Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 12:42:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: RUCH ODPARCIA PALIKOTA;  (Przeczytany 9918 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kamil771
Gość
« : Październik 15, 2011, 21:40:59 »

 POWSTAŁ RUCH ODPARCIA PALIKOTA;
''WYPOWIADAMY MU TOTALNĄ WOJNĘ NA ŚMIERĆ I ŻYCIE;''

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/powstal-ruch-odparcia-palikota-wypowiadamy-mu-tota,1,4881641,wiadomosc.html

Ja się oczywiście zapisuję.
Precz z palikotem.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2011, 21:45:41 wysłane przez Dariusz » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 15, 2011, 22:37:06 »

Na śmierć i życie ?
Kamilu, zamierzasz zginać w walce z Palikotem ? Śmierć dla idei jest wielce chwalebna w oczach Systemu. Powinieneś już to znać z wyuczonej historii Mrugnięcie Albo z takich filmów jak Szeregowiec Ryan.
Zapisane
imperator
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 15, 2011, 23:26:31 »

Oho …….obudzili się inkwizytorzy. Niedługo znowu zapłoną stosy. Zaczną się prześladowania, mordowanie i torturowanie. To wszystko oczywiście w imię pradawnej chrześcijańskiej doktryny miłości i szacunku bliźniego.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 16, 2011, 00:47:34 »

Kamil, a zamierzasz/zamierzacie walczyć tylko z samym Palikotem czy tez będą tępieni również jego zwolennicy?
Mogę się z nim nie zgadzać, ale od razu życzyć śmierci [patrz tytuł]
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 17, 2011, 11:48:20 »

A czy Palikot już jest w NWO, czy dopiero aspiruje, jak myślicie ?  Duży uśmiech

Niby coś tam kiedyś przebąkiwali, że kasy to on ma, dorobił się produkcji alkoholu - jakieś Polmosy czy cuś !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 17, 2011, 12:09:49 »

Jeśli będzie konsekwentny w stylu w jakim prowadził kampanię, to rozwali beton od środka. Bo na razie to nawiercił małą dziurkę , a raczej pozwolono mu na to. Wszystko zależy od tego jak się teraz po wyborach zachowa. Jeśli będzie tworzył koalicję z PO to będzie początek końca tego co się nieźle zaczęło jako deklaracje. Jeśli odda choć jeden postulat pod szyldem którego walczył , to nikt go po raz drugi nie zasili, a będzie to oznaczało ,że NWO go wchłonęło.

Sądzę, że on jest tego świadomy, zwłaszcza, że otoczył się ludźmi "z ulicy" , bez politycznych pleców. Mam tylko nadzieję, że będą bardziej okrzesani niż była Samoobrona, która wiadomo jak skończyła Mrugnięcie
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 17, 2011, 18:56:49 »

Sam Palikot robi wrażenie chyba dobre, pytanie czy to tylko gra, czy jego prawdziwe przekonania.


Ale zaraz obok Palikota stoi Piotr Tymochowicz - tan sam, który wykreował Stana Tymińskiego czy Leppera i Samoobronę. Specjalista od medialnego PR. Człowiek, który zrobi coś z niczego i kogoś z nikogo. Jako przykład podam jeden ze śródtytułów, oryginalnie pochodzący z książki Tymochowicza pt. "Biblia skuteczności"

"Manipulacja jest iluzją. To tylko wizerunek procesu wywierania wpływu. Jedyne, co istnieje, to proces wywierania wpływu i osoba, która ten wpływ wywiera." (cytat dość uniwersalny, można by go zacytować w naszym niejednym wątku)


PS. Polecam artykuł Blagier ostatniej akcji o Palikocie i Tymochowiczu, Wprost numer 41, 10-16 października  2011. Dodatkowo jako lekturę polecam książkę, od której zaczynają prawie wszyscy handlowcy w korporacjach: Robert Cialdini, Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i Praktyka" (przerobiłem ją osobiście, naprawdę pomaga w życiu codziennym, choćby w obronie przed sprzedażą czegokolwiek i w jakikolwiek sposób).
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
kamil771
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 20, 2011, 15:29:40 »

