Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 01:22:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sesja publiczna - grudzień 2008  (Przeczytany 40340 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #50 : Grudzień 17, 2008, 11:52:43 »

Jak nie chcesz słyszeć ogólników to nie wal ogólnikowych pytań bo razi to trochę i budzi niemałą frustrację. Jak oczekujesz, że ktoś przepisze ci tutaj całą sesję to pozdrawiam

Dobra, więc tak:

1. Jakie tematy były na sesji poruszane?
2. Czy były pytania i JASNE odpowiedzi odnośnie ostatnich zdarzeń w Egipcie, tudzież marności na Ślęży?
3. Czy były jakieś znaczące słowa, które padły z ust Lucyny?
4. Czy Samuel odpowiedział choć na jedno pytanie konkretnie?

Itp itd. Wiesz, poufne, mnie po prostu chodzi o to, by odpowiedź była w miarę konkretna i szczegółowa, bardziej konkretna niż stwierdzenie "Fajna sesja, mnie się podobało". Bo to akurat nie mówi NIC. Nie chcę przepisywania całej sesji oczywiście, ale ogólnie poruszane tematy, ciekawsze smaczki czy coś - oczywiście leży to w gestii odpowiadającego, co za takie uzna.

EDIT: Po prostu chciałem ogólnie wiedzieć, czego można oczekiwać po tej sesji - czy czegoś ciekawego i zastanawiającego, jakichś naprawdę ciekawych pytań i konkretnych odpowiedzi, czy tego, co na 80% sesji - masło maślane.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 11:54:20 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #51 : Grudzień 18, 2008, 00:05:00 »

Sesja nie podobała mi się ponieważ po przeczytaniu 90 sesji w internecie spodziewałem się jakie będą odpowiedzi. Były pytania o zdrowie i zamiast zalecać złoto koloidalne ludzie mogli usłyszeć o suplemencie Ki. Sporo pytań dotyczyło zdrowia, kilka pytań odnośnie dzieci, prywatnych spraw. Najbardziej interesujące okazało się pytanie odnośnie nieścisłości jakie "Samuel" mówił o plejadanach (chyba w sesji 61). Odnośnie medytacji, podróży astralnych trochę, było pytanie o jakimś kolesiu co złoto pił i długo żył, było chyba pytanie o istotach z Syriusza i o ich negatywnym nastawieniu. Więcej pytań nie pamiętam, odpowiedzi znajdziecie w poprzednich sesjach Język 

Odnośnie wykopalisk to mogę mówić mniej lub bardziej trafnie ponieważ nie pamiętam dokładnie ale mniej więcej pamiętam. Znaleźli mumie, która była pochowana w jakiś "niecodzienny" sposób, odkopują którąś stronę piramidy mułowej, i znaleźli coś o czym nie możemy jak na obecną chwilę wiedzieć Język Odnośnie Ślęży nie podano nowych faktów.

Samuel powiedział żeby zwracano się do niego od tego momentu En-Ki
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudzień 21, 2008, 00:39:58 »

Witam.
Ja nadal oczekuję odwiedzin w Szczecinie, Panie Andrzeju.  Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #53 : Grudzień 21, 2008, 00:51:28 »

Materiały odnośnie wykopalisk były ciekawe Uśmiech prezentacja zrobiona raczej fatalnie, sam ledwo kojarzyłem co chcieli osiągnąć a co miały powiedzieć osoby, które zetknęły się z tym po raz pierwszy. Sesja, hmm. Powiem co mnie denerwuje. Twierdzą że przez Lucynę przemawia Duch Święty. Duch Święty powinien wiedzieć wszystko, odpowiedzi powinny być bardziej dokładne, powinno być mniej ogólnikowych odpowiedzi.
Materiały odnośnie wykopalisk były ciekawe Uśmiech prezentacja zrobiona raczej fatalnie, sam ledwo kojarzyłem co chcieli osiągnąć a co miały powiedzieć osoby, które zetknęły się z tym po raz pierwszy. Sesja, hmm. Powiem co mnie denerwuje. Twierdzą że przez Lucynę przemawia Duch Święty. Duch Święty powinien wiedzieć wszystko, odpowiedzi powinny być bardziej dokładne, powinno być mniej ogólnikowych odpowiedzi.

