Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 00:16:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Romantyczne Wspomnienia  (Przeczytany 14192 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« : Maj 18, 2012, 19:19:30 »

 Dedykuję tę piosenkę Wszystkim tym, którzy szukają piękna  ......
Piękna w każdym słowie, każdym uśmiechu, każdym spojrzeniu   .........


<a href="http://www.youtube.com/v/0TknIN2LyyI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/0TknIN2LyyI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 19:20:57 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 18, 2012, 22:51:43 »

Dedykuję tę piosenkę Wszystkim tym, którzy szukają piękna  ......
Piękna w każdym słowie, każdym uśmiechu, każdym spojrzeniu   .........





Astre , Ty tez przechodzisz taki stan jak east ?
Normalnie mezczyzni nam niewiescieja ,a nawiasem piszac w norwegi jest to bardzo wyrazne zjawisko = jakby obydwie plci zawieraly w sobie obydwa pierwiastki w rownowadze.

A wyglada to tak , ze kobiety biora i mlotek do reki  ,a mezczyzni zajmuja sie dziecmi,
Albo jak zona opiera rodzine to maz w zamian robi sniadania i kolacje .

Tutaj kazdy potrafi gotowac i prowadzic dom bez wzgledu na plec , obawiam sie iz pod pewnymi wzgledami przewyzszaja standarty nie tylko europejskie.  Chichot
Tutaj dopiero kobiety wiedza co to rownouprawnienie hihih Duży uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 18, 2012, 23:51:50 »

Astre , Ty tez przechodzisz taki stan jak east ?


Nie mam zielonego pojęcia jaki stan przechodzi East ?

Nieprzypadkowo  wrzuciłem tą piosenkę, a wcześniej  nieprzypadkowo wrzuciłem wywiad Kerry Cassidy z
Dolores Cannon.
Wbrew pozorom, obydwie rzeczy są ze sobą bardzo ściśle powiązane....
wystarczy tylko zechcieć zrozumieć o czym mowa.
Tymbardziej warto zrozumieć ponieważ zbliżamy się do bardzo ważnego wydarzenia, którego kulminacja nastąpi za kilka dni dokładnie o 3.33 rano.

No cóż... jakby to powiedział niejaki Jezus - kto szuka niech nie zaprzestanie szukania, a gdy znajdzie zdziwi się ....






« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 23:54:13 wysłane przez Astre » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 19, 2012, 10:10:44 »

Cytuj
Dedykuję tę piosenkę Wszystkim tym, którzy szukają piękna  ......
Piękna w każdym słowie, każdym uśmiechu, każdym spojrzeniu   .........

Dziekuję Astre  Buziak w moim przypadku był to rozłożysty stary klon Uśmiech Ech ......
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 19, 2012, 11:23:31 »


Normalnie mezczyzni nam niewiescieja ,a nawiasem piszac w norwegi jest to bardzo wyrazne zjawisko = jakby obydwie plci zawieraly w sobie obydwa pierwiastki w rownowadze.

A wyglada to tak , ze kobiety biora i mlotek do reki 

zawsze mnie(wcześniej) zastanawiało po co kobietom była ta cała emancypacja i równouprawnienie,-
ale teraz już widać, że był to długi proces rozłożony na lata wyrónania energi żeńskich i męskich aspektów na "przesunięcie wieków",-
choć oczywiście meska męskość zajadle się broni, choć jak piszesz różnie to wygląda w różnych częściach świata.

<a href="http://www.youtube.com/v/E6TPEtYsbD0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/E6TPEtYsbD0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

a co do młotów..

Barbórka 2011: Panie na kopalni również pracują.

 2011-12-04, Aktualizacja: 2011-12-04 10:08

Katarzyna Spyrka

Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję - parafrazuje słowa słynnej aktorki Ireny Kwiatkowskiej Małgorzata Stolarczyk, jedna z kobiet pracujących na kopalni. Brud, pył w powietrzu, czy potworny hałas im nie jest straszny. Panie same garną się do roboty.
 

