Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 16:55:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chcesz wspomóc wykopaliska?  (Przeczytany 7271 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Czerwiec 08, 2011, 11:15:43 »



DAROWIZNY

Fundacja Wspierania Badań Archeologicznych "Dar Światowida" przy współpracy z polonijną Fundacją "The Mysteries of the World" z Chicago, oraz Fundacjami „ENKIRA“ w Szwajcarii i „TZEC-MOAN“ w Meksyku - zajmuje się finansowaniem projektów w ramach działalności statutowej. Ostatecznym celem są wykopaliska na terenie Trzech Piramid w Gizie i odkopanie Budowniczego Wielkiej Piramidy. Wiele osób z Polski i z zagranicy przekazywało i przekazuje darowizny na konta Fundacji "Dar Światowida", dzięki czemu można było dokonać historycznych badań na terenie Nekropolii w Hawarze. Teraz czekamy na kolejne decyzje Najwyższej Rady Starożytności w sprawie badań w Hawarze i w Gizie.  Dla tych z Państwa, którzy chcieliby przekazać jakiekolwiek kwoty w formie darowizny podajemy konta, na które mogą być wpłacane pieniądze:

 Beneficjent:
Fundacja Wspierania Badań Archeologicznych "Dar Światowida"

Adres Beneficjenta:
ul. Podzamcze 1A, 76-150 Darłowo, Polska
 
Bank:
PKO S.A. I o/Warszawa
Adres Banku:
PL. Bankowy 2, Warszawa, Polska
 
Rachunek beneficjenta (IBAN):
Konto główne:
PL 92 1240 1037 1111 0010 0613 9578
Konto dolarowe:
PL 46 1240 1037 1787 0010 0701 3071
 
SWIFT CODE: PKOPPLPW

Przy okazji dziękujemy bardzo serdecznie tym z Państwa, którzy wpłacają na nasze konta zarówno drobne, jak i bardziej znaczące kwoty. W tej chwili każda złotówka jest bardzo pomocna w osiągnięciu ostatecznego celu.
Zarząd Fundacji "Dar Światowida"

 UWAGA:  Do wszystkich darczyńców Fundacja przesyła oficjalny list z potwierdzeniem otrzymania wpłaty i podziękowaniem.  Jeżeli taki list (z jakiegokolwiek powodu) nie jest mile widziany prosimy o telefon do Biura Fundacji w Warszawie: 022/879-8162 lub e-mail na adres: fundacja@projekt-cheops.com
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 19:53:14 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 08, 2011, 19:49:35 »

Donacje

Fundacja Wspierania Badań Archeologicznych ” The Mysteries of the World” przy współpracy z polską Fundacją ” Dar Światowida”- zajmuje się finansowaniem projektów w ramach działalności statutowej. Obecnie na pierwszym miejscu jest finansowanie badań georadarowych, geologicznych i archeologicznych na terenie Nekropolii w Hawarze, w Egipcie, w poszukiwaniu Wielkiego Labiryntu. Pozwolenie na takie badania zostalo wydane przez Najwyższą Radę Starożytności 6 marca 2008 i przedłużone na ten rok w dniu 29 stycznia 2009.

Do tej pory z funduszy Fundacji finansowane były badania georadarowe na terenie Trzech Pirmiad w Gizie przy współpracy z Narodowym Instytutem Badawczym Astronomii i Geofizyki w Kairze oraz Instytutem Nauk Geologicznych we Wrocławiu. Przebadano punkty wskazane m.in. przez Lucynę Łobos jako miejsca pochówku faraonów związanych z budową i remontem Wielkiej Piramidy. Wyniki tych badań pokazują wyraźne anomalie, sugerujące istnienie podziemnych przejść i grobowców na głębokościach około 25 – 30 metrów. Ostatecznym celem jest wykonanie wykopalisk na terenie Trzech Piramid w Gizie i odkopanie Budowniczego Wielkiej Piramidy.

Wiele osób z Polski i z zagranicy przekazywało już darowizny na konta Fundacji “The Mysteries of the World”, dzięki czemu można było dokonać tych historycznych badań. Dla tych z Państwa, którzy chcieliby przekazać jakiekolwiek kwoty w formie donacji podajemy konta, na które mogą być wpłacane pieniądze:

1. Bezpośrednio do banku, gdzie fundacja posiada konto otwarte tylko na „Misję Faraon”:
Czeki lub Money Orders, należy wystawić na:
“MISSION PHARAOH” nr.konta: # 291 008 047 751
Biuro główne banku: 7225 W.Belmont Ave, Chicago, IL.60634 – tel. 773.889.7800

2. Czek lub Money Orders można przesłać na adres pocztowy Fundacji:
„Mysteries of the World-Mission Pharaoh Research Foundation”N.F.P.
PO. Box 345 86
Chicago, IL 60634 – 0586 na nazwę: “MISSION PHARAOH”

3. Lub przesłać elektronicznie przez system Pay Pal -naciśnij guzik: <DONATE> (donacja)





Przy okazji dziękujemy bardzo serdecznie tym z Państwa, którzy wpłacili i wpłacają na nasze konta zarówno drobne, jak i bardziej znaczące kwoty. W tej chwili każda złotówka jest bardzo pomocna w osiągnięciu ostatecznego celu.

