Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:34:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Upadek Cywilizacji  (Przeczytany 9669 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« : Grudzień 18, 2011, 20:20:59 »

Przytaczam tekst STPCODEX.PL, który został dziś rozesłany w sieciach net.

 ''Zastanów się, co dzieje się wokół Ciebie w tych dniach.
Są to znaki z ostatnich porywów zdesperowanej cywilizacji, która opieraja się na całkowicie niezrównoważonych praktykach, które nie wnoszą żadnej wartości dla życia w naszym świecie.

Są to Czasy Końca korporacyjnej oligarchii; monopolistycznej dla zysku maszyny korporacji, która zniszczyła wszystko w naszym świecie w zamian za lekko wyższe raporty kwartalnego zysku.W poszukiwaniu większej ilości pieniędzy, ludzkość poświęciła jej dostawy żywności, jej pszczoły, jak i oceany, lasy oraz gleby. Napędzani chciwością ludzie, używają innych ludzi jako medycznego eksperymentu i mięso armatnie. Stworzono wojny, aby sprzedać więcej bomb i wymyślono choroby psychiczne do sprzedaży leków.

To są praktyki cywilizacji, która upadła ... i  której dni są policzone.
''

Dodam tylko kilka słów od siebie.

TA CYWILIZACJA NIGDY NIE BYŁA CYWILIZACJĄ !
TO ZOO, KTÓRE ZROBIŁY SOBIE TUTAJ JASZCZURY.
ISTOTY, KTÓRE TYM ŚWIATEM RZĄDZĄ - A SĄ ONI ZGRUPOWANI W TEJ CAŁEJ JASZCZURZEJ PÓŁŚWIADOMEJ BANDZIE O NAZWIE WIELKA WŁADZA, WIELKIE KORPORACJE, WIELKA POLITYKA, WIELKIE RELIGIE - TO KOSMICZNI ROZBÓJNICY. SĄ TO ISTOTY - KOCZOWNICY, KTÓRYCH ROZUM W SKALI WSZECHŚWIAT JEST RÓWNY ROZUMOWI KURY. 
SĄ TO ŚWIADOMOŚCI KOCZOWNIKÓW, KTÓRYCH ŚWIADOMOŚĆ OPIERA SIĘ NA ZWIERZĘCYM ARCHETYPIE - WALKI I PRZETRWANIA.
WYPRODUKOWAŁY ONE NIEZLICZONE ILOŚCI BRONI MASOWEJ ZAGŁADY I DOPROWADZIŁY MATKĘ ZIEMIĘ DO RUINY.
JAK JUŻ POWIEDZIANO NA POLSKICH I ZAPEWNE NIE TYLKO NA POLSKICH KONFERENCJACH -NA ZIEMII STACJONUJĄ JUŻ SIŁY, KTÓRE ZROBIĄ Z TYMI KOCZOWNIKAMI - PORZĄDEK.

AMEN



« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 20:54:53 wysłane przez Astre » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 18, 2011, 21:11:07 »

"jaka piękna katastrofa"
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 18, 2011, 21:53:33 »

Pierwsza i podstawowa sprawa nikt niczego za nas nie zrobi i nie będzie żadnej kolejnej wojny między tymi co mają "ogony" i tymi co mają "aureolę i skrzydła".
Takich rozgrywek było już w czasie naszego istnienia wystarczająco dużo i skończyły się tragediami na skalę kosmiczną.
Tym razem już NIE! i tym różni się ten raz od wszystkich innych , właśnie pokojowym rozwiązaniem tego odwiecznego konfliktu.

Każdy ma prawo wybrać co mu jest bliskie i tym żyć nie zaburzając woli innych wybierających inaczej.
Istotnością jest tylko w tych czasach odsłonięcie zasłon z oszustw społecznych , politycznych , religijnych i wszelakich innych , jednak wybór mimo wszystko należy do każdego indywidualnie , czy chce być niewolnikiem i władca na zmianę , czy też chce żyć całkowicie wolny.

Owszem ten czas ( najbliższe tygodnie) zamyka pewne przestrzenie związane z określonymi wibracjami bezpowrotnie ale bez walki o żadne priorytety.Każda opcja jest wygrana zgodnie z wolą Istnienia w określonych warunkach i życia wedle swoich zasad.
Co zatem się zmienia?

