Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 18:10:34


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Apel do ludzkości! Obudżcie się!  (Przeczytany 10318 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sfinks
Gość
« : Styczeń 22, 2012, 11:05:24 »

Ludzie dokąd my zdąrzamy?

Otwórzmy wreszcie oczy ,czy nie pędzimy z wiatrem jak zeschłe liście?Bo z wiatrem lecieć to wygodniej i bez wysiłku?
Zdawać swój los na wiatr,który dmie gdzie chce,to napewno nie jest mądre!Proszę tylko nie zarzucać mi słów typu
,,to sobie idż koleżanko pod wiatr,, lub,,rób coś jak jesteś taka mądra,, Jest to głupie gadanie leniwych,ktorzy zdają się na los i jeszcze chcą komuś udowadniać,że racja jest po ich stronie! A tym co chcieli by inaczej,lub robią coś wbrew ogółowi,przyklejają etykietki ,,wariat,, , ,,czubek,, , ,,szalony,,.No cóż jeżeli wszyscy zgadzają się ze sobą,że fajnie jest ,to czego tu oczekiwać?
Czy ludzkość chce się poddać przy ,końcu cyklu o którym Majowie w swoich przekazach chcieli powiedzieć,że jest to coś na co trzeba zwrócić szczególną uwagę?Jeżeli oni tak się starali,robili obliczenia,pozostawili przekazy dla nas,to napewno jest to coś bardzo ważnego?
Nie można rozumować,że starali się tak bardzo ,abyśmy my się dowiedzieli z nich ,że coś stanie się samoistnie bez naszego udziału i pomocy! Że w dniu 21. 12. 2012r.nastąpi sam z siebie przełom a leniwa i bezsensowna ludzkość ,dozna objawienia i stanie się godna, przyjęcia do ,,wyższego świata,,.jest to straszne zaślepienie! Przecież ,wielcy rezyseży filmów,uznawanych jako,przebojowe,nagradzane ,,Oskarami,, mają lepsze pomysły co do ratowania świata!A aktorzy odgrywają bohaterów,którzy są czczeni przez wszystkich,jako wyjątkowe osoby,a my ludzie w rzeczywistości na co czekamy? Na trzęsienie ziemi? czy ,że nam na głowę coś spadnie?Czy fikcja literacka,lub filmowa ma przerosnąć ,mądrość realnego człowieka? Zastanówmy się nad tym? Proszę też nie mówić,że tylko chorzy ludzie,,,wariaci,, ,,szaleni,, myślą o takich bzdurach! przypomnijmy sobie tych sławnych ,którzy dziś są uznawani jako odkrywcy,jak kiedyś byli traktowani przez społeczność,kościół,czy inne instytucje?jeżeli nawet kilku ,ludzi przyjmie siłę pędzącego wiatru,na swoją pierś nie powstrzyma go!Ale gdyby wszyscy powiedzieli ,nie!Odwrócili się o 180 stopni,zatrzymali by to, co pędzi w przepaść!
,,Jednostka zerem , ,,jednostka bzdurą,, Znacie to?Proszę więc mnie nie krytykować i robić durnych uwag, typu ,,to sobie sama świat zbawiaj!,,albo ,,rób coś jeżeli wierzysz w te bzdury,,Ludzkość  sobie s  macznie śpi,bo przez wieki miała wpajane,że pod koniec czasów,przyjdzie na ziemię chrystus,zrobi porządek zaprowadzi pokój,oddzieli ziarno od plew,zbierze do spichlerzy,pozostałe śmieci spali! Natyra się biedak! A my będzie,my się przyglądać!Bzdur niech też nikt nie opowiada jak ludzie ciężko pracują ,że na nic nie mają czasu!ROBISZ? tO ROBISZ DLA SAMEGO SIEBIE!ALE ŻEBY DLA KOGOŚ COŚ ZROBIĆ I TO BEZINTERESOWNIE,TO KAŻDY SIĘ BUNTUJE!Mówi ,a co to ja służącym kogoś jestem?A Jezusa każdy tak traktuje I ŻADNYCH SKRUPUŁÓW NIE MA!WYGODNICTWO NA ŚWIECIE JEST POWSZECHNE!NIE TŁUMACZMY SIĘ ,ŻE  NIE MAMY CZASU!BO TRZEBA ZARABIAĆ NA CHLEB!Znacie powiedzenie ,,Rób ,rób dadzą ci g... w grób,,?,,Nie poto się żyje aby pracować ,tylko po to się pracuje aby żyć,,Jeżeli ktoś pracę ma za główny cel życia i jego sens!To szkoda jego wcielenia tutaj na ziemi,bo odejdzie z tąd z niczym!To nie znaczy że podważam sens pracy,nie!PRACUJ ABY ŻYĆ CZYLI NA SWOJE POTRZEBY,BEZ KTÓRYCH ŻYĆ BYŚ NIE MÓGŁ TUTAJ NA ZIEMI!Ale nie przesadzaj człowieku,nie tyraj jak wół,nie zbieraj góry gratów,bo będziesz i tak musiał w końcu je zostawić na ziemi i odejść z niczym!Zdaje się że św.Piotr z walizami i kuframi nikogo tam nie przyjmuje?
