce na ten temat będzie więcej na forum www.misja-giza.com
Pozdrawiam z Chicago,
Konrad Mieszkowski
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 24, 2011, 13:39:23 »

..u mnie stronka działa Ok!, i chciałem tylko dodać do filmiku na tej stronie,-
zróbmy to razem, wszyscy dla wszystkich
niech jedność przemówi Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Enigma
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 24, 2011, 16:19:37 »

Byc może jest coś nie tak z moim Windowsem, może przestarzały system mam. Wygląda to tak mniej wiecej

http://desmond.yfrog.com/Himg197/scaled.php?tn=0&server=197&filename=scr1p.jpg&xsize=640&ysize=640

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Maj 24, 2011, 19:19:02 »

Cytat: Enigma
... Tak to już nie pierwsze rozstanie w gronie osób związanych z Pch, ale jak napisałam chodziło mi o to czy jest to jakas nieformalna grupa entuzjastów pani Łobos, czy tez grupa mająca z Lucyną rzeczywisty kontakt. Z pobieżnego, szybkiego przeglądu strony wynika że Sesja Publiczna chanelingu telepatycznego z Lucyną Łobos. Chicago 27 marca 2011 roku.
 
jest zamieszczona również na stronie stronie http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=26&sectionId=556&cmd=  pod nr 112 ...

Dzięki temu i stronie/forum utworzonemu przez >targuj< mamy aktualny wgląd w rozwój sytuacji.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 08, 2011, 10:36:28 »

Posty >Pacia< i inne nawiązujące do jego myśli przeniosłem do Samuel, Planeta X, Dracorianie - czy to już koniec dla ludzkości?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie forumhumorystyczne panzerdivisiontiger schoolmonster naszemaluchy