Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 14:36:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawe wiadomości  (Przeczytany 34837 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« : Listopad 16, 2011, 00:33:50 »

 Jak podano na konferencji we Wrocławiu -  na Ziemię przybyły  i stacjonują już pewne cywilizacje. Kilkadziesiąt ''obcych'' cywilizacjii  od pewnego czasu również stacjonuje w przestrzeni naszego układu słonecznego.

Co osobiście ogromnie mnie cieszy i tylko spuentuję - uff... robi się coraz cieplej...., by nie rzec ..gorąco  Mrugnięcie

Tymczasem nasi rządowi przywódcy ( czyt: rozbitkowie wołający o pomoc)
próbują już dzisiaj ustalać emerytury i renty za piętnaście lat, których wysokość  zależeć będzie od ilości gazu łupkowego sprzedanego, de facto zagrabianego  przez złodziejskie
korporacje..
Zaprawdę powiadam Wam - większych głupców w życiu na oczy nie widziałem.
Ponoć Jezus rzekł : kto ma uszy do słuchania niechaj słucha....  Mrugnięcie

Pozdr.


« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 00:59:00 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 16, 2011, 00:38:18 »

Jak podano na konferencji w dn.11.11.2011 we Wrocławiu -  na Ziemię przybyły już i stacjonują  pewne cywilizacje. Kilkadziesiąt ''obcych'' cywilizacjii już od pewnego czasu również stacjonuje w przestrzeni naszego układy słonecznego.

Co osobiście ogromnie mnie cieszy i tylko spuentuję - robi się coraz cieplej...., by nie rzec ..gorąco  Mrugnięcie

Ups.
Pozdr.

Tylko tyle? To zbyt malo na rozgrzanie watku . Astre dodaj pikanteri i wiecej cieplych nowosci  Mrugnięcie Chichot
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 16, 2011, 00:51:41 »


Tylko tyle? To zbyt malo na rozgrzanie watku . Astre dodaj pikanteri i wiecej cieplych nowosci  Mrugnięcie Chichot

Myślę, że ....resztę i to z łatwością powinnaś sobie sama dopowiedzieć, co tu niebawem będzie się działo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 00:52:30 wysłane przez Astre » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 16, 2011, 10:19:02 »

Rafaela doda: ze wszyscy posiadamy bron przeciwko tym najezdzcom tylko nie wszyscy o tym wiemy lub rozumiemy. Oni potrzebuja strach, bo to jest ich srodek do zycia. Ludzie powinni sie uzbrajac w milosc , radosc i to natychmiast. Jak dlugo istnieje strach, tak dlugo istnieje niebezpieczenstwo
ze strony obcych. Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Listopad 16, 2011, 11:48:16 »

Jak podano na konferencji we Wrocławiu -  na Ziemię przybyły  i stacjonują już pewne cywilizacje. Kilkadziesiąt ''obcych'' cywilizacjii  od pewnego czasu również stacjonuje w przestrzeni naszego układu słonecznego.

Co osobiście ogromnie mnie cieszy i tylko spuentuję - uff... robi się coraz cieplej...., by nie rzec ..gorąco  Mrugnięcie

Tymczasem nasi rządowi przywódcy ( czyt: rozbitkowie wołający o pomoc)
próbują już dzisiaj ustalać emerytury i renty za piętnaście lat, których wysokość  zależeć będzie od ilości gazu łupkowego sprzedanego, de facto zagrabianego  przez złodziejskie
korporacje..
Zaprawdę powiadam Wam - większych głupców w życiu na oczy nie widziałem.
Ponoć Jezus rzekł : kto ma uszy do słuchania niechaj słucha....  Mrugnięcie

Pozdr.