Zasadnicza rzecz,ci , którzy byli niewoleni fałszywymi wzorami życia i nie mogli z tego tylko powodu ewoluować stają się wolni , mają prawo do indywidualnego rozwoju bez żadnych oddzieleń od swojego Ducha-Energii niewcielonej , będą się wcielać z własnej woli do momentu uzyskania swojej  pełni energetycznej ,czyli możliwości korzystania w pełni z zaświatowej energii . Ci którzy wybrali pozostanie i życie dotychczasowymi zasadami będą je kontynuować w nieskończonym cyklu wcieleń z prawem karmy.

Istnieje coś takiego jak "Zaświatowy Traktat Wersalowski"  , który cedował kierunek dalszego istnienia Ziemi w przestrzeni wibracyjnej III lub IV wymiaru. Zależne to było od bardzo prostej rzeczy  odblokowania zablokowanych dawno temu wirów ziemi i odwrócenia strumienia energetycznego płynącego z Gwiazdy Matki , oraz ponownego "przełączenia" czasu  obecnego na czas ( częstotliwość) czasu pierwotnego z momentu stworzenia.

Nic skomplikowanego , bardzo proste czynności energetyczne z jednym małym ale.... trzeba było odnaleźć te wszystkie miejsca na ziemi i stanąć w nich w trakcie określonego układu planetarnego w którym one były blokowane i mogły być również odblokowane.

Ta opcja całkowicie zmieniała "ustawienie pionków na szachownicy ziemi"  bez żadnej walki ziemia unosiła się na swojej osi w wyższą przestrzeń wibracyjną gdzie żyć już nie mogą ci , którzy w swojej naturze mają życie dużo niższą. Ale ci z nich , którzy wybrali podnoszenie swojej wibracji ( bo są i tacy) oczywiście mogą to zrobić.
Zatem żadna walka stacjonujących z " ogonami" nie odbędzie się nigdzie , nie potrzebne są żadne nawoływania do nienawiści. Wystarczy akceptacja odmienności z daniem jej prawa istnienia w swoich obszarach wibracyjnych.

Nie istnieje żadna możliwość zmiany i odwołania tego co zaistniało , bowiem ewolucja jest w toku nowe parametry życia w trakcie wcielania.
większość ludzi będzie przechodziła kilku letni okres akceptacji nowych warunków z całkowitą zmiana swoich możliwości fizyczno duchowych , cześć , która zeszła z wyższych poziomów wibracyjnych na ziemie o dużo niższych i musiała swoje wibracje i rodzaj przejawu siebie obniżyć i zamknąć , teraz powróci do swojej natury bez okresu adaptacji. Ci  o wysokich wibracjach , którzy odeszli z ziemi do innej przestrzeni , by udostępnić ją tym o dużo niższej w celu ich rozwoju osobistego , powrócą jeszcze przed rokiem 2012.

Nie ma w planach istnienia ziemi żadnych wojen   między żadnymi opcjami żyjących na niej istot z rożnych przestrzeni kosmosu.

Zatem nie są potrzebne wezwania do nich ni straszenia nimi , Ludziom i ziemi potrzebny jest pokój i spokój. Te wartości są najcenniejsze w naszych czasach uzupełnione o szacunek do siebie i etykę oraz wyższy poziom uczuć im towarzyszący.

Życzę wszystkim  dużo rozwagi i nie dawania wplątywania się w żadne cudze plany po raz kolejny tworzenia zła , strachu , bólu i cierpienia.

Kiara Uśmiech Uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 23:40:06 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 18, 2011, 22:54:22 »

Opadnie w nas to, co jest zbędne. Cywilizacja upadnie w nas.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 18, 2011, 23:27:09 »

Nie east nie upadnie nic , bowiem ta cywilizacja jest jak szkoła na jakimś poziomie , powiedzmy średnia , kończymy w niej naukę i z osiągniętą wiedzą idziemy dalej. To jest bardzo cenny depozyt naszego rozwoju.
Jednak nie wszyscy chcą i muszą studiować , jeżeli chcą się zatrzymać na szkole średniej to mogą i tak tez będzie dobrze. Są potrzebni w innych przestrzeniach z innymi standartami  życia, ci którzy chcą i mogą kontynuować naukę pójdą dalej.

Nie ma powodu toczyć walki między sobą o dalszą możliwość wzrastania i ewolucji całokształtu stworzenia, on musiał by i tak i tak nastąpić , tylko stało by się to za kolejne długie tysiąclecia.
Bowiem problemem sporu nie był sam fakt niezbędności rozwoju a zablokowanie szkoły średniej , którą jest ziemia by nie przekształciła się na uniwersytet dla gotowych od dawna na studiowanie.