Róża Baranowska pracuje od 35 lat na kopalni. Do hałasu przywykła
 We wszystkich kopalniach JSW pracuje 23 tysiące osób, w tym - o czym mało kto wie - 2077 kobiet. Odwiedziliśmy te pracujące w zakładzie przeróbczym na kopalni Borynia-Zofiówka.

Bo taka jest tradycja

Na pytanie, dlaczego zdecydowały się na tak ciężką pracę, mówią jednym głosem: w ich rodzinach to tradycja. Wśród wszystkich pań, które udało nam się poznać na kopalni, każda ma w rodzinie przynajmniej jednego obecnego lub byłego górnika.

- Na kopalni pracował mój pradziadek, dziadek i mąż - wylicza nam Małgorzata Głyk, która na kopalni pracuje od 1987 roku. Obecnie jest dyspozytorką na "Zofiówce".

- Zanim dostałam pracę przed komputerem, w ciepłym pokoiku, tak jak większość zaczynałam od sprzątania, zamiatania i załadunku kamienia - dodaje pani Małgorzata. Teraz pracuje w komfortowych warunkach, ale na brak obowiązków narzekać nie może. W ciągu zaledwie 10-minutowej rozmowy z nami odebrała kilkanaście telefonów z trzech różnych aparatów, dzwoniących na przemian.
 

Pierwszy dzień najgorszy

Panie na początku swojej kariery wcale nie były takie odważne.

- Pierwszy dzień? Z wrażenia nawet go nie pamiętam. A potem starałam się jak mogłam, żeby nie podpaść. W końcu to była moja wymarzona praca - mówi Małgorzata Stolarczyk, która od 3 lat obsługuje sterownię zakładu kamienia. - Patrzę na ten węgiel i patrzę , i powiem szczerze, że daje mi to satysfakcję. Zawsze interesowały mnie maszyny i górnictwo i kiedy tylko pojawiła się możliwość zatrudnienia, zgłosiłam się do pracy - wspomina pani Małgorzata, która jak sama twierdzi, żadnej pracy się nie boi. Potwierdza to fakt, że już samo dotarcie do jej stanowiska pracy wymaga wielkiej odwagi. Trzeba się zmierzyć z kilkunastoma zakręconymi i niezwykle stromymi schodkami.

Wszyscy jesteśmy równi

Jeśli ktoś chce pracować na kopalni, musi być gotowy na wszystko. - U nas nie ma podziału na lepszych i gorszych. Każdy jest pracownikiem i jest zatrudniony na tych samych zasadach. Nie ma migania się od obowiązków - mówi Róża Baranowska, która pracuje przy obsłudze maszyn. - Na hali się ciągle kurzy, dymi, woda kapie, więc jak trzeba chwycić za miotłę i łopatę, to się nie zastanawiam, tylko zasuwam - dodaje pani Róża, która na kopalni pracuje 35 lat. - Choć tyle czasu spędziłam w tym huku, słuch mam lepszy niż niejeden pracownik biurowy - żartuje pani Róża.

Prawdziwe Ślązaczki

Jak się okazuje, w kopalnianym środowisku najlepiej czują się jastrzębianki i żorzanki. Dlaczego? - Mamy czarną krew i rozumiemy górnictwo - mówi Mirosława Kaczor. - Jestem dumna z tego, że pracuję właśnie tutaj. Uznaję to za dowód swojej śląskości. Cieszę się, że mój syn poszedł do szkoły górniczej - dodaje pani Mirosława, która na "Zofiówce" pracuje od 1982 roku. - Nigdy nie miałam chwili zwątpienia. Bywają słabsze dni, ale nie zmieniłabym tej pracy - kwituje.

Szacunek im się należy

I choć w pracy traktowane są na równi z mężczyznami, ich koledzy chylą przed nimi czoła.

- W górnictwie pracują naprawdę twarde kobiety. Niejedno widziały i niejedno robiły. Nie boją się łopaty, ani brudu. Co jak co, ale szacunek im się naprawdę należy - mówi Marian Mokrosz, kierownik zakładu przeróbczego w kopalni Borynia-Zofiówka.

