Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 00:16:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Film "CZWARTY STOPIEŃ"  (Przeczytany 9480 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Listopad 06, 2011, 08:10:11 »

Polecam obejrzenie uważne tego filmu , jest szokujący nieco.
Jednak takie rzeczy dzieją się obok nas pomimo tego iż my machamy rękom i my twierdzimy że są to cudze niedomagania wszelakie.

Czwarty Stopień.

http://www.youtube.com/watch?v=8AgLoEFawQA


Podyskutować możemy op obejrzeniu filmu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 06, 2011, 12:39:24 »

Obcy

Biały Dom oficjalnie odpowiedział na petycję w sprawie UFO. W sumie petycje były dwie, ale ponieważ dotyczyły tego samego, czyli kontaktów z UFO odpowiedziano na obie jednocześnie.

Oficjalna odpowiedź amerykańskiego rządu brzmi tak:
“"Rząd USA nie ma dowodów na to, że gdziekolwiek poza naszą planetą istnieje jakieś życie ani, że ktokolwiek z rasy ludzkiej nawiązał jakiś kontakt z pozaziemskimi cywilizacjami. W związku z tym nie ma wiarygodnych informacji, które sugerują, że jakikolwiek dowód jest ukrywany przed opinią publiczną"“

Oświadczył to w imieniu gabinetu, Phil Larson z biura nauki i technologii Białego Domu. Petycję, na którą odpowiadano w sumie podpisało w całym kraju 17 tysięcy osób.

Czy uspokajająca odpowiedź amerykańskiego rządu pozbawi  wątpliwości obywateli tego kraju? Czas pokaże, ale nic na to raczej nie wskazuje.
 Źródło:  http://www.msnbc.msn.com/id/45176460/ns/technology_and_science-space/

co do trailera to można się zastanawiać, czy to aby na pewno chodzi o przedstawicieli innej cywilizacji, czy może raczej o wcielone demony,-
a może to tylko efekt poj., lub zbiorowej hipnozy, bowiem jak wiemy nasz umysł to potężne narzędzie..?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 12, 2011, 11:42:37 »

To bardzo ciekawy film odsłaniający tematy "zamiatane pod dywan" czyli porwania ludzi i wykorzystywania ich w przeróżnych eksperymentach.

Pierwsza i zasadnicza sprawa czy można porwać  z ciałem fizycznym gdzieś tam ..... Człowieka dematerializować go i materializować? I tak i nie, bo...


Żeby dokonać materializacji i dematerializacji Człowieka z DNA niosącym Iskrę Stwórcy trzeba by było posiadać moc energetyczną tworzenia ciała świetlistego , czyli zamiany fizycznego w światło.
A jak wiadomo na ziemi ( oprócz Jezusa mogła dokonać tego tylko MM) i nikt inny jeszcze.

Zatem jak i dlaczego dokonuje się porwań np. po promieniu światła?  Czy jest to możliwe?


Zanim to wyjaśnię opowiem pewną moją historię z przed wielu lat.
Łączy się ona z  bytem przedstawiającym się pierwotnie jako Samuel.

Przez dosyć długi czas odbierałam od niego i tej grupy przeróżne przekazy , treść była niezmiernie interesująca ( szczególnie dla osób nie znających prawdy o różnych zdarzeniach), ja rozróżniałam fałsz i sposoby manipulacji.

Ale słuchałam bo byłam ciekawa wszystkiego co chcą powiedzieć ,usiłowali  ćwiczyć  zawzięcie mój mózg.  Nie powiem przydało się i to bo nie dałam sobą manipulować , szybko odróżniałam.

Ale o co chodzi , po tych "cudownych" informacjach i propozycjach oraz prezentacjach ich mocy... nadszedł mój czas na weryfikację ich możliwości.

Musiałam pojechać do odległego miasta ( wcześniej pokazali mi swoje statki kosmiczne) no to dałam im propozycje  nie do odrzucenia Uśmiech ..... , minuta osiem ja walizki i desant w miejscu w którym mam być! No taka technologia , takie możliwości czemu z nich nie skorzystać?

No i pełna klapa! Oni na to że nie mogą zrobić mojego przeniesienia na statek , nie mogą mnie dematerializować i materializować!
Ano , dlaczego pytam skoro moją znajomą i jej syna możecie i robiliście to wielokrotnie? Oni na to, no tak ale ona i jej dzieci mają inne DNA , inną strukturę ciała fizycznego inną jego budowę!

