Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:13:14


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: TECHNIKI ZABEZPIECZAJĄCE - ćw. energetyczne  (Przeczytany 35208 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 30, 2012, 10:25:26 »

Skanowanie to raczej domena skanerów Mrugnięcie
Jak szukasz to znajdujesz - i samemu pozwalasz się znaleźć Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 30, 2012, 10:35:07 »

east
Cytuj
Skanowanie to raczej domena skanerów
MERKABA - centrum zasilania energetyczno-informatyczne.
Wszystko powstalo na rajzbrecie wielkiego architekta/informatyka.

Dariusz nakladl jakies przekazy niby o cwiczeniach energetycznych, jakby wlasnie chcial, aby sie otwierac w strone "gosci".

Nie wnikam po co to robi, widac tez mu nakladli misje jakas.

Co do tego scannowania przestrzeni, to mysle, ze gdy sie osiagnie pewien poziom wiedzy, to wie sie dokladnie gdzie co jest Mrugnięcie

Zainteresowanych odsylam do nauk feng shui i wiedzy o orgonie. Sceptykow nawoluje do swiata fizyki i terminu gestosc materii.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpień 30, 2012, 10:40:52 »

Żeby psychicznie, czy też fizycznie się przed czymś zabezpieczyć nie potrzeba żadnych formułek wystarczy twoja własna wiara w swoje siły... A wiara czyni cuda bardziej niż jakieś formułki.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Sierpień 30, 2012, 10:41:47 »


Jak szukasz to znajdujesz - i samemu pozwalasz się znaleźć Duży uśmiech

dokładnie, jeżeli ty ich zobaczysz,-
to oni też cię zobaczą "Constantin"
ja bym się nie pchał nigdzie bez odpowiedniego przygotowania Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #29 : Sierpień 30, 2012, 10:56:16 »

cyt Sventer
Cytuj
Żeby psychicznie, czy też fizycznie się przed czymś zabezpieczyć nie potrzeba żadnych formułek wystarczy twoja własna wiara w swoje siły... A wiara czyni cuda bardziej niż jakieś formułki.

Dokladnie tak, ale te sily faktycznie musza byc, chocby w odwadze. Np. kiedys balam sie wyjsc z ciemnej piwnicy, bo nagle swiatlo wylaczalo sie i rece zajete jakimis siatami, panika, szukanie na oslep kontaktu... a w pewnym momencie nastapilo u mnie przebiegunowanie, nawet, gdy sie wylaczy to jestem w stanie przejsc ten korytarz po ciemku, bo juz sie nie boje!

To bardzo wazne ten problem strachu!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Sierpień 30, 2012, 11:17:01 »

Odczuwanie energii to jedno, a oglądanie jej uruchomionym, lub bardziej otworzonym skanerem , którym jest trzecie oko , to drugie.
Owszem gdy otwiera , lub zdejmuje się przysłonę z trzeciego oka to daje możliwość oglądu świata niefizycznego , ale ten świąt przez nasz skaner ogląda nas i świat fizyczny. Czyli dajemy mu pozwolenie na wejście przez nas w nasz świat.
Ale odczuwanie energii i odczytywanie jej z zamkniętym skanerem , trzecim okiem, to juz zupełnie inna historia, która ma swoje korzenie ponad III wymiarem. Obecnie dużo z nas uczy się korzystania z tej możliwości.
Inni niezależnie od otworzonego , lub przysłoniętego trzeciego oka też odbierają naszą Energię , tego nie da się zablokować, ale nie mogą wejść w nasza osobistą przestrzeń gdy nie otworzymy dla nich wrót naszego trzeciego oka. Zatem spostrzeżenie lady... w stosunku do tekstu zamieszczonego przez Darka jest jak najbardziej słuszne. Darek wkleja te teksty z wiara iż nam pomogą i niosą w sobie dobro dla nas. Jeszcze nie potrafi zauważyć podstępu i zrozumieć perfidii tych przekazów które z pozoru gloryfikują nasz rozwój ale tak naprawdę są pułapkami dla nieświadomych Ludzi.

Swenter
Cytuj
Żeby psychicznie, czy też fizycznie się przed czymś zabezpieczyć nie potrzeba żadnych formułek wystarczy twoja własna wiara w swoje siły... A wiara czyni cuda bardziej niż jakieś formułki.

