Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Luty 01, 2023, 10:03:16


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: TECHNIKI ZABEZPIECZAJĄCE - ćw. energetyczne  (Przeczytany 31656 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Sierpień 30, 2012, 21:28:30 »

Drodzy forumowicze, tylko kilka waszych postów zahacza o temat, reszta to jazda po ... bandzie.
Za chwilę usunę to, chyba że się opamiętacie i powrócicie do meritum.
Dzięki, już poprawiłem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 21:36:01 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #51 : Sierpień 30, 2012, 21:31:55 »

Darek chacz dalej albo pisz po polsku, bo chyba wiesz, ze pisze sie przez samo HA ... haczyc ... nauczycielu, ale masz nerwy Afro tak sie tu z nami uzerac Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #52 : Sierpień 31, 2012, 16:38:33 »

Cytat: LO
TECHNIKA 3:
ROZRÓŻNIANIE GOŚCI
TEST MAHARYCZNEJ GRANICY

   Technika Maharycznej Pieczęci, opisana poprzednio, jest najlepszym sposobem szybkiego zabezpieczenia przed niepowołanymi, międzywymiarowymi ingerencjami. Maharyczna Pieczęć może być również wykorzystana do wykrywania tego czy wchodzenie w relację z międzywymiarowym gościem lub komunikatorem, leży w waszym dobrym interesie.
Maharyczna Pieczęć uwolni was od zakłócających energii, natomiast wzmocni i przyciągnie do was bliżej energie oraz międzywymiarowe kontakty, które są wskazane dla waszego rozwoju.


1.  Jeśli doświadczycie wzięcia lub jeśli staracie się nawiązać subtelną komunikację z obcą obecnością, wykonajcie najpierw Technikę Maharycznej Pieczęci, aby sprowadzić do waszego bio - energetycznego pola strumień 12-to Wymiarowej częstotliwości.

2.  Przez chwilę wyczujcie granice strumienia waszej Maharycznej Pieczęci. Wykorzystując WYDECH poszerzcie w poziomie swoją świadomość, na zewnątrz czwartej Czakry Sercowej, do waszego bio - energetycznego pola, do momentu, aż wyczujecie delikatny opór, około 4 stopy (120 cm) na zewnątrz waszego bio - energetycznego pola, gdzie umiejscowione jest pole - skalarne waszej Maharycznej Pieczęci.

3.  Kiedy już wyczujecie granicę waszej Maharycznej Pieczęci, wykonajcie WDECH przez czwartą Czakrę, a później wykonując WYDECH, poszerzcie jeszcze bardziej energię z waszej czwartej Czakry do waszego Bio - energetycznego pola, delikatnie wypychając ją na zewnątrz granic waszej Maharycznej Pieczęci.
Poszerzcie na zewnątrz granie waszego Maharycznego Strumienia do momentu, aż energia Strumienia dotknie gości lub sygnaturę energii, która usiłuje nawiązać kontakt.

4.  Jeżeli obecność energii lub gościa jest nieharmoniczna, lub posiada wpływ niższej częstotliwości, taki który byłby szkodliwy dla waszego dobra, Maharyczny Strumień 12-go Wymiaru spowodowałby, że obecność ta wycofałaby się i odłączyła od waszego pola bio - energetycznego. Jeśli obecność jest życzliwa, a kontakt produktywny dla waszego wzrostu, Maharyczny Słup przechodzi przez tą obecność i otacza ją powodując, że komunikacja jest łatwiejszą do osiągnięcia.

5.  Poszerzanie granic Maharycznej Pieczęci w czasach kryzysu, moze również odstraszyć ataki innych osób oraz wspierać w odsuwaniu niebezpieczenstwa wypadków.Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #53 : Sierpień 31, 2012, 18:33:22 »

A jak ta pieczec ma sie do PRAWDZIWEGO Shaolin Gi Gonga, bo skoro o tym nie slyszalam, to byc moze pieczetuje inne "cos".


//te pieczecie to bym polecila mlodym chetnym malzenstwom, ktore pragna potomstwa, a nie moga otrzymac// Tyle ode mnie.

