Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 00:29:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Tajne Bazy Kosmiczne - wizje i teorie Zofii Piepiórki  (Przeczytany 1463 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PHIRIOORI
Gość
« : Październik 21, 2012, 14:09:49 »

Cytuj
Muszę wyjaśnić, że znam Roberta Leśniakiewicza od 1994 roku jako ufologa, ale jednocześnie jest  on em. oficerem WP. Znamy się blisko 20 lat, ale nigdy mi się nie śnił, dlatego ten symboliczny sen był dla mnie ważną wskazówką dla zrozumienia tego co się będzie działo niebawem oraz roli ROBERTA. Jest to ważne dla ufologii oraz przyszłości Polski i cywilizacji. „Biedny” Rober nie rozumiał dlaczego w nocy wysyłam jemu sms-a i stawiam ich na nogi w środku nocy – dosłownie i w symbolu!
No nie dziwi mnie to - nie dziwi.

Cytuj
ICH… czyli również „chłopaków” WP, gdyż nasze telefony są na podsłuchu! Robert „zabiłby” śmiechem każdego ze zwolenników religii wschodnich,

http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=192

Skoro toczy sie bitwa, a ktoś sięga po strzelbę - trzeba zadbać o to , by nie zaciemniono nam,
co reprezentują strony.

Cytuj
Na początku mojej drogi rozmawiałam tylko z panem Bronisławem Rzepeckim i Robertem potem również Mariuszem Fryckowskim.
Pozdrowienia dla NĘDZNYCH manipulacji w wykonaniu MODERATORKI RZEPECKIEJ. Które polegają na usuwaniu wszelkich treści,
które nie stanowią tępego bezmyślnego przytakiwactwa! Także tych które obnażają bezkopromisowe używanie władzy w celu ukrycia własnej ignorancji.

Chanell, Kiara, i parę innych osób przebiera kończynami czekając na swój czas, kiedy światło oświetli pewne ciemne ZAKAMARKI.

Jakoś dziwnie Wasza Nuta rezonuje z Nutą pewnej zakonnicy z zakładów zbrojeniowych Radomia,
która również niezły chachment nakładała na temat Kręgów i paru osób bardzij lub mniej znanych z tego, że
sięgają informacji z wyższego planu.


Tu też coś do rozkminki
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=103


..i pomyśleć że cała rzeź pojazdów wynikiem akcji z tego forum we wrześniu `11
Po akcji "naszego drogiego januszeka"
wyzwolił SIĘ cały ciąg spektakularnych następstw..

CALEJ DO Scoope i PAN DO RA {jeśli ktoś pamięta}

i tu musze nawiązać do posta przebiśniega w temacie umysłu-świadomości,
który jest związany z FAKTAMI dziejącymi się u podstaw mojej z nich relacji,
która została usunięta już na wstępie.

Panie PHIRIOORI prosiłem już wcześniej o nie mieszanie mojej osoby i innych forumowiczów w jakieś pańskie wymysły czy pomysły. Post usuwam do śmietnika ze względu naruszenia punktu regulaminu dotyczącego: ''Posty stanowiące naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację''. Dalsze takie postępowanie będzie karane punktem ujemnym. Janusz.





« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 15:56:51 wysłane przez janusz » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna goldcraft norwegland kuro-shiro-academy x22-team