..albo mają ograniczone możliwości postrzegania, albo doskonale widzą i wiedzą,-
ale "grają" do końca swoje.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 12:56:26 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopad 16, 2011, 19:14:00 »

Rafaela doda: ze wszyscy posiadamy bron przeciwko tym najezdzcom tylko nie wszyscy o tym wiemy lub rozumiemy. Oni potrzebuja strach, bo to jest ich srodek do zycia. Ludzie powinni sie uzbrajac w milosc , radosc i to natychmiast. Jak dlugo istnieje strach, tak dlugo istnieje niebezpieczenstwo
ze strony obcych. Pozdrawiam Rafaela

>Rafaelo<,
nie wszyscy obcy chcą naszego złego. Są i tacy, którzy stoją po naszej stonie. Choć zapewne zdecydowana większość jest obojętna względem ludzi i po prostu przyglądają się wydarzeniu o skali galaktycznej, które właśnie rozgrywa się na Ziemi z nami w roli głównej.
Najgorsi są ci z "obcych", którzy pod przykryciem aniołków i archaniołków mydlą nam oczy.Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Astre
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 16, 2011, 19:26:28 »

Rafaela doda: ze wszyscy posiadamy bron przeciwko tym najezdzcom tylko nie wszyscy o tym wiemy lub rozumiemy. Oni potrzebuja strach, bo to jest ich srodek do zycia. Ludzie powinni sie uzbrajac w milosc , radosc i to natychmiast. Jak dlugo istnieje strach, tak dlugo istnieje niebezpieczenstwo
ze strony obcych. Pozdrawiam Rafaela

Nie, nie Rafaelo.Po pierwsze, to nie mamy żadnych wrogów i nie ma żadnych najeźdzców !

Wszechświat jest tak urządzony, że wszyscy dla wszytkich nauczycielami.

Zrozumienie tej polityki kosmicznej, którą nazywam osobiście dydaktycznymi zabawami dla istot,  daje ogromne mozliwości poznawcze i odsuwa rozum i doświadczenie od błędnych interpretacji, która odziela od rzeczywistości - prawdy.
To tylko ofiara mówi : ktoś mną rządzi, ktoś mną manipuluje, ktoś....itd !
Jesteś ofiarą ?
I pewnie tak skoro, co rusz na konferencjach, spotkaniach, warsztatach różne ofiary wygłaszają publiczne mowy o kosmicznych najezdzcach, inkwizytorach, ciemnych stronach mocy itd...
Czy te kosmiczne ''ciemne siły'' istnieją ?
TAK. Tylko to nie są żadne ciemne siły, tylko to są NASI NAUCZYCIELE.
Jeśli rujnują nam nasze życie, to tylko dlatego, ponieważ nie bierzemy za nie odpowiedzialności.
Dowód :
Popatrzecie tylko ilu mamy naukowców, ilu profesorów, jakie wielkie akademickie szkoły, a pięcdziesiąt kilometrów dalej w podziemnych fabrykach i laboratoriach produkowana jest broń do zabijania.
Popatrzcie ilu ludzi umiera z głodu, a gdyby ludzie tylko chcieli, to w ciągu jednego roku rozwiązali by problem choćby umierających z głodu dzieci.

Ale nie chcą !

Jak głoszą Wielkie Szkoły Swiadomego Rozwoju - największym problemem jesteś Ty Sam.
I największym Twoim problemem jest się przebudzić !

Nie, nie, to nie ja, to inni mają ten problem jakże bardzo często mozna usłyszeć.
Ja jestem, no.... właśnie kim jesteś ?, lub kim jeteśmy ?
Jesteśmy tymi, którzy ''żyjąc'' w swym dobrze ułożonym światku pozwoliliśmy na to, że dziś ciężko znaleźć nawet metr kawdratowy ziemi, który nie jest czymś skażony, lub zatruty.
I mamy jeszcze czelność, a raczej bezczelność nazywać siebie samych mądrymi, wykształconymi, czy nawet oświeconymi. Raczej powinnismy nazwać siebie osłami, które nie potrafią zadbać o swoje środowisko, o swoją Matkę Ziemię, tylko ruchem jednostajnie przyśpieszonym zmierzamy do zagłady.

