Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Styczeń 25, 2021, 04:26:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Uzdrawianie rekonektywne  (Przeczytany 2599 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« : Marzec 18, 2012, 22:58:16 »

Czy spotkaliście się z terminem  " Uzdrawianie rekonektywne  " ? Przyznam że ja pierwszy raz o tym słyszę .Na tę strone trafiłam dzisiaj przez przypadek ......a może nie ?  Mrugnięcie

 
Uzdrawianie rekonektywne -fala zdrowia
Równowaga dla duszy i ciała


Magnetyzm serca jako kompas przemian roku 2012
D.Danielewicz

Kongres „2012 – Swiat w przemianie” zorganizowany przez firmę Wrage, bardzo aktywną na polu sprowadzania do Niemiec renomowanych uzdrawiaczy, nauczycieli spirytualnych i naukowców łączących fizykę z duchowoscią odbył się w Hamburgu, w centrum kongresowym w środku miasta. Podczas kiedy w sąsiedniej sali słynny niemiecki komik Otto zabawiał młodzież płytkimi dowcipami, na kongresie 2012 pojawiło sie ponad sześciuset uczestników aby dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się aktualnie na ziemi, jak mamy na owe zmiany reagować, jak pomóc sobie i „lady Gai”, jak ostatnio czesto określa sie nasza planetę-matkę, jak przygotować społeczeństwa na zmiany, które najwidoczniej nas oczekują.
My, mieszkańcy ziemi, mamy szanse przejść wspólnie do innego wymiaru istnienia, zrealizowac złoty wiek lub czas tęczy ale czeka nas jeszcze okres przejściowy i wiele wyzwań związanych z czasem transformacji i przejściem do życia w piątym wymiarze.
Tezy na temat przemian roku 2012 wygłaszali z jednej strony renomowani naukowcy, tacy jak genetyk i pionier epigenetyki Bruce Lipton (laureat National Book Award, USA) czy Gregg Braden, fizyk i  informatyk (USA), autor książek zawierających efekty jego wieloletnich badań antycznej wiedzy spirytualnej, antropolodzy i szamani jak Alberto Vilolldo (USA)  lub Karin Tag (Niemcy), przedsiębiorcy jak Christian Strasser a na sam koniec Lee Carrol, przekazujący od wielu lat wieści z innych sfer kosmicznych od grupy Kryon.
 Kongres otwarł Christian Strasser, wydawca, który jeszcze niedawno prowadził koncern wydawniczy w Niemczech rozporzadzając dwustu milionami euro obrotów rocznie. Jego wydawnictwo publikowało bestsellery takie jak dzienniki Hilary Clinton.  Po sprzedaży koncernu Strasser po rocznej przerwie powrócił na rynek z niewielkim własnym wydawnictwem „Scorpio” zajmującym się tematyką spirytualną.   
Wydawca przeanalizował rozwój list bestsellerów ostatnich lat, aby stwierdzić, że czytelnicy jednoznacznie preferują tak zwaną literaturę dystroficzną, tęskniąc za silnym charakterem, szeroko pojętą moralnością, sensem w życiu zawodowym i osobistym. W Niemczech nieprzerwaną popularnością cieszą się książki autorstwa byłego kanclerza Helmuta Schmidta lub jemu poświęcone. Ponadto sukces literatur tematyzujących sprawy nie z tego świata, magię, wamipiryzm i tym podobne, pozwala czytelnikom przyzwyczaić sie do myśli,
iz istnieją fenomeny odbiegające od dotychczasowego wyobrażenia o rzeczywistości,że jest coś więcej, niż świat materialny.

całość tutaj : http://www.fala-zdrowia.eu/2012---zmiany-na-ziemi.html
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.016 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

magicaldream programowanie watahalion twojareklama konie-i-ludzie