Kamil, a zamierzasz/zamierzacie walczyć tylko z samym Palikotem czy tez będą tępieni również jego zwolennicy?
Mogę się z nim nie zgadzać, ale od razu życzyć śmierci [patrz tytuł]

Celem ROP jest wyeliminowanie Palikota i jego ludzi  ze sceny politycznej Polski, wszyscy którzy ideowo popierają tego człowieka nie mają czego w tym kraju szukać. Nie ma dla mich tutaj miejsca.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 20, 2011, 16:47:29 »

Wow , to będą polowania na czarownice, szubienice i polityczne lincze Uśmiech Lepiej niż PiS, brawo ! .... a tak na prawdę Palikot zaciera ręce, bo stworzył wahadło, które zasilane jest energią jego przeciwników.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Październik 21, 2011, 18:04:21 »

Celem ROP jest wyeliminowanie Palikota i jego ludzi  ze sceny politycznej Polski,
No właśnie chodzi mi o metody tej eliminacji oraz szczegóły na czym ona ma polegać. Czy to będą zachowania i słowa jakie raczysz prezentować na tym forum?

wszyscy którzy ideowo popierają tego człowieka nie mają czego w tym kraju szukać. Nie ma dla mich tutaj miejsca.
Jestem przeciwny wielu poglądom i zachowaniom Palikota więc można powiedzieć i że jego zwolenników, ale jestem również zdecydowanie przeciwny jakimś wypędzeniom. Jeżeli - co wielokrotnie prezentowałeś niestety na tym forum - nie jesteś w stanie siłować siew dyskusji, merytorycznej dyskusji to rozwiązania siłowe tym bardziej powinieneś omijać szerokim łukiem.

Już nieopodal Polski był taki co swojego czasu mówił tak o pewnej kulturze/narodowości...
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 31, 2011, 12:05:35 »

No właśnie chodzi mi o metody tej eliminacji oraz szczegóły na czym ona ma polegać. Czy to będą zachowania i słowa jakie raczysz prezentować na tym forum?

Naszym celem jest monitoring i alarmowanie opinii publicznej względem działań palikociarni, wysuwanych przez to środowisko idei, a szczególnie projektów ustaw. Będziemy stanowczo reagować na każdą inicjatywę tak samego Janusza Palikota, jak i wspierających go ludzi, wymierzoną w Boga, Kościół, chrześcijaństwo i tradycję.

Już Ci powiedziałem że jeśli masz jakieś ''ale'' do moich słów które prezentuje na forum do zapraszam do polemiki.


Celem ROP jest wyeliminowanie Palikota i jego ludzi  ze sceny politycznej Polski,
No właśnie chodzi mi o metody tej eliminacji oraz szczegóły na czym ona ma polegać. Czy to będą zachowania i słowa jakie raczysz prezentować na tym forum?

wszyscy którzy i
Jestem przeciwny wielu poglądom i zachowaniom Palikota więc można powiedzieć i że jego zwolenników, ale jestem również zdecydowanie przeciwny jakimś wypędzeniom. Jeżeli - co wielokrotnie prezentowałeś niestety na tym forum - nie jesteś w stanie siłować siew dyskusji, merytorycznej dyskusji to rozwiązania siłowe tym bardziej powinieneś omijać szerokim łukiem.

Udowodniłeś już że nie jesteś w stanie siłować się w dyskusji, jedyne co umiesz to powklejać na forum wyrwane z kontekstu słowa i zaprezentować je jako kontrargument.
Już zapomniałeś? Jakoś nie byłeś chętny podjąć się dyskusji, więc takie rady może lepiej zatrzymaj dla swojej własnej osoby.


Już nieopodal Polski był taki co swojego czasu mówił tak o pewnej kulturze/narodowości...

I kolejna twoja marna prowokacja.
Daruj sobie te porównania, naprawdę.
Nie bądź głupszy niż jesteś.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Październik 31, 2011, 12:18:59 »

Cytuj
I kolejna twoja marna prowokacja.
Daruj sobie te porównania, naprawdę.
Nie bądź głupszy niż jesteś.