Barbórkę świętują też kobiety, czyli o babskiej karczmie piwnej
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 11:45:12 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 19, 2012, 11:50:35 »

W ksiazce Jung Chang "Dzikie labedzie" o zyciu pokolen w Chinach autorka pisze, ze za czasow przewodniczacego Mao kobiety uzyskaly rownouprawnienie, czyli mogly tak samo ciezko pracowac jak mezczyzni:)
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 19, 2012, 12:18:43 »




Nie mam zielonego pojęcia jaki stan przechodzi East ?

Nieprzypadkowo  wrzuciłem tą piosenkę, a wcześniej  nieprzypadkowo wrzuciłem wywiad Kerry Cassidy z
Dolores Cannon.
Wbrew pozorom, obydwie rzeczy są ze sobą bardzo ściśle powiązane....
wystarczy tylko zechcieć zrozumieć o czym mowa.
Tymbardziej warto zrozumieć ponieważ zbliżamy się do bardzo ważnego wydarzenia, którego kulminacja nastąpi za kilka dni dokładnie o 3.33 rano.

No cóż... jakby to powiedział niejaki Jezus - kto szuka niech nie zaprzestanie szukania, a gdy znajdzie zdziwi się ....



Astre i niech sie dzieje, choc pewnie niejedni sie zdziwia jak zareaguje ich cialo i umysl w tej zmianie.  Uśmiech

Lady  Songo
Podobnie w Rosji jak wiekszosc mezczyzn szlo na wojne to wlasnie kobiety musialy ciezko pracowac , ale to nie o to w tym wszystkim chodzi .
Chodzi o wspolprace miedzy dwoma pierwiastkami , a raczej o ich wyrownanie i harmonie.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 12:20:56 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 19, 2012, 12:31:38 »

Role kobiety i mezczyzny zostaly zapisane z gory, tego nie da sie odkrecic, partnerstwo powinno stac na najwyzszym podium oraz sprawiedliwy podzial. W Skandynawii kobiety sa bardzo wyemancypowane, mezczyzni zas slabna.
Czyzby mialo to oznaczac, ze juz niedlugo zatra sie granice plci?

//To chyba beda te romantyczne wspomnienia:)//
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 19, 2012, 12:38:08 »

Role kobiety i mezczyzny zostaly zapisane z gory, tego nie da sie odkrecic, partnerstwo powinno stac na najwyzszym podium oraz sprawiedliwy podzial. W Skandynawii kobiety sa bardzo wyemancypowane, mezczyzni zas slabna.
Czyzby mialo to oznaczac, ze juz niedlugo zatra sie granice plci?

//To chyba beda te romantyczne wspomnienia:)//

tu nie chodzi o unifikacje płci Duży uśmiech
ale o wyrównanie roli pierwiatków energi żeńskiej i męskiej w tej "grze"

pozdrawiam w harmoni

PS. przy okazji zwracam honor Kiarze w kwesti tych aspektów M. i Ż. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 05:23:29 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #9 : Maj 19, 2012, 12:50:36 »

Od siebie dodam, ze z wygodnictwa naduzywam "pierwiastka zenskiego", bo na dobra sprawe, tez umialabym wywiercic wiertarka dziure w scianie, albo zmienic zarowke, czy naprawic kran, ale nie zrobie tego i juz! Uśmiech
Po to jest "pierwiastek meski", aby byl na poslugi. Mysle, ze to wlasnie zwiekszenie roli poddanczej wobec kobiet kieruje fale meska w strone pieluch i kuchni.
Moj znajomy kiedys opowiadal jak nieswiadomie dal sie wrobic  Duży uśmiech, raz swiezo po slubie zona spytala go, czy umie odkurzac, oczywiscie przytaknal, od tego czasu juz nigdy nie wziela odkurzacza do reki, potem pytala, czy umie prasowac i na to juz nauczony doswiadczeniem z szyderczym usmieszkiem odparl, NIE!

