Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 12:14:07


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Override 2012 Destruction with Practice of Agni Yoga, Kriya Yoga  (Przeczytany 4280 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chlebo
Gość
« : Październik 31, 2012, 14:39:34 »

Nie rozumiem czemu takie posty są kasowane do tego bez słowa, gdyby chociaż został przeniesiony na śmietnik znalazłbym dla tego działania spójne uzasadnienie. Istota która jest na tym filmie jest godna zaufania sprawdziłem to nie tylko poprzez intelekt a i uczucia... to również co wygłosił w tym nagraniu w żaden sposób nie hańbi tego forum. Mało tego skasowanie tego wpisu świadczy o ignorancji, wynika to z czysto "naukowego" czy mechanicznego podejścia do oświecenia tej wysoko rozwiniętej istoty. Chciałbym wiedzieć kto jest takim mądrym moderatorem??

http://www.youtube.com/watch?v=PnruthO5OM0&list=UU3TB-1Rw49TNY8wucfCJiMA&index=1&feature=plcp

Światłych ludzi na ziemii jest wiele i co zabawne wielu prawdziwych na YouTube.. aby rozpoznać mistrza wystarczy zweryfikować to co mówi z tym jakie ruchy wykonuje jego ciało a przede wszystkim twarz.. w głowie mi się nie mieści że został wykasowany poprzedni wpis i zainspirowało mnie to do tego by..

 Postaram się przedstawić paru z nich i chociaż nigdy nie starałem się ich szukać wielu z nich "rozpoznałem" chociaż to byłoby egoistyczne sformułowanie.. po prostu ufam tym ludziom całym sercem ich słowa to poezja.. one się wlewają. Jeśli nie ufacie im zaufajcie chociaż mi.. jeden  moment z nimi jest niczym potok łez który się leje i rozpływa to co boli w środku na zawsze..
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2012, 14:54:15 wysłane przez chlebo » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 31, 2012, 16:02:48 »

Skasowano cały wczorajszy dzień nie tylko Twój post, moja odpowiedz na ten post również. Ale co nam tam..... napiszemy następne jeszcze lepsze.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 31, 2012, 16:50:15 »

Może to ten szpieg Duży uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Październik 31, 2012, 17:01:12 »

Nie rozumiem czemu takie posty są kasowane do tego bez słowa, gdyby chociaż został przeniesiony na śmietnik znalazłbym dla tego działania spójne uzasadnienie. Istota która jest na tym filmie jest godna zaufania sprawdziłem to nie tylko poprzez intelekt a i uczucia... to również co wygłosił w tym nagraniu w żaden sposób nie hańbi tego forum. Mało tego skasowanie tego wpisu świadczy o ignorancji, wynika to z czysto "naukowego" czy mechanicznego podejścia do oświecenia tej wysoko rozwiniętej istoty. Chciałbym wiedzieć kto jest takim mądrym moderatorem??

http://www.youtube.com/watch?v=PnruthO5OM0&list=UU3TB-1Rw49TNY8wucfCJiMA&index=1&feature=plcp

Światłych ludzi na ziemii jest wiele i co zabawne wielu prawdziwych na YouTube.. aby rozpoznać mistrza wystarczy zweryfikować to co mówi z tym jakie ruchy wykonuje jego ciało a przede wszystkim twarz.. w głowie mi się nie mieści że został wykasowany poprzedni wpis i zainspirowało mnie to do tego by..

 Postaram się przedstawić paru z nich i chociaż nigdy nie starałem się ich szukać wielu z nich "rozpoznałem" chociaż to byłoby egoistyczne sformułowanie.. po prostu ufam tym ludziom całym sercem ich słowa to poezja.. one się wlewają. Jeśli nie ufacie im zaufajcie chociaż mi.. jeden  moment z nimi jest niczym potok łez który się leje i rozpływa to co boli w środku na zawsze..

Drogi chlebo                           
Nie wiem czy zauwazyłes że działa tu jakaś "tajema siła " która wykasowała wszystkie posty z datą 30 października .Problemy techniczne serwera darmowe fora  ( chyba ) Zobacz nasze posty w tym wątku  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7420.msg106991#new
dodam że będziemy próbowali wyjaśnic całą sytuację ,ale bedzie cięzko.
A'propos co oznacza tytuł tego wątku który rozpocząłeś ?
Przypominam że to jest łamanie regulaminu forum

Cytuj
- Forum jest polskojęzyczne co oznacza, że tematy i posty zamieszczamy wyłącznie w języku Polskim.
   Wszelkie odstępstwa od tej reguły będą usuwane, a forumowicze łamiący tę zasadę mogą otrzymać
   ostrzeżenie (-1pf)
na razie to tylko delikatne upomnienie ,ale proszę o polskie napisy.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2012, 17:04:57 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 31, 2012, 17:56:34 »

Wykasowała również posty z 29-go po 15-tej z minutami!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia nazarinh hohol watahafarkas wartune