Masz absolutną rację, wiara , jej moc  jest przejawem naszej mocy wewnętrznej, faktycznie ona może czynić cuda w dosłownie i w przenośni. dlatego rożnym opcją chodzi o wyeliminowanie jej z naszej osobistej przestrzeni i zastąpienie jej przeróżnymi cudownymi formułkami oraz innymi technikami. A tak naprawdę wystarczy tylko myśl i wiara w jej działanie.

Lady... tak moc uzyskuje się wychodząc z pól strachu, on i tylko on ją blokuje nic więcej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 11:23:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpień 30, 2012, 11:25:14 »

Kiara cyt

Cytuj
Jeszcze nie potrafi zauważyć podstępu i zrozumieć perfidii tych przekazów które z pozoru gloryfikują nasz rozwój ale tak naprawdę są pułapkami dla nieświadomych Ludzi.

Dokladnie to mialam na mysli! I ciesze sie, ze nie jestem sama w moich pogladach.
Ale moze Dariusz przejdzie do kolejnego punktu o 5D, bo tak sugerowal na wstepie watku i wtedy ocenimy, co i jak - niech kazdy ma szanse wypowiedzi Mrugnięcie


Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #32 : Sierpień 30, 2012, 13:53:02 »

Z innych powodów, ale zgoda co do
Cytuj
perfidii tych przekazów które z pozoru gloryfikują nasz rozwój ale tak naprawdę są pułapkami dla nieświadomych Ludzi.
Chodzi o to, że perfidię poznać po tym iż gloryfikują Ciebie. Nie sam rozwój, ale Ciebie, która się rzekomo ach jak to wspaniale rozwijasz ! Och i ach jak "my" (ci perfidni) Cię podziwiamy ach jaka/i jesteś wspaniała/y ,choć tego nie widzisz i nie ważne, że czujesz się coraz gorzej (bo coś wysysa energię) - daj z siebie ile się da , a przyjdzie dzień ,że zaczniesz się czuć lepiej Mrugnięcie . Kiedyś tam w jakiejś przyszłości (I czekaj tatka latka).

Łapią za Ciebie , za marzenia, pragnienia, dążenia Twoje. Bo mają za co i za kogo łapać. Jak już się przyczepią to ssią.

@Kiara
Cytuj
tak moc uzyskuje się wychodząc z pól strachu, on i tylko on ją blokuje nic więcej.
Gromadzenie czegokolwiek wymaga później zabezpieczania tego , doglądania, troski i ochrony. To wymaga z kolei czujności. Czujność to przewidywanie zagrożeń. To zaś ociera się o strach. Strach przed utratą siebie, swojego własnego rozwoju , utratą czystości "własnych" myśli i przekonań. Te obawy zatrzymują w polach strachu i blokują rozwój. Kto się boi o to, do czego doszedł takim żmudnym samorozwojem ?
To ów KTOŚ właśnie jest powodem zabezpieczeń i przyczyną przyciągania zdarzeń energetycznie nieciekawych.

To troszkę podobnie do zakupu super wypasionego auta. Trzeba go jeszcze ubezpieczyć, oznakować, zainstalować alarmy, zabezpieczenia na kierownice i koniecznie stawiać tam , gdzie dobrze widać w nocy. Potem się wstaje dwa/trzy razy sprawdzać, czy jeszcze autko stoi Mrugnięcie Ze strachu. A to przyciąga złodzieja Chichot Tak samo jak kraty w oknach.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 13:55:57 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Sierpień 30, 2012, 14:12:20 »

Brednie wypisujesz koleś....  nie trzeba niczego przed nikim zabezpieczać gdy ktoś nie żyje emocjami chęci posiadania cudzych rzeczy. Kiedy  nasza etyka i prawość wzrosły w nas, to nie wyciągamy rąk po cudzą własność. O to chodzi w osobistym rozwoju,a nie o konkurowanie czymś z kimś. Poziom uczciwości ludzkiej nie jest zależny od poziomu  posiadania materialnych  dóbr.
Ten kto w jakiś sposób stał się prekursorem czegoś , staje się równocześnie inspiracja dążenia do tego przez wybór osobistego rozwoju, a nie  budzi tylko chęć okradania kogoś z czegoś lepszego  co ten  posiada.

