Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 20:07:31


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CO WIESZ O WODZIE..... ?  (Przeczytany 35597 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #25 : Listopad 21, 2012, 22:19:36 »

No cóż , pomarzyć można, albo  .... wodę ( w miarę czystą ) zastosować jako bazę, a witaminy i minerały czerpać z Natury (wspomniana Yerba Mate) . Nie zaszkodzi przeca .
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Listopad 22, 2012, 12:07:03 »

Ja swoją wodę wlewam do dzbanka i stawiam na od promienniku zafundowanym mi przez wuja  Uśmiech
No leniwy jestem Duży uśmiech
Pifka nie zmieniam pije takie jak kupie w sklepie Duży uśmiech
topa Duży uśmiech


A zapodaj bracie typ tego odpromiennika, albo zdjęcie jakoweś, się zobaczy co to jest i jak to działa !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #27 : Listopad 22, 2012, 17:17:06 »

barneyos
Cytuj
A zapodaj bracie typ tego odpromiennika, albo zdjęcie jakoweś, się zobaczy co to jest i jak to działa !
Ano jest w kształcie koła... Duży uśmiech
Białe te koło, dwa centymetry grubości wielkość średnicy pozwala spokojnie postawić na tym dwulitrowy dzbanek wody mam go już 4 lata i z tego co wujek mówi bo dzwoniłem jak przeczytałem Twój tekst szacowny kosztował wtedy 120 zł teraz może być tańszy, a ta firma (bo wujek też jej nazwy nie pamięta) często reklamowała się i reklamuje w Angorze.
Jeżeli chodzi o uzdatnianie wody i zmiany to mi akurat odpowiada Duży uśmiech
(jak mu się nazwa przypomni wyśle mi esemesa i ja wtedy tu wklepie) Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Listopad 23, 2012, 08:49:08 »

Tak z ciekawości chciałem zobaczyć, gdyż na radiestezji dużo czasu spędziliśmy na badaniu odpromienników, także wiem, że na rynku jest wiele różnych rozwiązań, różnie działających.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
arteq
Gość
« Odpowiedz #29 : Listopad 23, 2012, 09:17:59 »

Przepraszam, a tak w ogóle to od czego taki odpromiennik odpromieniowuje? I jaka jest zasada jego działania, no i w końcu jak stwierdzić, że dany działa lepiej niż inny?
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #30 : Listopad 23, 2012, 09:28:59 »

Woda jest jak...pen drive.
Może zawierać pożądane treści albo niepożądane, albo żadne.
O wielkim znaczeniu lub mało istotne.
Dużo lub znikomo mało.
Wszelkie "czary mary" nad wodą polegają na próbie wpłynięcia na dane.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Listopad 23, 2012, 09:32:07 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7962.msg92398#msg92398
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #32 : Listopad 23, 2012, 11:00:46 »

Wszelkie "czary mary" nad wodą polegają na próbie wpłynięcia na dane.
Przyroda ma na to swój naturalny sposób, a polega on na implozji oraz cyrkulacji , obiegu wody w świecie.

Klastry wody nie są jednolitymi kryształami i na tym polega moc energoinformacyjna wody. Klastry te się rozpadają i łączą w  nanosekundach, ale informacja trwa ,bo zawsze istnieje WZÓR połączenia . Nie zmienisz zawartości informacyjnej wody przelewając ją do innego naczynia, czyli zmieniając kształt wody, ale można ją zmienić jeśli woda stoi w jednym miejscu o określonej energetyce (te promienniki ?).

Zabezpieczeniem przed tym jest ruch. Woda w przyrodzie nieustannie się porusza. W oceanach miesza się , wiruje w korytach rzek, w postaci pary wiatry roznoszą ją w wirach ...
 
To jest architektura rozproszona, nie do opanowania przez manipulatora , ponieważ manipulator tkwi w miejscu , usiłuje zatrzymać lub zamrozić stan wody - tak jak Masaru Emoto to pokazał zamrażając wodę.  Energia zaś wymaga przepływu, aby mogła działać.