Chodziło wyłącznie o ziemię , bo stworzona jest z pełnym "wyposażeniem" do możliwości kolejnych etapów ewolucji tych , którzy wybrali swój rozwój indywidualny przez wcielenia i kontakt z materią.
Zatem zupełnie normalne jest iż wiedzę którą uzyskaliśmy w szkole średniej zabieramy ze sobą jako nasz osobisty rozwój.  Na jej fundamentach będziemy budowali nową wiedzę , niczego nie wyrzucimy nic nie odpadnie pomimo iż nie ze wszystkiego będziemy musieli korzystać bezpośrednio. Intuicyjnie już będziemy coś robili co stanie się dla nas normą jak wzór zachowań  czy reakcje podświadome na temperaturę która może nas oparzyć.

Nauka trwała trochę długo , ale... gdyby było możliwe krócej to by się stało już za czasów Jezusa , nie stało się bo Ludzie jeszcze nie byli gotowi na te zmiany. On tylko wpisał tą opcję w pole morfogenetyczne jako wzór możliwy do powtórzenia w czasie przyszłym.
A teraz pora na resztę Ludzi.

Trzeba wziąć pod uwagę iż energia miłości działa inaczej na zmiany w przestrzeni i ludzi , ona wzmacnia i stymuluje dobro , nie wzmacnia zła. Zło w jej tle samo znika , lub odchodzi w inną przestrzeń bo nie jest zasilane kolejnym złem , zwyczajnie traci swoją moc.
Co więc chce zrobić zło? to co robiło do tej pory , siać strach , ból , cierpienie dezinformacje , wywoływać konflikty. Jeszcze usiłuje to robić przez stymulowanie w ludziach starych wzorców , jak padnie na podatny grunt sieje zamęt i robi wszelakie zadymy wartościując ludzi między sobą , prowokując do sprzeczek.

Jedni się dadzą w to wciągać inni nie , jednak chodzi o zachowanie spokoju i nie danie się sprowokować żadnymi przepychankami. Bowiem są to ostatnie podrygi odchodzącej epoki strachu i konkurencyjności o wszystko.

Chyba głupio było by twierdzić iż upadła moja szkoła średnia bo poszłam na studia?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 23:28:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 18, 2011, 23:32:06 »

Amen - niech tak będzie... Ta parodia "cywilizacji", która nas otacza, musi wreszcie zakończyć swój byt. A pierwszy upadnie krwożerczy system bankowy. Potem już pójdzie szybko. Do zobaczenia na drzewach! Lub w ich pobliżu... Buziak
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 18, 2011, 23:55:48 »

Krzysiek, ja mam w pobliżu sporo drzew do wyboru , dla każdego starczy Uśmiech
@Kiaro,
Cytuj
Bowiem problemem sporu nie był sam fakt niezbędności rozwoju a zablokowanie szkoły średniej , którą jest ziemia by nie przekształciła się na uniwersytet dla gotowych od dawna na studiowanie.

Co Ty znów za system budujesz? Tam na szczycie pewnie siedzi siwiuteńki profesor habilitowany wielokrotnie z trąbką przy uchu ,który już kompletnie nic nie rozumie przez swoją demencję, ale wszyscy go słuchają bo ma tytuły Mrugnięcie  Duży uśmiech

To nie tak, że ktoś coś blokuje jakieś szkoły. To myśmy wznieśli tą cywilizację i ona musi choć symbolicznie w nas upaść. W sensie takim, by utracić przywiązanie i ważność do tego, co ta cywilizacja serwuje, czym kusi, albo straszy ( tym najczęsciej). Bez odpuszczenia tego przywiązania nic nie odejdzie, bo będziemy się sami tego trzymać i to utrzymywać przy życiu energetycznie.
System hierarchii klasowej dobrze o tym wie. Dlatego wciska modę na najnowsze telewizory HD, 3D. Holografia ma zawładnąć naszymi mózgami emitując odpowiednio modulowane częstotliwości.
Już teraz smog elektroniczny jest przyczyną wielu cierpień wśród wrażliwych ludzi. Programy telewizyjne będziemy mieli w 3D - oni dosłownie wejdą do naszych domów i na prawdę nie będzie potrzeby czipowania ludzi. Najnowsze telefony komórkowe to świetne lokalizatory przy pomocy których można podsłuchiwać ludzi.
Ta cywilizacja jest pełna "lukrowanego gówna" jak to nazywam dosłownie. Niedawno widziałem jak dzieci tańczą przed playstation które odczytuje ich ruchy i wyświetla wirtualny obraz na ekranie. Dzieci tańczą same do ekranu !!! Kiedyś tańczyły z innymi dziećmi.
Czy już mnie to przeraża? Nie, ja wiem, że ten zmasowany atak elektronicznej konsumpcji to końcówka. Wychylenie wahadła w którąkolwiek stronę powoduje reakcję odwrotną. Świadomość wedrze się tu  jak tsunami do każdego serduszka. Bez obaw. Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 19, 2011, 00:02:40 »