No proszę jak zwykle .....wpada na forum i obraza ludzi.To ty nie potrafisz prowadzić na poziomie dyskusji z Artkiem.Wiem że Arteq bywa dociekliwy i drażniący,ale nie obraża ludzi. Na razie dostajesz upomnienie Kamil .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kamil771
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 31, 2011, 13:32:48 »

Cytuj
I kolejna twoja marna prowokacja.
Daruj sobie te porównania, naprawdę.
Nie bądź głupszy niż jesteś.

No proszę jak zwykle .....wpada na forum i obraza ludzi.To ty nie potrafisz prowadzić na poziomie dyskusji z Artkiem.Wiem że Arteq bywa dociekliwy i drażniący,ale nie obraża ludzi. Na razie dostajesz upomnienie Kamil .

A ty to już lepiej się dużo nie odzywaj!
Poczytaj sobie lepiej Nautilusa Z politowaniem tam jest twój poziom
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 31, 2011, 14:31:51 »

Kamil, tak, nie potrafię się siłować w takiej dyskusji w której "siła" polega na zwykłym obrażaniu i lżeniu innych, a merytoryczności jak na lekarstwo.
Twoja dyskusja polega na tym, że NIE ODNOSISZ się do konkretnych argumentów tylko strzykasz nienawiścią, obrażasz wszystkich dookoła którzy nie podzielają Twojego zdania, a Twoje metody przekonywania to bezmyślna siła i chamstwo.
Zarzucasz mi, że nie podejmuję dyskusji - ależ podejmuję, zadają konkretne pytanie a Ty lżysz i uciekasz w mglistość. Zapytałem się konkretnie jak ma wyglądać ta walka z Palikotem, usłyszałem w zamian szyderstwo z ludzi w postaci określania "palikociarnia" i mgliste - "będziemy monitorować i stanowczo reagować". No ale właśnie żywo interesuje mnie forma tej "stanowczej reakcji" bo samo określenie, forma, emocje jak i okoliczności bardzo przypominają mi słowa przywódcy np. Korei Północnej...
Do czego prowadzi taka polityka jaką prezentujesz wskazałem na podstawie historii, niestety tragicznej historii w której i Polska uczestniczyła - ale zamiast chwilę pomyśleć stać Cię było jedynie na standardowe chamskie zachowania i "kontrargumenty" w stylu "prowokacja", "daruj sobie porównania" czy "nie bądź głupszy niż jesteś". Zero wyciągania wniosków, zero nauki na błędach innych. A inteligencja (czyli przeciwieństwo głupoty którą mi zarzucasz) właśnie polega na szybkim i właściwym wyciąganiu wniosków, zdolności szybkiego dopasowania się (nie mylić z uległością) do danej sytuacji i ... odpowiedniej reakcji, minimalizacji strat i obrażeń.

Wracając do samego Palikota, to co by nie mówić jest on bardzo inteligentnym człowiekiem (i to przyzna każdy rozsądny jego oponent), wiele rzeczy z premedytacją robi pod publikę, zna się na manipulacji i dodatkowo korzysta w tym z pomocy doradców, w wielu przypadkach "oszołomem" jest właśnie dla potrzeb osiągnięcia danego celu. A działania i postawy jakie m.in. Ty - jako jego przeciwnik - prezentujesz tylko go cieszą i pomagają mu, odwalasz za niego kawał roboty. Dziecinnie łatwo jest mu wtedy odeprzeć taki atak, a włożoną w niego siłę obrócić przeciw atakującemu - czyli m.im. Tobie. Z dziecinną łatwością wykaże że jesteście nienawistnymi krzykaczami z którymi nie da się rozmawiać, bo nie macie... argumentów (a te którymi można by go skutecznie ukłuć) giną w tym krzyku i są potem... umiejętnie przypisywane do jednego worka z tymi nienawistnymi czyli... skuteczność ich rażenia drastycznie spada. Ale... co mam Tobie opowiadać jak i tak nie będziesz w stanie wyciągnąć odpowiednich wniosków i tego wykorzystać bo zaślepia Cię nienawiść.