OSTRZEZENIE!
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Sierpień 31, 2012, 20:57:05 »

Ludzka pomysłowość jest ... ciekawa.
Jak widać z powyższego, ćwiczenia owe można wykorzystać jako zabezpieczająco - ochronne, ale również ostrzegawczo - inspirujące.  Duży uśmiech

Cd:

Cytat: LO
TECHNIKA 4:
ROZRÓŻNIANIE GOŚCI

PROJEKCJA GEOMANCJI 5-TEJ GĘSTOŚCI

Geomancje są specyficznymi Symbolicznymi  - Kodami, które posiadają rzeczywistość energii, w formie konfiguracji stojącej fali skalarnej, która koresponduje z charakterystycznym naturalnym porządkiem skalarnego - wzorca, określonych pasm częstotliwości w obrębie międzywymiarowego spektrum. Geomancja 5-tej Gęstości, opisana poniżej, jest formą skalarną, odpowiadającą wymiarom od 15 - 1. Geomacja ta zwana jest Kodem Rishi, służy do łączenia częstotliwości poziomów wymiarowych osobistej świadomości od 1 - 12, z poziomami wymiarowymi świadomości od 13 - 15 z 5 Gęstości ante-materii, tworząc pomost przesyłu informacji od 15-to wymiarowej świadomości do wiedzącej trójwymiarowej świadomości. Poniższa technika może być wykorzystywana do otrzymywania wrażenia Bezpośredniego Zrozumienia informacji dotyczącej natury każdej Sygnatury Energii. Jest to szczególnie użyteczne, kiedy oczekujecie wykrycia większej ilości informacji o spotkaniach z międzywymiarowymi gośćmi, jak również można ją użyć do znalezienia informacji dotyczącej innych osób, w odniesieniu do natury ich relacji z wami.

W CELU ZAPEWNIENIA INTEGRACJI OSOBISTEGO BIO - POLA, PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO TEJ TECHNIKI WYKONAJCIE NAJPIERW MAHARYCZNĄ PIECZĘĆ.

1.  Zwizualizujcie symbol Kodu - Rishi, na środku mózgu, w Szyszynce. WDECH, a następnie przy pomocy WYDECHU wypchnijcie symbol w dół, do czwartej Czakry Sercowej

                                                                             

SYMBOL KODU RISHI


2.  Zróbcie WDECH, a następnie wykorzystując WYDECH, wypchnijcie Symbol na zewnątrz czwartej Czakry, w kierunku osoby, istoty lub Sygnatury Energii, którą pragniecie lepiej zrozumieć.
(Można również tego dokonać bez obecności osoby, wyobrażając sobie jej wizerunek lub Symbol, który wybierzecie do reprezentowania Sygnatury jej Energii, umieszczonego z przodu czwartej Czakry, około 1 cala (2,5 cm) na zewnątrz w waszym polu bio - energetycznym).

3.  Oddychajcie normalnie, a z każdym WYDECHEM wyobrażajcie sobie, jak Symbol poszerza się wokół waszego celu, do momentu, aż będziecie w stanie zwizualizować osobę, istotę lub Sygnaturę Energii umiejscowioną pośrodku sześcioramiennej Gwiazdy (Gwiazdy Merkaba), wewnątrz wystrzelonego przez was Symbolu.

4.  Z chwilą, kiedy Symbol poszerzy się wystarczająco, aby opasać wasz cel, kontynuujcie normalne oddychanie, wykorzystując każdy z WDECHÓW do przywrócenia wzorca Sygnatury Energii celu, z powrotem do waszej czwartej Czakry.
Kontynuujcie WDYCHANIE wzorca energii z powrotem do waszej czwartej Czakry, do chwili aż wyczujecie "wrażenie" jego realności i znaczenie w czwartej Czakrze, a także wokół obszaru ramion waszego pola bio - energetycznego.

5.  Kiedy zaczniecie odnosić wrażenie Sygnatury Energii celu, wykorzystajcie następny WDECH do podciągnięcia Sygnatury Energii do góry, środka waszego ciała, z powrotem do Szyszynki, pośrodku mózgu. Stwórzcie otwarty przewód energii pomiędzy celem, waszą czwartą Czakrą, a Szyszynką i po prostu oddychajcie normalnie, pozwalając Sygnaturze Energii celu na przemieszczenie się przez was. OBCUJCIE z energią i oczyśćcie swój umysł z myśli, podczas gdy będziecie ustanawiać wzajemny związek współczującej energii z celem. Z chwilą, kiedy wasz umysł uspokoi się wewnątrz tego energetycznego połączenia, pozwólcie niech przyjdzie poznanie.

