Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 00:46:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: ZAGADKOWE dziury w ziemi  (Przeczytany 1655 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« : Luty 17, 2012, 22:37:00 »

Co prawda, poniższy artykuł traktuje o dziurze o nieco innym charakterze, niemniej jednak pozostaje ona tajemnicza:

Bezdenna dziura w stanie Washington
17 lut 2012



(Tu film, którego nie umiem zamieścić na forum)

KOMO4: Północno-zachodnia część wybrzeża Pacyfiku jest pełna tajemnic: od Bigfoota, po historie o duchach i oczywiście o tajemniczym zniknięciu D B Coopera. Kolejna tajemnica stanu Washington znów wypłynęła na powierzchnię i dotyczy ona tzw. bezdennej dziury w ziemi, która ma łączyć ze światem paranormalnym. Denise Whitaker wyruszyła we wschodnią część stanu w poszukiwaniu bezdennej dziury.

Denise Whitaker: Ellensburg wraz z otaczającymi go dolinami i grzbietem Manastash jest piękny o każdej porze roku. Ale niektórzy wierzą, że pod spodem znajduje się głęboka, ciemna dziura o nadprzyrodzonych mocach. Jedna z nielicznych, wciąż żyjących osób, które widziały tę tajemniczą dziurę, zabrała mnie tak daleko jak mogła lub raczej chciała.

Red Elk: Kochana nie idź po tej cholernej drodze…



DW: Chcę zobaczyć czy są tam jakieś ślady. Jestem po prostu ciekawa…

DW: Czerwony Jeleń jest indiańskim szamanem, który powiedział mi, że tę dziurę pokazał mu jego ojciec w 1961 roku.

RE: Powiedział mi, że jest to bezdenna dziura.

DW: Czerwony Jeleń był tam wiele razy i  wydarzały się wtedy dziwne rzeczy, zawsze, gdy był w jej pobliżu.

RE: Ludzie myślą często, że mówię o Diabelskiej Dziurze.

DW: Wielu lokalnych mieszkańców mówi, że zna tę dziurę, ale stała się ona słynnym fenomenem dopiero w 1997 roku, kiedy Mel Waters wystąpił w programie „Coast to Coast” z Artem Bellem.

Mel Waters: Jak zawsze zabrałem ze sobą psy, ale nie chciały się zbliżyć do tego cholernego miejsca.

DW: Waters opowiedział, że dziura otoczona była metrowej wysokości kamienną ścianą. Wyglądała na bezdenną, więc użył on tricku stosowanego przez łowców rekinów, opuszczając w dół tysiące metrów żyłki wędkarskiej.

MW: Zaczepiłem na końcu rolkę żelków wiedząc, że jak dotkną wody to się rozpuszczą.

DW: Ale żelki wróciły z powrotem nienaruszone. Waters wierzył, że opuścił je wiele mil w głąb ziemi, o której słyszał wiele niesamowitych historii.

MW: Jeden facet opowiadał mi, że wrzucił do dziury swojego zdechłego psa. Przysięgał później, że pies ożył i wrócił do niego.

RE: Od kiedy Mel opowiedział tą historie publicznie – zaczęły się kłopoty.

DW: Ale dlaczego?

RE: Chcę też o tym opowiedzieć publicznie.

DW: Czerwony Jeleń uważa, że rząd ma tam tajną, podziemną bazę.



RE: Podziemna baza. Bardzo mała podziemna baza.

DW: W taki sposób Czerwony Jeleń wyjaśnia białe kwadraty na mapach satelitarnych niektórych rejonów. Czyżby ukrywano coś w ten sposób? Czerwony Jeleń powiedział także, że jest świadkiem działań UFO w tym rejonie.

RE: To są wielkie pojazdy kosmiczne. Jeden z nich zawisł nad dziurą.

DW: To wydarzyło się podczas przesilenia letniego.

RE: Wyładowali coś nad dziurą a potem coś załadowali i odlecieli. Niech Bóg ma w swojej opiece rzeczy, które ładowali.

DW: Pojazdy kosmiczne Obcych? Psy wracające do życia? Wybrałam się do Muzeum Legend i Mitów w poszukiwaniu jakichś odpowiedzi.

Phil Lipson: Wierzę, że istnieje jakaś dziura.

DW: Ale Phil Lipson nigdy nie widział dziury mimo, że zorganizował ekspedycję aby ją znaleźć.

PL: Myślę, że mają miejsce jakieś autentyczne zdarzenia, które nigdy nie zostały ostatecznie wyjaśnione.

DW: I do dziś nikt nie zdołał jej odnaleźć od czasu tej sławnej rozmowy w audycji radiowej.

PL: Historia stała się sensacją i rozrosła się w niekontrolowany sposób.

DW: Ellensburski historyk pracujący w miejskiej bibliotece – Milton Wagy – powiedział, że telefon dzwonił non stop i ludzie opowiadali najrozmaitsze historie na temat dziury. Niektóre dało się jakoś wyjaśnić a inne nie. Wciąż stara się on rozwiązać tajemnicę tego co stało się ze znajdującą się w posiadaniu biblioteki dokumentacją na temat Dziury Mela.

Milton Wagy: Po prostu zniknęła, co samo w sobie potwierdza tajemniczość Dziury Mela. Czy zabrał ją Mel? Czy wyfrunęła z zamkniętej na klucz szafki? Nigdy nie wiadomo z jaką dziurą mamy do czynienia.

DW: Pytanie więc brzmi: czy ktokolwiek z nas jest w stanie ją znaleźć?

http://nowaatlantyda.com/2012/02/17/bezdenna-dziura-w-stanie-washington/
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 22:37:59 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.248 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

masterjayz-games smallskill klubbeardedcollie zlotahodowla11 black-for