Ze mną mogą tylko mentalnie i obrazowo nawiązywać kontakt. No i się wściekłam , dosyć tej ściemy! Pogoniłam ich aż spadli we Wrocławiu u P. Łobos , głosząc światu iż " medium z Francji nie przeszło kastingu".....  Chichot Duży uśmiech Duży uśmiech


To tylko taka dygresja zresztą ważna dla mojej lekcji weryfikacji wiedzy , odróżniania energii.
Czym różni się osoba którą można porwać od tej której porwać nie można? Dlaczego jest to robione? Bo nie bez przyczyny to pewne?


Dlaczego przyczepili się do mnie ? I  co chcieli uzyskać?

Moja znajoma ( zresztą kilkanaście lat temu bardzo znana osoba) posiada bardzo wyjątkowe ( jak na człowieka możliwości)

materializacja i dematerializacja , wglądy w całą nieznana wiedzę obecnym ludziom z precyzyjnymi ,naukowymi wyjaśnieniami , szczegółowe mapy kosmosu , przyszłość i przeszłość ( a raczej dla nas ludzi to tylko przeszłość chociaż dla tego momentu ziemi przyszłość) i wiele innych ciekawych bardzo dla umysłu zagadnień.

Ona jest prototypem ciała materialnego ( modyfikowanego DNA) dla ludzi po roku 2012 , dla ludzi z dużymi możliwościami mózgu ale z bardzo ograniczonymi możliwościami uczuciowymi. Innymi słowy nowy program materialny blokujący możliwości  rozwojowe Iskry Stwórcy. Jednak świetny dla Androidów czyli wcielonych programów.

Posiadają oni już od dawna  konstrukcję materialną ciała fizycznego  (ich DNA) , która podlega materializacji i dematerializacji za pomocą niższej mocy energetycznej niż ciała materialne Ludzkie z Iskrą Stwórcy.

Ludzi z Iskrą Stwórcy nie porywa się w taki sposób , porywające cywilizacje nie dysponują mocą energetyczną , która ma  możliwość  dematerializacji ciała LUDZKIEGO!

Wszystko co dzieje się na ziemi w stosunku do Ludzi musi mieć zakres czysto fizyczny , czyli zwykły materialny statek kosmiczny i zwykłe wejście , oraz zwykła podróż. a tego jak wiadomo nie ma , bo są zablokowane portale dostępu do ziemi.

Można więc podróżować mentalnie ( nie fizycznie , jeżeli chodzi o Ludzi) i tylko i wyłącznie przez kodowanie w matrycy energetycznej Człowieka  dotyczącej jego fizycznego życia mieć wpływ na jego ziemskie zdarzenia życiowe. Nic więcej a teraz jeszcze mniej!

Bowiem te cywilizacje i byty mają odcięty dostęp do informacji i przekazu go Ludziom.

Swoich ( bo tak należy nazwać wcielone Androidy) mogą porywać , eksperymentować na nich , mają bowiem możliwości techniczne), trudna to wiedza do akceptacji, wiem bardzo trudna dla Ludzi.

Bowiem każdy kto urodził się na ziemi człowiekiem jest nim aż do śmierci i nie można inaczej go traktować
. Istnieje szacunek dla życia , on jest priorytetem.
Jednak , szczególnie w obecnym czasie informacja ta powinna być znana , na ziemi żyją rożni ludzie , bardzo różniący się od siebie ( ale nie wyglądem fizycznym).

Ta inność to zarówno cele życiowe jak i możliwości decyzjotwórcze i realizacyjne. Bowiem ludzie tworzeni a nie stworzeni nie posiadając możliwości przeżywania uczuć ta  jak Ludzie stworzeni , nie potrafią i nie mogą nimi się kierować w swoich życiach.

Oni żyją emocjami  połączonymi z systemem korzyści i strat , czyli zysku i opłacalności decyzji, to czysta kalkulacja. Ale nie można ich za to winić gdyż naprawdę nie od nich jest to zależne , a od ich konstruktorów w tak precyzyjny sposób korzystających z wiedzy św. geometrii.

No cóż , po raz kolejny informacja techniczna przegrywa z wiedzą  uczuciową i duchową.