Jestem z Tobą east! Dlatego też zapraszam na "moje" drzewo! Martwi mnie jednak fakt, że dałem się ponieść owczemu pędowi i właśnie nabyłem TV 3D  Szok Na szczęście wolę książki...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 19, 2011, 00:10:31 »

Powiem Ci tak , nie mam od wielu lat telewizora a komórkę mam tak starą że aż dziw iż jeszcze działa. No i fajnie ciesze się z tego co mam a bardziej z tego czego nie mam , bo mnie nic nie ciągnie i nic nie więzi.
Blokowana do tej pory była możliwość korzystania z wzorców wiedzy z depozytu w polu morfogenetycznym  do którego mieliśmy odcięty dostęp przez nasze zamknięte funkcje w DNA.

Szkoła jest tylko przykładowa a ten techniczny blichtr nie był by złem gdyby nie był wykorzystywany przeciw Człowiekowi. Niestety jest wiem to od dawna ale co tu gadać jak większość nie chce wierzyć.

Ten facet z trąbką to może nie facet i nie nadaje niczego z powodu wiekowości ale płynie od niego przeolbrzymia energia miłości do nas i to jest najważniejsze co chcemy otrzymywać i czym żyć.

Nie powinno Cie nic przeżarć , powinieneś być jak stal , twardy w swoich dążeniach do dobra  o ktore rozbije się wszystko co nim nie jest.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2011, 00:14:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Luty 19, 2012, 23:46:03 »

Może nie będzie tak źle. Coś jednak da się zrobić, aby jednak iść nową drogą. Uśmiech

<a href="http://www.youtube.com/v/943hw6wwR2U?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/943hw6wwR2U?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 19, 2012, 23:50:39 »

O widzę że przede mną 2 godziny oglądania ,ale to już nie dzisiaj Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 20, 2012, 12:25:35 »

Polecam. Na prawdę dobry film z bardzo optymistycznym  i przede wszystkim MĄDRYM zakończeniem.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 20, 2012, 14:09:26 »

East, po Twoich ostatnich postach widać, że obejrzałeś film ze sporą wnikliwością.  Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 20, 2012, 17:16:49 »

arteq, ten film (już kolejny zresztą, jaki oglądałem , kolejne uzupełnienie tego, co czytam ) stanowi olbrzymie streszczenie bardzo rozległej tematyki i widać, że jego scenarzyści na prawdę odrobili wiele lekcji, dokopując się do istoty problemów. O tym co we filmie pokazano pisałem już niejednokrotnie wcześniej przy wielu okazjach.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Luty 28, 2012, 12:48:45 »

Świetny dokument obrazujący ogromne zagrożenie jakie niesie przemysł rolniczy i nawożenie chemią, a także skutki odżywiania się owymi produktami!

<a href="http://www.youtube.com/v/kdoWmgAlRLg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/kdoWmgAlRLg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

''Naukowcy nie zajmują się już szukaniem związku między chorobami takimi jak np. rak, białaczka, cukrzyca a skażeniem wody, żywności czy powietrza. Związek ten został udowodniony tysiącem badań. Dziś chodzi raczej o to, co możemy zrobić, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tych chorób. Największym problemem w walce z nimi jest brak woli politycznej. Tymczasem dane są zastraszające: każdego roku w Europie na choroby wywołane wpływem środowiska umiera 100 tys. dzieci. Jak twierdzą naukowcy, dzieci, które przychodzą dziś na świat, to pierwsza generacja, która nie będzie tak zdrowa jak rodzice.