Życie człowieka to syzyfo wł praca,pcha pod górę swoje zdobycze,w zasadzie jakieś tony dóbr:domów samochodów oraz innych czasami nikomu nie przydatnych rupieci,zdobytych różnymi wyrzeczeniami,ciężką pracą,czasami nie uczciwie,po to aby będąc u celu drogi, stoczyć się pod tymi ciężarami do podstaw egzystencji i zaczynać od nowa to samo!Będzie to robił ciągle i na okrągło dopoki nie zrozumie swojego błędu!Czyż biedny i maluczki ,który nie ma nic a czasami brakuje mu wiele,nie poleci na skrzydłach swobody na sam szczyt,bo go nic nie obciąża i nie ściąga w dół?Może już czas prawdy biblijne,mityczne ,oraz wszelką twórczość zanalizować połączyć i wyciągnąć wnioski,korzystne dla naszej cywilizacji?Kiedyś bylam świadkiem takiej scenki,,pacjent skarżył się,że pragnie sobie odebrać życie,bo na świecie jest żle ,zdarzają się same tragedie a on nie widzi sensu życia,,Lekarz podniósł wysoko brwi ze zdziwienia,,a cóż człowieku takiego się dzieje?Ty jesteś pesymistą masz czarne myśli,tak nie wolno ,przecież ,życie jest piękne i świat też,otwórz szeroko oczy! Chciałoby się krzyknąć ,,lekarzu ,lecz się sam!,,
pROSZĘ SIĘ ROZEJRZEĆ DO OKOŁA I SZEROKO OTWORZYĆ OCZY!Przyjrzeć się zrujnowanemu światu,brudnemu,cuchnącemu,rozejrzeć się po wszelkich wertepach,dziurach w jezdniach,chodnikach,po zaniedbanych walących się obiektach! PROSZĘ USZY OTWORZYĆ NA ZDARZENIA TAKIE JAK:morderstwa,handel ludżmi,wykorzystywanie nieletnich w burdelach,wycieczki możnych i bogatych do biedniejszych krajów,po zaspokojenie seksualne za marne grosze,,wykorzystywanie słabszych,którzy nie mająsiły przebicia,są delikatniejsi i nieśmiali do ciężkiej pracy za małe pieniądze.Korztstają z nich,,wypasione  krowy,, i ,,złote cielce,,nie patrzą na ruinę i biedę ludzi którzy boją się coś powiedzieć,bo są zagrożeni ,,wylaniem z pracy,,czy strachem,że jutro nie będą mieli co do garnka włożyć!Proszę spojrzeć na katastrofy naturalne ,czy spowodowane przez czyjś błąd!Proszę spojrzeć na choroby dręczące ludzkość,wciąż mnożące się przez naturalną mutację!Na slużby zdrowia ,które stają się bezradne !Nie trzeba tu chyba dodawać ,o wojnach ,terroryżmie,zniewoleniu przez systemy polityczne .Czy mam jeszcze wymieniać dalej,czy już starczy?Bo mogłabym wymieniać jeszcze długo!Nie mówcie też mi więcej o pięknie fauny czy flory!Wszystkko jest ładne dopóki ktoś dba o to,w zasadzie przyroda w stanie dzikim jest niebezpieczna i czychają tam na człowieka zagrożenia śmiertelne!
JEŻELI KTOŚ POWIE ŻE MAM SIEDZIEĆ CICHO ,,ŻYĆ I DAĆ ŻYĆ INNYM,, TO POPROSTU BĘDĘ ZDZIWIONA,BO BYŁOBY TO JAK WALENIE GROCHEM O ŚCIANĘ,WIADOMO ,ŻE GROCH UDEŻAJĄC O NIĄ WYDAJE GŁUCHY DŻWIĘK,CZYLI BEZ ECHA! CZY MÓJ APEL TEŻ POZOSTANIE BEZ ECHA?
Piękne ,to wszystko  na świecie jest tylko na ,,oko,,,a wiadomo że ,,na oko to chłop w szpitalu umarł,,Nie chcę słyszeć wypowiedzi,,to dlaczego nie działasz sama?Czy coś podobnego?Co ja sama mogę zrobić?Dlatego wzywam światłych i mądrych ludzi do zastanowienia się ,do szukania pomysłów,co by tu można zrobić na skalę światową?aby raz na zawsze odwrócić zły los od człowieka?!