A Ty jak sądzisz?
Analizowałeś przekazy od , choćby sesji 5 do ostatniej 90?
Tam masz wszystko, jak na dłoni, kwestia tylko zrozumienia, oraz wzięcia pod uwagę tego iż Wyższsi nie pozwalają EN-Kiemu na ścisłe odpowiedzi.
 tak nas dużo informuje.
Pozdrawiam.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #54 : Grudzień 22, 2008, 19:06:34 »

wzięcia pod uwagę tego iż Wyższsi nie pozwalają EN-Kiemu na ścisłe odpowiedzi.
no proszę jakie zgrabne wytłumaczenie kłamstw i manipulacji jakie zostały samciowi udowodnione. co to za "wyżsi"?
Zapisane
poufne
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudzień 30, 2008, 16:39:38 »

Cytuj
A Ty jak sądzisz?
Analizowałeś przekazy od , choćby sesji 5 do ostatniej 90?
Tam masz wszystko, jak na dłoni, kwestia tylko zrozumienia, oraz wzięcia pod uwagę tego iż Wyższsi nie pozwalają EN-Kiemu na ścisłe odpowiedzi.
 tak nas dużo informuje.

Tak się składa że czytałem wszystkie sesje. To, że w poprzednich sesjach dużo dostajemy informacji nie znaczy że sesja z grudnia, o której dyskutujemy musi być także ciekawa. Poszedłem tam bo miałem nadzieję, że będzie coś nowego ale po przeczytaniu tego wszystkiego wiedziałem już jakie będą odpowiedzi.

Skoro mówimy o analizowaniu sesji, sądzę że zauważyłeś pewne nieścisłości, gafy, które mogą podważyć wszystko co do tej pory zostało powiedziane.
Zapisane
gadzfilm
Gość
« Odpowiedz #56 : Styczeń 01, 2009, 13:55:24 »

 Wie ktoś z was może kiedy będzie kolejna sesja z Lucyną ? Może w Styczniu ? Bo właśnie się zamierzam na nią wybrać
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #57 : Styczeń 01, 2009, 15:02:44 »

narazie to z grudnia nie zamieścili na stronie a co dopiero terminy
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #58 : Styczeń 01, 2009, 15:07:59 »

Wciąż cisza.
Nic nowego nie ma.
Trzeba jeszcze się uzbroić w cierpliwość.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #59 : Styczeń 01, 2009, 15:14:54 »

Cześć gadzfilm, takie informacje możesz uzyskać, zaglądając na strony "Dar Światowida", lub pisząc meila do p. A. Wójcikiewicza.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #60 : Styczeń 01, 2009, 15:43:17 »

Wciąż cisza.
Nic nowego nie ma.
Trzeba jeszcze się uzbroić w cierpliwość.

Trzeba trzeba bo ani sesji nie ma ani wiadomości o znalezisku
Zapisane
gadzfilm
Gość
« Odpowiedz #61 : Styczeń 03, 2009, 11:38:53 »

Powiedzcie mi ile tak miej więcej osób uczestniczy w takich publicznych sesjach z Lucyną ? Nie mówię tu o jakiś ważniejszych spotkaniach jak Sympozja, tylko zwykłych np. we Wrocławiu czy innych miastach.
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #62 : Styczeń 03, 2009, 12:44:50 »

zależy jakie miasto i jakie w nim zainteresowanie
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #63 : Styczeń 03, 2009, 16:17:09 »

podejrzewam że tak około100-150.
A pozatym dalej cisza z sesją 91.Smutny
Samuel chyba zrobił nam "kolejną" próbę. Uśmiech
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #64 : Styczeń 03, 2009, 17:32:37 »

no z tego co się orientuje to samuel sesji na stronę internetową nie wstawia
haha
Zapisane
annabella
Gość
« Odpowiedz #65 : Styczeń 03, 2009, 17:44:12 »

Na sesji w Myslowicach bylo ok. 40 osob.Spotkanie nie bylo nigdzie reklamowane , moze to bylo przyczyna malej ilosci przybylych.

