Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Wrzesień 29, 2023, 02:10:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: REPTILJANIE - Reptoidy - ludzie węże  (Przeczytany 62233 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« : Czerwiec 17, 2011, 21:42:30 »

Wiele o nich pisze się w sposób okrężny, natomiast mało kto podjął się poświęcić czas i siły na rozstrzygnięcie zagadnienia istnienia tego/tej zagadkowej cywilizacji.
Czy Orion, Plejady i inne cywilizacje mają z nimi coś wspólnego?
Jeśli tak to czy my, potomkowie Orionidów nie jesteśmy czasem ich "pociotkami"  Mrugnięcie Duży uśmiech?
Poniżej zamieszczam bardzo obszerny ale ciekawy artykuł, w którym ktoś jednak (mało jest takich prób) próbuje ugryźć ten temat.
Choć nie musimy zgadzać się z treścią wszystkich przedstawianych tu wywodów, to może jednak nam uda się to w dość sensowny sposób choć trochę rozszyfrować. Duży uśmiech

Reptilianie istoty gady potępione przez Boga?

Napewno każdy z Państwa słyszał o obcej cywilizacji, jaka nawiedza Ziemię co jakiś czas. Dziś mamy już stu procentową pewność, że jest to inwazja, a planowana Trzecia Wojna Światowa ma się rozegrać po między człowiekiem, a inwajzą tzw. Obcych.

Obecnie na Świecie między ludźmi żyją Reptilianie, tzw. ludzie węże. W starożytnym Egipcie oddawano Boską cześć Krokodylom co świadczy o dużej potencji Anunnaków. Dziś możemy otwarcie powiedzieć, że system niewolnictwa jaki był kiedyś uczyniony w Egipcie powtarza się poczym tworzyć go zaczeli na nowo ludzie węże i teraz ten system powraca, ale na cały Świat. Obecnie ludzi robi się za niewolników systemu, ograniczonych w prawach i zniechęciałych np. do polityki. W sklepach widzimy produkty spożywcze jakie powinny być zakazane co świadczy o aktywnym procesie depopulacji ludzkości. Mimo, że jako ludzie chcemy być i dla obcych braćmi, to jak widzimy gdy u władzy są Reptilianie to jest to dla nas zgubne i śmiercionośne zdarzenie, czyli nie są ustawieni wobec Nas ludzi pokojowo, ale zabójczo niebezpiecznie.

W ósmej karcie Iluminatów widzimy plan jaki ma się wydarzyć już w krótce, w chwili apogeum gdy całym Światem zarządzać będą Reptilianie. Obecnie starcia pomiędzy władzą ludzką, a władzą Reptiliańską widzimy w Azji i Afryce, gdzie rzekomo ludzie walczą o niepodległość i wydostanie się z reżimu, lecz w prawdzie ku dostania się do sidł rządów ogólnoświatowych jakimi są Reptilianie. W kartach Iluminatów widzimy iż na Ziemi odbędzie się prawdziwa III Wojna Światowa, gdzie ludzie Krokodyle czyli Anunnaki jacy przybędą na Świat, aby pomóc człowiekowi będą walczyć o wolność człowieka z Reptlianami jacy uplanowali Ziemię tylko mieć dla siebie, a pozostawic przy zyciu niewolników jacy na nich by charowali. Jeżeli prawdą jest, że na Ziemię lecą trzy wielkie statki kosmiczne, a razem z nimi zbawienie to cieszmy się, że wreszcie ktoś nas uratuje od obecnego reżimu systemowego Reptilian.

Mamy też podejrzenia, że kilkanaście tysięcy lat temu, tego typu wojna też miała miejsce i z tamtego okresu, a nie z czasów Grecji wywodziły się demony i anioły. Jak widzimy Reptilianie są ludzmi wężami, zaś Anunnaki to ludzie krokodyle o których mowa jest w starożytnym Egipcie, którzy dbali o swój lud i swoje byty. Jest też trzecia odmiana ludzi, czyli ludzie ptaki, przypominający tzw. Aniołów jeszcze sprzed czasów Greckich, ta cywilizacja jak wiemy jest naczelna wobec wszystkich innych we wszechświecie i są uważani jako strażnicy wszechświata. Prawdopodobnie to oni wysłali Anunnaki nam ludziom na pomoc.

Symbol Reptilianina Człowiek Wąż


Symbol Anunnaków to Człowiek Krokodyl
Wracając do ósmej karty Iluminatów, widzimy tam dwie różne kultury przed którymi upada władza ludzka. Jedną z kultur jest cywilizacja Reptilian, a drugą Anunnaków. Widzimy wojny w jakich celem będzie walka o wyzwolenie się z sideł Reptilian, którzy w obecnym czasie coraz bardziej ograniczaja ludzi. Przesłanki na temat obcych pojawiają się w wizjach znanych przepowiadaczy przyszłości, a nawet w Apokalipsie św. Jana. Pojawiają się też przesłanki w kulturze Chińskiej gdzie od zarania dziejów ludzkość czeka na wojnę dwojga smoków. Jak widzimy i tu wąż i krokodyl są w jakby to ująć w pewnej kwestii smokami.Reptilianie napewno będą głosić nieprawdziwe rzeczy na temat anunnaków iż przez nich cały plan może trafić na manowce, więc ludzie nie dajcie się omamić jak obecnie w sferze politycznej i miejcie oczy szeroko otwarte. To już nie są przelewki gdy widzicie z dnia na dzień w żywności szkodliwą chemię, rzeczy jakie mają miejsce na ziemi itd.

Kto nie widzi tych zagrożeń to proszę tu, szczegółowo opisane:

- Naszpikowana szkodliwą chemią żywność.
- Szczepienia dzieci pod karą odebrania praw rodzica.
- Dzieci na zamówienie z In-Vitro
- Pary homo seksualne, z których nie ma możliwości by narodziło się biologicznie dziecko.
- Dofinansowywanie wojen i aktów terroryzmu.
- Wywoływanie kataklizmów za pomocą najnowszych technologii.
- Niszczenie zdrowej produkcji żywności i rolnictwa.
- Zakaz hodowli roślin jakie uzdrawiają i pomagają w układzie inmunologicznym.
- Niszczenie wszystkiego co zagraża depopulacji.

* Jeżeli na te powyższe fakty jesteś nastawiony spiskowo, to już teraz idź poddaj się i niech Cię wykończą!

Nie uniknione też jest sztuczna radioaktywność wywołana nie przez Japonię lecz przez Reptilian, aby przyspieszyć zagładę prawdziwego człowieka, znaim przybędą wybawcy, iż wtedy nie będzie o co walczyć bo całe sto procent ludzkości wyginie więc było by nielogiczne toczenie wojny wyniszczającej kolejny gatunek tym razem Reptilian, narażając przy okazji swoich czyli Anunnaków. Na Świecie kłuci się ze sobą ludzi, aby się wyniszczyć na wzajem, aby była mniejszość jaką sie szybciej wg. Nowego Porządku Świata załatwi. W samym USA budowane są podziemne tunele, jakie mają dać przetrwać Reptilianom trudny czas roku w jakim zjawią się Anunnaki, a także niszczące żywioły jakie będą miały miejsce w obecnym czasie na Ziemi. Z pewnego źródła otrzymaliśmy informację iż Reptilianie opanowali genetyke do tego stopnia, że nie tylko wyglądają jak ludzie, ale też bardzo szybko mogą jako klon zastąpić każdego człowieka nie wzbudzając podejrzeń. Boimy się iż każdy czlowiek, jaki dostał się do władzy mógł zostać albo zniszczony, albo zniewolony, a na jego miejsce wchodzi Reptilian obejmując tym samym najwyższe stanowisko w Państwie, czyli posadę Prezydenta. Aktualnie za rozgrywających partie Raptilian uważa się prezydenta Francji - Sarkozy - jaki najwięcej pokazuje się w polityce Unijnej i globalnej.
Poniżej prezentujemy materiały na temat Reptilian:

(Tu 13 filmów, których nie umiem wkleić więc odsyłam do strony oryginalnej)

- Aby nie powtórzyła się Historia sprzed lat, gdy została zamordowana Księżna Diana, która odkryła prawdę o rodzinie królewskiej, reptilianin książe William żeni się z Reptilianinem Kate.

* Jak widać, czasem i najlepsze soczewki przypominające ludzkie oko zawodzą, a wtedy z przerażeniem możemy dostrzec iż reprezentanci naszych rządów to istoty, jakie zwiemy Reptilianami. Owe istoty wyłapują ludzi na wysokich stanowiskach, lub osoby bardzo znane, poczym je uciszają i zastępują jako prawie identyczny klon, jednakże oczy, język i czoło mają inne od ludzkiej twarzy. Najgorsze jest to, że David Icke został zastąpiony Reptilianem...Zobacz jak kot reaguje na wyraz: Reptilian!

(Film o kotach ...)

Czyżby koty to biologiczne kamery ostrzegające swoich prawdziwych panów Reptilianów?

Ciekawostki udokumentowane naukowo:

Słyszy się wiele o grupie reptilianów żyjącej na Ziemi wśród normalnych ludzi. Znani z mitologii, folkloru, ufologii i naukowych faktów, uwikłani w konspirację i inne teorie. Pisał o nich John Rhodes - badacz UFO, Reptilian Research Center, David Icke, brytyjski pisarz i publicysta, który poświecił swoje życie i od roku 1990 poszukuje odpowiedzi na pytanie: -kto tak naprawdę kontroluje świat?- W swoich książkach opisuje spirytualizm -New Age- i ukazuje totalitarny ruch jako New Age konspirację, wielki proces aby zakłócić normalny cykl oświecenia naszej planety. Według jego teorii światem rządzi grupa -Globalna Elita Iluminaci- rasa reptilian humanoid, czyli babilońskie braterstwo. D. Icke w czasie pobytu w Vancouver w Kanadzie przedstawił na ten temat swoje teorie w 4 godzinnym wykładzie. Podobny wykład z udziałem D. Icke odbył się na Uniwersytecie w Toronto.
Riley L. Martin pochodzenia afrykańsko-amerykańskiego urodzony w Misisipi w roku 1946 twierdzi, że został porwany i uszkodzony przez -przybyszów z nieba- w roku 1953 w Arkansas. Znana jego książka -The caming of Tan- opisuje jego smutne doświadczenia. Martin często występuje ze swoimi teoriami na temat reptilianów w radio i TV -The official Riley Martin Radio shaw-. Opisuje siedem odmiennych typów przybyszy z kosmosu, którzy posiadają swoje bazy na macierzystym pojeździe kosmicznym niedaleko Saturna.
Reptilianie humanoid to jedna z najbardziej znanych nazw, która określa obcych przybyszy spotykanych od tysiącleci na Ziemi. Inne ich nazwy: dinozauroid, lizarfolk, lizardmen.
Idąc śladami mitologii dowiadujemy się o istnieniu obcych przybyszy, którzy od tysiącleci zamieszkują Ziemię.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2011, 21:55:16 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 17, 2011, 22:00:18 »

c.d.

Indianie Hopi nazywają ich Sheti lub -wężowymi braćmi-. Zamieszkiwali starożytną Kolumbię w Środkowej Ameryce.
Legenda Hopi mówi jak Bachue -kobieta- przemieniła się w wielkiego węża, którego nazywają również -gwiezdny wąż-.
Cecrops I - pierwszy ateński król był w połowie wężem a w połowie człowiekiem.
Tytan i inni greccy bogowie posiadali skrzydła i wielkie węże wychodzące z dolnych części ciała. Żenili się z ziemskimi kobietami i zasiedlali Ziemię. Grecka mitologia pozostawiła bardzo dużo takich zapisów.
W Indyjskich Sanskryptach Naga też znajdujemy opisy reptilianów. Wspominają rasę Sarpa, ludzi przypominających wyglądem węże.
Daleki Wschód - Wietnam i Korea mówią o ludzkich formach przypominających smoki.
Chińczycy do dziś dnia świętują w przebraniu smoków, zdobią ich wizerunkami swoje budynki. Smok ma bardzo mocną pozycję w ich narodowej kulturze.
W Azji Mniejszej znajdujemy zapisy opisujące rasę ludzką zwaną -wężową- Book of Jashar.
Biblia - Genezis, Bóg ukarał Ewę, która zjadła jabłko z Drzewa Życia.
-Wtedy rzekł Bóg do kobiety, Dlaczego to uczyniłaś? I odpowiedziała kobieta, wąż mnie zwiódł i jadłam.- Genezis 3:13
W religiach bliskiego wschodu demon jest przedstawiany jako wąż, inaczej nazywany reptilian.
Antyczny egipski bóg Sobek był postacią człowieka z głową krokodyla. W Afryce reptilian zwany przez Afrykańczyków Chitauri, jak mówią kontroluje świat.
Dzisiaj coraz częściej słyszymy dziwne historie, dla większości brzmią jak bajki, UFO uprowadza ludzi i wykonuje na nich własne eksperymenty. Takich zeznań jest na świecie coraz więcej. Widoczne są ślady na ciałach porwanych ludzi. Naukowcy idą śladem tych zdarzeń i odkrywają wielką prawdę, że ci ludzie nie kłamią. Przybywa coraz więcej raportów potwierdzających istnienie na Ziemi nieznanych przybyszów.
Dobrze znany jest raport oficera policji Herberta Schirmera z 3 grudnia 1967 roku w Nebraska - USA. Zgłosił, że został wzięty na pokład UFO i dokładnie opisał ubranych w srebrzysto-szare skafandry i rękawice szczupłe postacie o ludzkim wyglądzie. Skóra na ich twarzy była w kolorze biało-szarym, mieli płaskie nosy, wąskie-nieme usta nawet wówczas kiedy mówili, skośne oczy, na ich piersiach znajdował się emblemat - uskrzydlonych węży. Schirmer twierdził, że byli przybyszami z obcej galaktyki.
W USA często słyszy się nazwę -uskrzydleni chłopcy-, dotyczącą nieznanych przybyszów.
John Rhodes był pierwszą osobą, który poważnie się zajął badaniem reptilian humaniod. W roku 1997 złożył na ten temat swój raport w Research Center. Twierdzi, że reptilianie są potomkami dinozaurów, którzy w drodze biologicznych przemian ewoluują się na Ziemi. Jego prace i paleontologa Dala Russella z Kanady, również zajmującego się tym zagadnieniem znane są już od 20 lat na całym świecie.
David Icke przedstawia reptilianów humanioid, że są największymi manipulatorami i kontrolerami rasy ludzkiej. Jego zdaniem światowy Lider G.W.Busch i członkowie królewskiej rodziny w Windsor są przedstawicielami tej jak sam mówi, grupy reptilian pijących krew z systemu Alpha Dracon. Twierdzi, że Diana, pierwsza żona następcy tronu znała tajemnicę pochodzenia rodziny królewskiej.
Icke obwinia również prezydenta USA i innych współpracowników ziemskich o sytuację z 11 września 2001, jako produkt jednej z cięższych konspiracji reptilianów na Ziemi w ostatnich latach.John Rhodes też w swoich pracach umieścił pochodzenie reptilian z Alpha Dracon.
Anunnaki opisani w sumeryjskich tablicach, znalezionych i przetłumaczonych przez asyriologa Zecharia Sitchin, którzy mieli stworzyć rasę ludzką - niewolników pracujących dla nich według Icke, Anunnaki i Draconi nie są z sobą połączeni. Anunnaki, 23 sumeryjskich bogów włącznie z Enlil -Bóg powietrza- i Enki -bóg ziemi- byli odrębną grupą.
Draconi w Babiloni zwani -wspaniałymi wężami- są wspomniani przez Sanskript Sarpa. Uchodzili za wielkich bogów smoka, dali początek rasie ludzkiej Davidianów, zamieszkujących w południowych Indiach i na terenie Sri lanki, Pakistanu, Bangladeszu, Nepalu. Można ich było jeszcze spotkać w XIX wieku. Nazwa Davidianie jest zaczerpnięta z Sanskrytpu Davida opublikowanego przez Roberta Caldwella 1856 -Comparative grammer of the Davidian of South-Indian family of languages-.
Coraz więcej ludzi na świecie mówi o reptilianach żyjących na Ziemi. Uchodzą za inteligentnych, umieją się wspaniale komunikować z innymi, w wyglądzie twarzy przypominają smoków i są wysokości normalnych ludzi. Uchodzą jednak za grupę bardzo negatywną i niebezpieczną, niszczą ludzi i świat.