sfinks
Rejesrując konto na forum trzeba uważnie przeczytać regulamin.Wyraźnie widać ze tego nie zrobłaś .Piszesz post pod postem,a teraz znowu wplatasz w tekst wielkie litery.Nie wiem czy wiesz że wielkie litery oznaczają " krzyk" .Czyli wrzeszczysz na nas ?
Proponuję przeczytac regulamin. Narazie tylko ostrzegam ,bo jesteś nowa ale następnym razem zastosuje ten punkt regulaminu :


Cytuj
- Zakaz pisania postów WIELKIMI LITERAMI. Na forum dostępne są inne możliwości dla podkreślenia
  ważności pisanego tekstu (pogrubienie, wielkość i kolor czcionki, kursywa). Jeżeli użytkownik pomimo
  zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał wielkich liter w swoich wypowiedziach, zostanie
 ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

regulamin tu  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4916.0

Pozdrawiam chanell

 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 11:22:46 wysłane przez chanell » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Styczeń 22, 2012, 11:24:43 »

sfinks Uśmiech

ciekawe te twoje przemyślenia ,ale co proponujesz ?  Tak napisać może każdy ,ale co dalej ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 11:25:18 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 22, 2012, 11:43:04 »

Świat uzdrawia się przez uzdrowienie siebie nie innych , przez zmianę osobistej świadomości. Nie można wymuszać tego procesu na nikim , są to absolutnie indywidualne decyzje gotowych do tego Ludzi.
Chcesz im pomoc w przebudzeniu? To stań się ich inspiracją przez prawość , godność i mądrość swojego życia , napełniaj je pięknymi uczuciami.[/b] Bowiem tylko miłość transformuje otoczenie , walka nie jest miłością , walka istnieje ze strachu , on ją prowokuje i on korzysta z jej energii.
Zatem spokój , opanowanie i mądrość decyzji w pojawiających się sytuacjach jest właściwym rozwiązaniem ich , jednak tą WŁAŚCIWOŚĆ NA DANY MOMENT ZAWSZE NAJLEPIEJ WIDAĆ GDY NIE MĄCIMY  NASZYCH MYŚLI NERWOWYMI REAKCJAMI.
Zatem gdy sama piękniejesz , rozświetlasz siebie Twoje otoczenie jaśnieje po co tworzyć burze i huragany , które  zaciemniają i niszczą piękno jasności?
Wyciszenia wewnętrznego, cierpliwości i dużo inspiracji w pięknieniu Ci życzę.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Kiaro Uśmiech błagam cię ,czy tobie "starej " forumowiczce  też musze przypominać o wielkich literach ? Zmień to proszę ,daj dobry przykład nowej Mrugnięcie
pozdr.chanell


« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 20:09:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 22, 2012, 13:13:24 »

Czy to nie lekka przesada by zabraniać używania wielkich liter dla fragmentarycznego
podkreślenia ważności jakiejś treści? Chyba piszący ma prawo do własnych uwypukleń i wyboru formy?
Czy będą to wielkie litery, pogrubienie lub podkreślenie, powinno być suwerennym wyborem,
a nie regulacją zewnętrzną. Owszem, cały tekst napisany wielkimi literami staje się mało czytelny
i męczący dla oczu. Ale niewielkie jego fragmenty, jakieś zdanie?

Osobiście nie lubię dużych liter i rzadko je używam, tylko dlaczego mam narzucać własne nielubienie innym?
Mogę przecież taki tekst ominąć. Tak jak zwyczajnie omijam długie wpisy ciurkiem, bez odstępów,
bo bardzo męczą oczy. Jeśli autor nie ma zrozumienia dla czytającego, traci odbiorcę.
Podobnie jak teraz sfinks ze swoim (nie przeczytanym przeze mnie) apelem.
Gdyby forma była bardziej przejrzysta z pewnością bym przeczytała. Jednak to jej wybór.
Ja wybrałam dbałość o moje oczy.  Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Styczeń 22, 2012, 13:25:43 »

Ptaku
Kolejny raz krytykujesz pracę  moderatorów ,zrób to proszę w odpowiednim wątku ,bo rozwalasz temat
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=6478.0 .
Skoro jest regulamin to obowiązuje on wszystkich bez wyjątku.