Skoro politycy ignorują zagrożenie, zaś rolnicy produkujący żywność w nieekologiczny i niezdrowy sposób wciąż są dotowani przez Unię Europejską. Czy jest coś, co zwykli obywatele mogą zrobić, aby chronić siebie i swoje dzieci? Reżyser Jean-Paul Jaud odwiedził mieszkańców małego francuskiego miasteczka Barjac. Tutejszy charyzmatyczny burmistrz rozpoczął akcję uświadamiania mieszkańców. Nie poprzestał na teorii. Postanowił, że dzieci w szkołach będą jadły obiady przyrządzone wyłącznie ze zdrowych, ekologicznych produktów. Wkrótce dobry przykład pociągnął za sobą kolejne inicjatywy.''
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Listopad 24, 2012, 20:32:46 »

2210 Upadek Cywilizacji
Interesujący dokument opowiadający o tym jak będą nas widzieć kolejne pokolenia za 200 lat. W programie stawiane są hipotezy wyginięcia naszej cywilizacji oraz pokazane możliwości ewentualnej zagłady. Choć brzmi to mrocznie, dokument jest ciekawie nakręcony i warto go obejrzeć.

<a href="http://www.youtube.com/v/o4Fnq-BDFk8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/o4Fnq-BDFk8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #16 : Grudzień 15, 2012, 01:30:17 »


NWO? a niech sobie będą...14
głosuj
  Ludzie marzą, jak wspaniale by było, gdyby NWO wraz z bankierskimi rodami wyzyskującymi świat, zostały zniszczone. Inni, zoologiczni antysemici, twierdzą że świat byłby wspaniały 

Wyświetlenia: 387  Zamieszczono 3 dni temu 

Wyślij
 Rekomenduj
 Grupy
 Wklejka
 Zapamietaj
 Drukuj / PDF  Odrzuć  (0)
 

zamknijTa funkcja wymaga zalogowania. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, załóż je korzystając z przycisku przy formularzu logowania w górnym panelu. Do (e-mail odbiorcy):  Pole wymagane Niepoprawny adres e-mail Wiadomość (opcjonalnie):   Wstaw poniższy kod na swoją stronę, a odwiedzający będą mogli przeczytać ten artykuł bezpośrednio na niej.
Kod:<script src="http://www.eioba.pl/embed/articleID:190816/width:600/height:500" type="text/javascript"></script><noscript>NWO? a niech sobie będą...</noscript> Sprawdź jak kod będzie wyglądał po umieszczeniu1. Wersja do druku2. Pobierz w formacie PDF
Ludzie marzą, jak wspaniale by było, gdyby NWO wraz z bankierskimi rodami wyzyskującymi świat, zostały zniszczone. Inni, zoologiczni antysemici, twierdzą że świat byłby wspaniały bez Żydów i ich spisków, intryg, zdrady i zbrodni. Ludzie widzący co robi wszechpotężna organizacja ponad prawem i państwami, rzekomo reprezentująca skromnego, pełnego miłości Jezusa, radują się na myśl o upadku Watykanu i kleru.

"Kradnę, bo Szatan mi każe"

I wszyscy się mylą. W tym świecie, trwa nieustanna walka i konkurencja. Pasożyt rujnuje ofiarę, i jednocześnie walczy z innymi drapieżnikami o prawo do krwi (pieniędzy) ofiary. Jeśli ludzie zniszczą jednego drapieżnika, na jego miejsce natychmiast wskoczy następny; i nie ma od tego prawa odstępstwa. NWO, czyli stare rody mające banki, koncerny farmaceutyczne, media, oczywiście okłamują i wyzyskują ludzkość; dla władzy, bogactw, i różnych innych celów, chociażby magicznych i mistycznych. Cały mistycyzm wokół tych ludzi, to sprytne usprawiedliwienie podłości które czynią; niektórzy z nich naprawdę w to wierzą. I zanim ich potępisz, zastanów się za co dostałeś mandat; jechałeś za szybko, złamałeś przepisy, niby wszystko ok - ale się buntujesz. Bo nie powinno być tego ograniczenia, bo głupie prawo, bo inni też łamią przepis a tylko mnie złapali. Także się usprawiedliwiasz, więc i oni się usprawiedliwiają; a bo ludzie to osły, że jak nie my to przyjdą gorsi, że trzeba ich trzymać pod butem bo się rozleniwią. Ludzie uwielbiają wymyślać sobie usprawiedliwienia; ci inteligentniejsi mistyczne, ci prości przyziemne. Do tych na samym szczycie, którzy mają już wszystko co pożąda stado baranów, trafia więc jakiś religijny, paranormalny argument. Do kanalii na dole, wystarczy coś mniej skomplikowanego. Chyba nie uważasz, że człowiek mający w ręku fabryki produkujące Iphona, onanizuje się na myśl o jego posiadaniu? Wszystkie te w sumie śmieszne tłumaczenia, to tylko parawan na istniejące w człowieku; chciwość, żądza władzy, i największy ze wszystkich - strach. I nieważne jak to nazwiesz, to zawsze będzie to ta sama, ludzka, egoistyczna breja, w której sosie pływają złość, chciwość i lęk przed śmiercią.