A jaka jest moja rola w ich opcji? No właśnie , jaka? Zwyczajnie chcieli wykorzystać moją energię , moją osobowość i wiedzę ( oczywiście poza moją Ludzką wiedzą o sobie) dla swoich celi znanych im cały czas ale dla mnie w tamtych czasach nieświadomych. Ja musiała ( bez żadnej podpowiedzi z żadnej strony) intuicyjnie odróżnić kłamstwo i podstęp od prawdy.

Musiałam wyczuć intuicyjnie podstęp i nie dać się uwikłać w te dziwne akcje "ratowania ziemi"... mnie się to udało bo nie dałam się zwieść odkrywaniu i poszukiwaniu skarbów i całemu mnóstwo przekazywanych informacji. Owszem były takie propozycje , były takie usiłowania ukierunkowania. Jednak ja powiedziałam jasno , wiedza i skarby są zawsze w moim sercu inne mnie nie interesują.

Właśnie o te Ludzkie skarby dotarcie do nich i przejęcie ich chodzi tej technicznej cywilizacji , bowiem oni budują siebie swoje kolejne możliwości na wzorze zawartym w nas Ludziach. Jest to kopiowanie Człowieka wykorzystywane przeciw Człowiekowi.

Eksperymenty medyczne istnieją cały czas w naszym świecie fizycznym ( choroby Ludzi , operacje , leki , oddziaływania , zdrowienia , blokady chemiczne , świetlne i dźwiękowe)  , to jest w naszej medycynie. Istnieją relacje , opisy , wnioski , przykłady powtarzalne w milionach istnień. Nie są potrzebne żadne porwania    świat niewidzialny ma dostęp aż nadto dobry do naszej fizycznej wiedzy. Może z niej korzystać ( przez swoich ziemskich przedstawicieli wcielonych) bez problemu.

Korzystać , czy wykorzystywać? A to jest zależne od tego kto to robi , bo osobowość i system wartości są wyznacznikami
intencji korzystania z informacji. Wieloaspektowość każdej sytuacji można również wykorzystać dwojako.


I jeszcze jedno. Czy istnieją porwania oraz dlaczego niektórzy porwani nie mogą wrócić na ziemię?

Moim zdaniem istnieją porwania ( mówimy o tych porywanych przez UFO) ale tylko tych ludzi o odmiennych DNA od depozytariuszy Iskry Stwórcy.
Cześć porwanych nie może wrócić bo ich ciała materialne nie są przygotowane do życia w naszej wzrastającej wibracyjnie  przestrzeni, nie mogli by nadal żyć na ziemi.

Część porwań i odwiedzin w innych wymiarach odbywa się tylko z udziałem części ciał subtelnych , ludziom wydaje się iż są tam rzeczywiście , a tak nie jest podróżuje tylko część ich świadomości.

Byty typu ten posługujący się imieniem Enki ( trudno jest odróżniać je od siebie wielu posługuje się tym samym imieniem uznając to za swoją normalność) nie posiadają ciała astralnego, nikt kto nie posiada tego ciała nie ma możliwości przejścia w IV wymiar. Bowiem na jego bazie budujemy nasze kolejne ciało energetyczne.

Nasze życie fizyczne ( sposób przeżywania zdarzeń , nasza wrażliwość uczuciowa) to "urządzenia" tworzące energetyczne świetliste ciało.

Nie każdy ma możliwość stworzenia go , Androidy nie mają takiej możliwości , nigdy nie posiadły  , nie istnieje żadna możliwość dla nich tworzenia go.

Przykro o tym pisać ale trzeba dla zrozumienia i odróżniania. To tylko przykład... najpiękniej skonstruowana mówiąca i chodząca lalka , o przeróżnych możliwościach działania zawsze będzie tylko lalką chociaż konstruktor zmodernizuje ją do granic możliwości technicznych wyprzedzających Człowieka. Jej zachowania będą zgodne  zawsze z nawet bardzo precyzyjnym programem ( będzie mogla pięknie używać słów) ale nie stanie się nigdy Człowiekiem przeżywającym głębie uczuć , nie będzie potrafiła prawdziwie kochać by zrobić dla miłości oraz w imię miłości rzeczy nieprzewidywalnych. A co za tym idzie nie posiada ciała astralnego tworzonego przez Człowieka w tysiącach swoich wcieleń i nie zbuduje na nim ciała świetlistego.