Co do tematu "Romantyczne wspomnienia", to z reguly kojarzy mi sie wlasnie z czyms nieprzyjemnym, z rozstaniem.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #10 : Maj 19, 2012, 13:52:31 »

Lady
Uwierz mi na slowo , ze w Polsce kobiety wyrownuja to podstepem , natomiast w skandynawi to jest oczywiste -role sa takie same , ze nikt nie dyskutuje kto ma odkurzac czy robic obiad. Jedynie co nadal nalezy do roli kobiety to rodzenie dzieci .
Jako ciekawostke dodam , ze w szkole od najnizszych klas dzieci sa uczone pieczenia, gotowania, robotek recznych .
Zatem jak nadchodzi czas wejscia na droge doroslego zycia zarowno kobiety jak i mezczyzni sa jednakowo przygotowani do zycia w pelnej wspolpracy w ognisku domowym.  Uśmiech
Tutaj ojcowie rowniez maja prawo do skorzystania z tzn .wychowawczego i dosc czesto korzystaja z tego prawa Uśmiech
Kobiety pracuja jako policjantki , a jest ich dosc duzo.
Sa takze kierowcami autobusow


Co do romantycznych wspomnien podobnie mam jak Ty Lady kojarza mi sie z rozstaniem  Uśmiech

Ps. Dodam jeszcze jako ciekawostke :
Mam przyjaciolke , ktora pracuje w przedszkolu i pewnego dnia byla bardzo zaskoczona jak drugi wychowawca wreczyl jej mlotek w reke i powiedzial to wbij to.
Mnie natomiast bardzo milo zaskoczylo w jaki sposob sa tu wychowywane dzieci :
Jade ktoregos dnia metrem , patrze a na stacji stoi grupa maluchow z wychowawcami (przedszkole) jest zima na dworze temperatura minusowa , a czesc dzieci siedzi sobie centralnie na pupach na chodniku,tu jest to normalne dzieci maja sie hartowac.
W przedszkolach dzieci musza przebywac na swierzym powietrzu 2 godziny nawet jesli jest ulewny deszcz.
W Polsce wychowuje sie dzieci pod tak zwanym kloszem , tu w zgodzie z natura .

« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 14:16:07 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #11 : Maj 19, 2012, 13:57:56 »


Po to jest "pierwiastek meski", aby byl na poslugi.

 He, he .....dobre. Coś
Jak już coś walniesz, to jak strzałą z łuku  prosto w środek tarczy....
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 19, 2012, 14:17:12 »





Po to jest "pierwiastek meski", aby byl na poslugi.

 He, he .....dobre. Coś
Jak już coś walniesz, to jak strzałą z łuku  prosto w środek tarczy....


Co do tego Lady -zapraszam do Norwegii , jakze zmienilabys zdanie
na poslugi jest w starym systemie w nowym nie ma miejsca




Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 20, 2012, 08:59:52 »

Laguno_ dziekuje za zaproszenie do Norwegii, a ze jestem oficjalnie tlumaczem j. skandynawskich to pogadamy sobie jak Polak z Polakiem;)
Gdy czytam o Wikingach i porownam z tym co po nich pozostalo, to nie da sie ukryc, ze przyjeli wzorce kobiece. Partnerstwo jasne, ze tak! Ale to utozsamianie sie z plcia odmienna, zmiana statusu, rownosc.
Ale chyba subtelnosc traci na tym.
Facet na urlopie wychowawczym... Krokiem nastepnym bedzie proba donoszenia ciazy przez panow, aby babeczki mogly wojny prowadzic. Cos nie gra...Mrugnięcie
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Maj 20, 2012, 09:03:07 »

Laguno_ dziekuje za zaproszenie do Norwegii, a ze jestem oficjalnie tlumaczem j. skandynawskich to pogadamy sobie jak Polak z Polakiem;)
Gdy czytam o Wikingach i porownam z tym co po nich pozostalo, to nie da sie ukryc, ze przyjeli wzorce kobiece. Partnerstwo jasne, ze tak! Ale to utozsamianie sie z plcia odmienna, zmiana statusu, rownosc.
Ale chyba subtelnosc traci na tym.
Facet na urlopie wychowawczym... Krokiem nastepnym bedzie proba donoszenia ciazy przez panow, aby babeczki mogly wojny prowadzic. Cos nie gra...Mrugnięcie

każda metamorfoza ulega wypatrzeniu na tej planecie 3G Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 20, 2012, 10:07:28 »