6.  Po "OBCOWANIU" przez kilka minut, z Sygnaturą Energii celu, skierujcie swoją uwagę na poszerzony Symbol Kodu Rishi, jaki otacza cel. Zróbcie WDECH iwyobraźcie sobie, jak Symbol kurczy się, stając się ponownie małym i powracając do waszej czwartej Czakry, a następnie do góry, do Szyszynki.

Spowoduje to rozłączenie energetycznego połączenia pomiędzy wami, a celem. W swoim notesie, zadajcie dokładne pytanie, na które chcielibyście uzyskać odpowiedź dotyczącą was i celu.

Pozostańcie przez kilka chwil nieruchomo i pozwólcie, aby każda odpowiedź napłynęła do was. Wszystkie wasze funkcje umysłu przetłumaczą energie informacji, które odebraliście, w waszym ojczystym języku.
Wraz z praktyką otrzymacie również tłumaczenia danych Wizualnie i w formie Bezpośredniego Poznania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 20:22:06 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Wrzesień 02, 2012, 21:31:13 »

Tu trochę inne spojrzenie na ochronę, czy zabezpieczanie się energetyczne.
Nie wiem na ile skuteczne, ale przyjemne.


Ochrona energetyczna

Tu Dżual Kul. Taszi delek {pozdrowienia}.

W porządku. Naszym tematem w tym tygodniu jest “ochrona energetyczna”. Oczywiście to trochę głębsza sprawa, ale chcę na ten temat trochę opowiedzieć.

Jest dużo sposobów, które możecie zastosować. Możecie podgrzać (przypiec) odrobinę suszonego rozmarynu – możecie użyć sprasowanego w postaci pałeczki – samego rozmarynu, albo samej szałwi, czegoś w tym rodzaju. Przypiekany cynamon też jest bardzo dobrym środkiem, by ustanowić w domu ochronę energetyczną.

Być może czujecie, że macie ochotę zrobić jakąś ceremonię z użyciem liści tytoniu albo mąki kukurydzianej. Możecie przejrzeć różne praktyki szamańskie albo wykorzystać to, czego się sami nauczyliście.

Ale zmiana zapachu otoczenia to jedna sprawa. Proszę nie używajcie toksycznych świec zapachowych i tego typu rzeczy. Użyjcie czegoś, co nie podrażni wam płuc ani nie spowoduje alergii. Więc nie ma to być odświeżacz powietrza. Weźcie coś naturalnego. Niektóre kadzidełka są dobre, można je spalać.

Woda. Kąpcie się częściej. Różne istoty nie przyczepiają się, kiedy jesteście w wodzie. Więc możecie się moczyć w wannie, albo pływać w basenie, albo stać pod prysznicem, coś w tym stylu, to jest dobra rzecz. No więc również utrzymywanie ciała w czystości.

Niektóre obce byty nie lubią kawy i czekolady. Mówiliśmy już o tym. Więc nawet możecie nosić ziarna kawy i je wąchać, albo włożyć je do woreczka i trzymać w kieszeni, albo nosić je wokół szyi czy coś takiego. Oczywiście jeśli lubicie kawę bądź czekoladę, jedną, albo drugą, albo obie, możecie je też spożywać i to też będzie działać jako ochrona w waszym polu energetycznym. Nie trzeba tego dużo. Parę łyków kawy albo mały kawałek czekolady. Robotnicy łomocą na zewnątrz, coś budują, więc przepraszam za dzisiejsze efekty dźwiękowe.

Mieliśmy produkt o nazwie “Ochrona wielopoziomowa”. Jest taki spray czy esencja ze strony www.SonoranLight.com.

A teraz zobaczmy, co tu jeszcze mamy. Wyłaniają się na powierzchnię różne stare zranienia, w tym okresie jest dużo aktywności na planie parapsychicznym i astralnym, w czasie tego tygodnia. Niektórzy ludzie są bardziej na to podatni, ale pamiętajcie, że możecie rozłożyć duchowy parasol ochrony nad swoim ciałem, następny być może nad swoim pokojem, a jeszcze następny nad waszym domem. Coś w tym rodzaju. Więc możecie mieć więcej niż jeden, w różnych rozmiarach. To jest inny sposób na to, by zwiększyć tam energię.

