Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 24, 2024, 10:43:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SYSTEM WARTOŚCI W IV WYMIARZE.  (Przeczytany 3352 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« : Listopad 12, 2012, 21:53:19 »

Czarty wymiar za progiem dzielą nas od niego już tylko tygodnie zmieni się wszystko bo zmieni się całkowicie system wartości. To co jest jeszcze wartością w III wymiarze w IV już nią nie będzie.
Na czym polega ta  zasadnicza zmiana?

Otóż w III wymiarze ocenialiśmy wszystko umownie nadając temu umowną wartość wedle mody , wygody , czasów polityki i tworzonej sztucznie wartości ekonomicznej. Zamienialiśmy to co jest najbardziej cenne wynik ludzkiego tworzenia na umowną wartość materialna i jeszcze na dodatek banki i ustrój państwowy pobierały od tego wymyślone przez siebie dla własnej korzyści procenty ograbiając nas z naszej energii. Często  pozostawiając Człowieka na granicy wegetacji lub  zupełnie bez możliwości życia.
Wmówiono nam  iż taki system energetyczny jest dobry i prawidłowy , a my w to uwierzyliśmy , godząc się w pokorze na ten styl życia dają często  się karać za nie możliwość realizacji tych grabieżczych postanowień przeciwko Ludzkości.
Wcale tak być nie musi i w najbliższej przyszłości tak nie będzie.

Nasz system wartości  będzie opierał się na tworzeniu dobra i to ono a nie żadne metale czy kamienie szlachetne będzie miało najwyższa wartość energetyczną.

Dobro? A co to jest dobro i jak to dobro zaklasyfikować , kiedy ono jest , a kiedy go nie ma? dobro to bardzo wymierna wartość energetyczna posiadająca , określona wibrację , barwę , jasność i temperaturę. Wzorce dobra dla każdego wymiaru istnieją i istniały zawsze, to tylko wiedza o nich była zakryta przed Ludzkością w celu utrzymywania sztucznie wymuszonego sytemu wartości opartego na pieniądzach.

Dobro, tworzy w człowieku  radość , szczęście i miłość, ekstazę  jest przeciwieństwem wartości która tworzy  stan bólu , cierpienia, smutku , strachu i śmierci.
 Zatem wszystko co ludzie stworzą z wzorca dobra jest harmonijne , piękne budujące dające ludziom coraz większa radość.

Wzorzec dobra to nie jakiś enigmatyczny wymysł , mentalna fantazja, on jest jak najbardziej realny, można go oglądać.

Doskonałość  Stwórcy zawarta jest w prostocie , znamy juz od dawna eksperymenty z wodą Japończyka,on nam pokazał jak wygląda wzorzec doskonałości  dobra tworzony przez Człowieka jego dobrymi zachowaniami.

http://darmowa-energia.eko.org.pl/pliki/duch/maseruemoto.html

Wzorzec dobra to przepiękny harmonijny układ pentagramu w  kropli wody , ponieważ nasz świat opiera się na wodzie , ona decyduje o życiu w nim  zapis dobra w niej decyduje o pięknie naszego życia.

Wdychamy energię życia , miłość bezwarunkowa , a wydychamy przetworzoną naszymi myślami , słowami i czynami dostosowaną wibracyjni pranę  do wymiaru w którym żyjemy. Czyli przekształcone maleńkie cząstki wody tworzące cały nasz świat, jakie? Takie jak je napełniamy uczuciami które są w nas, taki jest nasz świat i świat ludzi otaczających nas.

Teraz w  III wymiarze nie widzimy jak i co tworzą otaczający nas ludzie , jak swoim złem , złośliwością , agresją , podłością, zawziętością i zachłannością tworzą koślawe wzorce "dobra"... Ale w IV wymiarze każdy zobaczy aurę drugiego człowieka i sam zdecyduje czy chce być w bliskości takiego twórcy, czy mu z nim po drodze, czy woli piękniejsze i bardziej radosne towarzystwo.

Ja wiem  iż wyższa wibracja to otworzony dostęp do kreacji piękna i korzystanie w twórczości z takich wzorców, powykręcane , zniszczone , koślawe paskudy będą odpychały. Ludzie będą naturalnie wybierać radość i piękno, ale nie każdy osiągnął juz poziom potrafienia tworzenia w taki sposób, nie każdy jest juz gotów wibracyjni do życia w tej przestrzeni nie każdy juz z nią harmonizuje swoją energią.

No cóż.... ? Dlatego właśnie nastąpi rozdzielenie wymiarów , żeby dać szansę tym co juz od dawna są gotowi i tym , którzy potrzebują jeszcze dużo czasu na osiągnięcie takiego poziomu.

Wiemy juz jaki jest wzorzec do czego będziemy dążyli w nauce tworzenia czwartowymiarowej, wiemy tez iż każda praca to realny efekt energetyczny. Jak u sportowca , ćwiczy i gromadzi energię w mięśniach by później korzystać ze swojej kondycji fizycznej.  W wypadku tworzenia mentalnego osiągamy wyższy poziom energii gromadzonej w naszym systemie energetycznym, czym większy wysiłek twórczy z piękniejszymi efektami , większa moc i doskonałość , tym większy zasób energii w nas do  tworzenia upragnionych rzeczy , lub wymiany z innymi.
Czyli nasz osobisty poziom energetyczny w najbliższym czasie będzie nasza energią płatniczą za wszystko co będziemy chcieli posiadać z czego będziemy chcieli korzystać.
Naszym jedynym bankiem energetycznym będzie nasze ciało fizyczne depozytariusz naszej energii w przestrzeni fizycznej.

A co w takim razie zastąpi nasze karty bankowe, co nimi będzie w nowym wymiarze? Otóż na rożnych poziomach istnieją rożne możliwości, na początkowym jest to kciuk prawej dłoni  , on będzie karta płatniczą, i przez odczyt z niego będziemy poznawali poziom energii w sobie.

Późniejszym sposobem będzie  dla większości (bo mniejszość już gotowa energetycznie będzie mogła korzystać i z tego sposobu) będzie strumień energetyczny wysyłany przez oczy.

Zatem nie złoto, nie kamienie szlachetne ni żadne rzeczy materialne będą najwyższa wartością dla Człowieka , a tylko i wyłącznie jego twórczość spowodowana  jego poziomem mocy i dobrem w nim samym.

Dlatego tak bardzo ważne jest dla nas nie trwonienie swojej energii na żadne awantury, na tworzenie podziałów , na wartościowanie innych. Niech każdy pomyśli o sobie i niech w tych ostatnich tygodniach podźwignie się z niemocy niech poprosi o podanie ręki i niech do końca walczy o siebie z siłami ciemności , które z lubością wzniecają wszystkie awantury , tworzą podziwiły i prowokują Ludzi do tworzenia dla siebie niskich wibracji. Nam  ludziom to jest niepotrzebne , nam potrzeba teraz spokój, wyciszenie i nie tracenie energii na walki ni awanturnictwo.

Mamy przez ten ostatni etap życia  w III wymiarze ładować swoje akumulatory życia jak samochód w czasie jazdy ląduje alternatorem akumulator. Bo tej energii użyjemy przy przekraczaniu IV wymiaru do stworzenia naszej MER KA BA. gwiezdnego pojazdu.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bizancjum gangsa gry quieronovelas antyczni