 

Jak wiemy, w trakcie drugiej wojny światowej, Żydzi nami nie rządzili; tylko prawdziwi aryjczycy, czego skutki znamy. Mordowali nas w straszny sposób. Usunięcie Żydów, najsprawniejszych i najlepiej zorganizowanych, sprawi że ich miejsce zajmą następni w kolejce do władzy. Czy coś się zmieni? nie, będziemy okradani na inne sposoby, mniej subtelne. Zamiast niewolić nas bankami i mediami, ustawią pod ścianą i zły nazista (nie Niemiec! ci walczyli razem z aliantami, przeciwko nazistom, Ty ksenofobiczny rasisto) strzeli nam w potylicę. Nie rządzili nami Żydzi, umieraliśmy. Po wojnie przyszli z ZSSR jako szefowie UB, i nadal byliśmy mordowani. Zmieniła się ideologia, słowa, czyli nic stałego i w sumie ważnego; to co ważne, mordy, były takie same. Wykrzywiona z nienawiści i rozkoszy twarz oprawcy, ból i wrzask, smród konających w mękach ludzi, a także usprawiedliwienia zła; jedne lepsze, drugie gorsze.

Dzieciaka do chrztu, jak inni

Podobnie jest z klerem; przecież wystarczy aby każdy człowiek nie chodził do kościoła, nie płacił na niego pieniędzy. Kler najpierw miotałby się w histerii, straszył piekłem, mękami wiecznymi, później w konwulsyjnym odruchu obiecywał zbawienie za pieniądze, wreszcie sprzedawał olbrzymie połacie ziemi i pałace, złote pierścienie, majątki; uzyskane od przestraszonych wizją piekła ludzi, którzy chcieli przekupić Boga i uzyskać win darowanie za kilka błyskotek, które przecież i tak tegoż Boga są własnością; na końcu samozwańczy pośrednicy między Bogiem a ludźmi, musieli by zrzucić swoje szaty, i pójść jak inni ludzie do uczciwej pracy. To nasza wiara w ich idee, trzyma ich przy życiu, a nas przy strachu, niezbędnym elemencie pasożytniczego domina. Kościół to nasza wspólna, społeczna projekcja. My jako zbiorowość, znajdujemy swój obraz w tej potężnej, ponurej organizacji. Dlatego rojenia fantastów o walce z kościołem, traktuję z przymrużeniem zielonego oka; nawet jeśli taka post marihuanalna halucynacja by się spełniła, natychmiast na miejscu kościoła wyrósłby inny twór. Możliwe że jeszcze bardziej destrukcyjny. Ci "nasi" teraz zakazują w imię Boga przyjemności, i za ich doświadczanie, biorą od skruszonych grzeszników pieniądze. Następcy mogliby ogłosić grzechem oddychanie, a i na pewno zaraz teolodzy znaleźli by metafory i znaki, że Jezus nie oddychał, a ci którzy oddychali byli opętani przez diabła. "Dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf" mawiał Jędrek Wyszyński, stalinowski prokurator. W sprawach religii podobnie; dajcie im pieniądze, a wszystko Ci wytłumaczą i udowodnią, że Jezus właśnie o tym myślał; podkreślmy że nadal nikt nie ma pewności, że Jezus w ogóle istniał. Oddychasz? czeka Cię piekło. Kilku sprytnych chłopaków z talentem pisarskim, opisze Ci jak dokładnie to piekło wygląda. Nie chcesz iść do piekła? a kto chce! to bierz udział w życiu wspólnoty religijnej. I ani słowa o pieniądzach; tylko taca, i opłaty za kilkadziesiąt świąt, ceremonii i uroczystości. Jezus musi przecierać oczy ze zdumienia, patrząc z nieba na cwaniaków, którzy bezczelnie wykorzystali jego imię i piękne, uniwersalne idee, by bezlitośnie golić wdzięczne barany. Najpierw barana się straszy, koniecznie od dziecka, żeby nasiąknęło poczuciem winy i strachem. Później strzyże, i dba by baran przyniósł własne dziecko do indoktrynacji, do zapłodnienia młodego, niewinnego umysłu, hańbą grzechu, poczucia winy, umiłowaniem cierpienia, rzekomo miłego Bogu. Niewolnictwo i upodlenie, jest genetyczne, przekazywane z pokolenia na pokolenie, bo co ludzie powiedzą, że dzieciaka do chrztu jak inni nie dałem.