Według Vedy są klasyfikowani na trzy grupy:

1. Buttash, żyjący w duchowej ciemności, intelektualnie wysoko rozwinięci, utożsamiani z największymi horrorami, które kreują wśród ludzi. Ta grupa jest posądzana o uprowadzania i molestowanie dzieci, składnie ich na rytualnych ołtarzach. Prowadzą też eksperymenty na ludziach, przychodzą nocą, nie są uważani za atrakcyjnych, Są najwyżsi wzrostem ze wszystkich grup, mają potężne ramiona i nogi. Kolor skóry szaro-brązowy. Naoczni świadkowie twierdzą, że posiadają inne uzębienie niż człowiek, czarne duże oczy, lekko skośne i uwydatnione łuki brwiowe.Buttahs -Wacshashas- są bardzo negatywni i agresywni

2. Draco - pochodzą z konstelacji Draco, odwiedzają Ziemię. Świadkowie opisują ich jako wysokich o czerwonych oczach, czarmo-brązowym kolorze skóry, posiadają skrzydła. Niektórzy naoczni świadkowie twierdzą, że używają skrzydeł aby się poruszać w powietrzu i są też tacy którzy zgłaszają, że draco posiadają na głowie nieduże rogi wyrastające z łuków brwiowych -te opisy pasują do opisów szatana- . Znajdujemy ich opisy w starych legendach, zwani są gorgoyles i valkeries, utożsamiani z nocnymi wampirami. John Keel opisał ich dokładnie w -MothMan prophecies-.

3. Szaraki - nazwa od koloru ich skóry, niskiego wzrostu, z dużymi głowami i dużymi czarnymi oczami. Przez ludzi są różnie określani. Jedni twierdzą, że są pracownikami pierwszej grupy reptilianów. Zmienni, mają różne zachowania. Są też inne głosy, które mówią o wojnach między tymi dwoma grupami -przekazy z Andromedy-. Szaraki uchodzą za doskonałych genetyków, obwinia się ich za manipulację z ludzkim DNA. Inna opinia podkreśla ich wielkie zasługi w podnoszeniu ludzkości na wyższy poziom ewolucji.
Prawie na 100 procent reptilianów z Alpha Draco obwinia się za największe światowe katastrofy, a osoby jak: Nero, Napoleon, Hitler ... zalicza się do ich grupy.

Wąż - stary mistyczny symbol reprezentuje wiele odmiennych kultur. Jedni określają węża pozytywnie, inni uważają go za szatana.

Wąż Naga -forma istoty podobnej do węża-, doprowadziła Buddhę do oświecenia.

Mukalinda - król węży pochodzi od oddechu Ziemi i jest opiekunem formy ludzkiej.. Ale znany jest też wszystkim negatywny wąż użyty jako symbol w raju, kusiciel Adama i Ewy.

Wąż - sprawca pozytywnej transformacji daje człowiekowi nowe życie i spirytualne głębokie przebudzenie.

Dracon posiada odmienne cechy, walczył z nim Herkules, jego imię było Ladon. Znany światu zagadkowy wąż Leviathan, monster żyjący w jeziorze Loch Ness.
Kundalini według Hindusów wyższa świadomość człowieka i kaduceusz jako symbol reprezentuje wyższe energie w ciele człowieka, u którego nastąpiło oświecenie.
Odwieczna walka między ludźmi, kto ma rację, jedni węża potępiają, inni darzą go szacunkiem...

Reptilianie humaniod uchodzą za istoty, które potrafią posiąść ludzkie ciała zmieniając w nich wibracje. Już -Emeraldowe Tablice- opisywały wymiar tzw, czwarty -między światami-, w którym znajdują się upadłe anioły. Czwarty wymiar -astral- jest często utożsamiany z bardzo niskimi wibracjami. Tam są przechwytywane ludzkie dusze w swojej inkarnacyjnej wędrówce. Reptilianie zmieniają ich wibracje do własnych celów. Kiedy wracają na Ziemię mają cechy reptilian i dla nich pracują wśród normalnych ludzi. Reptilianie uszkadzają środowiska ziemskie i trzymają we własnym -więzieniu- inkarujące się ludzkie formy. Utrzymują na Ziemi sekretne krwawe rytuały, odpowiednie ceremonie, posiewają wielkie wątpliwości co do istnienia wyższej formy życia.
Alpha Dracon znajduje się w systemie Oriona. Królewska rodzina repitilianów wywodzi się właśnie stamtąd. Ich królestwo zwane jest Domem Aln -Oln, Ahin-. Posiadają dwie główne rasy: uskrzydleni wężowie i lizardowie.
Człowiek jest utożsamiany jako reprezentant Światła. Reptilianie reprezentują ciemności, posiadają odwrotne polarity a ich odwieczna zabawa polega na tym aby zmieniać bieguny z wysokich i prawidłowych wibracji na niskie i harde, co wywołuje między ludźmi konflikty i wojny, opóźnia ewolucję człowieka.

Raptilianie twierdzą, że mieli prawo skolonizować cały Wszechświat i zniszczyć wszystkie cywilizacje, które tam zamieszkiwały. Jakże nam to przypomina działanie niektórych ziemskich przywódców. Stąd też wywodzi się wiele kosmicznych wojen. Reprezentanci Światła występują bardzo mocno przeciw reptilianom.


(Film o)
Transformacja człowieka węża na żywo na antenie TV.

(Kolejny film)

Siedem aniołów stworzenia: Owady, Ptaki, Płazy, Ssaki, Gady, Bezkręgowce, Ryby, które miały słóżyć człowiekowi!!! Ludzie gady czczeni byli już za czasów Majów i w Starożytnym Egipcie pod postaciami Węży i Krokodyli.

(Film)

Tak to było z grzechem pierworodnym

Jak wiadomo Adam i Ewa mieli dwojga synów - Kaina i Abla. Skąd zaś wziął się Set? Jak każdy słyszał historyjkę o jabłku, które zerwała Ewa przez, skazani zostaliśmy na grzech pierworodny. Jak juz samo to wskazuje, grzech pierworodny związany jest ze zrobieniem dziecka, a drzewo samo w sobie to drzewo geneaologiczne, więc i mamy tu owoc i drzewo pierwszych ludzi. Zakaz obowiązywał Adama i Ewę iż nie powinni rozmnażać się mieszając geny innych gatunków, lecz tylko człowieka z człowiekiem. A więc czy Ewa zdradziła Adama iż kuszona przez tzn. Diabła oddała się w końcu wężowi... -Reptilianinowi? Jak wiadomo, od czasów Enki i Anunnaków, którzy zaludniali ziemię w pietrwszych ludzi, miało też miejsce istnienie takiej cywilizacji jak Reptilianie czyli ludzie węże. I tak to według naszej wiedzy, Ewa uwiedziona przez węża zdradziła Adama, przez co urodził się Set, czczony potem w Egipcie przez samych faraonów jacy w swej koronie faraona nosili znak węża kobry. Obecnie nie jestesmy na tyle poinformowani by mówić iż to Set był powodem do morderstwa jakie uczynił Kain na Ablu, dlatego zostawiamy to dla Państwa rozważań.

(Film)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 15:16:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 17, 2011, 22:07:14 »

c.d.

Wiele światowych publikacji wskazuje nam na wielką tajemnicę, o rzeczywistych władcach planety ziemi - gadach (reptilianach), które mieszkają w dolnej części czwartego wymiaru. Pracują dla nich ludzkie hybrydy i są siłą napędową w większości ziemskich systemów siejąc na ziemi okrucieństwo i zło. Wykorzystują nasze umysły poprzez kontrolę umysłu, seksualne niewolnictwo, ludobójstwo, narkotyki i inne szkodliwe używki, zatrutą żywność, wodę, powietrze, eksperymenty na ludziach.

Dochodzą do nas różne informacje - horrory, takie jak okultystyczne rytuały z udziałem ofiar z ludzi, systematycznie wykorzystywanych seksualnie kobiet i dzieci, wszystko jest dzisiaj przepojone manipulacją ludzi we wszystkich wartościach społecznych. Stąd też biorą się ludzkie cierpienia i niedole. Co jakiś czas słyszymy o masakrze na ludziach, zwierzętach i ptakach. Zastanawiamy się, dlaczego tak się dzieje? Czyim dziełem i w jakim celu jest takie brutalne niszczenie całego świata? Dlaczego w nas ludziach jest tyle okrucieństwa?

Zastanawiający jest system medyczny kontrolowany przez światową organizację zdrowia, niby wykorzystuje wszystkie metody zwalczające (rzekomo) "nieuleczalne choroby", lecz tak naprawdę mamy ich coraz więcej, np. raka ... i ciągle przybywa nowych nieznanych nam dotąd chorób i w związku z tym coraz większa jest nasza śmiertelność.
                                           Jak mamy to rozumieć?

Nauka idzie naprzód, wydajemy miliony dolarów na naukowe badania i dlaczego ciągle tak kulejemy w tej dziedzinie?

Nasz dzisiejszy świat przepełniony jest alkoholem, narkotykami i innymi szkodliwymi substancjami, a to wszystko wpływa "byle jak" na naszą długość i jakość życia.

Patrząc na świat coraz więcej ludzi zauważa, że obecnie panuje jeszcze jedna potężna epidemia - zagubienie dusz lub jak kto woli opętanie ciemną energią. Popularne stają się słowa dotychczas znane tylko egzorcystom: "posiadanie ducha", "zajęcie", "opętanie" lub zwykła "kontrola umysłu" ... zakłócenia, które nie są obojętne na nasze pola świadomości.

Nadużywanie alkoholu, narkotyków, tytoniu osłabiają energię, szczególnie u osób młodych i wrażliwych. Nawet uboga dieta lub wysoki stres powoduje rozluźnienie naszych energetycznych pól.

Alkohol - jego długotrwałe stosowanie otwiera bramy, które pozwalają wejść do aury i fizycznego ciała osoby pijącej "astralnym pasożytom". W ten sposób kradną energię i osłabiają energetyczne pola.

Narkotyki - stosowanie: metamfetaminy, w szczególności: "Crack" czy Cristal Methedrine umożliwia najlepszą kontrolę naszych umysłów. Narkotyki służą do uprowadzania naszej duszy, stanowią wspaniały rezonans dla gadów i ich "szarych pracowników."

                                               Jak sobie pomóc?

                                           

Jak na ironię najczęściej bronią się przed tym "zagubione dusze", ciemne energie tak wpływają na ich świadomość, że unikają wszelkiej pomocy. Bez ich pracy ciężko będzie ich uzdrowić.

Czas aby już wiedzieć: Ciemne energie przyczepiają się do tych, którzy korzystają z alkoholu, narkotyków,, nikotyny, niewłaściwego odżywiania, władzy, wykorzystywań seksualnych, zemsty. Wszystkie te elementy życia są paszą dla ciemnych sił o szatańskiej mocy. Wszystko co pozwala nam żyć przyziemnie jest dla nas zagrożeniem.