Jaka jest inna ale bardzo zasadnicza różnica?

Androidy ( czy syntetyki jak je nazywam) nie posiadają ciał subtelnych nigdy nie posiadały.  Są to energetyczne programy modernizowane przed każdym wcieleniem na bazie Ludzkich doświadczeń. Wcielane są za każdym razem w nowe ciało fizyczne przygotowane przez ziemskich rodziców.

Większość z nich pojawia się na ziemi tylko jeden raz, ich pamięć doświadczalna zostaje modyfikowana i korzysta z niej następna kreacja. Nie posiadają ciągu wcieleń.
Są też inne opcje tzw, rody  w cyklach trójkowych ale to nowy temat.

Iskra Stwórcy - Energia wcielająca się to osobowość zawsze ta sama , która wzbogaca swoją barwę  i moc wszystkimi swoimi doświadczeniami z własnych wcieleń , które są zawsze  Jej wiedzą osobistą.

Dlatego ten kto jest taką  Energią może otworzyć sobie w sobie dostęp do  wiedzy duchowej  , gdyż zwyczajnie ją posiada. Ma prawo z niej korzystać i przekazywać innym.

Androidy takiej wiedzy nie posiadają , czerpią ją z sieci energio informacyjnej , która jest zespolona również z ludzkimi mózgami.

Mogą więc mieć dostęp do informacji ale nie posiadają go do wiedzy uczuć , która ma depozyt w sercach.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 09:06:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 12, 2011, 23:11:09 »

Smutne to, że budujemy ciągle te nierówności. Ludzie /androidy , lepsi/gorsi. My i oni.
To do niczego dobrego nie prowadzi. Moim zdaniem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 13, 2011, 09:30:55 »

Jeżeli uważasz iż mój post jest wartościowaniem lepsi - gorsi , to naprawdę niewiele zrozumiałeś.

Jest informacjom z  różnymi  na przykładami .....

My i Oni zawsze będzie istniało bowiem My to nie Oni a Oni to nie My.

Do niczego dobrego nie prowadzi zablokowanie rozwoju  Człowieka i utrzymywanie takiego stanu na  poziomie możliwości Androidów.
Bowiem jest to powstrzymywanie sztuczne ewolucji życia, niezgodne z uszanowaniem prawa wolnej woli.

Nawet porywanie i maltretowanie doświadczalne Androidów dla mnie jest obrzydliwością poza prawami ziemskimi. Bowiem tu na ziemi wszyscy urodzeni ludźmi nimi są i obowiązują na ziemi prawa dotyczące ludzi identyczne.

Może to zrozumiesz ? Jak również to iż Ludzkość nie może całego swojego istnienia spędzić na "powtarzaniu tej samej klasy" , tego samego wymiaru.
Blokowanie pamięci poprzednich wcieleń i wiedzy  którą posiadamy by powtarzać dawną wiedzę jako nowa dla nas w każdym wcieleniu nie jest rozwiązaniem , nie tworzy rozwoju.

Są to sztucznie tworzone warunki umożliwiające życie Androidów na ziemi , "nowe technologie" przekazywane Ludziom nie są dla nas nowymi.My sami je tworzyliśmy wieki temu.  Wymuszone zapomnienie i sprzedaż nam naszych dawnych dzieł w nowych opakowaniach jest obrzydliwym oszustwem , szczytem manipulacji nami.
Ceną za te stare technologie i namiastkę władzy pewnych osób  jest sprzedawanie wolności Człowieka.

Obecny czas odsłania te wszystkie manipulacje pokazuje gry Ludzkością oraz zaświatową grupę która swoją nieuczuciową bezwzględnością uzależnia innych wykorzystując ich empatię.

Nie można iść równocześnie dwoma drogami , zawsze jakieś  wartości komuś są bliższe jakieś dalsze. Nie o to chodzi by wymuszać wybory , chodzi o to by dokonywać je posiadając prawdziwe informacje.


Przekazanie mojej wiedzy oraz znanych mi  informacji  , a nie wartościowanie jest celem napisania postów w tym temacie.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 10:37:42 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 13, 2011, 10:06:19 »

Czy informacje powyższe oznaczają, że skoro android nie ma ciał subtelnych, nie posiada on aury ? Czy android posiada aurę, ale niepełną, np. bez jednego z ciał subtelnych (najbardziej myślę tu o duchowym, skoro nie ma Iskry Bożej), czy nie posiada jej wcale ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 13, 2011, 10:31:39 »

Aura ( zależy co kto ma na myśli przy tym słowie) istnieje dla ciała fizycznego i jest odbiciem energetycznych procesów uczuciowo , myślowych  w barwie. Dlatego zmieniają się jej kolory razem z nastrojami  i rozwojem człowieka przez całe życie.