Cytuj
Chyba piszący ma prawo do własnych uwypukleń i wyboru formy?
Właśnie !!!!!!  czyli regulamin zabrania uwypukleń ? Nie , na wszystkich forach internetowych nie używa się do tego wielkich liter.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 13:27:12 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 22, 2012, 13:54:41 »

@Sfinks
Cytuj
Kiedyś bylam świadkiem takiej scenki,pacjent skarżył się,że pragnie sobie odebrać życie,bo na świecie jest żle ,zdarzają się same tragedie a on nie widzi sensu życia,,Lekarz podniósł wysoko brwi ze zdziwienia,,a cóż człowieku takiego się dzieje?"
Powiem CI, ze bardzo mądry ten lekarz. Zadał pytanie i powinien je takim pozostawić bez odpowiedzi."Pacjent" powinen poszukać odpowiedzi samodzielnie. To, co widać nie jest na prawdę tym, co widzimy.
Patrzymy poprzez pryzmat tożamości, naszego wychowania, przekonań i wartości wpojonych nam przez rodzinę i społeczeństwo w dzieciństwie. Od kiedy przychodzisz na świat dostajesz na samym początku potężną dawkę stresu (nie dość ,że poród był męczący ) ,znakują CIę, świecą po oczach i biją po dupci Uśmiech ... później rodzice wpajają dziecku tzw normy, po prostu je programują i to się ciągnie dalej. Młody samobójca , który przychodzi do lekarza ma napchaną głowę tymi programami aż do bólu, takiego bólu, który każe mu zrzucić to brzemię. OK, tylko CO SIĘ NA PRAWDĘ TAKIEGO DZIEJE ?
Ból jest informacją ,wskazówką, by sięgnąć do przyczyn, a nie epatować się skutkami.

Cytuj
pROSZĘ SIĘ ROZEJRZEĆ DO OKOŁA I SZEROKO OTWORZYĆ OCZY!Przyjrzeć się zrujnowanemu światu,brudnemu,cuchnącemu,rozejrzeć się po wszelkich wertepach,dziurach w jezdniach,chodnikach,po zaniedbanych walących się obiektach!

I ja CIebie proszę - otwórz swoje oczy jeszcze szerzej i popatrz na te "wertepy" tak z głębi swojego jestestwa . Jeśli potrafisz. I powiedz co widzisz tam, bo mi się wydaje, że patrzysz tylko po powierzchni ,jedynie widzisz straszliwe fale , ale co jest pod nimi ?
Cytuj

Wszystkko jest ładne dopóki ktoś dba o to,w zasadzie przyroda w stanie dzikim jest niebezpieczna i czychają tam na człowieka zagrożenia śmiertelne!
No proooosze CIę, nie spodziewałem sie tego po Tobie.
Oglądałem wczoraj film o życiu indian Guarani w amazońskiej ,dzikiej dżungli , w środowisku najeżonym najbardziej zabójczymi gatunkami jakie można sobie wyobrazić. Ludzie owi chodzą po dżungli nago, nawet bez butów. Ich jedyną obroną jest wiedza o tym jak żyć i to wystarcza.

To System w którym żyjemy oduczył nas naturalnej wiedzy na temat sposobów życia,ba, ten system wpoił ludziom, że Natura jest śmiertelnie niebezpieczna. Zamiast naturalnych witamin łykamy zmieloną, sterylną (ale napakowaną chemią ) papkę, która wyjaławia organizmy tak, że stają się bezbronne wobec naturalnego środowiska.

Cytuj
wzywam światłych i mądrych ludzi do zastanowienia się ,do szukania pomysłów,co by tu można zrobić na skalę światową?aby raz na zawsze odwrócić zły los od człowieka?!

Wybacz Sfinks, ale Twoja wypowiedź jest wg mnie charakterystyczna dla zaszczutego strachem człowieczka, któremu co prawda na wpół otworzyły sie oczy. Otwórz je znacznie , znacznie szerzej. Nie ma tu z czym walczyć prócz własnego strachu.

Ludzie powinni zacząć szeroko i głęboko patrzeć, obserwować zaimplementowane sobie obce programy i jeden po drugim je likwidować dając przykład innym.

Niech inni patrzą, jak zaczynasz żyć zgodnie z rytmem Wszechświata i jak ten Wszechświat Cię wspiera, bo jestes JEGO integralną częścią. To tak na początek. A za tym co napisałem stoi konkretna wiedza, niedługo już naukowa.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Styczeń 22, 2012, 15:32:21 »

Witaj sfinks
Napisz najpierw jaki masz pomysł na poprawę tej niewątpliwie mrocznej sytuacji,-
bowiem oskarżycieli jest nazbyt dużo- łatwiej burzyć niż budować, a system chce abyś walczyła w nierównej walce z nim i przegrała tak jak generacje przed tobą, zresztą to na nic, to ułuda, ale jeśli b.chcesz?
Przelano już tyle krwi w słusznej sprawie, a ludzie nadal się nie nauczyli..?
Co do wiadomej daty jest wiele obiektywnych faktów astronomicznych co się wydarzy właśnie wtedy, i to pomoże a nie załatwi całości za nas.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 15:39:21 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
sfinks
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 22, 2012, 18:31:41 »

Widzę ,że wszyscy zgadzają się ze sobą? A będzie dalej tak jak jest!
Pożegnam już was,bo widzę że nie ma o czym gadać!
Sprzeczać się nie będę,bo to nie mój styl życia!
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 22, 2012, 20:11:31 »