Masz jakieś okropnie uwstecznione rozumienie ludzi , nie wszyscy wyciągają ręce po cudza własność, nawet wówczas  gdy sami żyją bardzo skromnie , a inni w luksusach.Jest tak również w naszych trzeciowymiarowych czasach.
Otwórz oczy w końcu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #34 : Sierpień 30, 2012, 14:20:35 »

Brednie wypisujesz koleś.... 

Nowe oblicze? T1000? Chichot
Zawiało agresją Kiro.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #35 : Sierpień 30, 2012, 14:40:56 »

Nie mój miły nie ma żadnej agresji w moim stwierdzeniu, jest za to zdecydowana stanowczość.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #36 : Sierpień 30, 2012, 16:02:16 »

Kiedy  nasza etyka i prawość wzrosły w nas, to nie wyciągamy rąk po cudzą własność. O to chodzi w osobistym rozwoju,a nie o konkurowanie czymś z kimś.
Nie było pisania o tym, ze TY sięgasz po cudzą własność, tylko o tym ,ze zabiezpieczasz to, co zgromadziłaś bo tak zwykle ludzie postępują z tym co dla nich cenne. Czyż nie ?

 
Cytuj
Poziom uczciwości ludzkiej nie jest zależny od poziomu  posiadania materialnych  dóbr.
Komentarz w ogóle nie dotyczył uczciwości czy nieuczciwości ludzkiej.
 I niekoniecznie chodziło o dobra materialne, bo również o zgromadzoną energię w "osobistym graalu".

Okradaniem z tej energii zgromadzonej zajmują się różne byty - widzialne i niewidzialne. Dlatego, ze zgromadziłaś.

Cytuj
Masz jakieś okropnie uwstecznione rozumienie ludzi , nie wszyscy wyciągają ręce po cudza własność
Ludzie są różni, ale gdzie widzisz insynuacje, że chodzi o ludzi ?
Temat jest o technikach zabezpieczających i ich sensie lub bezsensie. Wskazane zostały przyczyny, a Ty je zinterpretowałaś na swoje kopyto i tyle Mrugnięcie

Cytuj
Otwórz oczy w końcu.
Kiaro , oczy są otwarte i widać Duży uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #37 : Sierpień 30, 2012, 16:05:50 »

Cytat: Kiara
Nie mój miły nie ma żadnej agresji w moim stwierdzeniu, jest za to zdecydowana stanowczość.

Stanowczość w czym? W zanegowaniu czyjejś wypowiedzi, poglądu? Bo jedynie Twoje prawdziwe?

Wciąż widać u Ciebie Kiaro złość i ocenianie, gdy tylko ktoś śmie twierdzić coś odmiennego niż
Twoje wyznanie wiary. Ten <koleś> ma wydźwięk pejoratywny.
Podobnie jak wiele innych określeń, podobnie, jak chociażby niedawno rzucone przez Ciebie mimochodem
zdanie o aktorce <wytapetowana jak ściana>, która opowiadała o swoich doświadczeniach,
a które kłóciły się z Twoimi dogmatami.
Czyżby aktorka była za ładna i za zgrabna? Bo tapety jakoś u niej nie widziałam, tylko lekki makijaż,
jaki stosuje się pod kamerę. Podobnych Twoich określeń (bynajmniej nie emanujących pozytywną energią)
jest na forum multum.

Czy tak o bliźnich wyraża się istota przepełniona miłością bezwarunkową?
Owszem, jesteś Kiaro przepełniona, ale bezwarunkową nie akceptacją. I to Twoja sprawa, tylko nie myśl,
że tego nie widać. Dlatego nie zwiodą mnie już piękne słówka.
Pytanie, co chcesz osiągnąć swoją walką? Wgranie na siłę pewnych wzorców i treści?
Tobie wolno a eastowi nie?  W końcu Ty dłużej, na każdym kroku i w każdym temacie promujesz swoje treści.
Od ponad sześciu lat to czynisz. East zaś od niedawna. Bo ma taką fantazję i przekonanie na dziś.
Coś złego w tym?

Sama się z nim nie zgadzam i wcale mi nie przeszkadza jego pisanie.
Bo emanuje od niego coś, czego brak u Ciebie. I nie da się tego podrobić.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 16:29:42 wysłane przez ptak » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Sierpień 30, 2012, 17:50:54 »

Namąciliście w tym wątku jak "pijany zając w kapuście".
Ale niech będzie, to uatrakcyjnia go. Afro

Oczywistym jest, że owe techniki, poza pierwszą, można zaszeregować do innej kategorii, ale wypowiadacie swoje opinie nie czekając całości. Pomimo, iż można je stosować i w innych okolicznościach niż zabezpieczenie, to jako całość dają nam pełną tarczę ochronną.