Laguno_ dziekuje za zaproszenie do Norwegii, a ze jestem oficjalnie tlumaczem j. skandynawskich to pogadamy sobie jak Polak z Polakiem;)

Wow Lady niezmiernie mi milo to czytac!Zapewne z tego powodu masz duzo ciekawych wnioskow , do ktorych ja byc moze nie doszlam.
A swoja droga , nie chcialabys udzielac mi lekcji norweskiego?  Cool  Uśmiech

Gdy czytam o Wikingach i porownam z tym co po nich pozostalo, to nie da sie ukryc, ze przyjeli wzorce kobiece. Partnerstwo jasne, ze tak! Ale to utozsamianie sie z plcia odmienna, zmiana statusu, rownosc.
Ale chyba subtelnosc traci na tym.
Facet na urlopie wychowawczym... Krokiem nastepnym bedzie proba donoszenia ciazy przez panow, aby babeczki mogly wojny prowadzic. Cos nie gra...Mrugnięcie
Tak masz racje , mowi sie potocznie , ze obecni skandynawowie nie przypominaja wikingow wcale.
Nie bede sie upierac przy swoim , ale mimo to obserwuje ,iz mezczyzni nabrali cech zenskich a kobiety meskich . A moze wlasnie tak ma wygladac emancypacja tych energii , bo przeciez to dlugi proces , ktory ma zaprowadzic ludzkosc w kierunku rownowagi miedzy dwoma pierwiastkami . Tyle , ze tutaj widac dosc znaczaco juz teraz ta przemiane.

Lady? de facto Ciebie rowniez odbieram sie jako meska energie !!!Wiec prawdopodobnie korzystasz wlasnie w duzej mierze z tego pierwiastka. Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 15:26:06 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 20, 2012, 14:20:51 »

Laguno_ dziekuje za zaproszenie do Norwegii, a ze jestem oficjalnie tlumaczem j. skandynawskich to pogadamy sobie jak Polak z Polakiem;)

Ya też jestem oficjalnym tłumaczem norweskiego, więc możesz sobie ze mną pogadać jak polak z polakiem.  Coś
Jestem też łucznikim i nawet całkiem niezłe wyniki osiągnąłem.
Pracuję w Urzędzie Skarbowym, a przedemną setki ustaw podatkowych do rozgryzienia- oczywiście  ( nie dla maluckich).
Napisałem też książkę o mudrach.

Fair Lady.
Uwierz mi, że wcale zbytnio się nie zdziwię, gdy następnym razem napiszesz, że kilka lat temu uczestniczyłaś w spotkaniu grupy Bilderberg. 





« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 14:35:04 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 20, 2012, 15:19:21 »

Laguno_ dziekuje za zaproszenie do Norwegii, a ze jestem oficjalnie tlumaczem j. skandynawskich to pogadamy sobie jak Polak z Polakiem;)

Ya też jestem oficjalnym tłumaczem norweskiego, więc możesz sobie ze mną pogadać jak polak z polakiem.  Coś
Jestem też łucznikim i nawet całkiem niezłe wyniki osiągnąłem.
Pracuję w Urzędzie Skarbowym, a przedemną setki ustaw podatkowych do rozgryzienia- oczywiście  ( nie dla maluckich).
Napisałem też książkę o mudrach.


Astre jesli o mnie chodzi, to ja zawsze jestem chetna z Toba pogadac , nawet po norwesku hihihihi Język Cool Chichot

« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 15:22:22 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 24, 2012, 23:19:44 »

Cytuj
Fair Lady.
Uwierz mi, że wcale zbytnio się nie zdziwię, gdy następnym razem napiszesz, że kilka lat temu uczestniczyłaś w spotkaniu grupy Bilderberg.