Sfinks przepraszam, nie powinienem Cię deprymować tak od razu i z góry.
Cóż , każdy ma swoją drogę.
Być może tutejsza Ci nie po drodze. Bywaj, ale nie wspominaj nas źle i wróć, jak już się przekonasz.
Pooozdro
East Chichot
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Styczeń 22, 2012, 20:15:31 »

Widzę ,że wszyscy zgadzają się ze sobą?

wręcz przeciwnie, na ziemi jest już >7mld. ludzi,-
i nikt nie myśli identycznie- pomyśl o tym.

pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Styczeń 22, 2012, 21:02:28 »

Widzę ,że wszyscy zgadzają się ze sobą? A będzie dalej tak jak jest!
Pożegnam już was,bo widzę że nie ma o czym gadać!
Sprzeczać się nie będę,bo to nie mój styl życia!

Nie masz się o co obrażać to tylko upomnienie.Jak ty chcesz walczyc ,skoro taka malutka wpadka a ty juz uciekasz? Wpadłaś na to forum nie bez przypadku ,walcz więc !!! Nic nie dzieje się przypadkowo Uśmiech
Pozdr.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
sfinks
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 23, 2012, 07:38:10 »

Może kiedyś wrócę! Muszę najpierw pozbierać się sama ze sobą!
Życzę ,mądrych i owocnych dyskusji!
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Styczeń 23, 2012, 07:47:25 »

Może kiedyś wrócę! Muszę najpierw pozbierać się sama ze sobą!
Życzę ,mądrych i owocnych dyskusji!

Powodzenia i pamiętaj, że jutro jest zawsze mądrzejsze niż dziś.

pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
sfinks
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 24, 2012, 19:18:38 »

chanell,odsyłam Cię do nieżaleznego forum publicystów salon 24.pl do działu kultura,tam zamieściłam ,nowy apel,pod nazwą sfinks2012,,Budujmy coś,,  ,Sama jeszcze tam nie zaglądałam,bo boję się złego potraktowania!
Nie jestem tak odważna ,jak sama o sobie myślałam,ale czuje że trzeba coś robić. Pozdrawiam sfinks.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 24, 2012, 19:35:35 »

Niestety Sfinksie zero komentarzy , to nie jest dobry moment na Twój apel , teraz wszyscy zajęci są ACTA.

A druga sprawa jak o coś apelujesz to wysuń swoją propozycję czegoś na co czekasz.

Trzecia sprawa to przebudzenie trwa cały czas , tylko w rożny sposób u różnych ludzi i w całkowicie innym rytmie dla każdego.
To nie ma znaczenia kto co wie , tylko jak żyje.

Ilość posiadanych informacji może przyspieszać ale i opóźniać rytm rozświetlania siebie. Świata się nie naprawia , naprawia się tylko siebie , a on pięknieje z nami.

Spróbuj żyć tak byś przyciągała do siebie ludzi swoim dobrem wówczas zmieniasz świat.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Styczeń 24, 2012, 19:49:40 »

chanell,odsyłam Cię do nieżaleznego forum publicystów salon 24.pl do działu kultura,tam zamieściłam ,nowy apel,pod nazwą sfinks2012,,Budujmy coś,,  ,Sama jeszcze tam nie zaglądałam,bo boję się złego potraktowania!
Nie jestem tak odważna ,jak sama o sobie myślałam,ale czuje że trzeba coś robić. Pozdrawiam sfinks.

jeszcze nie ma komentarzy,-
piszesz że się bojisz, a to właśnie strach jest tym z czym musimy się pożegnać, bo na nim zbudowano ten niemoralny system. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Linda
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 24, 2012, 21:01:20 »

 Uśmiech


Sfinks

Zwracasz się do ludzi o to by szeroko otworzyli oczy na rzeczywistość....Uczciwiej byłoby dodać ,ze na Twoją rzeczywistość...Skoro nie akceptujesz tego ,ze moja  rzeczywistość może być zupełnie inna  niż Twoja, to jak chcesz prowadzić dyskusję?  Zmiany zacznij od siebie....Robisz coś innego niż robiłaś wczoraj? Jeżeli nie, to rzeczywistość Twoja również się nie zmieni..Dla mnie to jest prawda...oparta na własnym doświadczeniu..

Cytat: Sfinks
Widzę ,że wszyscy zgadzają się ze sobą? A będzie dalej tak jak jest!
Pożegnam już was,bo widzę że nie ma o czym gadać!