Cytat: Kiara
Darek wkleja te teksty z wiara iż nam pomogą i niosą w sobie dobro dla nas. Jeszcze nie potrafi zauważyć podstępu i zrozumieć perfidii tych przekazów które z pozoru gloryfikują nasz rozwój ale tak naprawdę są pułapkami dla nieświadomych Ludzi.

Wklejam to, co w danej chwili czytam i uważam za warte uwiecznienia na naszym forum. Teraz jestem w trakcie lektury "Podróżników", i uważam, że jest to wielce ciekawe, a tym samym godne rozpowszechnienia. Oczywiście są i inne metody, jak choćby DEIR, który również proponuję stosować tym, którym nie pasują inne, jednak zawsze podkreślam: nie są to dla mnie święte teksty, które za wszelką cenę próbuję innym wetknąć. Podoba się, fajowo, nie, idź dalej człecze.  Duży uśmiech
Jutro natknę się na jeszcze lepsze informacji, lub przynajmniej równie ciekawe i również będę je rozpowszechniał, bo każdy ma inną ścieżkę, a ja osobiście nie chcę pozyskiwać "wyznawców", którzy będą naśladowali moje kroki.
Tak czynię od początku bytności na naszym forum i tak będę czynił dalej, czy jest to po drodze z myślicielskimi przesłaniami, czy też nie.  Mrugnięcie
I czy wyniesie mnie to do 5D, wyżej lub pozostawi w teraźniejszości - dla mnie to drugorzędna sprawa. Chichot

A teraz ciąg dalszy wcześniejszych ćwiczeń:

Cytat: LO

Ćwiczenie Nr 2: Lokalizowanie Przestrzeni Zasięgu Energii

Z chwilą, kiedy wyćwiczycie swoją strukturę neurologiczną, na bycie wyczuloną, na wysyłanie świadomości w przestrzeń celem Przeskanowania Siatki, możecie zrobić sobie skrót do techniki Siatki.

1.  Wykonajcie WDECH, następnie wykonując WYDECH wyślijcie swoją świadomość z czwartej Czakry Sercowej, bezpośrednio w przestrzeń, jaką chcecie przeskanować, wypełniając tą przestrzeń energią swojej świadomości.

2.  Poszukajcie "odczucia" odchyłów siły życiowej, rozpoczynając od obszaru przestrzeni najbardziej oddalonej od was, a dalej spokojnie skanujcie/odczuwajcie przestrzeń z powrotem w kierunku miejsca, w którym znajduje się wasze ciało.

3.  Z chwilą wykrycia obszaru zmienności w przestrzeni zróbcie WDECH, a później WYDECH, aby wystrzelić sznur Białej energii ze swojej czwartej Czakry Sercowej do obszaru zmienności i poszerzcie swoją świadomość w ten obszar, celem wykrycia jego granic.

4.  Aby wykryć poziom świadomości jaki jaki posiada gość, oddychajcie normalnie, a z każdym WYDECHEM wysyłajcie kolor częstotliwości poprzez sznur do tego obszaru, poczynając od koloru Białego, Wymiaru - 12.

5.  Kiedy wystrzelicie kolor, wyczuwajcie obszar, żeby sprawdzić czy zarejestrujecie tam "siłę życiową" w tym pasmie wymiarowym;
jeśli obecność w obszarze energii posiada świadomość 12-go Wymiaru, będziecie mieć odczucie "żywej energii" w waszej czwartej Czakrze Sercowej oraz wokół ramion.

6.  Jeśli nie wyczujecie żadnej obecności, użyjcie koloru częstotliwości jednego wymiaru niżej, do momentu aż będziecie mieć wrażenie "żywej energii". Kolor częstotliwości, w którym otrzymacie odczucie "żywego" odczytu będzie reprezentował najwyższy wymiarowy poziom świadomości, jaki może posiadać namierzona przez was obecność.
Proces ten dobrze działa na ludziach (w ich ciałach), jak również na gościach z wyższych wymiarów.