Nadinteligentna siła, którą nazywają Bogiem ( a nazywaj sobie jak chcesz) wygenerowała istoty, które mają być potężne, wielkie, świadome, a nie, które zmierzają do swojej zagłady i zagłady innych.
Istoty takie z racji, że są niebezpieczne zostaną niebawem usunięte z tej Planety i po to między przybyły i stacjonują już na Ziemii pewne cywilizacje, bo z pewnością nie przybyły one  pooglądać sobie tutaj krajobrazy.
Granice głupoty i zaślepienia zostały już przekroczone, o czym nawet dzieci wiedzą malując obrazy i podpisując je : Planeta Ziemia ginie, a my razem z nią. Wypada pogratulować mądrości dzieciom.
Scenariusze przyszłych wydarzeń w zasadzie są już określone.
Jednak nie mam zamiaru być tu wyrocznią i pisać o takich rzeczch.

Kończąc sugeruję tylko przemyśleć i zrozumieć dla własnego dobra
, że żadnych wrogów, najeźdzców i temu podobnych - nie mamy.
Największym naszym wrogiem jest nasza własna ignorancja.Ignorancja naszego nieocenionego bytu, nieocenionego potencjału przejawiająca się głównie tym, że schemat życia z wczoraj powielany jest następnego dnia, a całe istnienie polega na poszukiwaniu poczucia bezpieczeństwa i dbaniu o swój  dobrze ułożony światek.
A skoro tak, nie ma się co dziwić, że ten dobrze ułożony światek chcą inne istoty zrujnować, ponieważ jest to światek  głupoty i zaślepienia, a żeby się o tym przekonać wiele nie trzeba, wystarczy posłuchać w TV, cz Radio codziennych wiadomości....



 






 

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 19:38:24 wysłane przez Astre » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 16, 2011, 20:09:24 »

Taaa...słusznie, choć mocno powiedziane. W zasadzie bardziej od każdej treści liczy się ton wypowiedzi i to co pomiędzy słowem umieszczone jest.... Stąd mowa o wielu fałszywych prorokach, co to "aniołów światłości" udawać będą...

Niemniej na treść zwróciłbym uwagę na pewno, nad tonem zaś mogę się na spokojnie zastanowić...

Też myślę, że pewnie te ciemne siły, to "ciemne siły", inkwizytorzy to tylko: "marni inkwizytorzy" etc...Jesteśmy  współtwórcami wszystkiego i nie przypadkiem "czystka" w jakiejkolwiek przebiegać będzie postaci, dotyczyć będzie w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas. Albowiem sami stworzyliśmy taki nie inny "wir" i jak w pralce się teraz powirujemy skutecznie.

Osobiście wybieram Porządek i Ład. Uśmiech Oraz Radość z Przemiany.

Amen!

Ps. Czy mógłbyś Aster uściślić o jaką Konferencję chodziło?
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2011, 21:12:08 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #8 : Listopad 20, 2011, 21:20:47 »

A mnie się poważne ludziska pytają o tę Konferencję we Wrocławiu i sam też ciekaw jestem, a tu nic. Teraz widzę, żem sie pomylił i napisałem aster, miast Astre, Ale: aster, Astre, silver, wszystko podobne takie... więc pardon, ale to tak samoistnie i niechcący mi wyszło.

zatem Drogi Astre, czy mógłbyś przybliżyć nam te dane o Konferencji. Jeśli to tajemnica, to chociaż prywatnie proszę. Uśmiech


szczerze zainteresowany koliberek i nie tylko. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2011, 21:24:26 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #9 : Listopad 20, 2011, 23:05:57 »


zatem Drogi Astre, czy mógłbyś przybliżyć nam te dane o Konferencji. Jeśli to tajemnica, to chociaż prywatnie proszę. Uśmiech


szczerze zainteresowany koliberek i nie tylko. Uśmiech

Tajemnic nie ma żadnych bo i po co one  ?...!

http://niezaleznatelewizja.pl/2011/11/janusz-zagorski-2011-11-13/
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #10 : Listopad 21, 2011, 11:14:14 »

o, dziękuję bardzo, sympatyczny ten p. Zagórski jest! ale to narazie pierwsze wrażenie, potem się wsłucham i wpatrzę dokładnie. Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopad 21, 2011, 13:32:42 »