Nie masz pomysłów,nie masz ściąg...a dyskutować nie chcesz... Uśmiech

Cytat: songo
piszesz że się bojisz, a to właśnie strach jest tym z czym musimy się pożegnać, bo na nim zbudowano ten niemoralny system

 A na koniec coś na poskromienie strachu

Zaraza była w drodze do Damaszku i przemknęła obok karawany wodza na pustyni.
„Dokąd pędzisz?” zapytał wódz.
„Do Damaszku. Mam zamiar zabrać tysiąc istnień”.
W drodze powrotnej z Damaszku, Zaraza znowu mijała karawanę. Wódz powiedział: „Zabrałaś pięćdziesiąt tysięcy istnień, a nie tysiąc”.
„Nie”, rzekła Zaraza. „Ja wzięłam tysiąc. To strach zabrał resztę”.
Antony De Mello

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Styczeń 24, 2012, 21:56:34 »

chanell,odsyłam Cię do nieżaleznego forum publicystów salon 24.pl do działu kultura,tam zamieściłam ,nowy apel,pod nazwą sfinks2012,,Budujmy coś,,  ,Sama jeszcze tam nie zaglądałam,bo boję się złego potraktowania!
Nie jestem tak odważna ,jak sama o sobie myślałam,ale czuje że trzeba coś robić. Pozdrawiam sfinks.

Byłam na NFP salon24 ,czytałam,ale nie ma żadnej odpowiedzi na twój apel drogi sfinksie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
sfinks
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 25, 2012, 09:56:59 »

Nie liczę chanell na nic specjalnego,wyrzuciłam z siebie dręczące mnie tematy,osiągnęłam narazie jakiś spokój wewnętrzny.Nie wiem czy na długo?Poprostu dałam sygnał a dalej sprawy niech się dalej toczą,tak jak mają się toczyć.Napisałam to wszystko na tym forum czy na innych forach i portalach ,bo buzowało to wszystko we mnie i nie dawało mi spokoju.Myślę że wyplułam z moich ust to co miałam w głowie ,żeby mi było lżej. Pozdrawiam Cię i dziękuję za zainteresowanie się moimi problemami, takie same podziękowania przesyłam Dariuszowi i quetzacolat 44. sfinks.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Luty 11, 2012, 19:57:35 »

Co prawda czemu innemu służy ten wątek ale chyba poniższy artykuł również przyczyni się do "obudzenia ludzkości":

W Ameryce powstało 800 obozów, które
przypominają obozy koncentracyjne. Po co?

08.02.2012 12:50


Władze USA przygotowują się do przetrzymywania dużej liczby ludzi (fot. AP)

Stany Zjednoczone - symbol wolności, swobód obywatelskich i demokracji - budują ogrodzone drutem kolczastym obozy. Na ich terenie znaleźć można wielkie piece, a w ich pobliżu... stosy plastikowych trumien. W obozach tych znajdują się rampy kolejowe, do których prowadzą bocznice, co powoduje, iż niektórym przypominają one niemieckie obozy koncentracyjne. Media amerykańskie ostrzegają: władze przygotowują się do przetrzymywania dużej liczby ludzi, niezależnie od tego, jaka będzie aktualnie potrzeba - czy będą to terroryści, niechciani emigranci, czy może protestujący obywatele.

Dziennikarzom sieci CBS z Denver udało się wejść na teren obozu i filmować przez kilka minut wszystko to, co było możliwe do sfilmowania. Po kilku chwilach nakazano im opuszczenie terenu i wyjaśniono, że władze stanowe w odpowiednim czasie ujawnią cel oraz charakter tego obozu.

<a href="http://www.youtube.com/v/0hewX7RMgV0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/0hewX7RMgV0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Wedle niezależnych amerykańskich mediów, na terenie USA jest około 800 obozów w pełni sprawnych i gotowych do przetrzymywania kilkuset tysięcy więźniów. W większości są w pełni obsadzone i otoczone pełnoetatową strażą, ale... wciąż puste! Obozy są wyposażone w stacje kolejowe, niektóre posiadają gazowe komory egzekucyjne, a wszystkie bez wyjątku - mają bardzo mocno zaawansowany system zabezpieczeń przez ewentualną ucieczką. W większości z nich straż obozowa wyposażona jest w pistolety z ładunkami elektrycznymi, tzw. tasery.


Lokalizacje niektórych obozów FEMA (fot. Google Earth)

Wszystko to przy zgodzie wyrażonej przez najwyższe władze, w tym przez prezydenta Obamę, który 1 stycznia tego roku podpisał The National Defense Authorization Act (NDAA). Ustawa ta daje uprawnienia do zamykania na czas nieograniczony osób podejrzanych o terroryzm, nawet bez formalnego oskarżenia czy też wyroku! Tym samym, w praktyce, unieważnia pierwszych dziesięć poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, które gwarantowały swobody i wolności obywatelskie, w tym prawo do własności prywatnej, wolności wyznania i sumienia, wolności prasy i swobody wypowiedzi, prawo do swobodnego gromadzenia się oraz prawo do posiadania i noszenia broni. Podpis prezydenta zakończył proces legislacyjny i tym samym przyjął ustawę zatwierdzoną przez Kongres w czerwcu 2011 roku.