Wiesz, juz nie musze nikomu nic udowadniac. Robilam to cale moje ziemskie zycie. A teraz korzystam ze zbiorow.
Wtedy, gdy inni jezdzili na narty, na kuligi, na festyny, ja siedzialam w bibliotekach, i innych...
Nie dane mi bylo tak na srebrnej tacy...
Niczego nie zaluje, a jesli Tobie Astre nie podoba sie, ze znam Twe narzecze to Twoj problem.
Znam inne jezyki tez.
A teraz ucze sie chinskiego.

edit:
cyt Laguna_
Cytuj
Lady? de facto Ciebie rowniez odbieram sie jako meska energie !!!Wiec prawdopodobnie korzystasz wlasnie w duzej mierze z tego pierwiastka.
Wiem, ze mam w sobie sile wewnetrzna, taka gotowosc do walki, niby pierwiastek meski... mezczyzni to wyczuwaja i boja sie takiej kobiety;) - na placu boju pozostaja jak zwykle wytrwali, pogodzilam sie juz z tym.

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2012, 09:06:05 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 17, 2012, 07:50:22 »

 Uśmiech
Cytuj
Role kobiety i mezczyzny zostaly zapisane z gory, tego nie da sie odkrecic, partnerstwo powinno stac na najwyzszym podium oraz sprawiedliwy podzial. W Skandynawii kobiety sa bardzo wyemancypowane, mezczyzni zas slabna.
Czyzby mialo to oznaczac, ze juz niedlugo zatra sie granice plci?

   Chichot
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 17, 2012, 09:59:45 »

Jak widac jego pojazd jest jeszcze na chodzie.  Mrugnięcie

I byc moze roznice zatra sie, bo bialy czlowiek bedzie coraz rzadszym egzemplarzem, az do calkowitego wymarcia. Czarna rasa zdominuje, Skandynawia jest tego najlepszym przykladem. A tak trudzili sie Gottowie, aby teraz sluzyc "no-massom!"  Mrugnięcie

^^
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 17, 2012, 11:37:41 »

Zgodnie z teoriami niektórych osób z tego forum w temacie roli kobiety w krk, wychodzi na to, że pan z fotki to właśnie katolik...

Dla mnie nie jest zrozumiałe jak ten mężczyzna z fotki może sobie spokojnie iść, a przepraszam - ręce ma zajęte - pali i w trosce o bezpieczeństwo (materiały łatwopalne których transport się odbywa - zachowuje bezpieczny odstęp...
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 17, 2012, 11:54:04 »

Bo tak wygladaja zwiazki ukladane. Milosci tam nie ma. Jest sluzaca i pan.
Co do krk to faceci w stosunku do mnie w wiekszosci sa bardzo szarmanccy i pomocni.
Sa gorsze systemy, jesli o to chodzi. Ale mysle, ze kazdy to wie.

//No chyba, ze masz na mysli ksiezy, to tak, faktycznie//
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 17, 2012, 16:07:37 »



Niczego nie zaluje, a jesli Tobie Astre nie podoba sie, ze znam Twe narzecze to Twoj problem.
Znam inne jezyki tez.
A teraz ucze sie chinskiego.


Problem w Twoim wykonaniu polega na tym, że próbujesz udowadniać i uzasadniać publicznie co robisz ?...!

Główną cechą człowieka powinna być świadomość, a tym samym  pewien poziom myślenia, a nie robienie wrażeń u czytelnika.
 Gdybym ja zaczął tutaj wypisywać co ja to nie robie, czego to ja się nie uczę, jakie to ja szkoły pokończyłem, to pewnie pierwsza myśl, jaka przyszła by Ci do głowy to taka - a co mnie to wogóle Astre obchodzi, co robisz, bo to twoja sprawa i twoje życie i twoje decyzje.


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2012, 16:11:09 wysłane przez Astre » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 17, 2012, 17:25:01 »

I traflies celnie, bo wlasnie to mnie obchodzi.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahanowiu klubbeardedcollie masterjayz-games smallskill everyone