Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 06:20:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Bioroboty - bioludzie - biomaszyny  (Przeczytany 1320 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Luty 08, 2012, 21:31:23 »

Terminator 20 – Seks-robot
6 lut 2012

W tej serii przedstawiam rozmaite maszyny, którym dano sztuczną inteligencję w jedynym celu – aby zabić człowieka. Seks-robot nie jest uzbrojony i z pozoru wydaje się igraszką. Być może jednak to właśnie on jest największym zagrożeniem dla ludzkości…

<a href="http://www.youtube.com/v/hmN38P-HWOM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/hmN38P-HWOM?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Spiker: Znaleźć prawdziwą miłość nigdy nie jest łatwo, lecz ci którzy się poddali lub nigdy nie spotkali perfekcyjnego partnera mogą spróbować żyć z robotem. Miłośnicy syntetycznej kochanki mówią, że romans z robotem będzie czymś normalnym szybciej niż myślimy. Raport Gayane Chichakyan.

Gayane Chichakyan: Kiedy zabawki dla chłopców stają się czymś więcej niż zabawkami…

Dave: Na początku kiedy ją dostałem, nazywałem ją moją syntetyczną dziewczyną, ale teraz doszło to do punktu, w którym nazywam ją moją żoną.

Gayane Chichakyan: 37 letni Dave z Detroit mówi, że jest w związku ze swoją seks-lalką ponad 10 lat. I to w tym… lub raczej w niej odnalazł swoją lepszą połowę.

Dave: Dajmy jej pospać. Nie trzeba jej teraz wyciągać z łóżka.

Gayane Chichakyan: Obecnie związek Dave’a z lalką dla wielu brzmi jak żart, ale w opinii brytyjskiego badacza sztucznej inteligencji – dr Davida Levy – w ciągu najbliższych kilku dekad romans pomiędzy człowiekiem i robotem będzie czymś normalnym.

David Levy: Jestem zupełnie pewien, że w ciągu najbliższych 40 lat, ludzie będą się zakochiwać w robotach a nawet będą je poślubiać.

Gayane Chichakyan: A to może być prapraprababka przyszłych robotycznych przyjaciółek. Poznajcie się z Roxy – pierwszym amerykańskim seks-robotem. Mówi i odczuwa dotyk.

Naukowiec: Co nosisz na sobie?
Roxy: Noszę wieczorową sukienkę, którą mi kupiłeś i naprawdę mi się podoba.
Naukowiec: Czy mogę cię pocałować?
Roxy: Uwielbiam kiedy mnie całujesz

Gayane Chichakyan: Twórca robotów o sztucznej inteligencji Dough Hines uważa, że stworzył perfekcyjną alternatywę dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą lub są zbyt zajęci albo zbyt leniwi na kontakt z istotą ludzką.

Doughlas Hines: Stworzyliśmy pomost do poznania kogoś. Umówienie się na randkę, spotkanie w barze może się skończyć złapaniem jakiejś choroby. Zamiast tego można użyć seks-robota dla towarzystwa, który nie tylko słucha co mówisz, ale rozmawia z tobą i reaguje na ciebie.

Gayane Chichakyan: Reakcja opinii publicznej na temat robotów jest… hmmm w większości chichotliwa.

Letterman: To jest po to – do robotycznego seksu. Zaraz , zaraz czy przypadkiem tym czymś nie jest małżeństwo?

Kimmel: Czy to nie byłby czasem najsmutniejszy prezent pod choinkę? Pomyślałam że będziesz tego używał…

Gayane Chichakyan: Dough Hines jest jednak bardzo serio wobec swojego dzieła. Japończycy są nawet jeszcze bardziej serio wobec takich robotów. Każdy nowy model wygląda tam coraz bardziej jak żywa osoba. Wraz ze wzrostem zainteresowania takimi robotami, prawnicy szukają prawnych implikacji wskazujących na możliwość większej ilości rozwodów ze względu na seks-roboty. W międzyczasie psycholodzy ostrzegają, że takie roboty mogą przenieść na siebie ludzkie odczucia miłości i seksualności na zawsze.



Gayane Chichakyan: A my zapytamy ludzi na ulicy co myślą o możliwości bycia w związku z robotem.

Przechodzień1: Nie. Nigdy! To złe i głupie.

Przechodzień2: Mógłbym jedynie poślubić ludzką kobietę…

Gayane Chichakyan: Czy możesz sobie wyobrazić związek bez kuchennych kłótni?

Przechodzień2: Oooooooo! Gdy nikt do ciebie nie pyskuje? Tak, ale nigdy nie będzie w tym miłości.

Gayane Chichakyan: Czy poszłabyś z robotem?

Dziewczyna: Tak! Bez wątpienia! Tak szybko jak to w przyszłości będzie możliwe.

Jej chłopak: Wow! Nie miałem pojęcia…

Gayane Chichakyan: O ile większość z nas uważa, że możliwość bycia w związku z robotem to sprawa bardzo odległej przyszłości, dla niektórych jest to już codzienność.

http://nowaatlantyda.com/2012/02/06/terminator-20-seks-robot/
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pogromcymitow artofwar twojareklama miastomorthal blackmoon