Zarząd Fundacji “The Mysteries of the World” informuje:
UWAGA: Do wszystkich ofiarodawców Fundacja przesyła oficjalny list z potwierdzeniem otrzymania wpłaty i podziękowaniem. Jeżeli taki list (z jakiegokolwiek powodu) nie jest mile widziany prosimy o telefon do Biura Fundacji w Chicago: 1(773) 625-1409



Wersja po dziś dokonanych kosmetycznych zmianach:

http://www.missionpharaoh.com/donacje/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2011, 20:33:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
targuj
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 01, 2011, 04:29:02 »

Na wstępie chcę coś sprostować.
Bzdurą jest to co pisze "Dariusz" jakoby Chicagowska Fundacja "The Mysteries of the world" współpracowała z Polską fundacją "Dar Światowida" ponieważ tak nie jest.
Fundacja Chicagowska od dłuższego czasu nalega na współpracę ale w polskiej fundacji wyraźnie brak inicjatywy w tym kierunku poza dobranymi słowami pod publikę (aby wyjść z twarzą z niezręcznej sytuacji).
Jest kilka przyczyn przez które nie może się ułożyć współpraca pomiędzy fundacjami. Jednak główną przyczyną jest brak chęci współpracy  polskiej fundacji z fundacją z Chicago. Dlatego też prezes fundacji chicagowskiej napisała orzeczenie które między innymi jest dostępne na stronie www.misja-giza.com.
Oto jego treść:

ORZECZENIE FUNDACJI „THE MYSTERIES OF THE WORLD”

Szanowni Państwo!

W związku z licznymi pytaniami pod adresem wydarzeń przygotowywanych przez polska Fundację “Dar Światowida”, oświadczamy, iż Fundacja “The Mysteries of the World” z Chicago, nie ma nic wspólnego, ani z Sympozjum organizowanym 3 lipca w Warszawie, ani z żadnymi ceremoniami w Egipcie, które są ogłaszane na 11-11-2011 roku !!! Nasza Fundacja niezmiennie współpracuje tylko z Panią Lucyną Łobos-Brown oraz Williamem Brownem, i nasze działania są oparte na Przesłaniu Duchowego Opiekuna Ziemi – ENKI. Żródłem informacji na ten temat są nasze witryny internetowe oraz audycje radiowe, w pełni zadedykowane rozpowszechnianiu Przesłania o realnym ratunku dla Ziemi i ludzi w roku 2012, bez zwodzenia czczymi obietnicami i usypianiem czujności przed powagą sytuacji na Ziemi. Naszą troską jest rownież, aby Przesłanie o MISJI RATOWANIA ZIEMI i LUDZI dotarło na czas do wszystkich ludzi na Ziemi i aby wspólnym wysiłkiem pomóc w uruchomieniu Systemu Zabezpieczenia Ziemi, pozostawionego nam przez bardziej zaawansowaną cywilizację 6 i pół tysiąca lat temu w Wielkiej Piramidzie.

W imieniu Zarządu Fundacji,

Barbara Choroszy


Ważną sprawą jest też to, że fundacja Chicagowska nadal podąża drogą wytyczoną przez Opiekuna Ziemi zgodnie z przekazami poprzez Lucynę Łobos-Brown. Fundacja Chicagowska zbiera pieniądze na sprzątanie terenu płaskowyżu w Gizie pod wykopaliska które doprowadzą do wydobycia budowniczego piramidy. Natomiast fundacja Polska zmieniła drogę EN-KI i podąża za przekazami Samuela z przekazów Anny Dolińskiej zbierając na "złote pręty i kryształowe piramidki"

Tym postem chcę uświadomić wszystkich, że nie można sobie bezkarnie i bez konsekwencji zmieniać kierunek drogi do króla Khufu . Trzeba być świadomym, że prowadzącym jest tu - EN-KI !!!

Podsumowując zastanówmy się na jaki cel chcemy przekazywać nasze donacje, a tym samy na jakiej fundacji konto przelejemy nasze datki.

Ps. Dariuszu jeżeli piszesz nieprawdę miej odwagę i nie blokuj swojego wątku i daj się innym wypowiedzieć w kwestii donacji.