 

Ludzie żyją w śnie. Są jak nieżywi, chociaż wydaje się że żyją. Spójrzcie w sklepie, kto patrzy na etykietki z jedzeniem? kto uważnie wybiera rodzaj pożywienia, które wkłada do ust? rzadko kto. A przecież każdy z nas doskonale wie, że po pięćdziesiątce większość ludzi to wraki; siada krążenie, serce, żylaki, alergie, nadwaga, bóle kości, słabe oczy, cera, zaawansowana próchnica i inne rozkosze ciała. I mimo tego, każdy żre jak świnia, cokolwiek, gdziekolwiek, byle jak. A później płacz, modlitwy; Bóg mi dał rozum, więc czytam etykietki. Dał mi też oczy, więc lubię popatrzeć na ładne dziewczyny; ale i na etykietkę chętnie rzucę okiem. Chcesz walczyć z NWO? klerem? Żydami? a może odwrotnie, nienawidzisz faszyzmu? lewicowców? antysemitów? jestem pewny że nie patrzysz co jesz. Jestem pewny, że nie patrzysz jakie idee wprowadzają Ci do głowy, jak do śmietnika, media i inni ludzie. Nie rozróżniasz gówna od warzyw które wkładają Ci codziennie do głowy, ale jesteś bojownikiem, walczysz o świat. Tylko szkoda że o siebie nie potrafisz zadbać. Jeśli miałbyś wpływ na świat, zrobiłbyś z niego śmietnik, tak jak ze swojego żołądka i układu trawiennego. Najpierw zajmij się więc sobą. Zgłębiaj wiedzę, dużo czytaj, poznaj zasady na jakich działa Twój organizm i umysł. Bądź cwany, sprytny, filtruj bełkot który wszędzie nas otacza. Gdy zadbasz o siebie, przyjdzie czas walki o innych. Myśl! albo inni będą myśleć za Ciebie. Np. media. Po Smoleńsku słowo zamach było wstydliwe, a wypowiadali je tylko wariaci, oszołomy, nienormalni, chorzy z nienawiści. Gdy złapali nieszczęsnego Brunona, z telefonem, kawałkiem drutu i starymi nabojami, słowo "zamach" nagle przestało być tabu. Stało się modne; oto chcieli zabić nam Bronka, fajnego faceta z wąsem, i równie fajną żonką, co to nie odmawia jak jej pieczonego prosiaka podadzą do stołu. Kaczora nie mogli, bo i po co? Bronka za to mogli. Podobnie z żądaniem wraku od Rosjan; to oszołomstwo, wariackie żądania chorych z nienawiści psychicznych, mowa nienawiści; dziś (zd)Radek sam o to prosi, i jest to przykład profesjonalizmu, czułej troski o kraj. TNT na wyświetlaczu wyspecjalizowanego urządzenia (najlepszego na świecie) to nie trotyl, a kilkadziesiąt samobójstw związanych ze Smoleńskiem, to nic dziwnego. Kurwa!

Smaczne złego początki

Wpierdalasz mięso naszpikowane antybiotykami i paszą GMO, wymieszane z wodą i kazeiną. Żresz sól drogową i nie wiesz w czym jest, bo utajnili. Żresz glutaminian sodu w niemal każdym jedzeniu, co sprawia że z dużym prawdopodobieństwem będziesz umierać we własnym gównie, wyjąc z bólu i błagając o morfinę. Łykasz jak pelikan reklamy firm, które zarabiają na Twojej chorobie i nieszczęściu, licząc że dadzą Ci spełnienie i zdrowie; łykasz także bełkot sprzedajnych dziennikarzy którym wierzysz, bo są przystojni i gładko mówią; i chcesz obalać NWO? powodzenia!

