Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 16, 2021, 19:24:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Maldek  (Przeczytany 3196 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Betti
Gość
« : Listopad 22, 2011, 20:12:40 »

Maldek i Modern Science
David Capraro przetłumaczone z języka angielskiego przez Franka Hoogerbeets
26 sierpnia 2005

[Ten artykuł jest ciekawym dodatkiem do decyzji Fundatorów na planetę Maldek, która istniała pomiędzy Marsem a Jowiszem, a które ludzkiego, że mieszkał tam w wojnie jądrowej nie zniszczone. FH]


reprezentacji planetę Maldek
Czy pas asteroid między Marsem a Jowiszem, planetą 16.000.000 lat temu został zniszczony przez wybuchem atomowym? W wiadomości w dniu 7 kwietnia 1960 roku przez dr. King George powiedział wysoki obcych znana jako Sektor Mars Six, że był to przypadek i opisane największe ze wszystkich przestępstw - zniszczenie tej planety, znanych jako Maldek, rasy ludzkiej.

Titiusa w Wittenberdze w 1766 roku odkrył zaskakujące stosunek odległości pierwszych siedmiu planet, co oznacza, dawnej istnienia Maldek. W 1772 roku ten został opublikowany przez szefa berlińskiego obserwatorium, Johann Bode, i znany jest jako Bode prawa.

[Szczegółowy opis prawa Titiusa i Bode, odsyłam do mojego pierwszego artykułu na temat struktury układu planetarnego. FH]

W 1960 roku, jednak większość astronomów uważa, że ​​planetoidy były szczątki powstawania Układu Słonecznego 4 miliardy lat temu.

Nazywam Profesor Michael Ovenden, astronom z Zakładu Geofizyki i Astronomii oraz Instytut Astronomii i Nauk Kosmicznych w University of British Columbia, Vancouver, Kanada. Pracował 25 lat, z mocnym dowodem, że pas planetoid planety, która eksplodowała milionów lat temu!

Jego teoria, zasady najmniejszego działania Interakcje poprawnie przewiduje orbity z głównych księżyców Urana i Jowisza, a 1 procent orbity planet: Merkurego t / m Neptuna. Ale to tylko wtedy gdy jest duża planeta istniała, gdzie teraz pasa asteroid, który jest około 16 milionów lat temu, nagle zniknął. Oto kolejny dowód na to:

Meteoryty, wiele planetoid, wykazują często złożone struktury krystalicznej, które mogą być tworzone jakby chłodzi się powoli na przestrzeni milionów lat. Mały meteoryt z pasa planetoid był jedyny sposób, powoli schłodzić, gdy był częścią większego ciała z setek lub tysięcy kilometrów średnicy.
Wiele meteorytów są namagnesowane, jak gdyby były chłodzone w polu magnetycznym o dużej planety obrotowych.
Większość meteorytów żelaznych pokaz ekspozycji na promieniowanie kosmiczne ponad dziesięć razy wyższy niż w innych meteorytów, podobnych do części planety, która została zniszczona przez termojądrowej eksplozji.
Niektórzy naukowcy uważają, że tektyty (szklisty Vert. Meteoryty lub kamienie) pochodzą z pasa planetoid. Niektórzy rosyjscy naukowcy twierdzą, że tylko termojądrowej eksplozji, ciepło może być wytwarzane te okulary, stopione kamienne i metalowe kule tworząc w niektórych miejscach na Ziemi występują, i że "inteligencja" eksplozji planety musiał spowodować.
Pod koniec wprowadzenia jednego z jego ostrza profesor Ovenden napisał: "Nie jest problemem dla współczesnej nauki. Dlaczego orbity "harmonijnego" planet w tym sensie, Pitagorasa? "

Pitagoras dążył do jedności z Bogiem poprzez badanie kosmicznego porządku. Dał nam wiele zasad, które stanowią podstawę naszej matematyki, fizyki i muzyki. Dla niego rzeczywistość matematyczne w przyrodzie i wibracje połączone wszystko ze sobą i z Bogiem. Jego arytmetyka jest nadal stosowana w numerologii.

Copyright ˆ 2002-2006 Media Center Ditrianum
http://www.ditrianum.org/nederlands/Artikelen/Geschiedenis/0000.htm

« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 20:13:17 wysłane przez Betti » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ptasiekamerki watahasnu ppiz articz variabler