Aby sobie pomóc należy stosować duchowy detox. Duża część ludzi chce to zrobić lecz nie wie jak? Część od razu powie - NIE! W tym przypadku wiadomo, że już zostały zablokowane wszystkie pola: emocjonalne, mentalne, duchowe i fizyczne. Jednym ze sposobów zabezpieczania się jest unikanie wszystkich czynników, które powodują przyciąganie ciemnych energii. Jak stosować duchowy detox? Ten temat rozwinę mocniej w następnym artykule, w 9-tej części.

c.d.n.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2011, 21:16:18 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 18, 2011, 07:05:18 »

W "south park'u" była mowa o ludziach - krabach". Czy to ci sami?
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 18, 2011, 08:06:30 »

...

Zobacz jak kot reaguje na wyraz: Reptilian!

...

Jakoś tak wczoraj popatrzyłem na tego mojego i i i ... się bałem zapytać !  Płacz  Coś

A w zasadzie bałem się odpowiedzi.  Język
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Linda
Gość
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 18, 2011, 08:27:44 »

 Uśmiech

 

...

Zobacz jak kot reaguje na wyraz: Reptilian!

...

Jakoś tak wczoraj popatrzyłem na tego mojego i i i ... się bałem zapytać !  Płacz  Coś

A w zasadzie bałem się odpowiedzi.  Język


Już  sobie wyobraziłam te wszystkie koty reagujące tak samo..... Uśmiech
Szkoda ,ze masz kota i rezygnujesz z takiego pasjonującego doświadczenia.Ja bym się ani chwili nie wahała.... Chichot Chichot Chichot

 Te zagadnienia na dzięń dzisiejszy omijam z daleka..Intuicyjnie czuję ,że na chwilę obecną są mi niepotrzebne.Powiem więcej...wywołują taki bałagan w mojej głowie...,ze długo jeszcze się nimi nie zainteresuję....Wolę świadomść ,że wokół mnie jest czysta piękna przestrzeń  i nie czyhają na mnie żadne jaszczury  Nie ten etap rozwoju powiecie...pewnie to prawda .....ale  niech tak zostanie... Chichot Chichot Chichot
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 18, 2011, 11:07:55 »

hm a baran i owca ?Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 18, 2011, 11:39:59 »

c.d. dotyczący Reptiljan

                                                              Koty i gady

                                           

Może to ciężko zrozumieć ludziom lecz gady nie znoszą kotów. Koty są najlepszymi detektorami reptilianów jakie tylko zna ludzkość. Potrafią przebudzić całą rodzinę, a nawet okolicę kiedy zbliżają się do ludzi nieczyste siły. Są obrońcami szczególnie kobiet kiedy reptilianie próbują dokonać na nich ataku (obdukcji czy gwałtu).

Reptilianie są mistrzami częstotliwości i rezonansu, w razie potrzeby mogą kształtować zmiany jak chcą. Najwięcej manipulują ludźmi białej rasy, blondyni o niebieskich oczach są dla nich "przysmakiem" (rasa aryjska lub nordycka). Przypuszcza się, że mogą się utrzymać na Ziemi tylko dzięki genom tej grupy ludzi.

                                             

Kot - tajny mistyk, ze wszystkich udomowionych zwierząt ma największe umiejętności postrzegania pozazmysłowego. Potrafi szybko wyczuć zagrożenie, umie się przed nim zabezpieczyć; wydaje się - umie czytać w myślach ludzi i innych zwierząt. Kot jest jedynym zwierzęciem na świecie, które może przetrwać niemal wszędzie. Oczywiście są wyjątki i dobrze wiemy, że udomowione koty nie mają takiego kontaktu z naturą i w ten sposób tracą wiele ze swoich uniwersalnych możliwości. W wielu okresach historii kot był uważany za zło, mający związek z demonami. Ten mroczny rozdział najlepiej owocował w okresie palenia na stosach. Palono ludzi i masowo zabijano koty jako przyczynę całego zła szerzącego się na świecie. Po tym okresie wybuchła plaga szczurów, a z nimi nowa fala chorób.

Na świecie spotykamy posągi kotów. W starożytnym Egipcie mumifikowano koty, a ich mumie miały specjalne miejsce w Dolinie Królów. Przez starożytne kultury: Egipcjan, Majów, Inków, kot był uznawany za komunikatora między cywilizacjami, które żyły w duchowej równowadze z Wielkim Umysłem. W starożytnych czasach posiadano na ten temat większą wiedzę, a było to nawet nakazem, aby obok osoby panującej znajdował się lew albo inny kot. Widzimy na starożytnych rzeźbach ludzi - koty, ludzi - lwy, splecionych mocno z rasą ludzką. Mówiło się, że to dzięki kotom władcy mają szybki kontakt z istotami zamieszkującymi inne wymiary. Działały niczym kosmiczne przekaźniki, przekazywały informacje telepatycznie. Z kultury egipskiej znamy posąg bogini Bast lub Bastet. Bogini Bastet była czczona jako obrończyni domu i rodzin. W mitologii egipskiej jest córką boga słońca Ra. Bastet miała również swoje okrutne strony, wtedy była przedstawiana z głową lwicy, symbol zaciekłej obrony o potomstwo. Egipcjanie kochali koty.

Najciemniejszym rozdziałem życia kota było średniowiecze, szczególnie tępiono czarne koty, symbol czarownic, które wówczas nagminnie palono na stosach. Nic dziwnego, że wszystkie te kobiety, które opiekowały się kotami pomawiano i palono na stosach razem z ich kotami. W okrutny sposób znęcano się nad kotami jakoby miały złe moce. Lecz prawda wygląda zupełnie inaczej; kiedy pojawia się destruktywna energia, koty potrafią ją przechwycić i zmienić jej wibracje. Na szczęście ten okropny okres się zakończył i wraz z polowaniem na czarownice i niełaską kotów u ludzi przyszedł następny okres, kiedy koty zaczęły budzić inne atrybuty. Dostrzeżono, że mogą uzdrawiać.

Zazwyczaj mają silniejszą więź z kobietami niż z mężczyznami. I tak w średniowieczu dziwnie się działo: mądre kobiety zbierały zioła, uleczały choroby, a ich towarzyszami były koty, prawie zawsze można ich było spotkać razem. Nawet nauka udowodniła, że kot redukuje u człowieka stres, zmniejsza zachorowalność na udar mózgu. Mieć w pobliżu kota to również zmniejszenie dolegliwości reumatycznych i innych bóli.

Ludzie są podzieleni na trzy kategorie:

a. miłośników kotów
b. nienawidzących kotów
c. innych

                                               
                                                             Tomas, kot mojego sąsiada, mój stały gość.

Komunikację między pierwszą grupą miłośników kotów i tymi zwierzętami daje się rozpoznać na pierwszy rzut oka, widać to bez słów, kot zawsze podejdzie do człowieka, który darzy koty sympatią. Wbrew pozorom, że koty są samotnikami, szukają i cieszą się bliskością ludzi. Kocie osobowości mogą być różne, ale to zależy od ludzi, ich opiekunów; będą takie jak ich ludzkie odpowiedniki. Koty są naprawdę bardzo mistyczne, prawdziwi magowie.

Gady nie lubią mieszkań, w których mieszkają koty, w pewnym sensie te pomieszczenia są dla nich niedostępne. Zauważyłam, że w chwili kiedy w moje życie weszły koty skończyły się w moim życiu nocne ataki. Owszem, czasami się jeszcze to przytrafi lecz nigdy nie miały już takiej siły jak poprzednio.

                                               
                                                                        Bonnie

W roku 2000 kiedy byłam najmocniej atakowana widziałam obok siebie "astralnego kota", podobnego do egipskich kotów. Kiedy było wokół mnie "gorąco" i ataki się nasilały postrzegałam, że wokół mnie pojawiało się coraz więcej "astralnych kotów" i tworzyły krąg, siadały jeden obok drugiego, a ja byłam w środku. Był to dla mnie dodatkowy szok lecz szybko zauważyłam, że wśród tych kotów jestem bezpieczna. Nie rozumiałam jeszcze tego zdarzenia i skąd biorą się te koty - duchy? Dzisiaj wiem, to były kotki z moich poprzednich wcieleń, chroniły mnie.

Trzy lata później w moje życie weszła Bonnie, bezdomna kotka, miała około siedmiu miesięcy, jakie było moje zdziwienie - wyglądała tak samo jak ten kotek, który był ze mną w ciężkich chwilach. Również podobne jest jej zachowanie: to taki kot-pies, który mnie pilnuje 24 godziny na dobę. Nie cierpi jak się kąpię, robi w łazience potworne awantury, podobnie jest kiedy wracam do domu po kilku dniach nieobecności.

Inną niesamowitą przygodę przeżyłam z "astralnym jaguarem" o niezwykłej urodzie. Również zjawiał się w ciężkich chwilach, cieszył się na mój widok, trwał przy mnie wtedy, kiedy było mi ciężko i czułam się bardzo osamotniona.

                                                         

Gady potrafią występować w niewidzialnej formie lecz zdarza się, że fotografia kirlianowska pokazuje przyćmienie aury lub całej postaci w chwili fotografowania opętanego człowieka.

Reptilian mocno interesuje otwarta Energia Kundalini. Atakują osoby z przebudzonym Kundalini w celu wykradania tej energii, która często służy im do napędzania różnych ziemskich technologii (hm, ja wiem, brzmi to jak sensacyjny film... ). Zdarza się nawet, że kradną astralne ciało. Interesują ich osoby ze zdolnościami parapsychicznymi. Stąd wynikają seksualne napady na kobiety o bardziej rozwiniętych zdolnościach medialnych. Ataki się powtarzają, ponieważ skradziona energia działa tylko jakiś czas.

                                                     

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 11:42:27 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 18, 2011, 11:50:43 »

c.d.

MILAB - Projekt Open Mind (otwarty umysł), oszukańcza operacja wojskowa, której celem jest kontrola umysłu pod przykrywką (rzekomych?) spotkań z istotami pozaziemskimi, czy to prawda ... czy to tylko porwania i obdukcje wybranych ludzi przez specjalne, ale ziemskie służby wojskowe?

Nie wiadomo w co lepiej wierzyć: w eksperymenty na nas prowadzone przez kosmitów, czy na przemyślanym planie naszych rządowych elit? Chociaż istnieje wiele znaczących różnic między doświadczeniami uprowadzonych osób (ofiarami), istnieją również niepokojące podobieństwa.

MILAB można podzielić na różnego rodzaju kategorie w oparciu jak są wykorzystywane. W tym projekcie znane są programy tzw. "ośmieszacze pamięci"- osoby tak zaprogramowane, które upierają się, że nie ma nic takiego jak kontrola umysłu, teorie spiskowe mimo obszernej dokumentacji na ten temat ujawnianej przez różnych współpracowników tajnych programów.

                                       

Przypuszcza się, że w programie MILAB wykorzystuje się jakieś markery genetyczne, które czynią, że później ludzie, na których przeprowadzane są eksperymenty zeznają jakoby zostali porwani przez kosmitów lub ślepo w "coś" wierzą, tak zapamiętuje to zdarzenie ich pamięć. Takie eksperymenty służą lekarzom wojskowym w terapiach żołnierzy, którzy w czasie wojny przeżyli głębokie traumy, wycina się im ten okres z życia i wgrywa się nowy program, podobnie zresztą bywa kiedy są programowane specjalne jednostki do specjalnych działań - tutaj wspaniałą pracę wykonują chipy wmontowane w ludzkie ciała. Dzięki MILAB można dokonać jeszcze więcej, np. wszczepić komuś wizje, np.: katastroficzne z naciskiem na jakiś wyszukany element.

Zdarzają się przypadki kiedy po wstrzyknięciu leku, który ma na celu wyłączenie świadomości podawanego eksperymentowi człowiekowi, jego świadomość zachowuje całkowitą pamięć (ma to związek z jego silnymi polami świadomości), osoby potrafią zachować całkowitą świadomość, ale są w stanie tymczasowego paraliżu. Te osoby mają najwięcej do powiedzenia na temat eksperymentu. Zeznają, jaki przeżywają strach, ból, wielką udrękę. W takich przypadkach nie jest możliwe przeprowadzenie eksperymentu.

Eksperymenty przeprowadzane przez MILAB sięgają jeszcze głębiej, znane są zeznania Angeliki Ruby, którą wykorzystywano przez słuchanie jej głosu. Ruby twierdzi, że była świadkiem kiedy jej "trener" umiejętnie wykorzystujący jej energię, na jej oczach zmienił się w gada. Kogo bardziej interesuje ten temat polecam książkę Davida Icke - "Children of the Matrix".

                                            Jak się przed tym bronić?

Musimy dbać o czystość własnego umysłu, nasz harmonijny umysł jest dla nich największym zagrożeniem, ponieważ nie są istotami duchowo myślącymi, tylko opierają się na własnych siłach. Ludzkie czyste serca są połączone z Najwyższym Źródłem.

                                           

Osobną grupą gadów - hybrydów są istoty zwane "grey" (szarak) działający na wysokich częstotliwościach szarości. Są one wykorzystywane do obsługi skomplikowanych technologii. Mogą pracować jako ziemscy kontrolerzy wojskowi lub jako istoty pozaziemskie.

Gady są mocno zakotwiczone w Projekt MANTANK. Oczyszczanie zbiorników pitnej wody, po kwasach, toksynach, odpadach radioaktywnych i innych z dziedziny ochrony środowiska. Wiemy jak wygląda prawda na ten temat i jakie tu wchodzą w rachubę pieniądze.

                                           

Zbliża się rok 2012, dokładniej - 21 grudnia 2012 ... nikomu już nie trzeba tłumaczyć z czym wiąże się ta data. Jedni ludzie boją się łącząc ją z czasem apokalipsy, a drudzy czekają na potężne przebudzenie i pozytywne zmiany.

W wielu krajach na świecie, w tym USA, Rosji, krajach skandynawskich i wielu innych buduje się dużą ilość podziemnych schronów. Jednym z bardziej zdumiewających miejsc jest lotnisko w Denver, nie tylko ze względu na jego dziwną, a zarazem budząca grozę "dekorację wnętrz", ale na schrony ... lotnisko i jego okolice są jednym wielkim placem budowy. Nikt dokładnie nie wie, co tak naprawdę tam się buduje?