Pozdrawiam
Zapisane
kosynier
Gość
« Odpowiedz #66 : Styczeń 07, 2009, 07:53:56 »

hej juz w prawie miesiąc minął od ostatniej sesji i nadal jej jeszcze nie wstawili. coś strasznie sie guzdrzą Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #67 : Styczeń 07, 2009, 16:57:59 »

Od kilku dni jest na www.pawelhorzela.com
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #68 : Styczeń 07, 2009, 17:41:21 »

heh bez kitu
to oficjalna jeszcze nie ma a już na podobnych jest
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #69 : Styczeń 07, 2009, 20:23:25 »

profesjonalizm  Zły co więcej na PCH sesje kończą się na 90 a na tej drugiej stronce 93 - Trzeba zabrać się za czytanie... Duży uśmiech
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #70 : Styczeń 07, 2009, 20:50:55 »

na PCH sesje kończą się na 90 a na tej drugiej stronce 93

bo tam też jest prywatna zamieszczona
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #71 : Styczeń 07, 2009, 21:21:30 »

co nie zmienia faktu że jest ich więcej .... a z ich 93 wynika iż sesji jest ,było znacznie więcej tylko ich nie opublikowano ,bynajmniej narazie.
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #72 : Styczeń 09, 2009, 11:57:28 »

Ta zaginęły w przestrzeni. Jego ostatnie sesje przypominają wytłumaczenie. Ktoś powiedział że stare systemy upadną, zło upadnie itd. ze zbliżającym się rokiem 2012 i tak się dzieje En-Ki się wypala! Ludzie zaczynają dostrzegać prawdę. Jedynie laicy dadzą się nabrać na jego słowa którzy nie są zaznajomieni z tematem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #73 : Styczeń 09, 2009, 12:43:41 »

Te ostatnie sesje to jakas zenada, chyba dziecko 10 letnie znajac profil P.Ch odpowiadalo by idetycznie. Tam sa trzy nurty;

1. Zapraszam na sesje prywatna.....
2. Pijcie jaskolcze ziele  i preparat ki...
3.Wykopac Faraona on rozwiaze wasze wszystkie problemy...

Reszta to takie ble, ble... bez zadnej konkretnej odpowiedzi. NIC !,  ZERO !
Samcio stracil dostep do centralnej biblioteki wiedzy ? A zludzkiej energii ( sam to zauwazyl) zdeponowanej w pytaniu, juz nie daje rady odczytywac!  NIC! to koniec przekazow!

Jeszcze takiej kompromitacji sesjami to nie bylo. Moze faktycznie lepiej juz ich nie zamieszczac. Ale skoro organizuje sie spotkania i sa takiego rodzaju odpowiedzi to co zrobic? Przyznac sie ze nie ma zadnych przekazow, bo..... i tak by bylo uczciwie.

Przeciez to co jest w przekazach  obecnych jest  FALSZEM w stosunku do  tego co bylo kiedys.

Przyklad; Kiedys po zapytaniu Samuela o URYNOTERAPIE? ON odpowiedzial iz;
TO CO ORGANIZM WYDALA NIE POWINNO BYC PONOWNIE DO NIEGO WPROWADZANE, BO GO ZATRUWA. OWSZEM TAK, MOZNA JA STOSOWAC  ALE  WYLACZNIE ZEWNETRZNIE.
Z tym sie zgadzam.
Wspolczesny SAMUEL, na takie pytanie odpowiedzial; Tak bardzo dobry sposob uzywajcie go pomoze wam. Jedna wielka sprzecznosc, w blachostce mozna zaakceptowac, w sytuacji swiadomego  zatruwania organizmu juz nie.
Wszystkie medyczne odpowiedzi to jedna farsa