Rafaela doda: ze wszyscy posiadamy bron przeciwko tym najezdzcom tylko nie wszyscy o tym wiemy lub rozumiemy. Oni potrzebuja strach, bo to jest ich srodek do zycia. Ludzie powinni sie uzbrajac w milosc , radosc i to natychmiast. Jak dlugo istnieje strach, tak dlugo istnieje niebezpieczenstwo
ze strony obcych. Pozdrawiam Rafaela

>Rafaelo<,
nie wszyscy obcy chcą naszego złego. Są i tacy, którzy stoją po naszej stonie. Choć zapewne zdecydowana większość jest obojętna względem ludzi i po prostu przyglądają się wydarzeniu o skali galaktycznej, które właśnie rozgrywa się na Ziemi z nami w roli głównej.
Najgorsi są ci z "obcych", którzy pod przykryciem aniołków i archaniołków mydlą nam oczy.Mrugnięcie Duży uśmiech
Ale co to znaczy, że "nie chcą naszego złego" ?
Jakiego naszego ?
Czy my sami siebie znamy, czy mamy zdrowy i właściwy ogląd tego co jest dobre a co złe ?
Nie tylko dla nas ale w połączeniu z całym ekosystemem Ziemi. Mam dziwne wrażenie , że nie bardzo wiemy. Pobudowaliśmy cywilizację rabunkową i nawet dobrzy ludzie nie widzą możliwości innego życia. Bo co, do szałasów się przeniesiemy ?

Skoro sami nie wiemy co to znaczy dobrze żyć to "obcy" którzy pozornie wyglądają na przyjaciół utwierdzając nas w naszym fałszywym przekonaniu tylko pozornie są dla nas dobrzy.
A Ci na prawdę dobrzy powinni nam mocno przylać po tyłkach, byśmy przejrzeli na oczy. Jeszcze inni po prostu patrzą na nas z politowaniem jak siebie niszczymy sami. Są i tacy, którzy nam "pomagają" w wykończeniu się lub skrycie kibicują za każdym razem, gdy wbijamy mocniej gwóźdź do trumny głaszcząc nas słodkimi słówkami po ego.

A przecież istnieje w nas potencjał niezmierzonego dobra. Moglibyśmy już dzisiaj korzystać z darmowej energii, darmowej wody i darmowego powietrza, karmiąc się darmową strawą kosmicznej prany.
Ale  strach o brak pieniędzy i o utratę stylu życia skutecznie blokuje wszelkie działania.
Tak niewielkiej potrzebujemy pomocy, i w gruncie rzeczy tylko od siebie samych. Odkryć potęgę Świadomości. Odkryć ją dla siebie i dla innych. Dlatego ja przychylam się do wypowiedzi Rafaeli. Tyle, że miłość nie jest bronią przeciwko żadnemu najeźdcy z zewnątrz, a tylko i aż stanem bycia , kluczem do nowej istoty, którą się stać możemy.

ps. dziś miałem sen, że bawiłem się energią neutrin , lewitowałem, pokazywałem zdumionym ludziom jak można się cieszyć z niezależności. Ktoś chciał mi udowodnić, że ściągnie mnie w dół, lecz kopnął go prąd, gdy tylko mnie dotknął. Nic sie oczywisce mu nie stało , szok szybko minął i się pośmialiśmy z tego. Każdy chciał się tego nauczyć a ja się chętnie dzieliłem wiedzą. Szkoda, że nie pamiętam już szczegółów tego snu Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 13:37:04 wysłane przez east » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Listopad 21, 2011, 20:50:26 »

Cytat: east
Ale co to znaczy, że "nie chcą naszego złego" ?