A jeśli macie dziwne, podobne do snu doznania, i jeśli są one nieprzyjemne, pamiętajcie, że zawsze możecie powiedzieć: “Nie, dziękuję. Odmawiam udziału w tej grze. Odejdź.” Negatywne istoty nie mają nad wami władzy.

A potem usuńcie wszystkie doznania, które macie w ciele, a które się wam nie podobają, i wypełnijcie się Boską Miłością.

No dobrze, Kochani. Jak zwykle dziękuję i moja miłość dla was.

Dżual Kul
(Djwhal Khul)


Przekazała Terri Newlon, 23 sierpnia 2012
http://shiftfrequency.com/djwhal-khul-psychic-protection-2/
Przetłumaczyła wika
http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/p/dobre-rady-cioci-ady.html
Link do tłumaczenia: http://krystal28.wordpress.com/2012/09/02/ochrona-energetyczna/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Wrzesień 02, 2012, 21:50:21 »

Cytat: LO
TECHNIKA 5:
ROZRÓŻNIANIE GOŚCI


MAHARYCZNY MATRIKS,
SKAN NAMIERZAJĄCY STRUMIEŃ

Maharyczny Strumień, jest 12-to Wymiarową konfiguracją skalarnej częstotliwości, która łączy 15-to wymiarowe aspekty osobistej świadomości wraz z międzywymiarowymi polami czasu. Maharyczny Strumień można zauważyć w polu bio - energetycznym każdej żywej formy, wykorzystując Wyższą Percepcję Sensoryczną. Większość istot w manifestacji, wciąż ewoluuje celem "wypełnienia częstotliwości" międzywymiarowego spektrum wewnątrz ich Maharycznego Strumienia. Częstotliwości wymiarowe oraz odpowiadające im poziomy świadomości, które są wciąż uśpione wewnątrz w Strumieniu Maharycznym danej osoby, ukażą się Wyższej Percepcji Sensorycznej jako "czarne lub puste plamy" bądź jako przerwania w strukturze Strumienia Maharycznego. Dzięki skanowaniu integralności Maharycznego Strumienia na osobie, gościu lub na Sygnaturze Energii, można powiedzieć, które częstotliwości wymiarowe świadomości są obecnie nie aktywne wewnątrz świadomości celu. Cel z dużą ilością przerw w Maharycznym Strumieniu może prawdopodobnie posiadać niekompletną wiedzą i świadomość o nanaturze rzeczywistości, a z powodu tego braku zrozumienia może posiadać względem was untencje, które nie leżą w waszym najlepszym interesie. Skanowanie integralności Maharycznego Strumienia może dostarczyć wartościowych informacji, dotyczących tego czy powinniście zaangażować się w takie relacje.
  Technika ta działa równie dobrze na ludziach, międzywymiarowych gościach oraz na bezkształtnej świadomej tożsamości, takich jak te zaangarzowane w "channeling".

Aby zachować osobistą integralność bio - pola zawsze przed Skanowaniem Energii wykonajcie najpierw Technikę Maharycznej Pieczęci

1. Wybierzcie cel do waszego skanowania, a następnie wyobraźcie sobie obraz Białej Linii Energii, o szerokości ok. 3 cali (8 cm) przewieszonej nad wizerunkiem celu. Jeśli cel jest nieobecny, po prostu wyobraźcie sobie bezbarwną kulę energii, jako symbol dla Sygnatury Energii celu i zwizualizujcie Białą Linię rozciągniętą nad wizerunkiem bezbarwnej kuli.

2.  Zamknijcie oczy i obserwujcie Białą Linię swoim wewnętrznym widzeniem, wyobrażając sobie obraz celu z Białą Linią rozciągniętą nad nim, po wewnętrznej stronie waszego czoła. Utrzymajcie spokojnie ten obraz przez kilka chwil i obserwujcie, gdzie Biała Linia zaczyna pokazywać ciemne obszary lub przerwy w jej ciągłości.

3. Teraz wyobraźcie sobie, że Biała Linia rozczłonkowana jest poziomo na trzy części, każda z jednej trzeciej reprezentuje 5 wymiarowych pasm częstotliwości. Jeśli pojawi się brak ciągłości w Białej Linii, na górze tej jednej trzeciej lub na obszarze góry drugiej cząstki (gdzie spotykają się cząstki 2-ga i trzecia), to wskazuje to na to, iż najwyższe wymiary świadomości są nieaktywne wewnątrz celu i może on stanowić zagrożenie dla was, w przypadku zaangażowania się w kontakt.

