Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 15:33:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: CHRZEST w Kosciele Katolickim  (Przeczytany 3482 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ramzes3
Gość
« : Luty 25, 2012, 19:07:36 »

Astre - odnośnie strony którą przytoczyłeś odpowiadam tak tzn. około 9 lat wstecz uczestniczyłem w kursie Małgorzaty Wołukanis. Przypuszczam, że na dzień dzisiejszy jej metoda jest jeszcze bardziej dopracowana. Mimo, że wtedy miałem za sobą już sporo różnego rodzaju kursów jak i wiedzy praktycznej dowiedziałem się naprawdę sporo ciekawych rzeczy. Tak od siebie naprawdę polecam uczestnictwo w jej zajęciach. Ta wiedza jest bardzo przydatna pod kątem uzdrawiania, kiedy np. medycyna nie może znaleźć przyczyny choroby. Sprawy, które poruszałem tylko częściowo wiążą się z tym kursem a poza wiedzą teoretyczną dochodzi trochę praktyki z szeroko rozumianej bioenergoterapii
(do niedawna też zakazywanej przez kościół).
Arteq - żadna z religii nie jest dla mnie ani lepsza ani gorsza dopóki głównym ich celem będzie władza i wszystko co się z tym wiąże. Dlatego nie ma sensu wszczynać świętej wojny w obronie tej czy innej religii. Dla mnie liczy się prawdziwa wiara (która faktycznie czyni cuda) i człowiek ale nie ci którzy chcą go trzymać w zniewoleniu. Co do regresingu to tak jak mówiłem, jeżeli się tego boisz i nie ufasz istotom o których pisałem to po prostu lepiej za to się nie brać. A tak na marginesie a co z głębokim regresingiem w którym prowadzi człowieka jego Opiekun (mówię to na własnym przykładzie) gdzie całkowicie masz wyłączoną świadomość? Na tym przykładzie mógłbym Ci opisać z detalami złożenie Pana Jezusa do grobu, wygląd grobu i do pewnego momentu to co się tam wydarzyło ale pewne detale też nie będą się zgadzać z tym co Ty co znasz. Nie ma co dzielić włosa na czworo bo nasze ciało i dusza należą do Ziemi a nasz duch do Świata Ducha. No i mamy kolejny problem co jest tak naprawdę nieśmiertelne?
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumhumorystyczne my-very-cats radiomms schoolmonster julandia