Niektórzy nawet na tym forum , usiłują schować , zatrzymać dla siebie w depozycie , jak najwięcej energii , ale tym samym nieświadomie dokonują blokad i fiksacji na określonym schemacie, który odtwarzają niczym płyta . W pewnym momencie nagranie rozpoczyna życie  w oderwaniu od Istnienia, zaczyna implodować do swojego, wyrwanego z Natury, sztucznego świata i przez ten filtr postrzegać wszystko wokoło . Może to być nawet zafiksowanie miłe dla ucha i przyjemne dla Ego, ale to zawsze będzie fiksacja.

A woda i tak będzie krążyć ..
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #33 : Listopad 23, 2012, 11:28:20 »

Wszelkie "czary mary" nad wodą polegają na próbie wpłynięcia na dane.

A woda i tak będzie krążyć ..

Tu wrócę do wątku Viktora Schaubergera który wodę czuł tak jak Tesla elektryczność.
Jego badania doprowadziły do wniosku że naturalny niezaburzony działalnością człowieka
obieg jest siłą dającą życie wodzie. Zaburzenie tego obiegu np. przez regulację rzek czy masowy wyrąb lasów
powoduje stopniową ale wyraźną degradację tej życiowej energii jaką niesie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #34 : Listopad 23, 2012, 11:53:14 »

Hiacyncie Viktor Schauberger poszedł nawet o krok dalej, bo wykorzystał tą naturalną siłę życiową wody właśnie do  ... wyrębu lasu (rynny którymi płynęły bale ) i regulację rzek (wykorzystanie implozji poprzez układanie kamieni w nurcie rzeki do modelowania brzegów rzek ).

Człowiek ze swojej natury zaburza porządek. Nauka już to zauważyła, że obserwator doprowadza do kolapsu stanu kwantowego , zaburzenie to determinuje jeden , ściśle określony stan materii który dopiero wtedy można zmierzyć . I to jest do wykorzystania oczywiście.

Idźmy o krok dalej. Zamiast  determinować stan materii względem obserwatora , wprowadźmy zmianę u obserwujacego.

Jak to zrobić ?

 Viktor Schauberger wprowadził zmiany do regulacji rzek w wyniku obserwacji otwartym umysłem tego co dzieje się w przyrodzie. To jest przykład bezpośredni. Zamiast upierać się przy SWOJEJ wizji, po prostu uczył się od Natury , a potem wnioski przekładał na użyteczne wynalazki. W ten oto sposób zmiana u obserwującego wywołuje zmianę w otoczeniu.

Wydaje się , że im mniej oporu w obserwującym tym lepsza jakościowo zmiana. Oznacza to dostrojenie się do naturalnego rytmu przepływu energii (woda to przepływ energii ) poprzez przyzwolenie na ów przepływ, nie stawianie mu oporu. I dopiero  po zestrojeniu wprowadza się subtelne zmiany do przepływu. W filmie bodajże jest taka scena w której Viktor zastanawiał się jak to jest możliwe, że woda z wodospadu nie tylko płynie w dół, ale i do góry się unosi (już jako para). Co powoduje wznoszenie się wody ?

Zaobserwował on jak pstrągi płynął w nurcie pionowo spadającej kaskady ... do góry , pod prąd .
Nie czynią tego dlatego, że są silniejsze i walczą z grawitacją i napierającą wodą, tylko one są "ciągnione" pod prąd, do góry. Udaje im się to dzięki subtelnym zmianom położenia ciała  wokół którego prądy wodne wytwarzają nadciśnienie i podciśnienie w wyniku czego wytwarza się siła ciągu tak samo, jak na żaglu i następuje ruch ... pod prąd.