Dlaczego buduje się tyle schronów i do czego maja służyć ... właśnie teraz blisko roku 2012?

Co wiedzą nasi liderzy, o czym nie chcą nas powiadomić? Różne na ten temat trwają spekulacje ... a tak ponownie wracając do starych legend, mitów, zapisów biblijnych wiemy, że gady podczas wielkiego potopu znalazły schronienie pod ziemią, w ten sposób przetrwały, w swoim czasie wyszły na powierzchnię ziemi i powoli przejmowały na niej rządy.

                                               

Zachodzi pytanie: jak my ludzie powinniśmy przyjmować te wszystkie informacje na temat reptilianów? Od zawsze mieliśmy wiedzę na temat demonów, złych duchów. Nie jest to tylko chrześcijańska wiedza, ale mówią o tym wszystkie religie, najstarsze źródła. Z okresu Babilonu znamy najwięcej talizmanów i rytuałów stosowanych jako ochronę przed demonami. Jezus również z nimi walczył i nie ma w Jego naukach nic z oszustwa. To co czynił za życia było znane od dawna w starych sanskrytach, które przekazują światu uniwersalne prawdy ... są tam również zapisy o upadłych aniołach wraz z najwyższym z nich - Lucyferem.

Wrogie (bezcielesne) byty, które również mogą stać się widoczne, postrzegane były już w życiu Abrahama.

Ludzie ciągle się zastanawiają: dlaczego zbuntowała się przeciw Bogu grupa aniołów?

Jak donoszą stare zapisy:
natychmiast po stworzeniu aniołów Bóg poinformował ich, że zamierza stworzyć człowieka i to człowiek będzie wyżej od aniołów. Następnie Bóg pokazał aniołom obraz tego człowieka i rozkazał im, aby oddali mu cześć. Lucyfer nie mógł się z tym pogodzić, zbuntował swoją anielską armię, następnie uwiódł w raju Ewę. Nie chciał służyć człowiekowi. Od tej pory Lucyfer stosuje wszystkie swoje złośliwości i własną przebiegłość, aby mścić się na człowieku.

Upadli aniołowie doszli do wniosku, że największą zemstą będzie utrudnianie człowiekowi osiągnięcia współczucia, w które obdarzył go Bóg. Współczucie jest niezaprzeczalnym wymogiem do tego, aby człowiek stał się kimś, kim rzeczywiście jest, a mianowicie świetlistą świadomością.

I tak upadli aniołowie zaczęli wprowadzać w błąd ludzi. Dzisiaj mamy niezły bigos we wszystkich gałęziach naszego życia ... czy znajdziemy jeszcze coś na ziemi co zostało nieskalane?

A ziemia coraz mocniej prze ku wielkiemu oczyszczeniu. Coraz mocniej czujemy taniec wymiarów, mieszanie się różnych rzeczywistości, ludzie odbierają różnorodne fale i sami są odbiorcami i nadawcami. Nic co kreujemy własną myślą, czynem, nie ginie we wszechświecie, ale zastanówmy się jakie energie tworzymy: życia czy śmierci? Które energie przeważą w roku 2012, kiedy Ziemia będzie wkraczać w nowy piąty świat!? Na ziemię wpadną nowe potężne energie z odległych systemów gwiezdnych ... co się stanie kiedy energia o potężnym promieniowaniu zderzy się z hardą i niską wibracją ziemi? Czy zdołamy podnieść nasze ziemskie energie i zneutralizujemy potężne tarcie, gładko przekręcimy się na wrzecionie ziemi i pogonimy naprzód w lepszą przyszłość ... czy będziemy mieć karkołomną jazdę? Myślę, że to wszystko nadal zależy tylko od nas! Musimy pracować każdego dnia nad kształtowaniem własnych pól świadomości, a nie tytko zadawać pytania ... co z nami będzie? Iluż ludzi czyni zło, iluż to jest w służbie księcia tego świata? Co gorsza, nawet nie chcą słuchać, że dzięki takiemu postępowaniu lecą prosto w przepaść.

Lucyfer powiedział:
będziemy działać na niekorzyść ludzi aby ich zmiażdżyć! Będziemy prześladować rasę ludzi i odbierać obiecane im Dary Boże w zamian za wielkie ziemskie zyski. Będziemy siać sprzeczne nauki, wysyłać fałszywych proroków i przywódców, którzy będą rozprzestrzeniać takie doktryny, jakie będą uświęcać nasz cel. Będziemy siać niezgodę, wojny i podburzać narody wobec siebie. Zabierzemy ich dobra i uczynimy ich życie nędznym i żałosnym. Będziemy przedłużać panowanie grzechu, ludzką dumę i arogancję, a po zrealizowaniu przez nas naszego planu pogrzebiemy ich w ogniu wiecznym. Tam spotkają ich jeszcze większe męki. To jest moje królestwo i moja nagroda, którą dam tym, którzy pójdą za mną. A wy moje demony, którzy zostaliście wydaleni razem ze mną stosujcie się do mnie. Udajmy, że kochamy ludzi w celu ich łatwiejszego zniszczenia. Bądźcie kochający, ale tylko po to, aby ich oszukać i zniszczyć niczym zboczeńcy pociągający swoje ofiary na samo dno piekła. Jakże mocno te słowa przypominają nam Protokół mędrców?

                                               

Na świecie znane są energie, które służą do wypędzania z ciał opętanych osób ciemnych energii. Najczęściej to się dzieje, kiedy wzywamy Jezusa Chrystusa, wówczas osoby ze zdolnościami medialnymi często postrzegają ciemne wiry szybko opuszczające opętane ciało. Podobne wiry wielokrotnie obserwuję na ludzkich ciałach, dzisiaj nie jest to rzadkie zjawisko. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile takich wirów może być uczepionych do jednego umysłu.

                                         

Od chwili buntu Lucyfera następuje upadek Dharmy (dobra). Dopiero pojawienie się Jezusa Chrystusa zaczyna budzić w ludziach inne cnoty, ale ta walka Jezusa i Lucyfera jest ciężka i równa ... lecz zapowiedział nasz Pan:

"Nie ciesz się, cała ty Filisteo, iż został złamany kij, co cię smagał, bo z zarodka węża wyjdzie żmija, a owocem jej będzie smok skrzydlaty. Ale ubodzy paść będą na moich pastwiskach i nędzarze odpoczną bezpiecznie, podczas gdy Ja uśmiercę głodem twe potomstwo i wygubię twoje ostatki. Zawyj, bramo! Krzyknij, miasto! Zadrżyj, cała Filisteo! Bo z północy nadciąga dym; nikt się nie odrywa od jego oddziałów. Co zaś się odpowie Posłom barbarzyńców? - << To, że Jahwe założył Syjon i do niego się chronią nieszczęśliwi z Jego ludu>>."
(Iz 14, 29-32)

"Jezus odpowiedział jej na to: << O, gdybyś znała dar Boży i [wiedziała], kim jest Ten, kto ci mówi: "Daj Mi się napić" - prosiłabyś Go wówczas, a dałby ci wody żywej>>.

Powiedziała do Niego niewiasta: <<Panie, nie masz czerpaka, a studnia jest głęboka. Skądże więc weźmiesz wody żywej? Czy Ty jesteś większy od ojca naszego Jakuba, który dał nam tę studnię, z której pił i on sam, i jego synowie, i jego bydło?>>

W odpowiedzi na to rzekł do niej Jezus: << Każdy kto pije tę wodę, znów będzie pragnął. Kto zaś będzie pił wodę, którą Ja mu dam, nie będzie pragnął na wieki lecz woda, którą Ja mu dam, stanie się w nim źródłem wody wytryskającej ku życiu wiecznemu>>." (J 4, 10-14)

"Ja jestem drogą, i prawdą, i życiem." (J 14, 6)

"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni." (Dz 4, 12)

"Jesteśmy bowiem miłą Bogu wonnością Chrystusa zarówno dla tych, którzy dostępują zbawienia, jak i tych, którzy idą na zatracenie; dla jednych jest to zapach śmiercionośny - na śmierć, dla drugich zapach ożywiający - na życie . A któż temu sprosta? Nie jesteśmy bowiem jak wielu, którzy kupczą słowem Bożym, lecz ze szczerości, jak od Boga mówimy w Chrystusie przed Bogiem. "
(2 Kor 2, 15-17)

                       Przesłanie jest proste. Wiara w Jezusa Chrystusa jest jedyną drogą do Boga!

                                                 I co ty teraz z tym zrobisz?


                                             
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 18, 2011, 11:54:22 »

c.d.

Czy nadal będziesz udowadniał, że to nie jest prawdą, czy ubierzesz się w język filozofa i będziesz zaprzeczał, że Jezus Chrystus nic w naszym życiu nie znaczy ..., a jeszcze w dodatku pociągniesz za swoją "mądrością" innych i otworzysz w nich nieufność? Czy zanurzysz się w głębokim rozmyślaniu, zapalisz w sercu swoją lampkę mądrości, odrodzisz się i ukształtujesz na nowo całe swoje dotychczasowe życie?

Weź swoją wiarę we własne ręce i unieś ją wysoko. Proś Boga o zrozumienie, tak długo, aż znajdziesz radość we własnym sercu. Tylko od ciebie zależy co zrobisz w swoim życiu z Jezusem Chrystusem: czy się Go zaprzesz, czy pójdziesz za Nim ... to samo On zrobi dla ciebie.

                                                         cdn...

                                           7 Jan. 2011 WIESŁAWA
          http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_wladca_ziemi_wladca_nieba_cz8.html


Na koniec zostaliśmy usunięci za rozmowe na temat Reptilian na międzynarodowym komunikatorze! Dziwnym trafem poprzez tego typu komunikatory ginął ludzie jacy kiedy kolwiek mawiali na temat Reptilian.

       

Reptilianie – kosmiczni najeźdźcy

(inna nazwa – Reptoidy, znane też jako Jaszczury z Oriona)
Wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa istot wyglądających dokładnie jak gady, inaczej zwane jaszczurkami. To nie są zwyczajne jaszczurki, jak Ziemianie wyobrażają sobie ruchliwe stworzonka biegające tu i tam, ale prawdziwe, wyglądające jak aligatory, 6 do 8 stóp wysokości (180-210 cm), chodzące w pozycji wyprostowanej istoty z twarzą humanoidalną, przebiegłe i inteligentne.
Na tyle inteligentne, aby stworzyć i użytkować bardzo zaawansowane statki Kosmiczne, które podróżują po wszystkich galaktykach. Poziom zaawansowania Reptoidow pozwala na tworzenie innych istot, wyraźnie w celu służenia im (Reptoidom). Wiec te wytworzone istoty maja swój statek kosmiczny, zbudowany również przez Reptoidow. Te wytworzone istoty, zwane są „greys” (szaraki). Wyjaśnijmy relacje miedzy ludźmi i reptoidami w tym szczególnym czasie (Milenium):
Jest siedem poziomów „gęstości” dla wszystkich. Najwyższym poziomem jest 7., gdzie duch czy tez dusza jest jednością ze Stwórcą. Ziemianie w dzisiejszych czasach istnieją na poziomie 3. razem z niższymi istotami, jak kamienie na poziomie 1. i zwierzęta na poziomie 2. Na 5., 6., i 7. poziomie istnieją tylko duchy, czy też dusze bez ciała fizycznego. Ludzie (Ziemianie) są teraz w sytuacji zbliżającego się milenium, będą się przenosić na 4 poziom. Reptoidy istnieją na 4 poziomie, który również jest poziomem fizycznym. Jednakże dokąd, dopóki ludzie są na poziomie 3., istoty z poziomu 4. pozostają dla nich niewidzialne. Jaszczury okazjonalnie pojawiają się na poziomie 3., ale nie mogą na nim pozostać na długo. Istoty (te, które posiadają Dusze czy tez Ducha), takie jak ludzie, czy reptoidy, klasyfikowanie są również według ich przekonań, na STS (służba dla siebie – są zainteresowani tylko sobą) lub STO (służba dla innych). Ludzie, kiedy przenoszą się na 4. poziom, maja możliwość wyboru (STS, czy STO). Reptoidy są wyłącznie STS, tak jak wszystkie istoty przez nich stworzone, maja oni zamiar rządzić Ludźmi na 4. poziomie. Ponieważ Reptoidy wybrały zamkniecie się na 4. poziomie, muszą bez przerwy pobierać duże ilości energii od istot z 2. i 3. poziomu. Ponieważ pozostają na tym poziomie i są tam uwięzione (dosł. „obwarowane”) i ponieważ umierają, desperacko próbują pobrać jak najwięcej energii od Ludzi. Ich planem jest :
1. Zachować swoja rasę jako dominującą.
2. Zwiększyć swoją liczebność.
3. Zwiększyć swoją moc.
4. Rozplenić się po całym 4. poziomie.
Ich błędem jest to, że widzą tylko to, co chcą widzieć, doświadczając największej możliwej realizacji czegoś, co można nazwać „myśleniem życzeniowym”. Organizacja Reptoidów jest bardzo rozległa i nosi nazwę ‘Orion Union’ (Związek Oriona) składająca się z Reptoidów i ich ludzkiej braci, zwanej ‘Consortium’ (Konsorcjum), która tworzą Ziemianie im poddani. Intencją Reptoidow jest stworzenie nowej rasy w celu sprawowania nad nią kontroli, jak również nad reszta ludzkości. Istnieją informacje, iż są ludzie w pełni kontrolowani przez Reptoidów żyjących i nigdy nie wychodzących spod powierzchni ziemi. Pracują oni nad nowymi ciałami dla siebie, na czas przejścia na 4. poziom, ponieważ ich własne już ich nie satysfakcjonują. Klonują, a także wykradają ludzkie embriony, aby określić, jaki jest dla nich najlepszy „pojemnik na dusze” („soul receptacle”). Ich planem jest zamiana fizycznej rzeczywistości. Reptoidy stworzyły „zbiorniki”, w których grupują składniki, które będą używane do stworzenia nowej rasy. Wykorzystują do tego zaginione osoby, a szczególnie zaginione dzieci.
Każdego roku zabierają 10% więcej dzieci, których ciała są poddawane eksperymentom mającym określić konieczne zmiany w DNA. Reptoidy „żywią się” tylko negatywna energią. Istoty STS na 3. poziomie pobierają energie z tych na 1. i 2. poziomie. Dlatego właśnie ludzie stwarzają tyle cierpienia mieszkańcom królestwa zwierząt na 2. poziomie, jak również sobie nawzajem. Pewne obce istoty porywają Ludzi i poddają ich torturom i cierpieniu aż do śmierci (ciała fizycznego), aby wytworzyć jak największy „transfer energetyczny”. Ekstremalny strach i złość zwiększają pole energetyczne strachu/złości, które ma negatywną naturę, ono właśnie jest paliwem dla tych istot i pozwala im dalej działać. Tak wygląda eteryczna metoda żywienia. Jest to realizowane przez zaawansowaną technicznie ekstrakcję energii przez czakrę podstawy lub czakrę seksualna i często jest opisywane jako zabiegi ginekologiczne lub ekstrakcja spermy.