Cytat: east
Skoro sami nie wiemy co to znaczy dobrze żyć to "obcy" którzy pozornie wyglądają na przyjaciół utwierdzając nas w naszym fałszywym przekonaniu tylko pozornie są dla nas dobrzy. ...
 Jeszcze inni po prostu patrzą na nas z politowaniem jak siebie niszczymy sami. Są i tacy, którzy nam "pomagają" w wykończeniu się lub skrycie kibicują za każdym razem, gdy wbijamy mocniej gwóźdź do trumny głaszcząc nas słodkimi słówkami po ego.

Dzięki, właściwie sam odpowiedziałeś. Duży uśmiech

W najmniejszym stopniu nie umniejszam myśli głównej, którą poruszyła >Rafaela<, a skupiłem się na wąskim wycinku jej treści.
Wszystko poza tym jest jak najbardziej na rzeczy. Tylko te szczegóły, szczególiki. A jak mówi stare, mądre przysłowie pszczół: "diabeł tkwi w szczegółach". Mrugnięcie

Cytat: east
A przecież istnieje w nas potencjał niezmierzonego dobra.

Czy niezmierzone? Lubimy sobie pochlebiać. Rzeczywistość ukazuje coś zgoła innego. W tym wypadku śmiem twierdzić, że jest ona jak najbardziej mierzalna, bo płytka. Póki co przejawiana bardziej w słowach niźli w czynach, co sam podkreśliłeś:

Cytuj
Pobudowaliśmy cywilizację rabunkową i nawet dobrzy ludzie nie widzą możliwości innego życia. Bo co, do szałasów się przeniesiemy ?

Nauczyliśmy się być dobrzy w ramach, w schematach cywilizacyjnych, nic poza to. Ba śmiem twierdzić, że nawet ci "oświecni" (nie piję do nikogo z forum) są oświeceni do granic ich konta w banku, przynajmniej w zdecydowanej większości. Mniejszości niestety nie znam. Mrugnięcie
Dużo musimy się jeszcze nauczyć, by ta miłość w nas drzemiąca stała się rzeczywiście "niezmierzoną". Nie mówię przez to, że nie wierzę w ludzi, wprost przeciwnie. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Cum
Gość
« Odpowiedz #13 : Listopad 21, 2011, 23:10:03 »

Cytuj
Pobudowaliśmy cywilizację rabunkową i nawet dobrzy ludzie nie widzą możliwości innego życia

Ja myślę, że to nasz główny problem. Strach przed nieznanych, czyli strach prezd zmianami.

Myślę jeszcze, że znajdzie sie masa ludzi którzy widzą możliwość innego zycia. Mało tego, tacy ludzie byli zawsze, tylko nie mam pewności czy nazywać ich dobrymi. W naszej naturze leży dążenie do zmian. Co chwila zmieniamy ustrój, mentalność czy choćby poglądy. Mówię tu bardziej w globalnych granicach. Więc glupotą jest zakładać, że to co jest teraz będzie zawsze. Zmieni sie na pewno!!! Więc zamiast sie bać, lepiej obserwować otoczenie i przygotować się na zmiany. Jakiekolwiek by one nie były.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopad 22, 2011, 10:55:39 »

także nie nazwałbym ludźmi dobrymi, czy złymi, bo to w dalszym ciągu zasilanie dualizmu. co dla jednego jest dobre, dla drugie złem może być. oto odległy przykład: dla dekarza deszcz jest przekleństwem, dla rolnika zbawieniem. tak samo z ludzkimi działaniami. dla jednego relaksem i pożytkiem będzie łowienie ryb, dla drugiego zbrodnią. itd, itp...

nowy Człowiek powinien działać wg mądrości zgodnej z Harmonią Wszechświata. wskazane są zatem zachowania neutralne.

ciekawe podsumowanie Cum i tak trzymać, a raczej "puścić" i przygotowywać się na znaczące zmiany, bo już pora najwyższa.

w związku z powyższym: warto zwrócić uwagę na każdy szczegół. I jeśli królują tu tematy o wszelkich zagrożeniach ( wojnie etc...), to wciąż "tkwimy" w niskich wibracjach i je bardzo efektywnie wzmacniamy.mając na uwadze bardzo silne prawo przyciągania winniśmy świadomie rugować z naszych wyobrażeń i słownictwa, wszelkie" negatywy", nie zasilać konfliktów nikakich. etc.etc... to należy zacząć czynić od teraz, wczoraj, przedwczoraj. a "przeszłe" neutralizować. i to jest zadanie najistotniejsze na już. to próbuje na różny sposób robić Kiara, mniejsza o racje merytoryczne, ale o jej intencje, które są w moim odczuciu bardzo istotnym drogowskazem.