Nadzór nad wspomnianymi obozami sprawuje Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (Federal Emergency Menagment Agency - FEMA) istniejąca już od 1979 roku. Została ono powołana w następstwie wielkich powodzi z 1978 roku, w celu zapobiegania i zwalczania skutków klęsk żywiołowych. Po ataku na WTC poszerzono jej uprawienia - status, jaki nadano FEMA utworzył niemal drugi rząd w państwie, który przejmuje wszystkie prawa zwykłego rządu w trakcie katastrof (od naturalnych po te związane z wojną czy terroryzmem).

Władze wyjaśniają, że obozy będą służyły jako schronienie dla osób dotkniętych katastrofami i klęskami żywiołowymi. Ze względu na gwałtowne zmiany klimatyczne, podobne anomalie mają z większą częstotliwością i nasileniem występować na terenie Stanów Zjednoczonych. Obozy FEMA - wedle władz - mają umożliwiać bardziej sprawne, wygodne i bezpieczne przemieszczanie setek tysięcy Amerykanów. Mają one zapewniać podstawowe potrzeby egzystencjalne. Pytanie więc - po co druty kolczaste, system zabezpieczeń i sterty plastikowych trumien?

W ostatnim czasie na łamach amerykańskiego "Newsweeka" pojawił się wywiad ze znanym amerykańskim finansistą i filantropem Georgem Sorosem. Według niego - władze USA budują obozy FEMA na wypadek masowych zamieszek wewnętrznych i protestów, które wedle Sorosa mają wkrótce wybuchnąć. Według amerykańskiego finansisty, przyczyną zamieszek będzie pogłębiający się kryzys ekonomiczny i wynikające z tego faktu "rozczarowanie kapitalizmem".

Zdaniem Sorosa, zamieszki będą doskonałym pretekstem "do dokręcenia śruby i stosowania przemocy w celu utrzymania prawa i porządku"', co "może doprowadzić do stworzenia represyjnego systemu politycznego i społeczeństwa, gdzie wolność osobista jest mocno ograniczana".

(mw/ac)

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,W-Ameryce-powstalo-800-obozow-ktore-przypominaja-obozy-koncentracyjne-Po-co,wid,14236634,wiadomosc.html
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 12, 2012, 19:48:17 »

Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012

<a href="http://www.youtube.com/v/YgoCOxgI85M?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/YgoCOxgI85M?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Od spotkania 13 marca 2012 roku w Berlinie Dr. Rath wzywa ludzi w Niemczech i w całej Europie, aby wzięli na siebie odpowiedzialność. Jest to wezwanie, aby budować wspólnie demokratyczną Europę dla ludzi i przez ludzi -- budować nowy świat oparty na zdrowiu poprzez prewencję i zwalczanie chorób. Dostępne wyniki badań naukowych opartych na naturalnych środkach dają do zrozumienia, że można zmniejszyć wiele powszechnych chorób do ułamka ich obecnego rozmiaru. Ale ten wspaniały „świat bez chorób" nie jest nam dany - ponieważ każda z nich jest dla przemysłu farmaceutycznego miliardowym zyskiem! Jeśli chcemy stworzyć świat bez chorób dla naszych dzieci: musimy się zaangażować. Teraz!
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 13, 2012, 08:57:06 »

Oto nawolywanie w stylu rycerskim.
Rozruszalam troche zakurzony watek o Templariuszach. redmuluc wpisal ze swych wykladow :
Cytuj
Wielu templariuszy wykupiło się z więzienia i uciekło do Szkocji i na wyspę na morzu Śródziemnym – Maltę. Najpierw przemianowali się na Suwerennych Rycerzy Maltańskich i wtedy po ustaleniu szlaków handlowych do Ameryki Płn. na długo przed Kolumbem. Odrodzili się w Szkocji określając się Wolnymi Masonami.
Ci z tej Malty, uczynni zakonni bracia (szpitalni), stoja na strazy rezimu odgornej instancji. Pomagaja zblakanym duszyczkom poprzez wspolprace z organizacjami szatanskimi jak osrodki pomocy psychiczno-psychologicznej. Tak wytepic spoleczenstwo jest najprosciej, zastraszyc i poupychac po obozach i rezerwatach.
Popieram metody alternatywne w leczeniu, ale PRZYMUSOWA DBALOSC O MOJE DOBRO nie ma z tym nic wspolnego. Ta prewencja polega glownie na stalych wizytach u lekarza, pobieraniu krwi (pisalam o tym na watku o wampirach), mierzeniu, wazeniu, i to niby w walce z kartelami (ba! to sa koncerny!) farmakologicznymi.
Apeluje do ludzi caly czas we wszystkich moich wystapieniach na tym forum. Wstawilam informacje do watku o mudrach, Feng-shui, nawolywalam do uprawiania Gi-Gonga, terapii Serafinow.
To sa metody (jedne z wielu), ktore pomoga na wstapienie na Nowa Droge.
Wazna jest integracja wiedzy we wszystkich dziedzinach! Wdrazanie i pokazywanie na wlasnym przykladzie jaka ewentualnosc wybrac, to jest metoda.
Zycie w zgodzie z wlasnym sumieniem, zadowolenie i swiadomosc! Moze przyczynic sie do zwalczenia wielu chorob, nie wszystkich.
Ale nie zycie w rezerwacie pod dyktando Apostolow rzekomego dobra.
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 13, 2012, 14:07:54 »