Szaraki są sondami Reptoidów. Naśladują funkcje pożywiania się i istnieją poprzez interakcje z duszami Reptoidow. Realizowane jest to za pomocą technologii dużo bardziej zaawansowanej, niż cokolwiek, co ludzie mogliby dziś zrozumieć. Szaraki są nie tylko sztucznie skonstruowanymi istotami, ale także funkcjonują jako fizyczna i mentalna projekcja Reptoidów. Mają wiele możliwości, takich samych jak Reptoidy, natomiast różnią się kompletnie wyglądem. Te istoty nie maja duszy, są tylko rozszerzeniem Reptoidów i jako takie są sterowane za pomocą woli na dowolny dystans. „Krew” tych istot nie jest prawdziwą krwią, jak np. ludzka, jest substancją dającą się łatwo przechowywać, nie infekuje się, jest bardzo wydajna i ma zielony kolor. Są obcy członkowie Konsorcjum, którzy operują na 3-cim poziomie, ale ta praca jest wykonywana głównie przez Ludzi, z którymi nawiązano kontakt i którzy wybrali ścieżkę STS. Wielu uprowadzonych, twierdzących, że miało pozytywne doświadczenia, miało je, ponieważ obrazowe odczyty aury wykonywane przez istoty STS na 4-tym poziomie umożliwiły zidentyfikowanie ich jako potencjalnych agentów. Istoty STO nie uprowadzają nikogo, pojawiają się na niebie i nawiązują kontakt telepatyczny. Nadchodzący w szybkim tempie Przełom (Milenium) będzie poprzedzony zdarzeniem, które w ziemskim systemie słonecznym ma miejsce mniej więcej co 3600 lat; chodzi o przybycie grupy komet. Klasa rządząca na Ziemi wie, że „obiekt” jest już w drodze. Jest to gromada wielu różnego rozmiaru komet (asteroidów), która zbliża się do Ziemi i Słońca jak w spirografie, tj, ze wszystkich stron. Ta gromada komet przyniosła już wiele zmian na Ziemi i w całym systemie. Czternaście części tej gromady zderzyło się z Ziemia 27 milionów lat temu i spowodowało śmierć wielu gatunków dużych zwierząt. Gromada komet wleciała w system słoneczny w czasach „upadku”. Upadek to historia przejęcia rodzaju ludzkiego przez Reptoidy. W tym czasie cala Ziemia była Edenem. Prawdziwą tożsamością „węża” w Edenie było nadejście reptoidow. Stało się to 309 882 lat temu, czasu ziemskiego. Reptoidy poprzez wojny i inne okoliczności studiowały rasę ludzka i manipulowały nią przez jakieś 74 000 lat!
Zjedzenie owocu z „Drzewa Poznania Dobra i Zła” było symbolem „wkodowania” ograniczeń genetycznych. W tym momencie zaszło kilka zmian fizycznych, włączając wykształcenie „gadziego mózgu”. Zazdrość została wkodowana i jest to przedstawione w historii o Kainie i Ablu. Reptoidy genetycznie zmieniły ludzi dla własnych potrzeb żywieniowych. Innym znaczącym zdarzeniem, jakie miało miejsce w przeszłości, była destrukcja planety Kantek, która istniała tam, gdzie teraz jest pas asteroidów. Wiele istot z tej planety zostało przeniesionych na Ziemię w ramach eksperymentu genetycznego przeprowadzonego przez Reptoidy ok. 8 000 lat temu. Blond-włosi, niebieskoocy ludzie są ich potomkami. Takie jest pochodzenie rasy Aryjskiej i Celtyckiej, okrutnych i wytrzymałych ludzi. Planeta Wenus weszła w skład układu słonecznego w wyniku grawitacyjnego ciągu gromady asteroid wspomnianych wcześniej. Wenus była „starożytnym wędrowcem” z okolic Arktura. Trzecie wydarzenie było związane z planetą Martek, znaną obecnie jako Mars. Planeta była zamieszkała przez istoty znane jako ‘Sasquatch’ lub Wielka Stopa, zostały one zasymilowane na Ziemi do pracy na rzecz Reptoidów. Reptoidy sprowadziły na Ziemię również inne istoty, znane jako Nephilim. Te istoty są egzekutorami „porządku”, ich zachowanie jest podobne do znienawidzonego gestapo podczas ziemskiej II wojny światowej. Wpływ Reptoidów na Hitlera był praktycznym posunięciem w przygotowaniach do czasów obecnych. Kamienne głowy na Wyspach Wielkanocnych reprezentują Nephilimów. Reptoidy próbowały stworzyć „Rasę Panów” przez łączenie ziemskich kobiet z Nephilimami, lecz te gigantyczne istoty nie mogły przetrwać z uwagi na silne przyciąganie ziemskie. Jednakże Nephilimy powracają.
Bazy STS są w Nowym Meksyku, Kolorado, Kalifornii, na wybrzeżach Florydy i w Apallachach. Dudniące podwodne glosy są wynikiem powiększania podwodnych baz przy pomocy dezintegracji materii. Te bazy są tam już od dłuższego czasu. Dzisiaj rząd próbuje dowiedzieć się czegoś o „dużym NOLu” (o średnicy ok. 20 km!), który został zauważony przy zanurzaniu się w wody Pacyfiku. Ten pojazd nie jest pod wodą, lecz pod powierzchnią dna oceanu, zajmuje się powiększaniem bazy przy użyciu zaawansowanych narzędzi do dezintegracji materii, co jest zapowiedzią przybycia trzech kolejnych statków z ok. 12 milionami Nephilimów. Na Ziemi już obecnych jest ok. 36 milionów Reptoidów, jednak pozostają niezauważone przez ludzi, gdyż ci nie są jeszcze na 4. poziomie. Nic do tej pory nie zostało wykryte, jednak podczas prób kilka nowoczesnych pojazdów podwodnych zostało straconych.
********************************************************************************

Poniższy artykuł możecie Państwo przeczytać dzięki uprzejmości twórców strony The Linked – http://thelinked.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=26 – na której owy artykuł się znajduje. Serdecznie dziękujemy!
Reptilianie – opis rasy

„Kim są te istoty, które przybyły i oderwały się od pierwotnych planów (dotyczących) Ziemi? Kim są te kosmiczne istoty, które określamy czasem jako “Ciemne Koszulki”? Bądźcie uprzejmi, kiedy mówicie o siłach ciemności. Nie mówcie, jakoby były one złe. Zrozumcie po prostu, że są one nie poinformowane, i tworzą systemy, które są również nie poinformowane, ponieważ wierzą, że tak właśnie muszą postępować. Kiedyś walczyli i sami odseparowali się od wiedzy, tak więc teraz rozpaczliwie trzymają się tej wiedzy jaką posiadają i takiego życia, jakie powołali do istnienia. Jest to życie oparte na strachu, życie które nie honoruje innego życia, życie które korzysta z innego życia. Kim są te istoty? Są to gady.[...]
Niektórzy bogowie stwórcy stworzyli życie tylko po to, aby się nimi opiekowało, lub spełniało ich potrzeby. Żywią się oni waszymi emocjami. Jedną z wielkich tajemnic, które ukrywa się przed wami jako gatunkiem, jest bogactwo i obfitość, jakie towarzyszą emocji. Trzyma się was z dala od badania emocji, ponieważ poprzez emocje możecie odkryć (istotę rzeczy). Wasze emocje łączą was z ciałem duchowym. Ciało duchowe, rzecz jasna, nie jest fizyczne, ponieważ egzystuje w sferze wielowymiarowej. [...]
W miarę jak na planecie zacznie zmniejszać się częstotliwość strachu, rozpowszechni się wiele rodzajów działalności w celu wywołania wzrostu strachu, ponieważ ci, którzy żywią się częstotliwością strachu będą tracić swoje pożywienie, swój pokarm. Będą czynić wysiłki w celu przywrócenia tej częstotliwości, zanim zmienią swoje pożywienie na nową częstotliwość miłości, “Jaszczurki” wyposażyły Ziemię w “urządzenia”, które mogą wysyłać i wzmacniać na tej planecie niepokój emocjonalny. Niepokój ten jest im przesyłany, i podtrzymuje ich w pewien sposób. [...]
Bogowie stwórcy czasów starożytnych są obecnie przyciągani tu z powrotem z powodu Boskiego Planu. Muszą oni brać w nim udział i zrozumieć, że ich częstotliwości muszą ulec zmianie. Opierają się temu, tak jak opiera się wielu ludzi. Pomimo to tworzą swoje własne rzeczywistości. Ci bogowie stwórcy ostatnich 300 tysięcy lat zapomnieli, kto ich stworzy / ! Zapomnieli o swoich bogach. [...]
Bogowie stwórcy powracają, aby najechać was znowu, ponieważ nie chcą głodować. Zdają sobie sprawę, dzięki wam system ulega rozsadzaniu, tak więc przybędą spowodować większe zniszczenie i strach, aby walczyć raz jeszcze o to terytorium. Ich źródło pożywienia jest dla nich ważne. Tracą kontrolę nad planetą, wracają więc do swojego najważniejszego portalu na Bliskim Wschodzie, gdzie pod ziemią mieści się ich gniazdo, aby siać strach i chaos. [...]
Kiedy obudzicie się na waszą historię, zaczniecie otwierać swoje starożytne oczy. Są to oczy Horusa, które widzą nie przez oczy istoty ludzkiej, ale z punktu widzenia boga. Widzą one łączność i celowość wszystkich rzeczy, ponieważ starożytne oczy są w stanie mieć wgląd w wiele rzeczywistości i w całokształt obrazu, całą historię. Kiedy otworzycie starożytne wewnętrzne oczy, nie tylko będziecie mogli połączyć się z historią planety, historią galaktyki i historią wszechświata. Wtedy naprawdę odkryjecie, kim są wasi bogowie.”

Zwiastuni Świtu rozdział III

Reptilianie Zwani również Gadami, bądź Jaszczurami. Są rasą istot funkcjonującą obecnie na poziomie 4. gęstości (ludzkość jest w 3.) w polaryzacji Służenia Sobie. Poprzez swoją aktualną pozycję w drabinie ewolucji, nie są widoczni dla ludzkiego oka. Mogą pojawiać się między ludźmi, jednak na bardzo krótki czas, jak robili to w starożytności jako bogowie. Dłuższy pobyt w 3. gęstości prowadzi u nich do wystąpienia wielu chorób i niedogodności. Jest to powód, dla którego używają oni specyficznego rodzaju sond, dzięki którym mogą oddziaływać w innych wymiarach i gęstościach. Jako istoty gęstości wyższej niż nasza, do życia potrzebują mniejszej ilości materialnego pożywienia, natomiast większej ilości energii. Jako że są istotami STS żywią się energią negatywną jak strach, gniew i nienawiść, prowokowaną u innych istot gęstości swojej i niższych, celem wyżywienia się. Ważne do zaznaczenia w tym momencie jest, abyś czytelniku zrozumiał że jest to naturalny proces ewolucyjny. Tak jak rośliny żywią się minerałami, zwierzęta roślinami a ludzie zwierzętami, tak istoty 4. gęstości żywią się istotami 3. gęstości. Problem w przypadku istot STS polega na tym iż prowokują one celowe wytwarzanie potrzebnych do życia składników, zamiast pobierać energię naturalnie (idealna analogią Gadów tylko w gęstości niżesz jest rasa Ludzi, którzy budują fermy, traktując zwierzęta przedmiotowo, jedynie jako źródło pożywienia, a nie żywe istoty). Jednak Reptilianie jako istoty wyższej gęstości niż nasza (różnica między nami a nimi jest taka sama jak między nami a zwierzętami) dostrzegają więcej aspektów niż tylko pożywienie. Jako istoty, które zmodyfikowały nasz kod genetyczny i zniewoliły, szczerze uważają że jest to jedyna droga prowadząca do naszego dobra.
Jest to charakterystyczna cecha istot STS:
ło jedyna przeszkodą. Nasza galaktyka jest strefą wolnej woli. Jaszczury nie mogły jej złamać, najeżdżając Z RA:
RA: Ta negatywna istota będzie dążyć do tego, by oferować innym jaźniom to rozumienie, najczęściej poprzez proces formowania elity, uczniów oraz nauczania potrzeby i prawości zniewolenia innych jaźni dla ich własnego dobra. (K2 130)(Przewodnik str. 205)
Wygląd
Nazwa Gady czy Jaszczury wzięła się od wyglądu tego gatunku. Najlepszym do opisu będzie fragment sesji Kasjopean.
Z Kasjopei:
P: (L) A moglibyście powiedzieć jak Gady wyglądają ?
O: Wyprostowane aligatory z pewnymi ludzkimi elementami na twarzy.
[...]
P: (L) Czy Gady mają więcej niż jedno serce ?
O: Nie.
P: (L) Czy mają więcej niż jeden mózg ?
O: Nie.
[...]
P: (L) Mają ogony ?
O: Tak.
P: (L) Jak są wysocy ?
O: 6 do 8 stóp.
P: (L) Zakładają ubrania ?
O: Tak.
P: (L) Wiem, że to głupie pytanie, ale czy w swoim ubraniu mają otwór na ogon ?
O: Tak.
P: (L) Czy oni oddają kał lub mocz ?
O: Nie. Oni są na 4. poziomie.
P: (L) Więc, jak ktoś jest na 4. poziomie to nie je i nie wydala odchodów w ten sposób ?
O: Właśnie.
P: (L) Czy gady mają zdolności do zmieniania swego kształtu lub wyglądu ?
O: Tymczasowo.
(sesja 941104 , 941106 )

Wiele legend Sumerów, Azteków i Majów informuje nas również o tym że Gady często przyjmowały postać brodatych starców. Zapewne funkcją było wywołanie psychologicznego efektu „mądrości” owych istot, który w połączeniu z faktycznie przekazywaną wiedzą, działał piorunująco na zyjące ówcześnie ludy.