Jeżeli o takom aurę ci chodzi to posiada ją każdy , Androidy również.

Ale Energia niewcielona posiada aurę , która jest wypadkową wszystkich wcieleń , jej barwa świadczy o rozwoju i osobowości tej energii.  Na jej kanwie tworzy się kolejne ciało subtelne Energii , takiej aury Androidy nie posiadają.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 13, 2011, 11:00:06 »

Biedne skurczybyki nawet nie wiedzą, że nie mają tej właściwej aury pewnie. Może nawet sądzą, że są ludźmi i żyją pośród nas. Tak samo kochają, zakładają rodziny, troszczą się o innych, robią coś dobrego dla świata, pomagają. Niestety nic im to nie da, bo są z niższej kasty - spreparowani od początku. Może to mój sąsiad, może kolega, mój syn, a może to ja ?

To byłaby ironia losu. Człowiek-android całe życie stara się rozwijać, poszukuje prawd duchowych, a tu na końcu - ZONK. Na nic to wszystko, bo ktoś mu mówi, że jest androidem. Nic tylko się odłączyć  Niezdecydowany

Zaraz, ale może jest jakaś nadzieja dla androidów. Może przydadzą się do czegoś mogąc służyć ludziom, co Wy na to ?   Z politowaniem
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Listopad 13, 2011, 11:50:51 »

Aura ( zależy co kto ma na myśli przy tym słowie) istnieje dla ciała fizycznego i jest odbiciem energetycznych procesów uczuciowo , myślowych  w barwie. Dlatego zmieniają się jej kolory razem z nastrojami  i rozwojem człowieka przez całe życie.

Jeżeli o takom aurę ci chodzi to posiada ją każdy , Androidy również.

Ale Energia niewcielona posiada aurę , która jest wypadkową wszystkich wcieleń , jej barwa świadczy o rozwoju i osobowości tej energii.  Na jej kanwie tworzy się kolejne ciało subtelne Energii , takiej aury Androidy nie posiadają.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Chodzi mi o to, że u człowieka wyróżnia się 5 ciał: fizyczne, zaraz przy nim eteryczne, potem emocjonalne, mentalne i duchowe.

Czy android będzie posiadał taki sam zestaw, czy będzie pozbawiony któregoś z ciał ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 13, 2011, 13:33:50 »




Chce Wam cos opisac nad czym sie zastanawialam od kilku lat.
Mysle- to dotyczy wlasnie androidow, o ktorych  nota bene jest mowa w tym watku.
 
Odnosze wrazenie , ze na przestrzeni 4 lat spotkalam 3 androidy lub obcych jak kto woli.
Pierwszy raz w mojej pracy - przyznam , ze bylo to dla mnie dosc zjawiskowe nie tylko w odczuciach , ale w zachowaniu owego osobnika. Przyciagnal moja uwage swoim chodem , bardzo nienaturalnie sztywno i sztucznie chodzil troche to przypominalo postawe i chod wojskowego , ale byl tak sztuczny w swoich naturalnych ruchach , ze wzbudzal wsrod ludzi przyciaganie uwagi swoja osoba. Ludzie nazywali jego osobe dziwakiem .
Co sklonilo mnie do potwierdzenia , ze nie jest to czlowiek? Bardzo sztuczny , nienaturalne ruchy ciala, a na dodatek jakby swietnie na odleglosc wyczuwal co jest dla niego zagrozeniem . Moja osobe omijal duzym lukiem przynajmniej 1,5 m to bylo za kazdym razem , kiedy musial wejsc w moja przestrzen. W kazdym razie wowczas sobie zadalam pytanie- dlaczego dostaje sygnal , ze musi mnie omijac.
 
Odpowiedz przyszla dopiero jak spotkalam 3 , ktory musial wejsc w moja przestrzen a w zasadzie to ja wkroczylam w jego , ale to na koniec.