...i wciąż potrzeba nam nawzajem wiele uśmiechu w relacjach, więc wszystkim ślę:


 Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 11:05:31 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 22, 2011, 12:04:05 »

..no i Myśliciele mają nową duszyczkę..  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #16 : Listopad 22, 2011, 12:19:52 »

...to Pani opinia, tylko i wyłącznie. to następny widomy dowód, iż nie czyta Pani ze zrozumieniem tekstu, jak też i nie słucha. nie doszłoby do tylu nieprawdziwych opinii z Pani strony. ale na szczęście, nie koliberek będzie rozliczał się z tego.


zatem tym więcej zdrowia i harmonii życzy.


Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 22, 2011, 12:46:51 »

...to Pani opinia, tylko i wyłącznie. to następny widomy dowód, iż nie czyta Pani ze zrozumieniem tekstu, jak też i nie słucha. nie doszłoby do tylu nieprawdziwych opinii z Pani strony. ale na szczęście, nie koliberek będzie rozliczał się z tego.

zatem tym więcej zdrowia i harmonii życzy.

A cóż koliberka malutkiego tak zbulwersowało i oburzyło?
Oczywiście, że opinia moja a raczej spostrzeżenie, a to w ramach ciekawych wiadomości.
Bo temat wszak o tym.  Duży uśmiech
Tekstów w większości już tu nie czytam, po prostu nie da się. Więc i rozumienia "jedynie prawdziwego"
być nie może. Ale widzę, co widzę i przekazuję neutralnie. Za odczyty zaś mało harmoniczne, nie odpowiadam.  Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 22, 2011, 14:28:22 »

...i znowu pudło i niezrozumienie tekstu. napisałem żem spokojnie i wyjaśniająco. i jeszcze zdrowia pożyczył. o ile wiem, to Pani swego czasu była pod przemożonym wpływem Myślicieli. ale to Pani prawo i nikt Pani tego nie wytykał. z drugiej strony Myśliciele własną drogą iść każą, podobnie jak pewna osoba, która nie zapraszała Pani do siebie, ponieważ to  Pani chciała się z nią spotkać, po czym osoba owa powiedziała, "że gdy Pani zamknie za sobą drzwi, ma zapomnieć o wszystkim i kierować się tylko i wyłącznie swoim odczuciem, i wiedzą".

jedyne co radziła Pani, (wszak Pani zadawała konkretne pytania, bo chciała wiedzieć...) to wyciszyć rozklekotany umysł, by tym lepiej dotrzeć do własnej prawdy. i nie pozwalać żadnym bytom, z którymi ma Pani kontakt na dostęp do siebie.

Pani zaś publicznie opisała jak to osoba owa stosuje przymus, wymusza posłuszeństwo etc...wzięła się też Pani za ocenę życia prywatnego, co jest absolutnie niezgodne z prawdą. to tylko drobny przykład. i po co tak ustawicznie jątrzyć, dokuczać, jeśli ma Pani życzliwe serce koło siebie???

owszem, Kiara chciała się z Panią spotkać i koliberek także, (wcześniej nie mógł, gdyż miał w tym roku mnóstwo gości, wyjazdy i nawał dodatkowej, nieprzewidzianej pracy); ale zrobiła Pani wszystko, by znowu namieszać, powrogować, pokrytykować. szkoda, bo nikt, z tych osób, które znam, nie tylko nie życzył Pani źle, ale wręcz przeciwnie. i to na czele z koliberkiem.

