Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 07:03:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MERKABAH  (Przeczytany 1154 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Styczeń 21, 2010, 09:40:24 »

mój post z forum Leszka - http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=461.0

Cytat: Kapłan 718
dodam od siebie, że pełen zapis to MERKABAH (hebr. merkavah), z mojej pracy z tym zagadnieniem / formułą wynika, że to AH lub ACH jest kluczowe

jako, że Egipt to moja pasja od zawsze, rozumiem, że według naszych starożytnych braci najważniejsze 3 części ciała to KA, BA, ACH (Akh), to trzecie czyli ACH jest pominięte w interpretacji słowa MER-KA-BA-AH a to błąd! ACH to Świetliste Istnienie, Nieśmiertelna Część Ciała, która zostaje po Śmierci, tłumaczenie ACH z egipskiego dobrze oddaje angielskie słowo "The Shining One", przykład użycia ACH to imię Faraona Echnatona - ACH-EN-ATON Uśmiech

to co piszę to nie moje wymysły ale egiptologia jak ja to zwę zaawansowana, bardziej duchowa niż same suche zwroty odczytane gdzieś na ścianach

mam też własną teorię co do członu MER, otóż pochodzi od egipskiego meri - Kochać, Miłować, od tego słowa pochodzi semickie MIRIAM / MARIAM czyli nasze Maria, ciekawe wydaje mi się też MARIAMNE (patrz część 4 Nassima) jak dla mnie to po prostu MERI-AMON - Ukochana Amona

Ciekawostką jest także to do czego kiedyś doszedłem - MER to także egipskie mr - Miejsce Wznoszenia / Wznoszenie Się (Ascendencji), TAK Egipcjanie zapisywali słowo "Piramida" - zapisywane to jest hieroglifem ze stożkiem z poprzeczną belką u dołu - ciekawostką jest, że nie piszą o tym egiptolodzy, więc to informacja po za mainstreamem



jako, że to POWAŻNE forum, podaje odnośnik do tzw. Listy Gardinera http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_hieroglyphs/german-Gardiner-list-translated


hieroglif O24 - mr ("piramida")

po co o tym piszę? bo widać, co pomija OFICJALNE tłumaczenie Merkaby - tego nie przeczytacie, to moje odczucia podczas lat poszukiwań - nie jestem od was lepszy, jestem uważny i szukam tam gdzie mi się mówi, że NIE MA JUŻ NIC DALEJ...

więc tak, MER-KA-BA-AH to "Spływanie Światła Miłości na Ka oraz Ba i poprzez to WZNOSZENIE SIĘ"

mam nadzieję, że nie macie mi za złe tonu jakim piszę, ale chce podkreślić, ze ta część to to co NIE JEST MÓWIONE O MERKABIE - Dlaczego pomijana jest MIŁOŚĆ?!

niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie - ja dodam od siebie, że gdy się zna tą informację nie trzeba płacić za KUR$Y - wtedy wszystko dzieje się samo, bez pomocy tzw, nauczycieli

C.D.N (jeśli będzie zainteresowanie)

pozdrawiam słonecznie,
Kapłan 718

więc zapraszam do dyskusji


718'
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

amigos kalinowatyper akademiajazdykonnej pifpaf zabojcy