Pozniej bedac tu w Norwegi spotkalam w miescie nastepnego , co dziwne od razu ja wylapalam jego a on mnie i wyraznie to czulam . Znowu ta sama sytuacja ominal mnie duzym lukiem , zapytalam co jest ? Czy czasem niektorzy z Nas zaklocaja ich funkcjonowanie?

Ostatniego spotkalam jakies rok temu i co dziwne to byla kobieta pracowala za lada nie miala okazji mnie ominac , poniewaz to ja weszlam w zasieg jej przestrzeni .

Bylam z kolega , ktory jest swiadkiem tego wydarzenia . Mozecie mi nie uwierzyc , ale jest to faktem z zycia wzietym -ta kobieta w pierwszym  momencie normalnie sie zachowywala dopuki sie nie odezwalam. W tym momencie ruchy jej ciala znacznie spowolnialy i doszlo do calkowitego zatrzymania, nagle stala sie stojaca kukla - to bylo bardzo nienaturalne . Mozna ta sytuacje porownac z ogladaniem filmu klatka po klatce .

Na koniec zaznacze , ze bywam w tym kiosku codziennie i nigdy pozniej juz tej osoby tam nie bylo.
Troche zaskakujacy  jest dla mnie fakt , ze od razu ja wylapuje ich a oni mnie , a moze tez jestem androidem he?
Wiecie czego brakuje mnie i zapewne innym na tym forum? Opisywania doswiadczen , a nie paplania i analizowania przeczytanych wczesniej ksiazek .
Wiem niektorzy z Was zarzuca mi w tym momencie ingerowanie w czyjes doswiadczenia bo ,kazdy ma prawo do zachowania ich dla wlasnego rozwoju , ale czy dyskusja nie jest wowczas bardziej autentyczna?
Czy ludzie obawiaja sie tutaj oceny  wlasnych doswiadczen przez inne osoby?
Mysle , ze tak wlasnie jest- bo wlasnie po doswiadczeniach w jakie dana osoba wchodzi widac rzeczywisty poziom indywidualnego rozwoju danej jednostki. Kazdy chce byc jedyny i niepowtarzalny , dlatego latwiej jest cytowac wielkich ludzi niz samego siebie ??
pozdrawiam serdecznie Laguna
janusz i acentaur nie przenos tego postu prosze do: wyraz siebie , bo jest on stosowny do tego co napisalam po wyzej.





« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 15:27:18 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Listopad 13, 2011, 14:41:45 »

Cytat: Laguna
janusz i acentaurnie przenos tego postu prosze do: wyraz siebie , bo jest on stosowny do tego co napisalam po wyzej.

Wybacz >Laguno< ale uważam, że ten post bardziej pasuje do tego wątku: Paranormalne zjawiska w twoim życiu
i tam też go przeniosłem. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 13, 2011, 15:12:22 »

Cytat: Laguna
janusz i acentaurnie przenos tego postu prosze do: wyraz siebie , bo jest on stosowny do tego co napisalam po wyzej.

Wybacz >Laguno< ale uważam, że ten post bardziej pasuje do tego wątku: Paranormalne zjawiska w twoim życiu
i tam też go przeniosłem. Duży uśmiech

Darku
Coz, nie mam wplywu na to co uznales za stosowne. ale ja nadal uwazam , ze powinien ten post pozostac tutaj .

Dziekuje Dariusz.rzeczywiscie  bylo: nie -zlanczone z aucentaur- to moje gapostwo wieksze od Twojego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 15:29:47 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Listopad 13, 2011, 15:17:03 »

Dobrze, więc przywróciłem go powrotem. Duży uśmiech
Przyznam, że przeniosłem go przez gapostwo gdyż nie zwróciłem uwagi na "nie" złączone z nikiem >acentaura<. Szok Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 13, 2011, 21:07:04 »

Biedne skurczybyki nawet nie wiedzą, że nie mają tej właściwej aury pewnie. Może nawet sądzą, że są ludźmi i żyją pośród nas. Tak samo kochają, zakładają rodziny, troszczą się o innych, robią coś dobrego dla świata, pomagają. Niestety nic im to nie da, bo są z niższej kasty - spreparowani od początku. Może to mój sąsiad, może kolega, mój syn, a może to ja ?