Życie nie opiera się na magazynowaniu energii, ale na  uporządkowaniu jej przepływu i umiejętnemu stawianiu subtelnego oporu.
Zapisane
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #35 : Listopad 23, 2012, 12:23:00 »


Życie nie opiera się na magazynowaniu energii, ale na  uporządkowaniu jej przepływu i umiejętnemu stawianiu subtelnego oporu.
A może tak;
Życie nie opiera się na magazynowaniu energii, lecz na zaakceptowaniu i wykorzystywaniu jej przepływu.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #36 : Listopad 23, 2012, 12:44:20 »

Właściwie to TAK Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #37 : Listopad 24, 2012, 08:13:36 »

Taj jak przepływ wody na prąd Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Listopad 24, 2012, 10:06:02 »

Ernst Muldaszew - Żywa Martwa Woda PL
http://vimeo.com/53263785
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #39 : Listopad 24, 2012, 14:14:48 »

Songo, dzięki.  Uśmiech Jest to niezmiernie ciekawy film, gdzie nauka spotyka się z mistyką.
Gdzie prawda wymyka się, ale wciąż znajduje się gdzieś obok. I jak napisano w komentarzu,
trzeba tylko zrobić krok poza horyzont.

A ja dodam jeszcze. Trzeba pokonać własne skostnienie i ograniczenia. Trzeba wyjść poza stereotypy
i podążać za cichym głosem, marzeniami, przeczuciami. Podążać tam, gdzie rozpuszcza się dotychczasowa
pewność a zaczyna świat osobliwości… i nie wolno zamykać oczu…  Uśmiech

Gorąco polecam obejrzenie tego filmu  http://vimeo.com/53263785 , niesie wiele inspiracji. 

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Listopad 24, 2012, 14:35:20 »

..do usług
Cytuj
Trzeba pokonać własne skostnienie i ograniczenia.
wygląda na to, że właśnie to nieszczęsne JA je reprezentuje, a wyjść poza Ja- to trudna sztuka Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Listopad 24, 2012, 15:10:01 »

Nie, nie mieszajcie tożsamości, czyli Ja z Ego. To dwóch różnych zawodników, z których jeden wie wszystko "lepiej".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #42 : Listopad 24, 2012, 15:37:35 »

Ale grają w jednym klubie Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #43 : Listopad 25, 2012, 12:09:02 »

..do usług
Cytuj
Trzeba pokonać własne skostnienie i ograniczenia.
wygląda na to, że właśnie to nieszczęsne JA je reprezentuje, a wyjść poza Ja- to trudna sztuka Mrugnięcie
Wcale nie taka trudna , jak widać z filmu, nawet chirurg może tego doświadczyć i dzięki temu pomagać innym . On sam nie wie dokładnie jak działa "alaplant" , a jednak działa. Trochę wyjaśnień dostarczył Gariaiev i biolodzy, że każda komórka pamięta wszystkie możliwe role i w każdą z nich może się przedzieżgnąć .

 Dlaczego tkanki martwych ludzi ? Otóż być może dlatego, że są one wolne od indywidualnej roli pełnionej w ciele konkretnego człowieka i teraz, po wykasowaniu -czyli śmierci - mogą z powodzeniem stanowić wypełnienie materią zapisu falowego danego organu u żywego człowieka.

Ów alaplant jest , co oczywiste, zagrożeniem dla tradycyjnej medycyny , bo oznacza, że ludzie mogliby regenerować się w nieskończoność, choć bardzo kontrowersyjne jest to, że do regeneracji używa się komórek z martwych ludzi. Trąci tu kanibalizmem, ale to chyba jedynie uprzedzenia mentalne bo wszak to materia nieożywiona jak każda inna.

U podstaw uprzedzeń mentalnych leży przekonanie , że nawet martwa tkanka należy do KOGOŚ - reprezentuje owe JA .

Wcale nie trzeba z tym  walczyć, a jedynie utrzymywać rozpoznanie  iluzoryczności JA i to wystarczy.

Możliwe, że to wystarczy w ogóle a nawet ,że dzięki utrzymywaniu rozpoznania możliwe jest dużo , dużo więcej niż to, o czym we filmie wspominają tybetańscy mnisi ...
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Listopad 25, 2012, 12:38:12 »

..zapachniało "wujkiem Frankie"  Cool
Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2012, 12:38:32 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #45 : Listopad 25, 2012, 12:46:02 »

No cóż, ludzie przeznaczają do transplantacji "własne" organy i to już nikogo nie gorszy , to czemu miałoby gorszyć w jakikolwiek sposób wykrzystywanie do tego celu martwych tkanek ? Bo są martwe ? A może są bardziej żywe, niż sie nam zdaje ?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #46 : Listopad 25, 2012, 12:49:36 »