koliberek prosił o wyzerowanie wszystkiego, obiecała Pani i cóż, chce wciąż Pani wojny. zatem koliberek stwierdza stanowczo, że nie odpowiada mu ta gra. jeśli chce się Pani z nim spotkać, to proszę do niego zadzwonić, przyjechać, a nie prowokować w taki niechlubny sposób. niechaj płynie z tego spotkania inna od tej energia, a więc czysta, piękna i przepełniona prawdą i spokojem.

z pozdrowieniem i życzeniem, by ze zrozumieniem i spokojem został przyjęty ten tekst.


koliberek33 Uśmiech


Ps. jeżeli uważa Pani, iż ciekawą wiadomością jest publiczna ocena "światopoglądu" koliberka, czy kogokolwiek, to mam odmienne w tej kwestii zdanie. uważam, iż jest to bardzo ingerencyjne pod każdym względem zachowanie, tudzież próba z rozliczania z poglądów bliźniego.(casus Kiara i inni). jeśli rozmawiamy, to nie po to , by sobie "przywalać", ale dojść do konsensusu, poskładać porozwalane puzzle. przynajmniej taki cel ma koliberek i na inne "podchody i gierki się nie pisze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 14:43:53 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #19 : Listopad 22, 2011, 14:41:25 »

Koliberku, a czemuż to tak umysł twój się wziął i rozklekotał?  Mrugnięcie
Tyle zbędnych słów na moje małe spostrzeżenie? I tyle wywlekania prywatności i jej koloryzowania?
I czegóż to ma dowodzić? Pytania retoryczne. 

Pozdrowionka serdeczne.  Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 22, 2011, 14:51:57 »

jak to mówią dzieci w przedszkolu :" bo proszę panią, to ona pierwsza się zaczęła" "to ona na mnie wzięła i napluła". śmieszne, co?

zaś mistrzem koloryzowania zawsze był i jest wielki Ptak, a koliberek w żaden sposób dorównać mu nie chce, wystarczy, że piórka kolorowe ma! Mrugnięcie

niech Ptak śpi spokojnie,
koliberek kończy już, gdyż wie
iż tak naprawdę, to nikt i nigdy
nie wygrał jeszcze na żadnej wojnie!

widać lubi koliberka Wielki Ptak,
że czubi się, prowokuje i wywwija tak! Mrugnięcie


 Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 15:00:27 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 22, 2011, 15:05:29 »

Pewnie, że lubi i dlatego o duszyczkę koliberka „niespokojny”...
...polowanie kosmiczne wszak trwa! Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 22, 2011, 15:11:33 »

...niech zatem koliberek lebiega,
samodzielnym będzie
i sam o własną "duszyczkę" zabiega

bo tak wielu o nią walczy,
że koliberek basta mówi,
może już tego, psia kość, wystarczy! Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 15:23:51 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 22, 2011, 16:19:27 »


Wasze wzajemne wywody Koliberku i Ptaku przypominają mi coś w rodzaju jak to czasem bywa, że przyczepi się do człowieka jakaś bzdurna piosenka w rodzaju " majteczki w kropeczki" i nijak nie można się od niej odczepić.
Postarajmy się może mimo wszystko jednak nie marnować szarych komórek mózgowych, bo  po prostu i tak nic nie wskóramy !


« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 16:19:56 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #24 : Listopad 22, 2011, 16:32:18 »


Wasze wzajemne wywody Koliberku i Ptaku przypominają mi coś w rodzaju jak to czasem bywa, że przyczepi się do człowieka jakaś bzdurna piosenka w rodzaju " majteczki w kropeczki" i nijak nie można się od niej odczepić.
Postarajmy się może mimo wszystko jednak nie marnować szarych komórek mózgowych, bo  po prostu i tak nic nie wskóramy !

No to nam trzecia kropeczka przybyła na majteczkach.
Majteczki do prania i kropeczek zmazania!!!  Chichot

A wskóraniem naszym będzie czysta bielizna i niezmarnowane szare komórki.   

Pozdrowionka braciszku.  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-for everyone funnybunny watahanowiu ganghg