P. Basia Choroszy w swojej audycji ( miedzy wierszami) tez wspomniala iz przekazow nie bedzie.... ale brak przekazu to tez przekaz!
Tak szczegolnie dla mnie, bardzo konkretny przekaz. STRUMIEN ENERGETYCZNY JEST ODWROCONY, DOPLYWU ENERGII OD LUDZI JUZ NIE MA!
SKONCZYLA SIE MOC ZYCIA  I ZASILANIA TEJ GRUPY , BO CZERPALI ENERGIE WYLACZNIE Z CZLOWIEKA, GDY ON  PRZETWORZYL( OBNIZYL POTECJAL BOSKIEJ) DO ICH MOZLIWOSCI KORZYSTANIA Z NIEJ.
SAMI NIE MOGA?  DLACZEGO?
Nad tym zastanowcie sie Wy sami dlaczego byty , ktore uwazaja sie za Boskie nie moga, nie potrafia korzystac z energi milosci , ktora jest w kosmosie? Dlaczego dla ich istnienia niezbedny jest wcielony czlowiek , ktory zasila ich caly system istnienia swoimi przekazami?
Przeciez Energie- Dusze Boskie nie potrzebuja zasilania z Ziemi! Oni nam przekazuja MILOSC!

Przepowiednie przyszlosci? W starym wydaniu to farsa, gdy roznymi urzadzeniami technicznymi typu HARP wplywa sie na klimat urodzaje i nie urodzaje w jakichs regionach, oraz korzysci materialne lub straty. Wowczas podpisuje sie kontrakty , robi inwestycje, i steruje bieda , lub zamoznoscia ludzi....

Polecam szczegolnie uwaznie obejrzenie filmu Gwiezdne Wrota( ze zwroceniem uwagi na role sarkofagu , co on robi?). 2 film to Mumia , do czego ona dazy? Co chce osiagnac? O Matryxsie nie musze mowic?

Ta grupa energetyczna , ktora zarzadzala ludzkoscia ( oprucz orginalnego Samuela -Enki i jemu podobnych) to skumulowana energia , ktora byla tworzona na urzytek i pomoc czlowiekowi ( nie posiadaja wyksztalconych cial jak CZLOWIEK, szczegolnie ciala astralnego) w zwiazku z czym nie moga przejsc z nami w 4 wymiar. Robia wiec WSZYSTKO, zeby zatrzymac przejscie. A liderzy ci najbardziej wyeluowani, wszystko,  zeby POZYSKAC JAKIES CIALA , KTORE IM  TO PRZEJSCIE Z NAMI UMOZLIWIA.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 15:58:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #74 : Styczeń 09, 2009, 15:05:20 »

Kiara, ciekawe wyjaśnienie. Odczułem dokładnie to samo, już jakiś czas temu, pisałem tu o tym, normalnie jakby nagle jakiś CYK i enki stracił całą wiedzę.

Fajnie, że ktoś podlinkował tą stronę, zaraz przeczytam te nowe sesje. I pewnie ręce mi opadną Uśmiech

edit:

"Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Daniela, który ma 6 lat.  Kochany En-Ki, proszę powiedz jakie będą zabawki po roku 2012?  Czy będą lepsze roboty i jak będzie wyglądało niebo po włączeniu zabezpieczenia?  Kocham Pana Boga, Ducha Świętego i Pana Jezusa, Braci z Drugiej Ziemi, mamusię i tatusia, mojego brata, wszystkich ludzi i zwierzątka i siebie też."

No i stało się. Opadły.

edit2:

PYTANIE:

Dziękuję, kolejne pytanie od Pawła, 12-letniego Pawła.  Drogi Opiekunie Ludzi i Ziemi.  Chciałbym cię spytać jakie będą gry komputerowe po roku 2012?

aaa!

*załamka*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2009, 16:32:32 wysłane przez Septerra » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zlotahodowla11 ganghg masterjayz-games everyone funnybunny