4.  Jeśli ciemne plamy lub przerwy w Białej Linii pokażą się pośrodku drugiej części bądź też poniżej tego punktu, cel może przejawiać brak świadomości w pewnych obszarach. Tak długo, jak tylko górna, trzecia część Białej Linii Maharycznej pozostaje nietknięta, wówczas cel jest wciąż kierowany przez pokojowe aspekty świadomości od najwyższego wymiaru istoty i nie powinien stanowić zagrożenia do współdziałania.


EDYCJA:


Słusznie >blueray<, zapodawaj takie techniki. Nie każda każdemu będzie odpowiadała, a tak będzie można wybierać. Duży uśmiech

Ciąg dalszy technik zapodanych przez LO (Ligę Opiekunów).
Choć tytuł nawiązuje do kolejnych pięciu technik zabezpieczających, to w książce, z której cytuję zamieszczono tylko dwie, niemniej warto i to wstawić.

Cytat: LO
5 TECHNIK
NA UWOLNIENIE OD
MANIPULACJI PRZEZ GOŚCI

-  Żeby zbudować i wzmocnić osłonę częstotliwości 12-go wymiaru w waszym Bio - polu oraz we wzorcu DNA, praktykujcie często Maharyczną Pieczęć, rano po przebudzeniu oraz wieczorem przed snem.
(Patrzcie opis)

-  Przepuśćcie sekwencję Epsilon przez Kundlalini i wystrzelcie ją w wasze Pole Astralne przez czwartą Czakrę. (Epsilon - PHI - Beta - PHI)
(Patrzcie opis)

-  Suplementy chlorofilu oraz kofeiny odstraszają zbiór materiału genetycznego przez Zeta.

-  Uszczelnijcie Ciało Astralne Maharyczną częstotliwością poprzez srebrny Sznur i czwartą Czakrę.
(Patrzcie opis)

-  Medytujcie z Geomancją 5-tej gęstości, aby odkryć i wzmocnić wasz Duchowy Rdzeń, i przyciągnąć częstotliwości wyższej świadomości.
(Patrzcie opis)

cdn.


EDYCJA:


Cytat: LO
TECHNIKA NR 2:
UWALNIANIE OD MANIPULACJI

SEKWENCJA EPSILON

   Wszystkie języki reprezentują części tonalnej wibracji wzorca skalarnego, który formuje siatkę skalarną odbitki manifestacji ciała. Symbole języka pisanego są wskazówkami stojącej fali skalarnej tłumaczonymi na tonalne wibracje impulsu elektrycznego wewnątrz skalarnego wzorca ciała. Impulsy elektryczne wyłaniające się z form języka mówionego i pisanego mają wpływ na DNA, ciało fizyczne oraz na ośrodki percepcyjne ucieleśnionej świadomości.

   Wzorce językowe tłumaczone są na kody matematyczne, wewnątrz obrysu świadomości i wzorca ciała, służąc jako operacyjne instrukcje dla systemu ciała - umysłu - ducha. Sekwencja Epsilon wykorzystuje 4 specyficzne symbole języka, z greckiego alfabetu, w celu uruchomienia określonych wibracji tonalnych oraz matematycznie ustawionych, międzywymiarowych impulsów elektrycznych, wewnątrz wzorca fali skalarnej ciała. Ten wzór matematyczny do kierowania międzywymiarowym impulsem elektrycznym przez ciało i wzorzec DNA służy do blokowania, usuwania i neutralizowania transmisji nieorganicznej częstotliwości skalarnej, używanej przez gości przy większości rodzajów międzywymiarowej technologii implantowania. Ta prosta technika może być wykorzystana kiedykolwiek, do oczyszczania pola bio-energetycznego z nieorganicznych i nienaturalnych implantów częstotliwości oraz można ją używać bezpośrednio w próbie wzięcia, w celu zniszczenia biologiczno-neurologicznej blokady używanej przez natrętnych gości, do unieruchamiania ich ofiar wzięcia. Jest mało prawdopodobne żeby goście, tacy jak Zeta, próbowali dalej procederu wzięcia lub implantacji, jeśli nie byliby w stanie unieruchomić wziętego, wykorzystując swoje technologie pulsacji częstotliwości do zblokowania podstawowych funkcji motorycznych. Technika ta jest również użyteczna w blokowaniu nieharmonicznych oraz powodujących choroby Ultra Wysokich Częstotliwości, Ultra Niskich Częstotliwości, Elektro-Magnetycznych Emanacji oraz transmisji energetycznych, takich jek te wykorzystywane w technologiach HAARP, EMP (ang. Electro-Magnetic Pulsation - Drgania Elektro-Magnetyczne - przyp. tłum.) i Pulsach-Skalarnych.