Spektrum kolorów międzywymiarowej Długości fali:

D-1 Czerwony,
D-2 Pomarańczowy,
D-3 Żółty,
D-4 Zielony,
D-5 Niebieski,
D-6 Indygo,
D-7 Fioletowy,
D-8 Złoty,
D-9 Srebrny,
D-10 Niebiesko-Czarny,
D-11 Srebrno-Czarny,
D-12 Biały,
D-13 Turkusowy,
D-14 Blado-Żółty
D-15 Czerwono-Fioletowy/Burgundowy

Wraz z praktyką, wasz układ neurologiczny stanie się wyczulony na skanowanie wyższych częstotliwości i będziecie bardziej precyzyjni.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 17:54:41 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #39 : Sierpień 30, 2012, 17:59:43 »

Ocho ...powracający nieustannie tandem....  Buziak Nie dam się wciągnąć w kolejną przepychankę słowną, nie , nie przemiły Ptaku.

east nie ważne iż nie piszesz iż to ja nie kradnę , ja jestem tylko przykładem w tej układance. Każdy  rozwinięty duchowo Człowiek tego nie czyni  , ni fizycznie ni energetycznie. Nie ma zatem żadnej potrzeby budowania skomplikowanych zabezpieczeń swojej własności, od pewnego poziomu rozwoju duchowego nie ma już nawet dyskusji o uczciwości nią się żyje.

Zatem co kolwiek zgromadzone przez kogoś jest nietykalne przez drugą osobę która za naturalność swojego życia uważa nie sięganie po cudzą własność. To chyba nie jest zbyt skomplikowana etyczno moralna wiedza? Zatem nie potrzeba niczego przed nikim zabezpieczać, chyba to ewidentne?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 18:08:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #40 : Sierpień 30, 2012, 18:00:06 »

Szacowna ptak Uśmiech
Proszę nie zrozum mnie źle ale troszkę w/g mnie za mocne słowa
Inność drugiego dobrze jest zaakceptować.
To że ktoś nie akceptuje to proszę wybacz jego sprawa.
Sam znam kobietę posiadającą potężną wiedzę, która np potrafi zrozumieć więź człowieka z psem a nie potrafi zrozumieć więzi człowieka z człowiekiem, a jak jeszcze dodać więź kobiety z mężczyzna to masakra.
Jeżeli ktoś oddziela ziarno od plew w porządku niech to robi tylko czy aby na pewno ma rację, szczególnie teraz.
Stary proces się kończy - wystarczy zaufać swojemu Sercu by to Wiedzieć więc czy jest potrzeba traktować drugiego jak przeciwnika.
Osobiście doradzałbym traktować drugiego jak innego - tyle się wałkuje na tym szacownym forum też że każdy człowiek jest inny.
Zgodzę się z Tobą szacowna ptak, że od braciaka emanuje te ciepełko, którego brakuje szacownej Kiarze, ale przecież nikt nie karze nikomu kogoś z tu piszących zapraszać tą czy inną osobę do swojego domu.
Tak też się składa, że kto co wyśle to i zbierze więc nie ma potrzeby dokładać do takich ,,plonów" swojej myśli.
Sama Wiedza to mało, to stanowczo za mało to o wiele za mało.
będąc kiedy w W-wie u ...hm szamanki tak z resztą z ciekawości bo np po wizycie u niej mojemu kuzynowi wszystko zmienia się na korzyść obserwowałem kilka kobiet tam będących.
Sam byłem przez nie nie zauważony, gdyż czekałem na swoją kolej w pokoju syna owej ,,szamanki"
Wiedza tych kobiet wręcz przenikała przez ściany, czuć było, że znają się bardzo długo.
Niestety tego czego tam brakło to te przysłowiowe ciepło.
Brakowało choć dużo mówiły o sercu o energii serca
Mówiły w/g mnie tylko mówiły.
Zresztą ich wzajemny stosunek mimo że mówiły do siebie zdrobniale i nie szczędziły uśmiechów przypominał raczej wojskowych o różnych stopniach...
Oczywiście to były moje odczucia może się mylę ba chciałbym się w takich przypadkach mylić Duży uśmiech
Tylko osobiście uważam, że jeżeli już przekazuje jakieś informacje to zważając na inność drugiego biorę pod uwagę inną reakcję na przekazane prze ze mnie informacje.
Akceptacja siebie pozwala mi akceptować drugiego - innego
Prawo - Odbicia - te słynne lustra wielce szacownego songo
Jeżeli tak jest to słowa koleś czy inne tego typu są nie na miejscu bo mogą oznaczać, że przekazując informację czegoś tam oczekuje dla siebie, a to moim skromnym zdaniem cóż...
Przekazując informacje neutralnie nie oczekuje pochwał czy czegoś tam więc też i krytyka nawet ta nie bójmy się powiedzieć hm nie bo nie nie ruszy mojego serduszka i ego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #41 : Sierpień 30, 2012, 18:21:01 »

Jasna sprawa każdy usiłuje mnie ocenić swoją miarą , wedle własnych oczekiwań przejawu moich uczuć, a ja okrutna i nieczuła ich nie spełniam tak jak sobie to wyobrażacie....  i życzycie  Język no cóż?