Historia - Reptilianie pierwszy raz najechali Ziemię mniej więcej 300 tys. lat temu. Jako pierwotni członkowie „zrzeszenia” istot które kreowały życia na naszej planecie, wyłamali się z czasem i jako „Ciemne Koszulki” jak ich nazywają Plejadianie, czyli istoty STS, postanowiły przejąć Ziemie dla swoich celów. Pierwotni projektanci naszej planety nie chcieli do tego dopuścić:

Ze Zwiastunów świtu:
„Ziemia została odizolowana, ponieważ istoty, które współdziałały ze światłem przegrały bitwę. Światło nie zawsze wygrywa, nie zawsze jest zwycięzcą takim jak myślicie, ponieważ światło musi się jednoczyć ze wszystkimi swymi cząstkami.” (Zwiastuni Świtu roz. XVII)

Z Kasjopei:
P: (L) Więc jak Jaszczury użyły światło z rzeczywistości Służenia Innym….
O: Użyli zawansowanej technologii, aby przerwać częstotliwość fali świetlnej.
P: (L) Z tego wnioskuję, że…. Była bitwa którą wy przegraliście ?
O: Tak.
(sesja 941126 )


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 11:57:39 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 18, 2011, 11:59:19 »

c.d.

Zdarzenie to jest bardzo często przedstawiane jako upadek Edenu. Rajem była cała planeta, na której żyła ludzkość w swoim pierwotnym stanie jako cywilizacja Służenia Innym. Jednak pokonanie sił Światła nie bybrutalnie planety. Użyli więc podstępu czego symboliką jest biblijna Legenda o Ewie zrywającej jabłko z Drzewa Wiadomości Złego i Dobrego. Adam i Ewa symbolizują ludzkość, drzewo zaś źródło nieograniczonej wiedzy w jednym miejscu. Czego symbolem jest wąż nie trudno się domyślić…
Wiara w to że jedno źródło może ofiarować wiedzę absolutną, zawsze jest pułapką.
Wg Plajadian i Kasjopean, kiedy Reptilianie uzyskali przyzwolenie na swą obecność od samych ludzi, nie łamiąc ich wolnej woli, do spełnienia swojego celu pozostało im jedynie ograniczenie ludzkich zdolności, tak aby nie byli zagrożeniem dla samych Reptilian. Zmodyfikowali oni pierwotny kod genetyczny usuwając z oryginalnych 12 helis (nici) DNA aż 10. Człowiekowi pozostały tylko 2 nici DNA odpowiadające ze podstawowe funkcje odżywcze i rozrodcze, konieczne do przetrwania gatunku. Wszystkie inne funkcje naszego organizmu zostały dezaktywowane. O manipulacji genetycznej dyskretnie informują nas starożytne malowidła i rzeźby.
O tym samym zdarzeniu mówią również afrykańskie legendy:
Fragment wywiadu z Cred Mutwą (afrykańskim szamanem plemienia Zulusów):
„To jedna z najdziwniejszych historii, jakie można znaleźć w Afryce w tajnych stowarzyszeniach szamanów i innych środowiskach, w których ostały się jeszcze resztki naszej starożytnej wiedzy i mądrości.
Rzecz w tym, że początkowo Ziemia była pokryta grubym całunem mgieł i oparów, tak że ludzie nie widzieli Słońca na niebie, a jedynie świetlną plamę.
Z kolei nocą widzieli Księżyc w postaci delikatnego świetlnego pazura, ponieważ wszędzie zalegała gęsta mgła. Ciągle też padał deszcz. Nie było jednak grzmotów ani burz.
Świat był gęsto pokryty lasami, wielkimi dżunglami i ludzie żyli w tym czasie na Ziemi w pokoju. Ludzie byli szczęśliwi, ale nie potrafili mówić.
Wydawaliśmy jedynie śmieszne dźwięki jak wesołe małpy i pawiany.
Nie znaliśmy mowy, takiej jaką mamy dzisiaj. W tamtych czasach ludzie rozmawiali ze sobą za pośrednictwem umysłów.
Mężczyzna mógł wezwać swoją żonę, pomyślawszy o niej, wyobraziwszy sobie jej twarz, zapach ciała i odczucie dotyku jej włosów. Myśliwy szedł do lasu i wołał zwierzęta, by przyszły, i zwierzęta wybierały wśród siebie jedno stare i zmęczone, i to zwierzę ofiarowywało się myśliwemu tak, że mógł je szybko zabić i zabrać jako mięso do swojej jaskini.
W tamtych czasach nie było przemocy w stosunku do zwierząt, nie było pogwałceń Natury przez ludzi. Człowiek zwykł prosić Naturę o jadło. Przychodził pod drzewo i myślał o owocach i drzewo sprawiało, że część jego owoców spadała na ziemię, po czym człowiek zabierał je.
Jest powiedziane, że kiedy Chitauli przybyli na Ziemię, zrobili to w przerażających pojazdach lecących w powietrzu, podobnych do ogromnych naczyń i emitujących straszny huk i ogień. Chitauli powiedzieli ludziom, których zebrali razem, grożąc im porażeniem błyskawicami, że są wielkimi bogami z niebios i że ludzie otrzymają teraz od nich wiele darów. Ci tak zwani bogowie byli podobni do ludzi, z tą jednak różnicą, żc byli bardzo wysocy oraz mieli długie ogony i przerażające płonące oczy.
Niektórzy z nich mieli dwoje żółtych jasnych oczu, a inni troje czerwonych i to trzecie wielkie i okrągłe znajdowało się pośrodku czoła. Te stworzenia odebrały ludziom wielkie moce, jakie posiadali: moc przemawiania poprzez umysł, moc przemieszczania obiektów siłą myśli, moc postrzegania przyszłości i przeszłości oraz moc przenoszenia się duchowo do innych światów.
Odebrawszy ludziom te wszystkie moce, Chitauli dali ludziom nową umiejętność, zdolność mowy. Ku swemu przerażeniu ludzie odkryli, że umiejętność mowy podzieliła ich, zamiast zjednoczyć, ponieważ Chitauli utworzyli wiele różnych języków, które stały się przyczyną wielkiej kłótni między ludźmi. Chitauli zrobili coś jeszcze, czego nigdy dotąd nie robiono – dali ludziom innych ludzi, którzy mieli nimi rządzić, i powiedzieli: „Oto wasi królowie, oto wasi wodzowie. Oni maj ą w sobie waszą krew. Oni są naszymi dziećmi i musicie ich słuchać, bo będą mówić w naszym imieniu. Jeśli nie będziecie ich słuchać, ukarzemy was bardzo surowo”.
Przed przybyciem Chitauli, przed przybyciem stworzeń Imbulu, ludzie stanowili duchową jedność, ale kiedy pojawili się Chitauli, ludzie podzielili się duchowo i językowo.”
Jeśli pokusić się o przyjęcia tych zdarzeń jako możliwych, moglibyśmy znaleźć szczątkowe wyjaśnienie tajemnicy nad którą od dawna główkuje nasza nauka – dlaczego tak wiele możliwość naszego mózgu jest marnowane. Faktem jest że najwybitniejsze jednostki, zwane przez nas geniuszami, wykorzystują możliwości mózgu z zaledwie 15%, a przeciętny człowiek w 3%! Po co w takim razie gatunkowi ludzkiemu tak wielki mózg? Czyżby pomyłka ewolucji? Jakie były by zdolności gatunku gdybyśmy potrafili użytkować swoje ciała, tak jak zostały do tego stworzone? Drugą zastanawiającą rzeczą rzucającą się w oczy, jest odkrycie ludzi zajmujących się genetyką. Otóż okazuje się że w ludzkim DNA jest wiele dziwnych, nie pasujących do niczego fragmentów kodu genetycznego. Naukowcy zawali to „odpadkami” czy „śmieciami”. Tylko jak w tak perfekcyjnym tworze jak łańcuch DNA mogły znaleźć się jakieś „odpadki”? Są to fakty dające dużo do myślenia, ponieważ aktualnie gatunek ludzki przypomina najsilniejszy istniejący komputer świata, który jest wykorzystywany do…słuchania muzyki.
Ze Zwiastunów świtu:

„Przed najazdem mieliście potężne możliwości. Pierwotny egzemplarz biogenetyczny człowieka posiadał niewiarygodną ilość informacji, był międzywymiarowy i wiele umiał. Kiedy świat najechali bogowie stwórcy, odkryli że miejscowe gatunki wiedzą zbyt dużo. Lokalne gatunki miały zdolności, które były zbyt podobne do tych którzy podawali się za Boga.
Dokonano manipulacji genetycznych i dużego zniszczenia. Powstały eksperymentalne wersje gatunku sprowadzone na planetę, w których oryginalna baza danych została rozproszona, ale nie zniszczona. Kiedyś wasz DNA był nienaruszony. Był jak wspaniała biblioteka gdzie cała informacja jest skatalogowana i opisana, i możecie natychmiast znaleźć wszystko co chcecie. Kiedy dokonano zmiany biogenetycznej w celu odłączenia danych, to było jakby ktoś pochował system katalogów, ściągnął wszystkie książki z półek i zrzucił na stos na podłodze, aby nie było w nich żadnego porządku. Tak właśnie dawno temu wasz DNA został rozproszony i rozrzucony przez najeźdźców.” (Zwiastuni Świtu roz. III)
W starożytności możemy znaleźć wiele śladów jawnej działalności Reptilian. W starożytnym Sumerze jako Annunaki, uznawani byli za Bogów, którzy poprzez modyfikację DNA naczelnych stworzyli człowieka. Mianowali się naszymi panami oraz stwórcami.
Annunaki - W Egipcie również odcisnęli swoje piętno. W hieroglificznej historii tej krainy znaleźć możemy wiele informacji o bogach, którzy walczyli między sobą o władzę i wpływy. Warto także zwrócić uwagę na wielkie cywilizacje Ameryki Południowej. Intrygującym faktem są historie opowiadające o tym jak tamtejsze ludy z natury dobre i pokojowe, przechodzą pod władanie raz to jednego, raz drugiego boga. Ostatecznie do akcji wkraczają bóstwa żądające ofiar z ludzi. Najbardziej znane to:
*
Quetzalcoatla
*
*
Kukulcan

Kiedy na Ziemie postanawia przyjść wysłannik Konfederacji istot STO – Jezus – który poprzez pokojowe wyjście chce znieść niewolę nad ludźmi, ucząc ich i pokazując prawdę o wszechświecie, siły STS postanawiają przekręcić ową informację dla celów stworzenia nowej religii , która umożliwi w przyszłości wywołanie wielu niepokojów na Ziemi oraz sprowadzenie wielu ludzi poszukujących prawdy na manowce. Wykorzystują do tego także dużo wydarzeń przeszłych takich jak ofiarowanie 10 przykazań. Oto co na ten temat mówią channelingi:
Z RA:
RA: Pochodzenie 10 przykazań jest następstwem prawa istot negatywnych, wpajających informację w pozytywnie zorientowane kompleksy umysł/ciało/duch. Ta informacja usiłowała kopiować, czy małpować informację pozytywną, podczas gdy zachowywała negatywne parametry. To zostało zrobione przez grupę Oriona. (K1, 152)
PYTANIE: Jaki był ich cel w robieniu tego?
RA: Ich celem jest podbój i zniewolenie. Jest to czynione przez ustanawianie elity i zmuszanie innych do służenia elicie, poprzez różne fortele, takie jak prawa, o których wspomniałeś.(K1, 152)
RA: Oni stworzyli elitę nazywaną Synami Leviego. (K3, 67)
PYTANIE: Czy odbiorca przykazań (Mojżesz) był pozytywnie, czy też negatywnie zorientowany?
RA: Odbiorca był jedynym o skrajnej pozytywności. (K1, 152)
RA: On (Mojżesz) dał waszej planetarnej ludności możliwość ścieżki (prowadzącej) do Jedynego Nieskończonego Stwórcy, która jest całkowicie pozytywna. (K3, 67)
PYTANIE: Byłoby całkowicie nieprawdopodobne dla istoty w pełni świadomej wiedzy Prawa Jedynego powiedzieć kiedykolwiek: „Ty nie możesz”. Czy tak?
RA: Tak. (Przewodnik str. 217)

Z Kasjopei:
P: (L) Kim był Bóg, z którym Mojżesz rozmawiał na górze ?
O: Słyszalna projekcja Jaszczurów
[...]
P: (L) Gdzie Mojżesz uzyskał wiedzę ?
O: Przez nas.
P: (L) OK, ale mówiliście, że on widział lub rozmawiał z projekcją holograficzną stworzoną przez gadzie istoty ? Czy to było na Górze Synaj ?
O: Tak.
P: (L) Dobra, ale jeśli otrzymał wiedzę od was, to czy mógł on działać z Gadami ?
O: Tak. Został wprowadzony w błąd obrazowo. Zamącili jemu obraz tak jak Josephowi Smithowi.
P: (L) Mówicie o Josephie Smithie, twórcy tekstów Mormonów, czy on był również pod wpływem Jaszczurów ?
O: Tak. Oni dużo tego stworzyli. (sesja 941016 )

Większość biblijnych historii jest opisem działania historii gadzich. Najlepiej mówią o tym słowa Plejadian:
Ze Zwiastunów świtu:
”My rzadko używamy pojęcia Bóg przez duże B. Gdybyśmy mieli użyć tego określenia, odnieślibyśmy je do istoty, którą znamy jako Najwyższego Stwórcę. Najwyższy Stwórca w swojej osobistej implozji przez miłość obdarzył wszystko co istnieje świadomością. Wszystko co istnieje jest Najwyższym Stwórcą w Jego drodze. [...]