1.  Zwizualizujcie Symbol Epsilon w Złotym kolorze częstotliwości (ósmego wymiaru) umieszczony w Szyszynce, pośrodku mózgu. Zróbcie WDECH, a następnie wykorzystując WYDECH przesuńcie Symbol do dołu, wzdłóż Centralnego Pionowego Prądu ciała, do obszaru Podstawy Kręgosłupa, pośrodku Kości Ogonowej (tam, gdzie zgromadzone są "energie siły życiowej" uśpionego Kundalini).

2.  Oddychajcie normalnie, wizualizując Symbol wewnątrz Kości Ogonowej i powtórzcie mentalnie 3 razy słowa: "Epsiol-Phi-Beta-Phi" [czytaj epsilo-fi-beta-fi - przyp.tłum.] ("Mantra" tonalnej wibracji, która tłumaczy na matematyczno-elektryczne instrukcje dla wzorca skalarnego ciała).

3.  Użyjcie następnego WDECHU do podciągnięcia Symbolu Epsilon, z powrotem do góry wzdłóż Centralnego Pionowego Prądu ciała do czwartej Czakry Sercowej. Wykonajcie WYDECH i oddychajcie normalnie, wizualizując Symbol wewnątrz czwartej Czakry.

4.  Przy następnym WYDECHU powtórzcie mentanie Mantrę: "Epsilon-Phi-Beta-Phi". Wykorzystując WYDECH do poszerzenia wizerunku Symbolu Epsilonna zewnątrz czwartej Czakry, w pole bio-energetyczne, tak żeby Symbol otaczał teraz całe wasze ciało, jak gdyby "jajo" energii.

5.  Wykonajcie WDECH, powtórzcie Mantrę ponownie:
"Epsilon-Phi-Beta-Phi", a następnie wykorzystajcie WYDECH do wypchnięcia jeszcze większej ilości energii z czwartej Czakry w Symbol otaczający ciało, powodując, że Symbol będzie lśnił w kolorze jasnego Złota. Przy następnym WDECHU powtórzcie jeszcze raz Mantrę i jeszcze raz wraz z WYDECHEM "naenergetyzujcie" Symbol Epsilon wokół waszego ciała.

6.  Skupcie uwagę na Szyszynce i jeszcze raz zwizualizujcie Złoty Symbol Epsilon wewnątrz Szyszynki, powtarzając mentalnie Mantrę 3 razy. Kiedy zakończycie wypowiadanie Mantry, wykonajcie WDECH, a przy WYDECHU wypchnijcie Symbol na zewnątrz Szyszynki w pole bio-energetyczne wokół waszej głowy, aż zniknie.

[/size]
[/size]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2012, 20:44:31 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #57 : Wrzesień 06, 2012, 21:43:54 »