Korygowanie i to stanowcze informacji to nie jest miła rola szczególnie gdy wypełniana od kilku lat. Kto chce być poprawiany, kto życzy sobie  publicznie wskazywać swoje błędy? Chyba niewiele jest takich osób.

Zatem nie oceniaj nikogo po wypełnianej roli gdy nie znasz go naprawdę.

Warto zastosować potrójny filtr Sokratesa zanim napisze się takie "oczywistości " na cudzy temat.

1. Czy jest to na pewno prawda sprawdzona?

2.Czy to co piszesz tworzy dobro?

3. Cz informacja jest użyteczna do czegoś?

Jeżeli masz pewność we wszystkich przypadkach to pisz.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 18:48:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #42 : Sierpień 30, 2012, 18:42:46 »

Szacowny Przebiśniegu, nie martw się, nie zrozumiałam Cię źle.  Chichot
Piszesz, że troszeczkę za mocne słowa? Być może, chociaż i tak starałam się, by było łagodnie.  Mrugnięcie
Ale ponoć co kto wysyła, to otrzymuje. Ja tam na ogół jestem wdzięczna za mocne słowa w stosunku do mnie,
bo takie dają do myślenia i zmuszają do pracy nad sobą. Chyba, że ktoś czyta tylko przez pryzmat ego,
wtedy nic nie wyniesie, poza obrazą.  Duży uśmiech
 
A Kiarę lubię specyficznie i cyklicznie.  Chichot Tzn, czasami więcej, czasami mniej. Duży uśmiech
Ciebie Przebiśniegu jakoś bez cykliczności lubię, ciekawe dlaczego? Może przez to piwo, które z kolei
Ty tak lubisz? Żeby było śmieszniej, sama w tej chwili spożywam złotego bażanta, którym mnie obdarzono wczoraj. 
Dobre jest, lecz nie ręczę za skutki, bo głowę mam słabą na trunki. I już czuję wirującą świętą geometrię. Chichot

Tak więc kończę to pisanie, by głupot nie napisać. Dopiero by się moje małe „ja” miało z pyszna.
Na szczęście darzę siebie miłością, taką zwykłą, najzwyklejszą, to i wybaczenie na pniu się dzieje.
I z akceptacją no problem.
Takie to są techniki zabezpieczające, by się w temacie zmieścić.  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech

==========================================

Wyszłam przed chwilą na balkon, coby się trochę przewietrzyć od tego bażanta i myśl mi się zassała do głowy,
że jestem Kiary aniołem stymulującym. Czyżby to sprawka Myślicieli?  Chichot

Darek zaraz to sklei.  Mrugnięcie

Pa  Duży uśmiech


A jakże by inaczej.
Skleiłem.
Darek


I zakończcie tego ofa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 19:19:59 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Sierpień 30, 2012, 19:01:00 »