Bogowie wtargnęli do tej rzeczywistości. Zupełnie jak zespołowi najeźdźcy w waszych czasach przybywają i przejmują interes, ponieważ być może są tam obfite fundusze emerytalne; tak więc fundusze na tej planecie były w wielkiej obfitości w czasach kiedy pojawili się ci bogowie – najeźdźcy. Abyście wierzyli, że są Bogami przez duże B, przekształcili was genetycznie. To wtedy Świetlana Rodzina została wygnana z planety, a przybyła ciemna drużyna, która powodowała się ignorancją. Wasze ciała niosą w sobie strach i pamięć walki o wiedzę, którą ci bogowie reprezentowali i zabrali wam. Bogowie którzy to zrobili są potężnymi kosmicznymi istotami. Znają wiele sposobów manipulacji i przekształcają rzeczywistości na wiele różnych sposobów. Ludzie, w swojej ignorancji, zaczęli nazywać te kosmiczne istoty Bogiem przez duże B.
Bóg przez duże B nigdy nie odwiedził tej planety jako jednostka. Bóg przez duże B jest we wszystkich rzeczach. Wy macie do czynienia tylko z bogami przez małe b, którzy chcą (i chcieli) być wielbieni i chcieli was zastraszyć; którzy myśleli o Ziemi jako o księstwie, o miejscu na skraju galaktyki tego wszechświata wolnej woli, które jest w ich posiadaniu.” (Zwiastuni Świtu roz. III) Szarzy Z powodu trudności w przebywaniu w 3. gęstości, Reptilianie zmuszeni byli do skonstruowania zaawansowanego rodzaju sondy, który swobodnie mógłby przeskakiwać między gęstościami oraz wymiarami, i wykonywać konieczne operacje. Owymi istotami są tak zwane „Szaraki”. Wiem że w tym momencie wielu „fanów” tej „rasy” oburzy się i zacznie zastanawiać jak można tak bezdusznie nazywać te istoty. Jako osoba kierująca się miłością do całego stworzenia, reagowałem tak samo kiedyś, jednak szczegółowa analiza sprawozdań z wzięć, oraz studiowanie przekazów doprowadziły do zmiany nastawienia. Owa zmiana nie jest uzasadniona jakimś „widzi mi się”, ale rzetelnym sprawdzeniem tematu i wszystkich możliwych do porównania ze sobą źródeł, opisów itd…
Zacznijmy może na początek od analizy channelingów:
Z RA:
XX. CZY JAKIEŚ ISTOTY Z ORIONA ŻYJĄ TERAZ NA ZIEMI?
RA: Nie. Jednakże, krzyżowcy z Oriona używają dwóch typów istot, by wykonywały ich rozkazy. Pierwszym jest forma myślowa, drugim – rodzaj robota. (K1, 126)(Przewodnik str. 203)


Z Kasjopei:
P: (L) Czy te szare istoty są…
O: Cybergentyczne.
P: (L) Czy są stworzeni przez jaszczurów ?
O: Tak.
P: (L) Czy mają dusze ?
O: Są bezduszni.
[...]
O: Oba rodzaje, które były opisane jako Gadzie istoty, jak i jako Szaracy. To jest konieczne dla, ich przetrwania w każdym przypadku. Nawet twardzi Szaracy, którzy nie są naturalną częścią krótkiego cyklu falowego, a raczej sztucznym stworzeniem Jaszczurów, mimo wszystko naśladują pokarmowe funkcje.
P : (L) Mówicie, że oni są sztucznie tworzenie przez istoty Jaszczurze, czy to oznacza, że oni nie mają duszy ?
O: To prawda.
P : (L) Jak oni funkcjonują ? Czy są jak roboty ?
O: Oni funkcjonują poprzez współdziałanie z duszami Jaszczurów. Jest to technologia dalece zaawansowana do tego, co jest wam znane. Jednak Szaracy nie są jedynie sztucznie zaprojektowani i zbudowani, ale funkcjonują jako projekcje mentalne i fizyczne Gadzich istot. Są jak czwartowymiarowe próbówki.
P : (L) Jako czwartowymiarowe próbówki, więc jaka jest ich pojemność czy możliwości ?
O: Ich pojemność i możliwości są takie same jak istot Gadzich, za wyjątkiem tego, że ich wygląd jest całkowicie odmienny, nie mają duszy, i wewnętrzna struktura biologiczna jest zupełnie inna. Ale ich funkcjonowanie jest takie same i pozostają jako projektory Jaszczurów i służą do absorbowania pokarmu, jak to Gady robią normalnie[...]
(sesja 940930 , 941022 )
Wniosek jest oczywisty. Tłumaczy to również znaną wśród badaczy UFO „chłodność” tej rasy, oraz obojętność na emocje. Ciężko wymagać od istoty będącej sondą okazywania uczuć…
Kolejnym źródłem zdającym się potwierdzać tą tezę jest szaman Credo Mutwa, który absolutnie nie znając przekazów kasjopeańskich, informuje nas dokładnie o tym samym:Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„Wierzymy, proszę pana, że Mantindane („dręczyciele”), Szaraki, są w rzeczywistości sługami Chitaul (Gadów)„
„Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”


Porwania:
Wydaje się że są dwa zasadnicze cele, dla których istoty Gadzie dokonują porwań za pomocą Szarych. Pierwszym jest implantowanie w celu utrzymania gatunku w pełnej kontroli, oraz drugi mający na celu wywołanie maksymalnego transferu strachu oraz negatywnych emocji, jakie są dla nich bardzo cenne. Wiele porwanych osób uważa że Szarzy robią to dla poznania rasy ludzkiej przez eksperymentowanie. Przekazy całkowicie rozwiewają to stwierdzenie:
Z RA:
RA: Grupa Oriona używa badań ciała jako środka do zastraszania jednostek, sprawiając, że odczuwają one uczucia zaawansowanej istoty 2. gęstości, takiej jak zwierzę laboratoryjne. Doświadczenia seksualne są podtypem tego doświadczenia.
ZAMIAREM JEST ZADEMONSTROWANIE KONTROLI ISTOT ORIONA NAD MIESZKAŃCAMI ZIEMI. (K3, 21)(Przewodnik str. 203)
Fragmenty wywiadu z Credo Mutwą:
„…w przeciwieństwie do tego, co sądzą biali ludzie… biali ludzie, wielu z nich, mylą się, sądząc, proszę pana, że Mantindane eksperymentują na nas.
Oni nie robią tego. Powtarzam, nie robią tego.
Każdy, kto przeszedł piekło tych istot, powie, że nie ma żadnych eksperymentów w tym, co robią.
Jest za to zimna, wyrachowana, zimnokrwista determinacja i tego, co z nami wyprawiają, nie robią dla siebie. Robią to dla potężniejszych stworzeń niż one same.”

Podsumowanie:
Obecnie istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi od poszukiwania prawdy i rozwoju duchowego. Doskonałą symboliką obecnego stanu ludzkości jest film „matrix” (wg Kasjopean, inspirowany przez istoty STO, chcące przebudzić ludzi). Rok 2012 jest momentem, w którym do Ziemi dotrze fala mająca spowodować przeskoczenie naszej planety do 4. gęstości. Reptilianom jest to bardzo nie na rękę ponieważ ludzkość wyewoluuje przez to zdarzenie, stając się równymi samym Gadom. Oznaczać to będzie koniec możliwości czerpania korzyści z tej populacji, dlatego właśnie wszelkimi środkami istoty Gadzie starają się odciągnąć jak największą liczbę ludzi, od przygotowania się na to zdarzenie, które już wieki temu przewidzieli Majowie w swoim kalendarzu. Rok 2012 nie jest końcem Świata, a jedynie jego wejściem w następny wymiar. Kolejnym etapem naturalnej ewolucji.Z Kasjopei:

P : (L) Skoro ich jest tak dużo tutaj, to dlaczego nie przyjdą tutaj i nie zabiorą wszystkich.
O: Taka jest ich intencja. Taka była ich intencja przez długi czas. Oni podróżowali w tę i z powrotem przez czas, tak długi jak go znacie, aby ustawić sobie to tak, aby móc absorbować wielkie porcje negatywnej energii, w związku z przejściem tej planety z trzeciego do czwartego poziomu gęstości, co ma nastąpić. Mają nadzieję, że przejmą was w czwartej gęstości i zamierzają do tego zastosować odpowiednie działania:
1: Utrzymać waszą rasę jako smaczne przyprawy;
2: Zwiększyć swoją liczbę;
3: Zwiększyć swoją władzę;
4: Rozszerzyć swoją rasę na rzeczywistość czwartego wymiaru.
Aby wprowadzić to wszystko, wpływali na zdarzenia przez co w waszym rozumieniu czasu wynosi około 74 tys. lat. I robili to przez ten czas podróżując w tę i z powrotem. Tak często i tak, długo, że na pewno ten cały plan legnie w gruzach. (sesja 941022 )

I na sam koniec sprawa najistotniejsza – niezmiernie ważnym jest zrozumieć że Reptilianie, poprzez swoje działania wcale nie są istotami niepotrzebnymi, okropnymi i złymi. Są to typowe istoty, które wybrały ścieżkę STS, czyli Służenia sobie. Są tak samo potrzebne we Wszechświecie jak istoty Służące światłu. Tak samo jak one. Służą Logosowi do wprowadzania wielu ważnych założeń w życie, oraz są największym katalizatorem naszego rozwoju. Dzięki pojawieniu się Ciemności, ludzkość dostrzegła jak cennym jest Światło.
Powyższy opis służy jedynie zaprezentowaniu tej, związanej z nami od zarania dziejów rasy, wśród której tak samo jak wszędzie, są istoty Służące sobie i Służące innym . W żadnym nawet najmniejszym stopniu naszym założeniem nie było wywołanie negatywnych odczuć skierowanych w stroną tych istot, choć zdajemy sobie sprawę iż jest to bardzo ciężkie. Najlepszym wyjściem jest Miłość połączona ze zdrowym rozsądkiem, oraz spojrzenie na cywilizację Jaszczurzą, tak jak na cywilizację ludzką – my również zbłądziliśmy traktując bestialsko innych mieszkańców tej planety, i będąc święcie przekonanym iż czynimy w „wyższym celu”. Na sam koniec cytat z RA, który idealnie podsumuje całość tego artykułu:
”CI, KTÓRZY SZUKAJĄ SŁUŻBY SOBIE, SĄ WIDZIANI PRZEZ PRAWO JEDYNEGO JAKO DOKŁADNIE TACY SAMI, JAK CI, KTÓRZY POSZUKUJĄ SŁUŻBY INNYM, BO CZYŻ WSZYSCY NIE SĄ JEDNYM? SŁUŻYĆ SOBIE I SŁUŻYĆ INNYM JEST DWOISTĄ METODĄ MÓWIENIA TEGO SAMEGO – JEŚLI POTRAFISZ ZROZUMIEĆ ESENCJĘ PRAWA JEDYNEGO.” (K1, 101)(Przewodnik str. 199)

POLECAJCIE TĘ INFORMACJĘ KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI!!!

http://tvń24.pl/reptilianie.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 18, 2011, 12:13:38 »

Cytuj
Reptilian mocno interesuje otwarta Energia Kundalini. Atakują osoby z przebudzonym Kundalini w celu wykradania tej energii, która często służy im do napędzania różnych ziemskich technologii (hm, ja wiem, brzmi to jak sensacyjny film... ). Zdarza się nawet, że kradną astralne ciało. Interesują ich osoby ze zdolnościami parapsychicznymi.
No to juz wiemy,w czyim posiadaniu jest cialo astralne
i dusza p.L.Lobos-Brown i kto to jest Samuel - En-ki.Reptilianie. Zły
Pozdrawiam.
EDIT:
Tak wiec dzialania L.Lobos i frakcji chicagowskiej sekty PCH/MF
zmierzaja dokladnie nie w kierunku ratowania ziemi i ludzkosci,
a w kierunku ratowania reptilian i ustanowionego przez nich porzadku
 - przeciw ziemi i ludzkosci.I tu maja baaardzo powazny problem,
bowiem nigdy im sie to nie uda.Amen.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 06:57:31 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 18, 2011, 12:30:23 »

w pierwszym poście, w zamieszczonym artykule czytamy min.:

Cytuj
... W ósmej karcie Iluminatów widzimy plan jaki ma się wydarzyć już w krótce, ...


To owa ósma karta.

Czym są owe "karty Iluminatów"?