Aby z Tobą "dyskutować" na oczekiwanym przez Ciebie poziomie należałoby  - w miejsce argumentów wkleić nienawiść i pogardę, a wielu osobom to po prostu nie odpowiada i czasami najzwyczajniej nie potrafią, bo wiele pracy i wysiłku wkładali w to aby "niepotrafić". Ale nawet prezentując Twoje standardy dyskusji i tak to niewiele dałoby bo... pokrzykujesz zza monitora czując się w ten sposób bezkarny. Więc aby cokolwiek do Ciebie dotarło należałoby po prostu spotkać się na żywo i wtedy stosować Twoje "argumenty". Dopiero wtedy istnieje jakakolwiek szansa, abyś rozcierając szczękę i drapiąc się połamaną ręką po posiniaczonym tyłku zaczął łapać, że nienawiść i rozwiązania siłowe to nie najlepsza droga...   
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Październik 31, 2011, 15:05:23 »

Ładnieś to ujął Arteq, ładnieś !!

Tak sobie patrzę na RPP jako Samoobronę BIS - ale nie ideologicznie, ale technicznie. I się zastanawiałem, jakie będą różnice, bo Samoobrona jako patent społeczny nie wypaliła. Czyli pomni doświadczeń, ludzie Ci (nie wszyscy oczywiście) tworzą Samoobronę ver.2.0 - lepsza rozdzielczość, lepszy scenariusz, większa ilość żyć, itp. Odrzucą wady, podkręcą zalety.

I w tym kontekście mamy zmianę znaczącą - w SO był inteligentny fachowiec i dyrygent (Tymochowicz) i jego "przeciętny" uczeń, teraz w RPP mamy ucznia na tym samym wysokim poziomie, co nauczyciel.

Uwaga ! - jeszcze raz podkreślam, nie interesuje mnie ideologia, ale technologia, czyli jak to jest zrobione.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 31, 2011, 19:15:53 »

Ja słusznie zauważyłeś używane techniki niby podobne - na zasadzie korzystania z tego samego podręcznika, ale jakoś ich wprowadzania w zycie i nabieranie opisanych "umiejętności" nieporównywalne. Tak jak gra w piłkę przez chłopców na boisku za blokiem, a uznanego zespołu ekstraklasy. Zanim jakaś znacząca ilość ludzi się zorientuje co i jak, to Palikot nazbiera bardzo wiele osób, umiejętnie wykorzystując ludzkie wady i panujące nastroje. Jego patent nie polega aby samemu wdawać się w walkę, bo to strasznie szarpie i zużywa siły, on będzie bardzo skutecznie nasyłał jednych na drugich - grając przy tym zatroskanego - aby walczący wykrwawiali się pomiędzy sobą, a on będzie na tym korzystał na zasadzie bycia widocznym i markowania pozytywnych działań, rozwiązywania problemów.
Wiele osób traktuje go jako oszołoma, ale to byłby ten mniej "niebezpieczny" wariant, bo poszalałby by sobie i w końcu wyszalał, czyli najzwyczajniej się znudził. Myślę, że ma znacznie inny plan. Pierwszym co "kazało" mi tak myśleć to była zabawa z polityką, wejście do niej. Finansowo nic na tym nie zyskał, większe profity przynosiłoby mu skupienie się na dotychczasowej komercyjnej działalności - także biorąc pod uwagę, że jako polityk mógłby sobie wiele "załatwić". Pieniądze najzwyczajniej przestały go rajcować, chce "pobawić" się we władzę, to po prostu kolejne wyzwanie dla niego. Myślę, ze nieco się od tego uzależnił - od osiągania trudnawych celów - tak jak motocykliści na ścigaczach od adrenaliny. Co zabawniejsze myślę, że miejsce na stronie politycznej (prawica, centrum , lewica) miała dla niego znaczenie drugorzędne, no może kierował się gdzie miał lepszą zabawę. Jeżeli mu to się nie znudzi za szybko (a podejrzewam, że nie tak szybko to  nastąpi) zrobi sporo zamieszania na naszej scenie politycznej.