Cytat: LO
TECHNIKA 4:
UWALNIANIE OD MANIPULACJI

USZCZELNIENIE CIAŁA ASTRALNEGO

Ciało Astralne jest poziomem Bio-energatycznego Pola, które otacza i przenika ciało w Pasmach częstotliwości czwartego wymiaru; jest to twór fali-skalarnej, który spowija ciało, jak "jajo" energii. Ciało Astralne odpowiada czwartej Czakrze Sercowej w 15-to czakrowym Układzie Podstawowym. Technika Maharycznej Pieczęci, otwiera wewnętrzne warstwy pola bio-energetycznego, aby 7 niższych Czakr otrzymało Częstotliwość 12-tego Wymiaru lub Maharyczną Częstotliwość z Rdzenia Ziemi. Z chwilą, kiedy Maharyczna Pieczęć zostanie aktywowana wewnątrz ciała Częstotliwości 12-go Wymiaru lub Maharyczna Częstotliwość może zostać przyciągnięta z wzorca rdzenia Ziemi, celem wzmocnienia każdej z warstw pola bio-energetycznego, przy użyciu oddechu do poszerzenia Maharycznej Częstotliwości poprzez korespondującą Czakrę, do pola bio-energetycznego. Żeby wzmocnić Maharyczną Częstotliwością Ciało Astralne z 4-tego Wymiaru, czwartą Czakrę wykorzystuje się do wystrzelenia Maharycznej Częstotliwości w pole bio-energetyczne. Maharyczna Częstotliwość (D-12) czyni znacznie więcej, aniżeli tylko tworzy zabezpieczenie pola-skalarnego wewnątrz pola bio-energetycznego; służy bwiem również do stopniowego zrównania skalarnego-wzorca ciała oraz wzorca DNA, wyrównując stopniowo układ ciało-umysł-duch wraz z jego organicznym Wzorcem Zdrowia.
Niniejszą technikę można wykorzystać do stworzenia dodatkowego zabezpieczenia częstotliwości Ciała Astralnego, ale również można ją użyć do leczenia na innych poziomach systemu Czakr oraz pola bio-energetycznego, dzięki przepuszczeniu Maharycznej Częstotliwości przez inne Czakry w ten sam sposób. Maharyczne Częstotliwości neutralizują nieorganiczną technologię implantacji częstotliwości oraz stopniowo zwjększają naturalną odporność organizmu, przyspieszając jednocześnie naturalne procesy "Duchowej Integracji" lub wprowadzając aspekty osobistej świadomości z wyższych wymiarów w stan budzącego się ucieleśnienia.

1.  Aktywujcie Maharyczną Pieczęć i wprowadźcie Maharyczny Strumień do Pola Bio-energetycznego. (Patrz opis)

2.  Skupcie uwagę na Rdzeniu Ziemi (waszej Czakrze 13-tej), jako na małej Białej Iskierce światła. Zróbcie WDECH, wykorzystując go do podciągnięcia Białej Iskierki do góry, wzdłuż Centralnego Pionowego Prądu ciała, wizualizując w tym samym czasie szeroki Blado-Srebrny Sznur Maharycznej Częstotliwości przyłączony do Białej Iskierki, poruszający się do góry ciała wraz z tą Białą Iskierką. Jest to Maharyczna "Linia Zasilająca". Oddychajcie normalnie, a wraz z każdym WDECHEM, podciągajcie Srebrny Sznur z Białą Iskierką do góry Centralnego Pionowego Prądu, w kierunku czwartej Czakry.

3.  Z chwilą, kiedy Biała Iskierka z podczepionym Srebrnym Sznurem osiągnie środek czwartej Czakry Sercowej, oddychajcie normalnie, wykorzystując każdy WDECH do wprowadzenia większej ilości Blado-Srebrnej Maharycznej Częstotliwości do góry, przez Sznur, z Rdzenia Ziemi, do czwartej Czakry. Wykorzystajcie każdy WYDECH do poszerzenia Blado-Srebrnej energii na zewnątrz czwartej Czakry, a następnie do pola bio-energetycznego, około 6" (6 cali: ~ 15 cm) wokół ciała.

4.  Wyobraźcie sobie Ciało Astralne w kształcie "jaja" wokół was i wizualizujcie je, jak wypełnia się Blado-Srebrnym Światłem, z chwilą kiedy kontynuujecie wdychanie Maharycznej Częstotliwości z Rdzenia Ziemi, poprzez Sznur. Oddychajcie przez kilka minut, wzmacniając Ciało Astralne Maharyczną Częstotliwością. Jeśli Ciało Astralne przyjęło już tyle Maharycznej Częstotliwości ile może utrzymać, obserwujcie czy czwarta Czakra staje się świecącym Srebrnym Dyskiem.

5.  Możecie zechcieć kontynuować umacnianie niższych Czakr oraz poziomów bio-pola, zwyczajnie wykorzystując WYDECH do przesuwania Białej Iskierki i Srebrnego Sznura w dół, do każdej niższej Czakry i powtarzając ten sam proces, jak zostało to opisane w krokach od1-4.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 21:45:25 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bloryk dragons-stable kooperatywy coffee profesionalmt2