Czy ktoś mógł by połączyć ten mój  wątek z "Co wiesz o wodzie...?" http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8735.0
Informacje w nim zawarte uzupełniają co wiesz o wodzie...
Bardzo proszę to zrobić.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Listopad 25, 2012, 12:53:09 »

piszesz i masz Mrugnięcie

No cóż, ludzie przeznaczają do transplantacji "własne" organy i to już nikogo nie gorszy , to czemu miałoby gorszyć w jakikolwiek sposób wykrzystywanie do tego celu martwych tkanek ? Bo są martwe ? A może są bardziej żywe, niż sie nam zdaje ?

"Wszczepienie komórek macierzystych sparaliżowanemu. Rewolucyjny zabieg
 Zabieg wszczepienia komórek macierzystych do płynu mózgowo rdzeniowego pacjentowi chorującemu na stwardnienie zanikowe boczne wykonano w Olsztynie. Komórki wszczepiono w pobliże rdzenia kręgowego na odcinku szyjnym. To pierwszy tego typu zabieg w Polsce - podał prof. Wojciech Maksymowicz.

Zabieg u 60-letniego pacjenta wykonali lekarze z olsztyńskiego szpitala uniwersyteckiego pod kierunkiem prof. Maksymowicza.

Mężczyzna od kilku lat choruje na nieuleczalną chorobę stwardnienie zanikowe boczne. Choroba bardzo szybko postępuje. Jak powiedział prof. Maksymowicz pacjent jeszcze na początku tego roku samodzielnie chodził a tuż przed operacją był prawie całkowicie sparaliżowany. Obecnie jedynie samodzielnie oddycha i porusza słabo jedną ręką.

Aby zapobiec dalszemu postępowi choroby lekarze postanowili wszczepić pacjentowi jego własne komórki macierzyste, aby zaktywizować i ochronić komórki układu nerwowego.

Jak wyjaśnił prof. Maksymowicz miesiąc temu od pacjenta pobrano komórki macierzyste ze szpiku kostnego, następnie poddano je selekcji i namnażaniu, by w czwartek wykonać zabieg ich wszczepienia. Podano je do płynu mózgowo - rdzeniowego otaczającego rdzeń kręgowy na odcinku szyjnym.

Dodał, że teraz pacjent będzie pod obserwacją. - Jesteśmy powściągliwi w rokowaniach, to próby poszukiwania leczenia tej choroby - podkreślił prof. Maksymowicz. Dodał, że pozytywnym efektem zabiegu będzie, gdy choroba nie będzie postępować czyli pacjent za jakiś czas będzie wciąż poruszał ręką i będzie samodzielnie oddychał.

- Jeśli choroba by się cofnęła to byłby szczyt marzeń - ocenił prof. Maksymowicz.

Stwardnienie zanikowe boczne to choroba o nieznanych przyczynach. U pacjentów dochodzi do systematycznego pogarszania się sprawności ruchowej a w późniejszych etapach do całkowitego paraliżu i śmierci z powodu zatrzymania pracy mięśni oddechowych. Choroba nie dotyka zazwyczaj sfery intelektualnej człowieka, przykładem chorującego na stwardnienie zanikowe boczne jest słynny astrofizyk, prof. Stephen Hawking."

psav quiz
 Źródło: PAP
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #48 : Listopad 25, 2012, 13:13:05 »

Dzięki songo, mamy teraz wszystko razem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #49 : Listopad 25, 2012, 20:34:23 »

Dodam opinie hm świata nauki na wklejanki szacownego songo:
Całkiem możliwe, że oni nazywają alaplantem fibroblast, bo to wyglądało i zachowywało się tak samo, I też nie jesteśmy do końca pewni jak to działa. Komórki macierzyste, tak, ale jak one wiedzą w co się zamienić?
To z punktu widzenie oficjalnej biotechnologi medycznej Duży uśmiech
Oczywiscie wnioski każdy sam powinien wyciągnąć ,,skąd ta komórka wie w co się zamienić" Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

apelkaoubkonrad692 antyczni rpg-ug loki quieronovelas