Cytuj
Życie w zgodzie z własnym sumieniem, zadowolenie i świadomość!

Tak powinno być, ale czy żyjąc w dzisiejszym świecie wielu uzależnień jest to możliwe?

Każda filozofia , różne metody ''cudownych'' uzdrowień i inne ''Nowe Drogi'' pochodzą od ''kogoś''. Ich przyjęcie, zastosowanie to też w pewnym sensie ''zniewolenie'' i ''uzależnienie'', ''życie w rezerwacie''. Ważne jest aby w tym świecie wielu różnych, różnorodności nie ''zwarjować'' samemu na tle tego jednego, czy tej jednej ''prawdy'' i potrafić być naprawdę wolnym i niezależnym człowiekiem, nie narzucającym a raczej dającym wolność wyboru innym w ich poznawaniu tego świata. Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 13, 2012, 14:37:55 »


Każda filozofia , różne metody ''cudownych'' uzdrowień i inne ''Nowe Drogi'' pochodzą od ''kogoś''. Ich przyjęcie, zastosowanie to też w pewnym sensie ''zniewolenie'' i ''uzależnienie'', ''życie w rezerwacie''.
Tak jest właśnie.
A co więcej - nawet własne interpretacje na podstawie przeżyć z przeszłości (np trauma, strach, ) czyli wykrystalizowanej tożsamosci  - również pochodzi od KOGOŚ, tyle ,że tego w "nas" . Ten ktoś też nie jest czymś stałym ,zmienia się, zmieniają się priorytety i punkt widzenia więc trudno uznać nawet dzisiejsze przekonania za jedynie słuszne . One są rodzajem autozniewolenia .Uzależnienia od myślowego ćpania.

Przebudzenie to rozpoznanie wielości i różnorodności samo się przejawiającej . Równoprawnych i równorzędnych dróg.

Cytuj
raczej dającym wolność wyboru innym w ich poznawaniu tego świata. Uśmiech
Interesujące jest to, że w dobie tak wielkiej różnorodności i wolności wyboru często ludzie są niezadowoleni z dokonanego wyboru (rzekomo własnego). No bo przecież zawsze można było wybrać lepiej. To rodzaj auto zniewolenia wyborem. Może nawet strachu przed winą (złym wyborem), bo przecież nikt nie każe wybierać pominąwszy wredne manipulacje jako pozory wyboru. Chociaż może i tu leży odpowiedź na to dlaczego wolimy nie wiedzieć ,że wybór jest fikcyjny.  Niektórzy ludzie wolą narzucony wybór, niż trudzić się wolnym wyborem .

Czy takowy istnieje w ogóle ,kiedy utożsamiamy się z jakimiś pragnieniami czy wyobrażeniami ?

Wybór konsumenta na przykład jest kształtowany przez reklamę i dostępność produktów takich a nie innych. Opakowania, wzmacniacze smaków, dodatki.... Iluzja wolnego wyboru w której wybierający jest tak na prawdę sterowany , a co najśmieszniejsze - on to wie i dobrze mu z tym.... Makabra.

Pobudkę należy rozpocząć od rozpoznania pierwszej iluzji - od JA.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 13, 2012, 19:23:40 »

Cytat: Fair Lady
Popieram metody alternatywne w leczeniu, ale PRZYMUSOWA DBALOSC O MOJE DOBRO nie ma z tym nic wspolnego.

Zgadzam się z tą interpretacją w 100%.

Cytuj
Wazna jest integracja wiedzy we wszystkich dziedzinach! Wdrazanie i pokazywanie na wlasnym przykladzie jaka ewentualnosc wybrac, to jest metoda.

To pozostawia każdemu inną ewentualność i niech tak pozostanie, tym bardziej, że:

Cytuj
Zycie w zgodzie z wlasnym sumieniem, zadowolenie i swiadomosc! Moze przyczynic sie do zwalczenia wielu chorob, nie wszystkich.

to daje tak duże możliwości "manewru", że nawet samouleczenie w efekcie finalnym może okazać się wmanewrowaniem, uwięzieniem.  Mrugnięcie Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2012, 19:24:14 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.595 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna rezerwat-mustangow goldcraft norwegland szkolamagii