 

Nikt o Ciebie nie zadba. Musisz sam patrzeć co jesz, co czytasz, czemu dajesz wiarę. Musisz poddać w wątpliwość wszelkie autorytety, świetości i prawdy objawione, które systematycznie są obalane, i zastąpywane nowymi. NWO to nasza wspólna kreacja, istnieją ponieważ taka jest nasza, ogółu, mentalność. To nasze dzieci, i to my je stworzyliśmy, a także utrzymujemy przy życiu. Są tacy, jak my im pozwalamy być. Ich drapieżność, ukształtowała nasza uległość i głupota. Musisz sam o siebie zadbać, bo cały ten hałas, opinie, mody, są nastawione tylko i wyłącznie, na brutalną eksploatację Ciebie i Twojego ciała. Jeśli uważasz się za nic niewartego, kupujesz ciuchy, zegarki, modne auta, suplementy które mają sprawić ze urosną Ci mięśnie; i kutas. Jeśli chorujesz, dajesz zyski koncernom farmaceutycznym. Jeśli boisz się piekła, dajesz zarobić facetom w kieckach. Jeśli uważasz że jesteś brzydki, wydasz fortunę na chirurga plastycznego. Jeśli samotny, na przemysł rozrywkowy, później poznasz osobę której nie trawisz, ale nadszedł czas ustatkowania się, więc trzeba się hajtać. I płodzisz kolejnego niewolnika, który będzie całe życie żył pod dyktando pasożytów, wszelkiej maści i ubarwienia. Jeśli masz głód wiedzy, podają Ci ścieki nazywane wiedzą że zła jest mafia; rodzina Corleone, telewizyjna Soprano, nasze rodzime chłopaki z Pruszkowa; źli ludzie. Tylko że to są insekty, przy prawdziwej mafii która produkuje pieniądze, kreuje wojny światowe, i manipuluje niemal wszystkimi mediami na świecie. Ot, życie.



Poleć artykuł:     

REKLAMA W EIOBA.PL
 
 eTXT.pl - wklej tekst lub zdjęcia i pokaż znajomym
Chcesz pokazać jakiś tekst znajomym? Po prostu wklej go i przekaż im otrzymany link. - etxt.pl
 



Wiecej: http://www.eioba.pl/a/438g/nwo-a-niech-sobie-beda#ixzz2F4kjvcHI




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudzień 15, 2012, 12:31:58 »

Cytat: Thotal
To nasza wiara w ich idee, trzyma ich przy życiu, a nas przy strachu, niezbędnym elemencie pasożytniczego domina.

No właśnie, to nasza wiara w „ich” (tu długa lista, której rozwijać nie będę, bo i po co?) idee trzyma nas,
wiadomo za co.  Mrugnięcie A idee przecież nie biorą się z powietrza. To my (niestety) jesteśmy producentami, przyzwolicielami,
odbiorcami i ostatecznie ofiarami wspólnego produktu, zwanego ideą.

Ponoć każdy jest kowalem swojego losu, jak często mawia przebiśnieg. A ilu z nas uznaje tą prawdę
za słuszną? W teorii owszem, uznajemy ale gdy przychodzi do zastosowania jej w praktyce, to już o zgrozo,
teza nie ma zastosowania. Bo zawsze znajdzie się winnego poza sobą, kogo obarczy się za swoje nieszczęścia.
I cóż z tego, że to własna działalność  na różnych poziomach ściąga owe nieszczęścia, skoro również własna
ślepota z zaciemniającym ego, nie pozwala na jasność umysłu?
Zawsze znajdzie się jakiś Żyd, polityk, jaszczur, bliźni, by zrzucić na niego winę. Jakby każdy był krystaliczny,
tylko Ci ONI, tacy be…. barany jedne, owce strzyżone… patafiany nieogolone.  Z politowaniem

Ech, Egolandio, kraju ojczysty…. tych wszystkich pokrzywdzonych, uciśnionych, skołtunionych…
A temat brzmi „Upadek Cywilizacji”. Cywilizacja przez nich wszystkich upada! Ot, co!  Chichot

No to pa  Duży uśmiech


Ps. Thotal, artykuł, który zamieściłeś jest super! Tylko, co to da?
Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 15, 2012, 13:21:43 »

Thotal Chciałam coś napisać ,ale wobec powyższego ,nie powiem nic .
Powiedziałeś wszystko ,a nawet więcej ,niż mnie uwiera w sercuhttp://www.eioba.pl/a/32os/oszalaly-swiat

==========================================

Amen - niech tak będzie... Ta parodia "cywilizacji", która nas otacza, musi wreszcie zakończyć swój byt. A pierwszy upadnie krwożerczy system bankowy. Potem już pójdzie szybko. Do zobaczenia na drzewach! Lub w ich pobliżu... Buziak
W Ameryce już budują domki na drzewach ,czyżby mieli jakieś przeczucie?

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 23:30:20 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy companions madex magicalespackluporum managerzuzlowy