Karty Iluminatów
02/10/2010 — JacoloSteve Jackson z Austin zaprojektował serię “kart Illuminati” (Illuminati Cards). W 1990 roku, nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał, choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową. Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk, wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była “Illuminati Cards”? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu?
Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, stała się od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi. Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Wydaje się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata. Kilka z kart zostało już “zagranych” jak te:Jeśli jesteście zaszokowani to nie bez powodu. Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC. Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy. Najciekawsze są jednak kolejne karty, które “rozdał” Jackson.Pierwsza z nich symbolizuje cel – redukcję populacji. “Zbyt duża ilość ludzi na świecie powoduje wiele problemów i mało miłości” – czy nie jest to zbieżne z “przykazaniami” na Georgia Guidstones, o których pisaliśmy jakiś czas temu? Karta nawołuje też do destrukcji kilku “Wielkich Miejsc (miast?)”, do pięciu – bez rozpętywania II wojny światowej. Druga karta nawołuje do rządowej kontroli nad zniszczonymi miejscami (pamiętamy Nowy Orlean i huragan Katrina). Zniszczenie nie musi być dokonywane tradycyjnymi metodami, ale np. za pomocą sztucznie kontrolowanych huraganów czy też trzęsień ziemi (pamiętne tsunami?). Jako pretekst służy walka z chorobami zakaźnymi.Kolejna karty. Karta dosłownie nazywa się “Epidemia” i oznacza atak, który pozostawia “cel” w stanie “dewastacji”.
Z uwagi na brak miejsca nie sięgamy do innych kart i ich opisu, zachęcamy do zainteresowania się tematem. W grze Jacksona występuje wiele wydarzeń obserwowanych w realnym świecie – kryzys finansowy, fałszowanie historii, wojna z terrorem, militaryzacja życia publicznego itd. Z kilku znalezionych linków polecamy nagranie na YouTube: The Illuminati Card Game
Wygląda na to, że “elity” nieźle się bawią, i że całą rozgrywka z pandemią była elementem jakiejś szatańskiej gry.

                               

Można znaleźć wiele artykułów i odnośników do technologi modyfikacji pogody i zjawisk, które do końca XIXw należały jedynie do domeny zjawisk naturalnych. Nasz problem polega na tym, że – nie mając stuprocentowej pewności o pochodzeniu danego fenomenu, lub wystarczającej wiedzy na ten temat – nie potrafimy odróżnić zjawisk naturalnych od sztucznie wywołanych. Ktoś mający podłoże w meteorologii i innych dziedzinach może wysnuć pewne wnioski na temat danego zjawiska atmosferycznego – mając wystarczająco dużo informacji na ten temat – i ocenić prawdopodobieństwo jego naturalnego zaistnienia, lub jego stopień naturalności.a karta została zatytułowana: „Pisanie historii od nowa”.Karta zatytułowana „Tsunami”. Przypadkowa zbieżność z Tsunami 2004 ?Ta karta ma tytuł „Międzynarodowa Organizacja Pogody” a chodzi w niej
o sterowanie pogoda na skale światową. O tym mówi tez następna
karta…

Ta karta zatytułowana jest „Prawo i Porządek” – sami widzicie w jaki
sposób będzie to wprowadzane

---------------------------------------------------------------------To właśnie dzieje się teraz, kontrolowane upadki banków jak wykup banków międzynarodowych np. teraz WBK i PKOTo chyba jest zrozumiałe, media kontrolowane przez iluminatów.Wyciek ropy, ostatnie wydarzenia z zatoki meksykańskiej.Fałszywy mesjasz, projekt blue beam.Najświeższy temat, konferencja w sprawie UFO, jest to karta symbolizująca fałszywy atak obcych, w rzeczywistości będą to statki nasze, które mają już od lat na ziemi lub cześć tego spektaklu będzie przeprowadzone przez blue beam.

Napisane w Iluminati. Tagi: Blue Beam, Gra, Iluminati, Karty, NWO, UFO.

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/10/02/karty-iluminatow/

Więcej jeszcze o tym temacie tu:

http://www.google.pl/search?q=Karty+Iluminat%C3%B3w&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2011, 19:58:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 18, 2011, 13:21:54 »

Jak widać, w Internecie (i innych mediach) wciąż trwa zmasowany atak na naszą świadomość.
Określone wizje są od lat systematycznie wpisywane w ludzkie umysły. Mają za zadanie ukraść nam energię
w celu zasilenia owych wizji. Internet nieprzypadkowo został rozpowszechniony na cały glob.
Zanieczyszczanie umysłów trwa w najlepsze, sami internauci zainfekowani wirusem rozprzestrzeniają go
bezmyślnie i zapewne w „dobrej wierze”. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy...

Mi już nawet nie chce się czytać tych śmieci. Jeśli nie opróżnimy umysłów, staniemy się globalnym śmietnikiem.
I takie będzie nasze życie, na stercie śmieci. Aż poddadzą nas recyklingowi.  Duży uśmiech

Do diabła z jaszczurami i innymi straszydłami! Czy naprawdę musimy karmić się horrorem?
To nie moje latawce i nie ma w moim umyśle dla nich miejsca. Zdecydowanie mówię STOP!

Nie mam zamiaru uczestniczyć w narzucanej mi apokalipsie. Niech spali się ona w umysłach jej twórców.
Ziemia nie musi być piekłem. Od każdego z nas zależy w jakich przestrzeniach będzie bywał.
Osobiście wolę te czyste i jasne.

Pozdrawiam  Uśmiech


Ps. Darku, służysz w tym momencie nie własnej duszy. Wgrywasz nie swoje programy. 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 18, 2011, 13:44:44 »

Czy nie własnej duszy służę? Może i nie, choć osobiście deczko inaczej to traktuję.
Nie jestem zwolennikiem Apokalipsy i jej Armagedonu, jednak chcę dotrzeć do podstaw tego wszystkiego. Manipulują nami wszędzie i we wszystkim, od najmłodszych lat. Bóg, Szatan, religia, polityka. Ktoś za tym stoi i chcę do tego kogoś, czegoś "dotrzeć".
To uodparnia, budzi świadomość. Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 18, 2011, 13:47:20 »

A jeśli okaże się, że to Twój własny umysł za tym stoi?
Co wtedy zrobisz?  Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 18, 2011, 14:38:02 »

Zapewne na początku popadnę w samozachwyt nad jego kreatywnością,  Duży uśmiech Mrugnięcie
a później będę myślał co z tym "fantem" dalej czynić. Coś
Ale jak się znam to jest inaczej niż "prorokujesz", katastrofujesz.. Mrugnięcie Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 14:39:09 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 18, 2011, 15:17:33 »

A póki co, to ten „fant” czyni z Tobą.  Duży uśmiech

Uporczywe "drążenie" daje różnorakie efekty. Czy zawsze oczekiwane i korzystne dla duszy?
Z drugiej strony, nie wiadomo co gorsze. Niewiedza, czy fałszywa (iluzoryczna) wiedza?

Oczywiście rozumiem, że trudno jest rozstać się z tym, co tak głęboko w nas tkwi. No i przecież mamy szczątki ogona,
a to również daje do myślenia. Jednak ów szczątek wskazuje na to, że jesteśmy daleko za jego całym kształtem.
Czyli, jesteśmy jakby z przyszłości w stosunku do posiadaczy ogona.

Czyżbyśmy karmili się dawno przebrzmiałym echem?  A może przybyliśmy uzdrowić siebie w czasie najgorszej choroby?
No i odwrócić apokalipsę?
Dziwne są te światy mentalne. Tyle w nich potworów i strachów.  Duży uśmiech
Nawet Jezus walczył z demonami.  Pocieszające, że je pokonał.  Mrugnięcie
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 18, 2011, 16:55:59 »

mnie sie wydaje ze duzo jest wrogow rasy ludzkiej moze to sam umysl no ale wiekszosc sie na to zgadza wiec nastepuje dezintegrcja..Uśmiech , moze to tylko walka cieni- przeciwienstw - platona - ale bez tego nie istnialby ten podzielony materialny swiat..jedynym wyjsciem z matrixa jest rozwoj duchowy jasnej strony itd..

manilpulacje istnieja promuje sie w wiekszosci to co nieskie i upadle itd..i wszystko zmierza do redukcji populacji , calkowitego jej zniewolenia itd zabrania duszy , zniszczenia swiata itd..i nie ma co sie oszukiwac ze jest inaczej im wczesniej sie ktos  obudzi tym lepiej...- bo ma to na celu zwiekszenie swiadomosci..Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=bGbr_pII7D0

to wykopane w ur  - matka bogow:)

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.666blacksun.com/Reptilian.html&ei=f8b8TbP1FcuhOpKa1bQE&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCEQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Djewish%2Breptilian%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26rlz%3D1G1GGLQ_PLPL433%26biw%3D1428%26bih%3D677%26prmd%3Divns
Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 18, 2011, 17:47:49 »

Cytuj
A jeśli okaże się, że to Twój własny umysł za tym stoi?
Co wtedy zrobisz?   Duży uśmiech

 

Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 18, 2011, 18:56:40 »

ziemia jako cube i rozwoj duchowy Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2011, 18:57:37 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 18, 2011, 22:01:20 »

Cytat: quetzalcoatl44
ziemia jako cube i rozwoj duchowy  Uśmiech


 


<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/jnlWgIwKueM?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube-nocookie.com/v/jnlWgIwKueM?version=3&amp;</a>


<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/ieZdc13O5u0?version=3&amp;" target="_blank">http://www.youtube-nocookie.com/v/ieZdc13O5u0?version=3&amp;</a>
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 18, 2011, 23:24:14 »

W tych wszystkich przekazach o Reptilianach , przez które przebrąłem w końcu (ufff) Dariuszu,  można przeczytać też, że Najwyższy Stwórca jest w nas i we wszystkim. Zatem również w STS-ach. Również w STO. Zatem to do nas, ludzi, należy wybór ostateczny. Nawet jeśli STS dokonują aktów agresji na człowieku  to przede wszystkim robią to na cząstce Najwyższej Istoty. Chyba, że potrafią w jakiś sposób ją umiejętnie wyłączyć. My jednak , musimy pamiętać i wiedzieć, że jesteśmy Jej częscią i nie wolno z nami pogrywać wbrew woli.  Temu służy wiedza o nas samych, o tym jak funkcjonuje wszechświat, a także współczucie i solidarność międzyludzka.

Jest wiele sposobów na zharmonizowanie siebie  z odwiecznymi prawami. Po prostu zaufajmy sobie . Nic nie dzieje się przypadkowo...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 19, 2011, 12:20:59 »

Zastanawiam się kto  i po co zrobił ten kogiel mogiel informacyjny?

Czy dlatego iż nie odróżnia informacji , nie potrafi ich zrozumieć , czy dlatego że chce żeby inni tego nie mogli odróżniać?


1.Bardzo ważna sprawa Wymiar i poziom to nie to samo!

Wymiar równa się przejściu z oddziaływania wibracyjnego jednego kompletnego wzorca inaczej CZAKRY - WIRU obecnie przechodzimy z zakończonej pracy nad wiedzą III czakry inaczej III wymiaru.

2, Bardzo ważna sprawa to Poziom , jest ich trzy w każdym wymiarze!

Znaczy to iż jest I poziom III wymiaru , II poziom III wymiaru  , każdy z wymiarów tak się dzieli. Ale można też je określić kolejno w całokształcie rozwoju wszystkich III wymiarów kolejno czyli od I wymiaru I poziom i do III wymiaru IX poziom.
Przy zrozumieniu tego uniwersalnego nazewnictwa łatwo jest teraz zrozumieć na jakim poziomie jakie zmiany rozwojowe zachodzą i jaki to ma skutek na przyszłość.


Kto zacznie czytać pewne " szokujące" informacje z tą wiedzą nie jest już zszokowany i zauważy używane na nim manipulacje.
Z jakiego poziomu i czasu istnienia pochodzą Reptylianie i kiedy były tworzone eksperymentalnie byty syntetyczne.

Co oznacza naprawdę STS i STO?
O czym zresztą pisałam kilkakrotnie.

STS to Energie , które wybrały rozwój osobisty jako priorytet rozwojowy , czyli rozwój przez rozwój świadomości indywidualnej.Każda indywidualność żyje w grupie i wzbogaca grupę , jest to ewidentne , ale ma prawo do zachowania swojej indywidualności i rozwoju przez nią siebie.

STO to Energie które wybrały rozwój przez świadomość zbiorową , czyli nie posiadają możliwości myślenia , robienia czegoś bez równoczesnego bycia podporządkowanym grupie , która w tym czasie odczuwa myśli i czyni to samo.

Tam wszyscy są innym TY , jest to świadomość zbiorowa i wszystko jednostka czyni dla grupy , bo nie ma możliwości posiadania świadomości indywidualnej.


Są to podstawowe rzeczy , które należy wiedzieć zanim się zacznie bać tego steku pomieszanych celowo informacji.

Są tacy , którzy chcą żyć jako świadomość zbiorowa i niech tak będzie ale są też tacy , którzy chcą rozwoju indywidualnego i to też trzeba uszanować.


Kiara Uśmiech Uśmiech


Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 19, 2011, 14:10:23 »

Jako, że nie żyjemy w izolacji, to - służąc sobie służymy innym, oraz służąc innym służymy sobie.

Nie wiem zatem, czy podział na STS i STO ma większy sens. I czy świadomość można utrzymać w jakichś osobistych granicach.
Świadomość, to energia, fala. Ona musi płynąć i przenikać. Nic nie jest na własność. Pracujemy dla dobra CAŁOŚCI,
której jesteśmy cząstką i niezbędnym elementem. 
Zmysły cielesne (materia) ograniczają jednak percepcję. Wówczas dzielimy i klasyfikujemy. 
Im wyżej, tym szerszy ogląd i mniej dzielenia. Tym mniej strachu a więcej miłości. Ale to przecież truizmy.  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.209 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pointlife watahazlotegokla jialissa kici-kici gangpod