To byłaby ironia losu. Człowiek-android całe życie stara się rozwijać, poszukuje prawd duchowych, a tu na końcu - ZONK. Na nic to wszystko, bo ktoś mu mówi, że jest androidem. Nic tylko się odłączyć  Niezdecydowany

Zaraz, ale może jest jakaś nadzieja dla androidów. Może przydadzą się do czegoś mogąc służyć ludziom, co Wy na to ?   Z politowaniem


Już pisałam wielokrotnie Człowiek czy Android na ziemi musi być traktowany zgodnie z prawami obowiązującymi  Ludzi.

Zatem nie rozumiem Twojej ironii east ,każdy kto urodził się człowiekiem pozostaje nim aż do śmierci i nikt nikogo nie ma prawa wykorzystywać.

Co usiłujesz zasugerować? Jakie masz problemy z akceptacją informacji? Dlaczego chcesz identyfikować ludzi , do czego jest Ci to potrzebne?

Czy to jest ważne kto jest kim? Dla mnie ważniejsze co tworzy w ciągu swojego życia.
Zrozumienie iż inaczej nie potrafi bo.... daje nam możliwość akceptacji oraz pójścia drogą osobistych wartości bez poniżania cudzych niemocy.

Nie po drodze nam z kimś to pora na własną ścieżkę ze zrozumieniem cudzych wyborów.

Wiedza nie jest po to by jej nadużywać  przeciw komuś , a po to by dzięki niej mądrość własnych decyzji zbudować.


Kiara. Uśmiech Uśmiech


barneyos dla mnie te wymienione ciała zbliżone są  bardziej  do  rozwoju zmysłowy. Jak dla mnie to Człowiek ma teraz 3 ciała i tworzy czwarte.

1.ciało fizyczne
2.ciało energetyczne -uczuciowe ( przez które przejawia się ta cała 5/ka)
3.ciało astralne   które jest formą dla ciała fizycznego.

Androidy posiadają ciało fizyczne i energetyczne tworzone w trakcie życia z przezywanych uczuć , raczej ich odbicie , ale nie posiadają ciała astralnego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 21:18:07 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 13, 2011, 23:05:47 »

@kiaro
Cytuj
Co usiłujesz zasugerować? Jakie masz problemy z akceptacją informacji? Dlaczego chcesz identyfikować ludzi , do czego jest Ci to potrzebne?

A mnie do niczego to nie potrzebne. Trochę tylko drażni mnie wywyższanie się nad androidów, bo jakoś wszystkich postrzegam jako ludzi. Nie rozumiem tych podziałów na androidów i ludzi tak jak nie rozumiem podziałów  na czarnych i białych.
Dlatego takie refleksje mnie naszły jakie opisałem. Co to ma zaznaczenie kim jesteśmy ?

Wyobraźmy sobie, że na Ziemię przybyli niezwykle rozwinięci kosmici. Jesteśmy dla nich na poziomie np takim jak my postrzegamy kury.  Rozumny, super rozwinięty kosmita postanawia, że kurze należało by  urządzić wolny wybieg i odgrodzić ją przed drapieżnikami oraz dawać najlepsze ziarno tak, by kura znosiła duże i smaczne jajka. W jego mniemaniu będzie to najlepsze, co taka kura mogłaby wymarzyć sobie ,ale  to wszystko. Niedopuszczalne byłoby dopuszczenie kury do stołu przy którym rozmawiają kosmici. Co taka kura mogłaby powiedzieć nawet gdyby jakimś cudem potrafiła mówić ? Jak mogłaby pomóc rozwiązać problem ginącej rasy ? Jej miejsce jest w kurniku lub na wybiegu, a sio.
Aż tu nagle jeden z kosmitów postanowił wysłuchać kurę. Zaczął jej się przyglądać, zaczął rozumieć jej świat, a nawet komunikować się zaczął z kurami. Kurze jajo pomogło mu pojąć niepojętą mądrość Natury i znaleźć rozwiązanie życia dla jego własnej ginącej rasy.

Nie bądźmy jako Ci niedościgli kosmici, którzy niczego się nie chcą nauczyć i w najlepszym razie z góry spoglądają na androidów. Można przyjąć naukę nawet od androida tym samym nadając sens jego  i swojej własnej również, egzystencji.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 22, 2011, 21:40:03 »

<a href="http://www.youtube.com/v/Oiq7ZPG_jp0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/Oiq7ZPG_jp0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&amp;amp;rel=0</a>
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

everyone funnybunny smallskill zlotahodowla11 siri-ya-ny