Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 14:26:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Walka człowieka z (..)  (Przeczytany 2954 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marman1983
Gość
« : Listopad 13, 2011, 23:57:41 »

Walka człowieka z (...)*

*tutaj wstaw np. NWO, smerfami, lobby paliwowym, zlymi kosmitami...



Powyzej wkleilem duuzyyy symbol, ktory bedzie pomocny w moim dalszym wywodzie. Nie jest wazne z jakiego kraju sie wzial, kto go wymyslil,itp. Nie zaprzatajcie sobie tym glowy.

Przypuscmy, iz jestes mlodym czlowiekiem, ktory juz od pewnego czasu "uzyskal swiadomosc" otaczajacego nas swiata. Zauwazyles iż smerfy zyjace wsrod ludzi sa tak naprawde pasozytami spolecznymi. Nie pracuja, sa rozszczeniowe, traktuja ludzi jak sluzacych. Wstapiles do stowarzyszenia walczacego z nimi. Jestes mlody wiec uliczne walki ze smerfami nie sa Ci obce. Jestes dzielny. Tak przetrzebiles skore tym malym niebieskim nierobom, ze ich szeregi zaczely sie znaczaco zmniejszac. Rzad wprowadzil szereg ustaw regulujacych zycie smerfow. Twoj swiat zmierza do rownowagi. Jednak istnieje silna grupa ekstremistów smerfnych, ktora co chwila odradza sie, rosnie w sile. Twoja walka trwa nadal...

Wlaczmy w tym momencie pauze. Spojrz na symbol powyzej. Ty jestes bialym polem, smerf jest czarnym polem... walczycie ze soba, przenikacie sie... razem tworzycie jedna calosc. Biale bez czarnego nie moze istniec... i odwrotnie. Bez jednej czesci symbol nie jest juz tym czym byl wczesniej, wiec jako forma przestal istniec.
To co przedstawilem powyzej dzieje sie w Twoim umysle, gdy tworzysz "problem" i zaczynasz z nim walczyc. Gdy przestaniesz zauwazac "problem" (koncentrowac umysl na nim) to straci on zasilanie i poprostu zniknie.

Powyzszy schemat mozna zastosowac do takiej oto sytuacji:
Brak prądu... ojej co ja zrobie?
A ja sie pytam: Po co ci ten cholerny prąd?

Źródło: JA
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 14, 2011, 00:27:28 »

A to dobre !
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 14, 2011, 01:53:15 »

Nawet bardzo dobre podejście. Każdy ma swojego "smurfa" który go gryzie Mrugnięcie - choć tak na prawdę to nasze przywiązanie do "wroga" gryzie nas najbardziej.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 14, 2011, 09:50:00 »

Świetne !  To ja mam takiego swojego smerfa ,cholercia nie wiedziałam że to właśnie on  Mrugnięcie Tak sobie właśnie myślę  po co mi ten cholerny smerf, a sio z nim Duży uśmiech   
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

devilssoldiers akademiajazdykonnej telenovelasmundo zabojcy film