cd

Cytat: LO
TECHNIKA 2:
ROZRÓŻNIANIE GOŚCI


REAKCJA ZWROTNA W JĘZYKU SYMBOLI

Kiedy rozwija się umiejętności w Wyższej Percepcji Sensorycznej, rozmaite poziomy wielowymiarowego umysłu zaczną pracować znacznie sprawniej i efektywniej, we współpracy z trójwymiarowym świadomym umysłem. Różne poziomy 15-tu wymiarów umysłu można prosto zrozumieć, jako Podświadomy Umysł wymiarów 1 i 2, jako Ego Umysł wymiaru 3 oraz jako wielowymiarowe poziomy Duchowego Umysłu wymiarów od 4 - 15. Wszystkie z poziomów umysłu są świadome, przebudzone i wiedzące, a każdy z nich reprezentuje "platformę percepcji", poprzez którą JA przyjmuje informację z wielowymiarowego spektrum. Ego Umysł przemawia liniowymi słowami oraz językiem wzorców, zaś różne inne części umysłu mówią językiem rozmaitych elektrycznych impulsów oraz "bezpośredniego pojmowania". "Bariera językowa" pomiędzy innymi poziomami umysłu, a Ego Umysłem może zostać pokonana, dzięki przejęciu inicjatywy przez Ego Umysł i stworzenie Układu Symbolicznych Kodów z rozmaitymi aspektami umysłu. W tworzeniu Układów Symbolicznych Kodów Ego Umysł ustanawia parametr dla określonego symbolu lub kształtu i przypisuje znaczenie temu symbolowi. Następnie, wybrany symbol przepuszcza przez Układ Czakr, gdzie jego forma oraz bezpośrednie zrozumienie znaczenia są przetłumaczone na język impulsów elektrycznych wielowymiarowych poziomów umysłu. Wówczas Ego Umysł może wykorzystać Symboliczny Kod do odzyskania świadomej odpowiedzi zwrotnej z różnych poziomów umysłu.
W następnej technice wykorzystany zostanie bardzo prosty Symboliczny Kod, aby pozwolić Ego Umysłowi na dotarcie do szerszej informacji dotyczącej tego czy wchodzenie w relację z jakąś istotą leży w dobrym interesie danej osoby.
Do innych zastosowań tej techniki należy możliwość określenia czy dany kontakt z obcą istotą jest szkodliwy, czy pomocny dla waszego rozwoju.

1.  W technice tej Symboliczny Kod Białej Kuli wykorzystany będzie jako Symbol Łączący, pomiędzy Ego Umysłem, a innymi poziomami Wielowymiarowego Umysłu.
Kula symbolizować będzie INTENCJE całości, zdrowia oraz pozytywnej, osobistej ewolucji.

2.  Utrzymujcie w umyśle obraz Białej Kuli, wizualizując ją jako Czystą Białą Kulę energii znajdującą się na wewnętrznej stronie waszego czoła. Wypowiedzcie mentalną afirmację:
"Ten obraz oznacza moją całość oraz doskonałość umysłu - ciała - ducha".


3. Wykonajcie WDECH i przyciągnijcie obraz Białej Kuli do środka swojego mózgu, do Szyszynki, a następnie wykorzystując WYDECH wypchnijcie Białą Kulę w dół przez środek ciała, na zewnątrz, między nogami i głęboko do rdzenia Ziemi.

4.  Wyobraźcie sobie Białą Kulę głęboko w Ziemi, w jej rdzeniu (w waszej 13-tej Czakrze), a następnie użyjcie WDECHU do przyciągnięcia Białej Kuli, z powrotem z rdzenia Ziemi, poprzez środek ciała do Szyszynki.
Kroki od 1 - 4 umieszczają symboliczny kod oraz jego intencję w każdej z Czakr, które korespondują z każdym poziomem Wielowymiarowego Umysłu, wykorzystując prądy energii Kundalini w Szyszynce i w Podstawie Kręgosłupa, do przenoszenia tłumaczenia elektrycznego impulsu Symbolicznego Kodu. Nazywa się to Indukcja Symbolicznego Kodu.

5.  Kiedy już Symboliczny Kod pobudzony zostanie w polu bioenergetycznym, staje się wówczas działającym wskaźnikiem częstotliwości, tłumaczącym odpowiedź zwrotną z innych poziomów umysłu, dając wam znać czy coś jest korzystne do zachowania doskonałego zliniowania układu umysłu - ciała - ducha. Wtedy możecie wyobrazić sobie osobę, ideę lub przedmiot na "wewnętrznym ekranie", od wewnątrz na waszym czole. Wtedy umieśćcie wizerunek Białej Kuli wokół tego obrazu.

6.  Oddychajcie normalnie przez minutę lub dwie i obserwujcie czy Biała Kula pozostaje wciąż Biała, czy może zaczyna ciemnieć, zmieniając kolor w jasnoszary poprzez ciemno szary, aż do czarnego. Im ciemniejsza staje się Kula, tym bardziej niszczący dla utrzymania doskonałego zliniowania ciała - umysłu - ducha, jest przedmiot umieszczony wewnątrz niej.
Dzięki powtarzaniu i częstej praktyce, technika ta staje się dokładnym, "szybkim wskaźnikiem", dającym wam praktyczne zwrotne przewodnictwo od waszego najwyższego poziomu umysłu.