Pozdrawiam,
Konrad Mieszkowski administrator strony www.misja-giza.com
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 04:42:44 wysłane przez targuj » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipiec 01, 2011, 11:06:30 »

{quote=targuj]Ps. Dariuszu jeżeli piszesz nieprawdę miej odwagę i nie blokuj swojego wątku i daj się innym wypowiedzieć w kwestii donacji.[/quote]

Mówisz i masz.  Duży uśmiech
Zamknąłem wątek by przeciwnicy Projektu nie czynili tu bałaganu. Jednak, jak widzę na takim zależy samym zwolennikom więc nie ma sprawy - kram otwarty.
Powiadasz, że piszę bzdury, nieprawdę. Otóż post nr. 1 jest niemal dokładną kopią tego, który Ty zamieściłeś na swoim forum i niedługo po tym zmodyfikowałeś - stąd dopisek na dole tego posta

Cytat: Dariusz
Wersja po dziś dokonanych kosmetycznych zmianach:

http://www.missionpharaoh.com/donacje/

Po niedługim czasie dokonałeś kolejnej modyfikacji, ale tego już nie uwzględniałem.
To co zamieszczono i tak bardzo wyraźnie świadczy o definitywnym rozłamie w Projekcie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 01, 2011, 12:13:33 »

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi... o pieniądze. Chociaż jako główny powód rozpadu dzielnej ekipy pch obstawiałem przede wszystkim rozbuchane ego i kto jest najważniejszy, finanse zaraz po tym. Jest delikatnie inaczej, chyba, że poszło kto jest najważniejszy w... dzieleniu łupów.
Sypie się na całego...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 01, 2011, 12:59:06 »

Sypie sie na calego.?Sypac to sie zaczelo juz od dlugiego
czasu, a teraz to sie posypalo na amen.Jakze mi milo,gdy
sciema sama sie zzera od ogona.Oto owoce dzialalnosci oszustow
i naciagaczy,po ktorych ich poznajemy...
Pozdrawiam.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipiec 04, 2011, 18:53:02 »

Ach jak zwykle przeciwnicy mają tyleż do powiedzenie w temacie ile można sie spodziewać (skoro kwestia dotacji was nie interesuje, po co tu mieszacie?)

Panie Targuj, miło że pan wyjasnił kwestie odrębności Daru Światowida od fundacji Chickagowskiej - w sumie podejrzewałam taki obrót sprawy. Teraz wiadomo na czym rzecz stoi. Wiec jeśli przyjdzie mi do głowy wspomóc fundacje to z zaproponwanych spsobów widze że dostępny jest dla mnie tylko system kredytowy. Apeluje raz jeszcze, o podanie przepisu na przelew z Polski. Mam nadzieje że Samuel nie zapomniał zasady 'wdowiego grosza' których to w większej liczbie sympatyków, mamy pod dostatkiem. Oraz że Pch  zrezygnowała już z karkołomnej myśli, iż jakiś znudzony milioner jednym gestem ręki, zapewni środki na wykopaliska i w swej przesyconej zbytkiem niewiedzy, przez przypadek uratuje se świat.
Pozdrawiam
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 04, 2011, 19:04:00 »

Enigmo- najłatwiej jest płacić/przelewać w "Pay Pal", ale jak rozumiem nie możesz z niego skorzystać,-
ponieważ korzystam z tego systemu w innych celach, powiem tylko tyle, że trzeba mieć kartę Visa/Classic, lub MasterCard i konto zarejestrowane w Pay Pal-u.
I po kłopocie- kilka kliknięć i "wdowi grosz" w kilka sekund ląduje na koncie szczęśliwego wybrańca na drugim końcu świata.

pozdr. i powodzenia Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Enigma
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 04, 2011, 21:23:31 »

Songo, mogę jaknajbardziej placić w pay-pal (i nawet mam tam konto) ale teg nie lubię, bo system ten opiera sie na karcie kredytowej, z której to pobranej sumy doliczany jest %. Transakcja zliczana jest z opóźnieniem i z założenia pomyślana jest aby kredytować się na sumy wielokrotnie przekraczające miesięczny dochód (u mnie x3).
Fakt, faktem % niewysoki do ok miesiąca spłaty, ale zawsze przechodzi przez 'czyjeś ręce-konto-inne firmy' . Debet tak wykonany (pomimo posiadania legalnego konta i chęci skorzystania z niego) wpisuje się w światowy system nabijania kabzy 'z niczego' - bo dlaczego niby nie moge wysłać keszu w zwykły sposób?
Ale może sie myle, właśnie przyszło mi do główki, że moge zanieść do mojego banku dane adresowe „Bank Of America”: 7225 W. Belmont nr.konta: # 291 008 047 751 i zobaczymy co powiedzą na temat kosztów takiego przelewu  Mrugnięcie


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 04, 2011, 23:44:38 »