Pamiętam jak jakieś 3 czy 4 lata temu rozmawiałem z koleżanką nt. Palikota - miała bardzo pozytywne zdanie o nim, że interesuje się sztuką, oczytany, że "macenasi". Na moje: "ten człowiek nie budzi mojego zaufania, coś w nm jest nie halo, ale nie przypatrywałem mu się wnikliwiej..." bardzo zdziwiła się na granicy z lekkim oburzeniem. Poprosiłem aby po prostu poczekała jakiś czas... sygnalizacyjnie zagadnąłem ją jakieś 1,5 roku temu aby przypomnieć jej o jakim trendzie jest wposniałem, a mocniej wróciłem do rozmowy jakieś 2-3 tygodnie temu - miała nieco inne zdanie niż poprzednio :]   
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Październik 31, 2011, 20:24:03 »

Sprawę zacząłem podglądać jakieś 1,5-2 lata temu, czyli po wyjściu Palikota z PO.

Założyłem scenariusz następujący:

1. Palikot nie założy partii zaraz po odejściu, ponieważ polegnie w wyborach. Wiadomym jest, że nowy twór polityczny na scenie, dostaje od społeczeństwa 2-3 miesiące kredytu zaufania, a potem jego notowania drastycznie spadają. Palikot jest na to za mądry. Także te dwa lata działał poza mediami (prawie), w terenie budując struktury, by w tym najważniejszym momencie na 2-3 miesiące przed wyborami wypłynąć na wierzch i popłynąć w nurcie nowości.
2. Aby wygrać trzeba odebrać komuś głosy: przejęcie elektoratów PO i PIS możliwe, ale bardzo pracochłonne i kosztowne, PSL ma swoich oddanych pretorian wiejskich. W takim razie najłatwiej odebrać głosy podzielonej lewicy, co skutecznie uczynił. Pamiętajcie, iż w Sejmie Palikot był bardzo pro-rynkowy (komisja przyjazne państwo) a tu nagle tak lewicuje.
3. I do tego Tymochowicz, czyli technika, technika i jeszcze raz technika.

Odnoszę obecnie wrażenie, iż w zasadzie Palikot zrobił to przy pomocy wolontariuszy. I trzeba przyznać -  czapki z głów, Palikot jest de beściak, i jego mafia też.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Listopad 01, 2011, 00:32:09 »

Cytuj
A ty to już lepiej się dużo nie odzywaj!
Poczytaj sobie lepiej Nautilusa tam jest twój poziom

Faktycznie lepiej się nie odzywać ,szkoda energii  Buzia na kłódkę
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Listopad 01, 2011, 08:41:39 »

Akcja "Krzyż" czyli mocne otwarcie.

Na początku każdej kadencji następuje podział ról, obowiązków i przywilejów. Im głośniej krzyczysz, tym więcej dostaniesz. Im lepsze miejsce zajmiesz na samym początku, tym dalej pojedziesz w przyszłości.

Spróbujcie spojrzeć na akcję z krzyżem właśnie w ten sposób.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 01, 2011, 11:20:34 »

Cytuj
Im głośniej krzyczysz, tym więcej dostaniesz.
Im lepsze miejsce zajmiesz na samym początku, tym dalej pojedziesz w przyszłości.
Nie podzielam tej opinii. A jesli to w bardzo ograniczonym zakresie.

Z tego co wiem, to na razie jeszcze niczego się nie domagał.
Akcja z krzyżem bycmoze nawet jest na ręke kosciolowi
(jako usuniecie śladów nahalnej ingerencji bezprawnej ręcyma klaszczy aws),
bo jego obecność tam - od lat sprzeczna z prawem
stanowi o nielegalnosci - a więc (nawet jesli ktoś to dostosuje do prawa - lub prawo do tego
(jak to mieli w zwyczaju przez wieki)

..to i tak okres nielegalnosci może podlegać wysokim odszkodowaniom.
(ateistów, buddystów, krisznowców itd.. trochę jest w kraju)

Spróbujcie spojrzeć na akcję:
"RUCH ODPARCIA PALIKOTA"
właśnie w ten sposób:
RUCH od PARCIA PALIKOTA
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2011, 11:30:11 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszemaluchy my-very-cats brygadaszarika the-world-is-magic obozyjenieckie