[/size]
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ptak
Gość
« Odpowiedz #44 : Sierpień 30, 2012, 19:14:22 »

Cytat: Darek
A jakże by inaczej.
Skleiłem.
Darek

Darku, nie skleiłeś, tylko wrzuciłeś do śmietnika.  Duży uśmiech
Ale to pewnie to samo?  Chichot


Najmocniej przepraszam, już naprawiłem.
To wina mojego internetu, tak mieli, że w dołku skręca.
Darek
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 19:21:22 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #45 : Sierpień 30, 2012, 19:20:46 »

Kiara
Cytuj
1. Czy jest to na pewno prawda sprawdzona?

2.Czy to co piszesz tworzy dobro?

3. Cz informacja jest użyteczna do czegoś?

Jeżeli masz pewność we wszystkich przypadkach to pisz.
Nic dodać nic ująć Duży uśmiech
Muszę Ci się przyznać wielce szacowna ptak, że cieszę się że mnie lubisz zresztą z wzajemnością Mrugnięcie
Co do technik zabezpieczających to tak mi się wydaje, że Wiedza o tym, ze nie jesteśmy ciałem fizycznym tylko je posiadamy jest wystarczającym zabezpieczeniem
Jeżeli to wiemy to co będziemy się za to jak traktujemy własne ciało obrażać się na siebie i mieć do siebie jakieś żale  Duży uśmiech
Dodając do tego, że coś takiego jak przypadek nie istnieje wejdziemy w takie doświadczenia, które sami dla swojego ciała zaserwujemy Duży uśmiech
Oczywiście dla każdego co innego można obwiniać boga lub diabła lub hm czarnego kota Duży uśmiech
Dodam też, że ostatnio zawiozłem moim nowo nabytym autem (peugeot nazwałem go kocur Chichot) siostrzenicę nad morze Uśmiech
Więc ją wraz z jej dzieckiem zawiozłem na wyspę Sobieszewską na wczasy i tam miałem przyjemność wypić w tego złotego bażanta  Duży uśmiech
Poprawiłem jeszcze kilkoma innym i tak zabezpieczyłem swoje ciało, że wyspany rano wstałem jak młody bóg Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 19:22:23 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #46 : Sierpień 30, 2012, 20:39:07 »

Cytuj
Pytanie, co chcesz osiągnąć swoją walką?

Sorki, ale Kiara "mordobicia" nie cierpi Mrugnięcie zas im wiecej szacowna ptak wypisuje naprowadza nieswiadomego uzytkownika na prywatna droge zycia Kiary ( a tu mieszkanie w Wa-wie, a tu fora, na ktorych jezdzi), hej ptaku, to kosztuje punkt ujemny...

ale janusz tylko na mnie sie uwzial!...
 Szok
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #47 : Sierpień 30, 2012, 20:50:31 »

Hej, LadyUśmiech Niczego nie ujawniłam, co wcześniej jawne nie było. Jesteś tu zbyt krótko, by wiedzieć.

Ale punktami mogę się z Tobą podzielić, weź wszystkie. Mi są niepotrzebne.  Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #48 : Sierpień 30, 2012, 21:02:47 »

Cytuj
Pytanie, co chcesz osiągnąć swoją walką?

Sorki, ale Kiara "mordobicia" nie cierpi Mrugnięcie zas im wiecej szacowna ptak wypisuje naprowadza nieswiadomego uzytkownika na prywatna droge zycia Kiary ( a tu mieszkanie w Wa-wie, a tu fora, na ktorych jezdzi), hej ptaku, to kosztuje punkt ujemny...

ale janusz tylko na mnie sie uwzial!...
 Szok


Daj spokój  Lady... szkoda energii na przepychanki, lusz jest zbierany .... są ludzie którzy uwielbiają grzebać w moim osobistym życiu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 21:04:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #49 : Sierpień 30, 2012, 21:26:11 »

ptaku

postapilas "nie fair", a chyba nie wazne jak dlugo kto przebywa pod jakimkolwiek nickiem. Forum jest w bezposrednim polaczeniu z googlem !!! co jest ewenementem, bo albo trzeba placic za taka reklame gotowka co miesiac, albo odczekac na kolejke "spidera". Wow.
Nasze wpisy sa w logosie!
 Zły
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex companions world-anime halotupsy fifa11