Ach jak zwykle przeciwnicy mają tyleż do powiedzenie w temacie ile można sie spodziewać (skoro kwestia dotacji was nie interesuje, po co tu mieszacie?)
Odpowiem za siebie.
Otóż Słońce, dokładnie z tych samych powodów dla których podszedłem/interweniowałem gdy ostatnio widziałem jak trzech okłada jednego pięściami i kopniakami, i pomimo tego, że sam mogłem otrzymać przy okazji oklep. czy taka odpowiedź satysfakcjonuje Cię?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 05, 2011, 02:21:45 »

bo system ten opiera sie na karcie kredytowej, z której to pobranej sumy doliczany jest %. Transakcja zliczana jest z opóźnieniem i z założenia pomyślana jest aby kredytować się na sumy wielokrotnie przekraczające miesięczny dochód

mi nic dodatkowo nie pobiera, no to zależy jakie sumy wchodzą w grę, a opóźnienie wynika z typu transakcji "internetetowej",-
ale są inne systemy typu: MoneyGram i Western Union- bezkontowe i bezkartowe. Uśmiech

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Enigma
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipiec 15, 2011, 16:28:52 »

Odpowiem za siebie.
Otóż Słońce, dokładnie z tych samych powodów dla których podszedłem/interweniowałem gdy ostatnio widziałem jak trzech okłada jednego pięściami i kopniakami, i pomimo tego, że sam mogłem otrzymać przy okazji oklep. czy taka odpowiedź satysfakcjonuje Cię?

Oh, artq ty to jesteś bohaterem <zastanawia sie czy już klaskać>
Ale co wspólnego ma interweniowanie w bójce, z krytyką dotacji na dany cel?
Wpłaty te są dobrowolne, prośba skierowana do dorosłych ludzi. Liczba takich niepaństwowych intytucji, które utrzymują sie z datków publicznych - ogromna. Zreszta, jęśli dobrze przyjrzałbyś sie początkom demokracji w Polsce, zauważyłbyś że w dwudziestoleciu miedzywojennym to własnie inicjatywa prywatna, poprzedzała instytucje państwowe (część szkół zanim uzyskała finasowanie z budżetu, zakładano siłami lokanego pospolitego ruszenia).

A poza tym, co komu przeszkadza że ktoś sypnie zlotówkę na cel który ma za zadanie 'modły o deszcz/pogodę' do figury Najświętszej Panienki'? W naszym kraju taki np ojczulek Rydzyk według sprawozdania przekazanego Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji otrzymywał ponad 16mln zł w 2001 roku, z czego podatku odprowadził 0zł - gdyż całość przychodu pochłoneły ważkie wydatki. Oh czyzby nasze państwo nie zostało czasem okradzione? Ależ nie, przecież 22% vat i liche18 dochodówki stanowiłoby zaledwie połowę tej sumy. Nie zrozum mnie źle, uwazam że ojczulek nie powinien sie kryć ze swoim pancernym pojazdem skoro jest na tyle ważną osoba, jak np ks Jankowski który onegdaj jeździł Jaguarem. Wrecz przeciwnie, skala uwielbienia jaką otaczaja go wyznawcy wskazuje że spokojnie powinien kupić sobie ów helikopter.

Widzisz ja rozumiem że te pieniążki moga iść na byle-barachło. Ale syndrom 'psa ogrodnika' w tej sprawie jest mi obcy. Na skrajny przykład tego zachowania wskazał Mahomet dowodząc że ludzie zawistni, zazdrośni zdolni są zakazać drugim nawet modlitwy, czyli czegoś najbardziej prywatnego i osobistego zarazem - nawet i tu narzucając swą krzywą wole. Tymczasem w głębi serca, człowiek obdarzony z Bożej łaski wolną wolą może wierzyć sobie nawet w tzw 'duszę od żelazka' - bo wiara to sprawa prywatna. Tak więc swoje, cięzko zarobione pieniążki mogę przechulać na karuzeli, przepić w barze z coca-colą lub wysłać na PCH i przyjmij do wiadomości że GUZIK WAM DO TEGO.

@Songo
Nie byłam w banku, ale biorąc pod uwagę, odległość jaka dzieli te banki w różnych krajach, być może paypal nie jest najgorszym rozwiązaniem. Mimo wszystko mogli wybrać jakąś instytucje, która ma oddziały w większości krajów strefy $ i Euro przeciez obecnie jest ich multum. Pozdrawiam

Edit> korekta sumy z mld, na mln. Więcej informacji związanych z filmem "Imperium ojca Rydzyka tu http://www.eioba.pl/a/2z44/tajemnice-ojca-rydzyka
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2011, 21:28:42 wysłane przez Enigma » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia hohol nazarinh loki watahaskromnych